Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.157.946
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima. Tko u tvviet koristi gledanje unazad preko m3u, moze odrediti koliko dana zeli gledati unazad. To se radi ovako:

 

Na kraj linka dodate &tvod=0 ako ne zelite gledanje unazad. Ako recimo hocete gledanje 3 dana unazad, tada ide: &tvod=3, ako zelite sedam dana, tada ide: &tvod=7. I tako dalje :-))

 
7 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
foofajter kaže...
Dva frenda traže super stabilnu listu jer bi voljeli gledat moderni fudbal bez štekanja u hd kvaliteti. Bilo bi poželjno i da planet sport radi glatko jer taj kanal je poprilično problematičan na svim listama koje smo isprobali, ali kolko para tolko muzike. Isto tako bi bilo oke ako može radit na dva uređaja.

Internet im je oke, brzina do 50 mbits koja zna preko wifi varirat, ali ispod 10 rijetko pada.

Pa ako može lista na pp pa da im proslijedim.

 Pa mislim ja moram reći da je meni tvviet full stabilan na svim sportskim kanalima....par dana je bilo prije nekog vremena problema s SK1 HR ali u komunikaciji s njihovim momcima sve brzo riješimo....za godinu dana plaćena lista dobivaš 3 konekcije s jednog IP a četvrta ide preko njihove app s drugim IP tako da ako bi uzeli popola to Vam je 60 Eura za godinu....i da se razumijemo ja sam prešao s Red devila na kojem sam često imao kotačič s bufferingom i vraćanje iste slike.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav svima. Tko u tvviet koristi gledanje unazad preko m3u, moze odrediti koliko dana zeli gledati unazad. To se radi ovako:

 

Na kraj linka dodate &tvod=0 ako ne zelite gledanje unazad. Ako recimo hocete gledanje 3 dana unazad, tada ide: &tvod=3, ako zelite sedam dana, tada ide: &tvod=7. I tako dalje :-))

 Meni osobno je bolje gledati snimalicu na njihovoj app jer ako se koristi s recimo Perfect playera dosta optereti player s učitavanjem....i još jednom hvala na poklonu Lucluc!

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
foofajter kaže...
Dva frenda traže super stabilnu listu jer bi voljeli gledat moderni fudbal bez štekanja u hd kvaliteti. Bilo bi poželjno i da planet sport radi glatko jer taj kanal je poprilično problematičan na svim listama koje smo isprobali, ali kolko para tolko muzike. Isto tako bi bilo oke ako može radit na dva uređaja.

Internet im je oke, brzina do 50 mbits koja zna preko wifi varirat, ali ispod 10 rijetko pada.

Pa ako može lista na pp pa da im proslijedim.

 Pa mislim ja moram reći da je meni tvviet full stabilan na svim sportskim kanalima....par dana je bilo prije nekog vremena problema s SK1 HR ali u komunikaciji s njihovim momcima sve brzo riješimo....za godinu dana plaćena lista dobivaš 3 konekcije s jednog IP a četvrta ide preko njihove app s drugim IP tako da ako bi uzeli popola to Vam je 60 Eura za godinu....i da se razumijemo ja sam prešao s Red devila na kojem sam često imao kotačič s bufferingom i vraćanje iste slike.

 +1

iptv mi je najbitniji zbog sporta i isprobao sam dosta listi, ali stabilnost i kvaliteta slike neusporediva sa tvvietom..

ja bih jedino volio jos poneki engleski skysports npr, ali ni s ovom ponudom nema utakmice koju ne mozes pogledati, a sve radi odlicno, posebno nasi kanali(bt sport nekad zna zezati)

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Tv unazad na siptv ne zauzima uopće memoriju. Osobno najbolja opcija koja je uvedena na tvviet. Meni osobno odgovara da ima što više dana unazad. Na nekim kanalima sam primjetio da je samo 5 dana unazad (06.12 do dana) pa me zanima može li se namjestiti na siptv da bude veći broj i kako?

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav svima. Tko u tvviet koristi gledanje unazad preko m3u, moze odrediti koliko dana zeli gledati unazad. To se radi ovako:

 

Na kraj linka dodate &tvod=0 ako ne zelite gledanje unazad. Ako recimo hocete gledanje 3 dana unazad, tada ide: &tvod=3, ako zelite sedam dana, tada ide: &tvod=7. I tako dalje :-))

 Tv unazad na siptv ne zauzima uopće memoriju. Osobno najbolja opcija koja je uvedena na tvviet. Meni osobno odgovara da ima što više dana unazad. Na nekim kanalima sam primjetio da je samo 5 dana unazad (06.12 do dana) pa me zanima može li se namjestiti na siptv da bude veći broj i kako?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav svima. Tko u tvviet koristi gledanje unazad preko m3u, moze odrediti koliko dana zeli gledati unazad. To se radi ovako:

 

Na kraj linka dodate &tvod=0 ako ne zelite gledanje unazad. Ako recimo hocete gledanje 3 dana unazad, tada ide: &tvod=3, ako zelite sedam dana, tada ide: &tvod=7. I tako dalje :-))

 Tv unazad na siptv ne zauzima uopće memoriju. Osobno najbolja opcija koja je uvedena na tvviet. Meni osobno odgovara da ima što više dana unazad. Na nekim kanalima sam primjetio da je samo 5 dana unazad (06.12 do dana) pa me zanima može li se namjestiti na siptv da bude veći broj i kako?

 Pa jel znate koliko je to love ukrcano u to da imate i to što ste dobili sa snimalicom.....pa nije staviti mjesec dana na tehnike harda, clouda i streama besplatno....dajte malo uđite financijski u taj svijet IPTV-a.....zašto ostali nemaju snimalicu ovakvu kao tvviet ....zašto??? Samo je jedan odgovor to košta drugovi.....samo malo realnosti...

Bilo bi najbolje da stavi snimalicu godinu dana unapzad samo ne znam jel bih se sjetio šta sam jeo prije tjedan dana a kamoli šta je bilo na tv-u...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 23:03 (Blackcastle).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Po meni nemoraju niti jedan program vise od dva tri dana max. Ja ako ne stignem danas pogledat nesto pogledam sljedeci dan a ne gledam nesto sta je bilo prije tjedan dana.
 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

i meni, ako ne pogledam u 3 dana nesto propusteno onda me to ocito nije zanimalo odvec...cemu premotavanje 7 dana unazad..ako je u pitanju serija, film, em se reprizira em imaju torrenti i sl

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne žive svi korisnici iptv-a u banana državama gdje je oblik piraterije u obliku torrent-a dozvoljen.

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

 Pa jel znate koliko je to love ukrcano u to da imate i to što ste dobili sa snimalicom.....pa nije staviti mjesec dana na tehnike harda, clouda i streama besplatno....dajte malo uđite financijski u taj svijet IPTV-a.....zašto ostali nemaju snimalicu ovakvu kao tvviet ....zašto??? Samo je jedan odgovor to košta drugovi.....samo malo realnosti...

Bilo bi najbolje da stavi snimalicu godinu dana unapzad samo ne znam jel bih se sjetio šta sam jeo prije tjedan dana a kamoli šta je bilo na tv-u...

 S  kim se ti svađaš (da te ne nazovem nekim imenom)? Svi smo ovdje pohvalili ovu opciju. Ja sam je nazvao najboljom od svega ostalog. Ja nisam, poput mnogih, koji mjenjaju providere zbog 2 eura razlike u cijeni. Koristim TVVIET godinu dana i koristit ću ga toliko dugo dok usluga ostane na ovakvoj visokoj razini. Što tebe boli neka stvar ako ja pitam kako podesiti opciju da bude 7 dana unazad (UMJESTO 3-4-5 ITD..) ako ISTA OPCIJA POSTOJI????????? Tako da, ako imaš nekih privatnih problema tipa: imaš curu ili ženu pa joj ne smiješ pisnuti, pa se ovdje istresaš i glumiš junaka, NEMOJ. Meni nije problem platiti ni 15 eura, ako je to cijena usluge za sve korisnike tj. Ovim putem pozivam lucluca da napravi rekalkulaciju svojih cijena i ako bude smatrao da treba biti 15 eura umjesto 10 ja odmah doplaćujem - ako je to cijena usluge snimalice, videoteke, odlične slike i sl.... Samo što će onda mnogi, koje ker nema za šta da ugrize, preći kod kineza. Ali to je već drugi par rukava.Najveće svađalice su jazavci kojima je i 5 eura plafon koliko mogu izdvojiti mjesečno. Kada ti otvoriš svoju iptv uslugu slobodno se javi da te zaobiđem. Nisam jednostavno mogao preskočiti da ne odgovorim jer danas stvarno ima ljudi koji se bave tuđim brigama umjesto da gledaju svoja posla. Moderni lakukaraća tipkovnica junaci od 50 kila sa krevetom i prištavim licem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 10:55 (simontemp).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moze kontak za nova iptv, hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...
Blackcastle kaže...

 Pa jel znate koliko je to love ukrcano u to da imate i to što ste dobili sa snimalicom.....pa nije staviti mjesec dana na tehnike harda, clouda i streama besplatno....dajte malo uđite financijski u taj svijet IPTV-a.....zašto ostali nemaju snimalicu ovakvu kao tvviet ....zašto??? Samo je jedan odgovor to košta drugovi.....samo malo realnosti...

Bilo bi najbolje da stavi snimalicu godinu dana unapzad samo ne znam jel bih se sjetio šta sam jeo prije tjedan dana a kamoli šta je bilo na tv-u...

 S  kim se ti svađaš (da te ne nazovem nekim imenom)? Svi smo ovdje pohvalili ovu opciju. Ja sam je nazvao najboljom od svega ostalog. Ja nisam, poput mnogih, koji mjenjaju providere zbog 2 eura razlike u cijeni. Koristim TVVIET godinu dana i koristit ću ga toliko dugo dok usluga ostane na ovakvoj visokoj razini. Što tebe boli neka stvar ako ja pitam kako podesiti opciju da bude 7 dana unazad (UMJESTO 3-4-5 ITD..) ako ISTA OPCIJA POSTOJI????????? Tako da, ako imaš nekih privatnih problema tipa: imaš curu ili ženu pa joj ne smiješ pisnuti, pa se ovdje istresaš i glumiš junaka, NEMOJ. Meni nije problem platiti ni 15 eura, ako je to cijena usluge za sve korisnike tj. Ovim putem pozivam lucluca da napravi rekalkulaciju svojih cijena i ako bude smatrao da treba biti 15 eura umjesto 10 ja odmah doplaćujem - ako je to cijena usluge snimalice, videoteke, odlične slike i sl.... Samo što će onda mnogi, koje ker nema za šta da ugrize, preći kod kineza. Ali to je već drugi par rukava.Najveće svađalice su jazavci kojima je i 5 eura plafon koliko mogu izdvojiti mjesečno. Kada ti otvoriš svoju iptv uslugu slobodno se javi da te zaobiđem. Nisam jednostavno mogao preskočiti da ne odgovorim jer danas stvarno ima ljudi koji se bave tuđim brigama umjesto da gledaju svoja posla. Moderni lakukaraća tipkovnica junaci od 50 kila sa krevetom i prištavim licem.

 Idemo redom ženu imam već cca 11 godina i nisam jedan od onih novopečenih glumaca koji ženi ne može nista reći da je se bojim ili sl....dapače baš suprotno....cijena tvvieta nije mi zbilja bitna jer ću ga takodjer platiti koliko got treba.....a treće s hardverske strane sam htio objasniti da je snimalica i sama videoteka dosta velik financijski zalogaj.....i kao peto prije tebe se par ljudi izjasnilo da im je ok tri dana i ne treba više.....i šesto neka se sam luc obrati pa kaže svoje mišljenje....

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 13:21 (Blackcastle).
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
simontemp kaže...
Blackcastle kaže...

 Pa jel znate koliko je to love ukrcano u to da imate i to što ste dobili sa snimalicom.....pa nije staviti mjesec dana na tehnike harda, clouda i streama besplatno....dajte malo uđite financijski u taj svijet IPTV-a.....zašto ostali nemaju snimalicu ovakvu kao tvviet ....zašto??? Samo je jedan odgovor to košta drugovi.....samo malo realnosti...

Bilo bi najbolje da stavi snimalicu godinu dana unapzad samo ne znam jel bih se sjetio šta sam jeo prije tjedan dana a kamoli šta je bilo na tv-u...

 S  kim se ti svađaš (da te ne nazovem nekim imenom)? Svi smo ovdje pohvalili ovu opciju. Ja sam je nazvao najboljom od svega ostalog. Ja nisam, poput mnogih, koji mjenjaju providere zbog 2 eura razlike u cijeni. Koristim TVVIET godinu dana i koristit ću ga toliko dugo dok usluga ostane na ovakvoj visokoj razini. Što tebe boli neka stvar ako ja pitam kako podesiti opciju da bude 7 dana unazad (UMJESTO 3-4-5 ITD..) ako ISTA OPCIJA POSTOJI????????? Tako da, ako imaš nekih privatnih problema tipa: imaš curu ili ženu pa joj ne smiješ pisnuti, pa se ovdje istresaš i glumiš junaka, NEMOJ. Meni nije problem platiti ni 15 eura, ako je to cijena usluge za sve korisnike tj. Ovim putem pozivam lucluca da napravi rekalkulaciju svojih cijena i ako bude smatrao da treba biti 15 eura umjesto 10 ja odmah doplaćujem - ako je to cijena usluge snimalice, videoteke, odlične slike i sl.... Samo što će onda mnogi, koje ker nema za šta da ugrize, preći kod kineza. Ali to je već drugi par rukava.Najveće svađalice su jazavci kojima je i 5 eura plafon koliko mogu izdvojiti mjesečno. Kada ti otvoriš svoju iptv uslugu slobodno se javi da te zaobiđem. Nisam jednostavno mogao preskočiti da ne odgovorim jer danas stvarno ima ljudi koji se bave tuđim brigama umjesto da gledaju svoja posla. Moderni lakukaraća tipkovnica junaci od 50 kila sa krevetom i prištavim licem.

 Idemo redom ženu imam već cca 11 godina i nisam jedan od onih novopečenih glumaca koji ženi ne može nista reći da je se bojim ili sl....dapače baš suprotno....cijena tvvieta nije mi zbilja bitna jer ću ga takodjer platiti koliko got treba.....a treće s hardverske strane sam htio objasniti da je snimalica i sama videoteka dosta velik financijski zalogaj.....i kao peto prije tebe se par ljudi izjasnilo da im je ok tri dana i ne treba više.....i šesto neka se sam luc obrati pa kaže svoje mišljenje....

 Sve to što si sad rekao mogao si reći normalnim tonom i u prethodnom postu. Ja sam korisničkom službom i više nego zadovoljan i aktivirao sam si 7 dana unazad. A kome treba manje ili mu ne treba, opet stvar izbora a ne kritike.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da prekinemo nepotrebne rasprave  danas vrhunski  boks   joshua - pulev možete gledati na  DAZN  ili Sky Sports Box Office

sve radim samo da ne radim
 
4 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

odlicno, u koliko cas _ hvala

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

22 sata

sve radim samo da ne radim
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

da prekinemo nepotrebne rasprave  danas vrhunski  boks   joshua - pulev možete gledati na  DAZN  ili Sky Sports Box Office

 Koji iptv ima te programe?

http://trakt.tv/user/MjezZza
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
 moj ,   plavi zumbul
sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 14:19 (fukavac).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

da prekinemo nepotrebne rasprave  danas vrhunski  boks   joshua - pulev možete gledati na  DAZN  ili Sky Sports Box Office

 Hoće li se moć gledati putem TVViet? 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
fukavac kaže...

da prekinemo nepotrebne rasprave  danas vrhunski  boks   joshua - pulev možete gledati na  DAZN  ili Sky Sports Box Office

 Koji iptv ima te programe?

 DAzn ima VIPmax, Bitka na Neretvi, COBRA...vecina listi koje imam imaju DAZN vidim

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
maxy0 kaže...
fukavac kaže...

da prekinemo nepotrebne rasprave  danas vrhunski  boks   joshua - pulev možete gledati na  DAZN  ili Sky Sports Box Office

 Koji iptv ima te programe?

 DAzn ima VIPmax, Bitka na Neretvi, COBRA...vecina listi koje imam imaju DAZN vidim

 Ima ga i Red Devil u FHD-u.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maki040 kaže...
fukavac kaže...

da prekinemo nepotrebne rasprave  danas vrhunski  boks   joshua - pulev možete gledati na  DAZN  ili Sky Sports Box Office

 Hoće li se moć gledati putem TVViet? 

 msm da ne, nema DAZN u ponudi

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
maki040 kaže...
fukavac kaže...

da prekinemo nepotrebne rasprave  danas vrhunski  boks   joshua - pulev možete gledati na  DAZN  ili Sky Sports Box Office

 Hoće li se moć gledati putem TVViet? 

 msm da ne, nema DAZN u ponudi

Molim moderatore da izbrisu ovu poruku.Moja greska.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 22:08 (bojannds).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kasni mec, tek je 2. mec dana na programu...gledam na Box nation kanalu

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako netko nije u mogučnosti gledati, može se "ugovoriti" DAZN UK pretplata za 12.99 HRK mjesečno (dvije funte valjda preračunato). Zapravo, mjesec dana je trial, i ako otkažete unutar tih mjesec dana, ništa vam ne naplate. (meni je prošla rezervacija karticom)

 

Eto, ja upravo tako gledam  :(

 

S obzirom da ide sa legalnog DAZN servera, slika je odlična i ništa ne trza.

 

 

EDIT: slika

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 22:14 (ZdravacVZ).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na red devilu negledljivo i na jednom i drugom kanalu
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na vipmax radi savrseno i na DAZN i na boxnation kanalu..piratska lista svakako za DZ

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dadotb, na box nation ne prenose ovaj event, pazi da se nebi zagledao u neke snimke, hahahaha

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ovo je PPV kanal box neki, ma jok, pocinje 2. mec veceri, nece Joshua prije ponoci...DAZN prikazuje intervju s bokserima i trenerima i snimke 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice