Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.231
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

posto sam ja sinoc cascen sa free nalogom od luc luca, evo i ja cu prva 3 forumasa koji se jave castiti sa po 1 listom... naravno, listama koje idu na TIVI mate ili STB emu, dakle dajem URL i mac adresu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

može li lista i link na nova iptv,hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ne dijelim ja NOVA iptv listu, samo preporucim ko hoce kontakt info...nemam veze snjima sem sto placam njihovu uslugu

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

može li kontakt

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

posto sam ja puno preporucavao NOVA iptv bas javi nakon testa kako si zadovoljan, da znaju i drugi...ja rabim sad TV viet prezadovoljan sam, a familija u BG Novu IPTV i oni su zadovoljni, ali nema gledanja unazad, za razliku od vieta

 Ma evo već sam platio čovjeku, nemam šta više testirat, radi sve vrhunski, hrpa programa, nema štekanja i niska cijena.

Znači svaka preporuka za Nova IPTV ;)

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

edit

 

Moze li link za Nova IPTV?

 

Takoder, koji program preprucate za gledat IPTV na amazon fire sticku, probao sam sa perfect playerom i ne svida mi se slidanje kroz kanale, pa mi dajte prepruku za druge playere....Hvala

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 19:22 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

100x receno...nema boljeg od TIVI mate app....preporuka, plati verziju, mozes staviti puno listi i uzivati u punoj aplikaciji

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

slažem se, tivimate je odličan

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ta aplikacija radi preko mac adresu ili m3u listu? Mislim na tiwi mate …

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 20:17 (Ace123).
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

radi i preko m3u listi i preko mac adresa ali plaćena verzija

 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bozoileo kaže...

radi i preko m3u listi i preko mac adresa ali plaćena verzija

 Nije mi jasno zasto nemogu da je gledam na mobilnog.. nikako nece i sad sam otkazao pretpatu.. na android box hoce a na android telefon nece .. u cemu je problem

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

radi i m3U radi i mac 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

100x receno...nema boljeg od TIVI mate app....preporuka, plati verziju, mozes staviti puno listi i uzivati u punoj aplikaciji

 A može li se unijeti vlastite logoe kanala (ne mislim na logoe koje je unio davatelj usluge u m3u listu) kao npr. što je moguće u Kodi (Simple IPTV Client) ili Perfect Player? Kada sam isprobavao aplikaciju nije bilo moguće, pa sad pitam je li možda kakvim naknadnim ažuriranjem to ispravljeno? Uvijek koristim najažuriranije vlastite logoe kanala, pa aplikacije koja ne podržavaju tu mogućnost me ne zanimaju.

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tivimate je aplikacija za boxove

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
dadotb kaže...

100x receno...nema boljeg od TIVI mate app....preporuka, plati verziju, mozes staviti puno listi i uzivati u punoj aplikaciji

 A može li se unijeti vlastite logoe kanala (ne mislim na logoe koje je unio davatelj usluge u m3u listu) kao npr. što je moguće u Kodi (Simple IPTV Client) ili Perfect Player? Kada sam isprobavao aplikaciju nije bilo moguće, pa sad pitam je li možda kakvim naknadnim ažuriranjem to ispravljeno? Uvijek koristim najažuriranije vlastite logoe kanala, pa aplikacije koja ne podržavaju tu mogućnost me ne zanimaju.

 

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koja je najbolja app za gledanje iptv-a na samsungu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Modern kaže...

Koja je najbolja app za gledanje iptv-a na samsungu? 

 Ako imaš Tizen onda SIPTV.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje vezano za TIVI Mate App. Kad kupim aplikaciju jel to vezano za jedan uredaj ili mogu instalirati aplikaciju na vise uredaja? Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Modern kaže...

Koja je najbolja app za gledanje iptv-a na samsungu? 

 Ako imaš Tizen onda SIPTV.

 Ili ministra ak je tvviet u pitanju

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@maki040

Kad kupiš apk možeš se prijaviti na 5 uređaja, ako se dobro sjećam, moraš registrirati user i pass i s tim otključavaš premium.
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
@maki040

Kad kupiš apk možeš se prijaviti na 5 uređaja, ako se dobro sjećam, moraš registrirati user i pass i s tim otključavaš premium.

 

Tako je. Nasao sam jedan video na YouTube gdje se to moze vidjeti. To je ok. 

 

Mislim da cu uzeti TVViet u kombinaciji s TiViMate. Iz RedDevila mi se nitko nije javio za test.

 

TVViet moze na tri uredaja s istom IP adresom. Ako se uzme preplata na godinu dana onda moze dodatno jedan uredaj preko druge IP adrese. To je tocno? 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tako je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Podzrav. Samo da javim da je na ministra player gledanje unazad moguce 8 dana. Preko nase app takodjer, kao i web stranice. Gledanje unazad na m3u smo smanjili na 4 dana jer prilicno uspori playere kao sto je smart iptv, ss-iptv i slicno. Ako netko koristi u tom playeru, molimo da javi da li se app ubrzala nakon sto smo podesili na 4 dana

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kako da instaliram ministra player ako nije dostupan u apps, hr regija na tv, samsung tu8500?
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...
kako da instaliram ministra player ako nije dostupan u apps, hr regija na tv, samsung tu8500?

 Na usb stick pa na tv

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
"tivimate je aplikacija za boxove"
To znači da nije dobar za smart tv (smart OS, Android) ili? Hvala
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
"Samo da javim da je na ministra player gledanje unazad moguce 8 dana. Preko nase app takodjer, kao i web stranice.

Možete li mi reći koja je vasa aplikacija za gledanje programa? Koju preporučate za android tv i LG smart tv.
Hvala
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
Bencho2211 kaže...
kako da instaliram ministra player ako nije dostupan u apps, hr regija na tv, samsung tu8500?

 Na usb stick pa na tv

 možda ovako:

https://wiki.infomir.eu/eng/ministra-players/ministra-player-smart-tv/nstallation-and-setup/how-to-install-ministra-player-application-for-samsung-smart-tv

 

3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li Nova IPTV videoteku?

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima videoteka, pa videoteka 2018, 19, 20

Cca 800 filmova

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice