Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.173
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Šteka DAZN ...

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako kome

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

meni ne steka DAZN niti PPV kanal...koristim 2 liste  radi odlicno, samo neka ostane, uskoro pocinje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hoce li biti prijenos na DAZN1 DE?
call of duty mw2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hoce

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo danas na probu listu od Nova iptv i baš sam zadovoljan.Gledao sam boks Joshua vs Pulev na DAZN i slika je jako dobra,nema štekanja isl.Malo sam vrtio po programima i sve jako dobro i stabilno radi.Sutra ču kupit listu na 3mj.

 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pa ne hvalim ih ja slucajno msm na NOVA iptv...korisnik 7 mjeseci vec

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za TiviMate. Imam liniju od TVVieta (pretplata godinu dana).

 

Htio sam jučer koristiti onaj multiscreen, lijevo nogomet, desno rukomet. 

Nisam to prije tretirao. Uglavnom svaki put kad izaberem drugi kanal izbaci me iz aplikacije. 

Ne vjerujem da je do aplikacije. Nedavno je instalirao i gledao sam sam na YouTube-u kako svi to hvale i koriste. 

Televizor je cca 4 godine star. Philips Android TV. 

Kako imam godišnju preplatu ne može ni do TVViet biti. Jedini sam gledao iptv u kući. 

do čega bi to moglo biti? 

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jutros gledam oglas NOVA iptv ovo sto sam slao forumasima iz BiH oglas i broj tel, imaju akciju godina dana 52 eur...ili 100 KM , fakticki placas 10 dobijes 12 mjeseci

ja uzimam ili mjesecno ili za 3 mjeseca pretplatu

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 10:05 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko sam skužio,ima 2-3 liste Nova iptv,Iptv Nova itd.Treba piknut pravu al onda je to to.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi vidim da dosta hvale nova iptv.. jel moze kontakt od nove ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav svima. Tko u tvviet koristi gledanje unazad preko m3u, moze odrediti koliko dana zeli gledati unazad. To se radi ovako:

 

Na kraj linka dodate &tvod=0 ako ne zelite gledanje unazad. Ako recimo hocete gledanje 3 dana unazad, tada ide: &tvod=3, ako zelite sedam dana, tada ide: &tvod=7. I tako dalje :-))

 Meni osobno je bolje gledati snimalicu na njihovoj app jer ako se koristi s recimo Perfect playera dosta optereti player s učitavanjem....i još jednom hvala na poklonu Lucluc!

 Hvala vam. Da, prilicno je skupo i zahtjevno rijesiti gledanje 8 dana unazad na svim platformama, ali zadovoljstvo korisnika je neprocijenjivo

simontemp kaže...

Tv unazad na siptv ne zauzima uopće memoriju. Osobno najbolja opcija koja je uvedena na tvviet. Meni osobno odgovara da ima što više dana unazad. Na nekim kanalima sam primjetio da je samo 5 dana unazad (06.12 do dana) pa me zanima može li se namjestiti na siptv da bude veći broj i kako?

 Pogledajte da li na kraju m3u linka imate dodano: &tvod=7

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maki040 kaže...

Pitanje za TiviMate. Imam liniju od TVVieta (pretplata godinu dana).

 

Htio sam jučer koristiti onaj multiscreen, lijevo nogomet, desno rukomet. 

Nisam to prije tretirao. Uglavnom svaki put kad izaberem drugi kanal izbaci me iz aplikacije. 

Ne vjerujem da je do aplikacije. Nedavno je instalirao i gledao sam sam na YouTube-u kako svi to hvale i koriste. 

Televizor je cca 4 godine star. Philips Android TV. 

Kako imam godišnju preplatu ne može ni do TVViet biti. Jedini sam gledao iptv u kući. 

do čega bi to moglo biti? 

 

 Sa nase strane nema ogranicanje po tom pitanju. MOzda bi bilo najbolje da se uclanite u nasu viber zajednicu jer su korisnici pisali o multiscreen i rjesenju eventualnih problema. Mi danas nismo u mogucnosti da testiramo tu funkciju

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maki040 kaže...

Pitanje za TiviMate. Imam liniju od TVVieta (pretplata godinu dana).

 

Htio sam jučer koristiti onaj multiscreen, lijevo nogomet, desno rukomet. 

Nisam to prije tretirao. Uglavnom svaki put kad izaberem drugi kanal izbaci me iz aplikacije. 

Ne vjerujem da je do aplikacije. Nedavno je instalirao i gledao sam sam na YouTube-u kako svi to hvale i koriste. 

Televizor je cca 4 godine star. Philips Android TV. 

Kako imam godišnju preplatu ne može ni do TVViet biti. Jedini sam gledao iptv u kući. 

do čega bi to moglo biti? 

 

 Ja imam placen tivi mate i koristio sam jucer multiscreen na tvviet listi bez problema. Na firesticku gledam

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Također, app plaćeni TiViMate i TVViet, testirao sam baš multiscreen da vidim jel radi. Firestick 4K, 4 ArenaSport HR sam pokrenio i sve četiri rade bez trzanja.

 

Ovo je stvarno zanimljiva funkcija   :)

 

Ako netko ne voli sport, može onda tako gledati Zadrugu 1,2,3,4   hahahahaha

 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim vas kontakt od nove iptv?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Također, app plaćeni TiViMate i TVViet, testirao sam baš multiscreen da vidim jel radi. Firestick 4K, 4 ArenaSport HR sam pokrenio i sve četiri rade bez trzanja.

 

Ovo je stvarno zanimljiva funkcija   :)

 

Ako netko ne voli sport, može onda tako gledati Zadrugu 1,2,3,4   hahahahaha

 Dali mi mozes reci jeli preko tivimate aplikacije i iptv od TvViet mozes vracati unazad program?

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Možeš, tako da na kraju lista dodaš &tvod=3   (broj na kraju označava koliko dana unazad hoćeš da ti se prikazuje)

 

Ja to ne koristim, jer rijetko gledam unazad, a za to imam njihovu aplikaciju, pa onda na njoj pokrenem.

 

TiViMate se dosta uspori sa tolikim ogromnim TVOD-om.

 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da se malo razbije monotonija oko tih vaših 3 5 7 9 dana :P , ht od 01.07 gubi ekskluzivu na arena kanale, sve se izgleda seli na a1 kako je na njihovom forumu potvrđeno, arena ispušila prijenose f1, izgleda sk otkupio, arena kupila prava za ligu prvaka za cijelu regiju na 3 godine tako da planet sport kanali više nemaju smisla... uglavnom bit će zanimljivo ljeto...

 

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/arena-sport-a1-hrvatska-u-finalnoj-fazi-pregovora-za-emitiranje-programa-134455

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ht gubi eksluzivu na Arene, ali ne znaci da ih nece i dalje imati u svojoj ponudi. 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trebam se javiti Tvviet supportu za link do m3u liste ili ga ima negdje pa samo stavim svoje login podatke?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Potrebno je supportu poslati korisnicko ime da bi se kreirala lista

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico2005 kaže...

da se malo razbije monotonija oko tih vaših 3 5 7 9 dana :P , ht od 01.07 gubi ekskluzivu na arena kanale, sve se izgleda seli na a1 kako je na njihovom forumu potvrđeno, arena ispušila prijenose f1, izgleda sk otkupio, arena kupila prava za ligu prvaka za cijelu regiju na 3 godine tako da planet sport kanali više nemaju smisla... uglavnom bit će zanimljivo ljeto...

 

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/arena-sport-a1-hrvatska-u-finalnoj-fazi-pregovora-za-emitiranje-programa-134455

 Najbolje bi bilo da i HT i A1 imaju identične sportske programe u ponudi pa kao korisnik možeš birati uslugu i na temelju nekih drugih parametara osim sadržaja. Ovako si prisiljen uzeti usluge koja je možda inferiorna samo zato jer ima ekskluzivu na neki program.

 

Srećom pa zasad postoje Tvviet i slični pa ne moram razbijati glavu kome se obvezati na dvije godine. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nemaš brige  ugovor  između arena i t-coma ističe u 7 mjesecu  navodno a1 kupuje arene tako da t-scum  ide u smeće

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam upravo zbog ovakvih dogovora oko ekskluziva sporta prešao na IPTV svijet koji je golem.To što arena ide možda na A1 znači da ide i na druge platforme zato jer je telekom srbije debelo platio za ex-yu prava za sve što je bitno uglavnom sve i zato mu je u interesu da se što više love pokupi jer onda kupi lovu od svih....

 

Inače zapravo najveći rival mu je United medija koja je kod nas u HR nedugo kupila tele 2 (pritom odmah ukunuli flet interent na najačoj brzini ) vlasnici SK kanala ,N1, Nove tv, navodno hoće i optimu telekom uzeti....

 

Uglavno t-com ako se ovo uistinu dogodi gubi monopolistički položaj i zapravo se pomalo regulira sve u korist korisnika....

 

A mi koji imamo liste nama je svejedno...bitno da su stabilni i kvalitetni streamovi...

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Upogonio sam tvviet + tivimate combo i šta je da je odlično to izgleda. Premium je must have koliko vidim, ali trošak je zanemariv.

Dajte mi recite što sa EPG-om? Koji koristite?

Dal je bolje da je u tivimate link do m3u ili da ju stavim na firestick?

Ako imate kakve tips and tricks za tivimate, pucajte.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Upogonio sam tvviet + tivimate combo i šta je da je odlično to izgleda. Premium je must have koliko vidim, ali trošak je zanemariv.

Dajte mi recite što sa EPG-om? Koji koristite?

Dal je bolje da je u tivimate link do m3u ili da ju stavim na firestick?

Ako imate kakve tips and tricks za tivimate, pucajte.

 Pa ako imaš tvviet dobiješ uz link za kanale i epg link koji ubaciš u aplikaciju kojom gledaš.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aha, ok. Poslao sam im mail da mi i to dostave. Mislio sam da njihov radi samo preko njihove aplikacije.

Hvala
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tivimate je brutalan, ja ga danas isto skinuo, i uzeo sam odmah godisnju licencu. Inace koristim reddevila, i ovako to je potpuno drugi svijet gledanja iptva s tom aplikacijom, brzina apk , raspored , odvojen tv i vod. A vod da ne pricam, te slikice kad oces film gledat je cudo. Smart Iptv i Perfect player se lako sakriju. 

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipo jel zna neko dal ima razlika na koi uredjaj gledam iptv? Recimo dali bolju sliku dace mag ili box? Prijatelj mi je reko da mag je mnogo bolji. Jel tacno? Ja mislim da je isto nema razlike jer bitan je kanal i njegov izvor..ako kanal je odlican recimo u 50 fps isti kvalitet bice i na box i na magu..vasi iskustva?

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice