Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.675
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lovac82 kaže...
Pixonium kaže...
crni pauk kaže...
Pozdrav dali vam na tvviet radi ok? Na rtlu mi konstantno buffa a brzina neta je ok.

 Pored toliko vrhunskih kanala gledati rtl 🤦‍♂️

 Zamisli..... neki dokumentarci, serije, film ili pogotovo neki "kultni klasici" sto vec se zna vrtjeti samo na nekim odredenim kanalima i to u tocno odredenom vremenskom razdoblju odnosno u slucaju da zakasnis, nacekat ces se itekako dok se ne pojavi ponovno na nekoj drugoj televiziji s npr. "nasim" subovima tipa nedavno sto mi prvo na pamet pada: "Mala kuca u preriji" koju je recimo moja majka znala pogledati u ono vrijeme tamo nekih davnih 80-tih, a pocela opet gledati nedavno kada se pojavila na HRT-u, seriju koju neces vise nigdje naci s nasim subovi, osim potencijalno mozda u nekim zabitima na nekim nasim ex-yu privatnim torrent site-ovi, usenetu, gdje se ne mozes niti registrirat/pristupit normalno ako ne znas kako, kada i na koji nacin ili mozda na totalno nepoznatim i "skrivenim" site-ovima tipa sigmakom.com. Npr. posto cesto znam provjeravati kakvog sadrzaja ima gdje (nase, strano, popularno, dobro/lose i nepoznato itd.... tako znam recimo da se na spomenutom site-u nalazi recimo CatDog s nasim dubovima kojeg vrlo vjerojatno neces naci apsolutno nigdje drugo i koji se vrlo vjerojatno nikada vise nece emitirati na nasim kanalima.

 

Tako da, takvi komentari su totalno beskorisni, da ne kazem glupi..... vise nego sam "sadrzaj" i kanal na kojem se gleda.

 Uz svu dobru volju nikako ne razumijem što znači ovaj dugački reply na pitanje dal tvviet radi ok? 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Moze li kratka usporedba?

 

Iskreno, na netu nema previse informacija, tako da imamo sve na jednom mjestu:

 

TV VIET

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

- korisnička podrška?

 

NOVA IPTV

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

korisnička podrška?

 

REDDEVIL

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

korisnička podrška?

 

Eto ako netko nesto zna neka javi. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 12:09 (maki040).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dodaj i stavku "korisnička podrška"

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maki040 kaže...

Moze li kratka usporedba?

 

Iskreno, na netu nema previse informacija, tako da imamo sve na jednom mjestu:

 

TV VIET

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

 

NOVA IPTV

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

 

REDDEVIL

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

 

Eto ako netko nesto zna neka javi. Hvala.

 Slažem se.Bilo bi dobro i jako korisno da ljudi napišu sve nedostatke i prednosti ovih lista.Ovako svatko gura neku svoju listu kao najbolju.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
9111963 kaže...
maki040 kaže...

Moze li kratka usporedba?

 

Iskreno, na netu nema previse informacija, tako da imamo sve na jednom mjestu:

 

TV VIET

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

 

NOVA IPTV

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

 

REDDEVIL

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

 

Eto ako netko nesto zna neka javi. Hvala.

 Slažem se.Bilo bi dobro i jako korisno da ljudi napišu sve nedostatke i prednosti ovih lista.Ovako svatko gura neku svoju listu kao najbolju.

 Traži test od svake liste,pa ti nama napiši svoje dojmove.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
navym kaže...

 Traži test od svake liste,pa ti nama napiši svoje dojmove.

 nema od testa nista.... dojmovi se slažu tek kad gledaš mjesec ili duže

 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maki040 kaže...

Moze li kratka usporedba?

 

Iskreno, na netu nema previse informacija, tako da imamo sve na jednom mjestu:

 

TV VIET

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

- korisnička podrška?

 

NOVA IPTV

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

korisnička podrška?

 

REDDEVIL

- vracanja kanala?

- koliko uredaja istovremeno?

- istovremeno s razlicitih ip adresa?

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena?

korisnička podrška?

 

Eto ako netko nesto zna neka javi. Hvala.

 ocito si naucio sve na gotovo dobiti u zivotu ??? a da ti probas jednu bar listu pa nam kazes utiske ? ja sam apsolvirao za NOVU iptv...a mnogi za Tv viet i reddevil, pa iscitaj majku mu 50 stranica pa ces imati odgovore na pitanja 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

aj ne gnjavite covjeka nego pomozite

evo za TV VIET:

 

TV VIET

- vracanja kanala DA

- koliko uredaja istovremeno 3

- istovremeno s razlicitih ip adresa 2 (godisnja pretplata)

- neki bonus (npr. CS)?

- cijena 10 Eur mj. (min 3 mj. )

- korisnička podrška - IZVRSNA

- videoteka DA

Moj PC  
3 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maki040 kaže...

Moze li kratka usporedba?

 

Iskreno, na netu nema previse informacija, tako da imamo sve na jednom mjestu:

 

TV VIET

- vracanja kanala? Da

- koliko uredaja istovremeno? 3

- istovremeno s razlicitih ip adresa? Ne,mozda uz dogovor 

- neki bonus (npr. CS)? Ne

- cijena? 12 e mjesec , 30 e 3 mj. , 60e 6 mj. , 120e 1 godinu

- korisnička podrška? Da, ponekad duže traje 

-videoteka? tako onako, dosta slabo tek nedavno uvedena 

-android apk - Da, ponekad trza ponekad draze mi bilo na m3u gledat preko Perfect Playera, mislim da bolja slika na tv onda.

 

NOVA IPTV

- vracanja kanala? Ne

- koliko uredaja istovremeno? 3

- istovremeno s razlicitih ip adresa? Ne

- neki bonus (npr. CS)? Ne

- cijena? 5 eura mjesec ako se varam. ostalo isto neke sitne cijene na više mjeseci, koristio samo 2 mjeseca pa neznam tocno sad.

korisnička podrška? Slaba, ponekad treba dan dva da se odgovori na problem i riješi ga

-videoteka - Da, dosta sadržaja , serija i filmova

-android apk- Da

 

REDDEVIL

- vracanja kanala? Ne

- koliko uredaja istovremeno? 1, ali uz dogovor mislim da moze na 2 ili 3 

- istovremeno s razlicitih ip adresa? Ne

- neki bonus (npr. CS)? Ne

- cijena? 10e mjesec, 27e 3 mjeseca , 50 e 6 mjeseci , 90 e 12 mjeseci

korisnička podrška? Iako nikad nisam imao previše problema s uslugom, relativno brzo se odgovara i rješava ljubazno problem. Tako da okej podrška

 -videoteka - Da, mnogo filmova i serija , relativno brzo se dodaju novi nastavci serija, nekoliko filmova u 4k formatu.

-android apk- Ne

 

Eto ako netko nesto zna neka javi. Hvala.

 

Uglavnom koristio sam sve, jedno vrijeme sam koristio i Tvviet i RedDevil zajedno, dosta dugo skoro godinu ali ipak na kraju odabrao Red Devila. Novu Iptv sam koristio 2 mjeseca. Pišem iz svojih iskustva, svako ima svoje ukuse, tvviet ti je top klasa , najskuplji ono sto placas dobis ali relativno malo kanala oko 130 plus tek nedavno dodana videoteka i android apk je isto solidna ali relativno zaostala polako za ostalim modernim android apk tipa Nova Iptv. Red Devil ti je sredina, puno programa , jako dobar sport movie paket, ima svega plus videoteka je odlicna relativno brzo dolaze novi nastavci serija i filmovi itd. Uz tu cijenu je onako zlatna sredina, imas sve sto ti treba kad se sjetis neceg pogledat . Nova Iptv je najjeftniji ali nije za odbaciti, ima dosta nedostaka jos , nije u kvaliteti kao Tvviet i RedDevil ali za tu cijenu sto nudi je odlican za one kojima je iptv sporedna stvar da si sim i tam upali nesto i da ne trosi puno, jer naravno razumijem ljude svako ima svoj budzet. Za vise informacija samo klikni na citat tamo ti dao odgovore koje si trazio.

Prvo pucaj, onda pitaj.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 0:15 (plavi_medved).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

dadotb, svaka cast na komentaru. Do sada koristio sam samo SAT-TV i ako budes ikad imao pitanja oko toga, od opreme do CS (jeftina do premium linije), slobodno se javi i pomoc cu ti.

 

Citao sam jako puno, vjerovato ili ne. Bas zbog toga sam promislio da bi ovo moglo opcenito pomoci, ne samo meni. Ako sam te uvrijedio ispricavam ti se.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 9:57 (maki040).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet, da li još nekome blokira zadnjih pola sata?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sušam MTV 80s cjelo vrijeme, on nije ni jednom trznuo.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na recenziji, no imaju li svi serije i filmove iz videoteke sa prijevodom na hrvatski ili?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
marin_bar kaže...

Tvviet, da li još nekome blokira zadnjih pola sata?

 Gledam Premium sport 1 (Formula), i Arena sport 3 HR - Nijednom nisu trznuli

3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

Nisam do sada koristio IPTV pa bi evo probao.

Nemam smart tv pa sam si naručio Xiaomi Mi TV Stick koji mi dolazi početkom idućeg tjedna.

Htjeo bih se odmah pripremiti da mogu početi gledati kad stigne.

 

1. Pročitao sam hrpu stranica ovog topica i većinom se spominju 3-4 ista IPTV servisa.

Htjeo bih probati Nova IPTV jer je koliko sam shvatio malo jeftinija od ovih drugih.

Ne mogu izguglati imaju li onu neku web stranicu ili nešto da ih mogu kontaktirati?

Ako nemaju onda bi zamolio da mi netko pošalje kontakt e-mail na privatne poruke.

 

2. Drugo što me zanima, koliko sam shvatio, trebam instalirati na stick neki player u koji ću ubaciti listu.

Ima li neko dobro besplatno rješenje ili je nabolje kupiti aplikaciju?

Naletio sam u temi da se često spominje TiviMate i Perfect Player, šta je bolje uzeti? Ili nešto treće?

 

Hvala puno, lp.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
uniball kaže...

 

 

2. Drugo što me zanima, koliko sam shvatio, trebam instalirati na stick neki player u koji ću ubaciti listu.

Ima li neko dobro besplatno rješenje ili je nabolje kupiti aplikaciju?

Naletio sam u temi da se često spominje TiviMate i Perfect Player, šta je bolje uzeti? Ili nešto treće?

 

Hvala puno, lp.

 Ne moraš za početak ništa kupovati. Ako od onoga od kupiš listu dobiješ m3u listu možeš gledati i na VLC kao i hrpu drugih besplatnih plejera. Tivimate imaš besplatnu verziju kao i perfect plejer. Mana je što na većini nemaš EPG što meni i nije neki problem jer mi je lakše na kompu pogledati kad je šta. Prema tome instaliraj besplatne ili krekovane, za kupovinu nikad nije kasno.

3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ok, hvala, probat ću onda za početak sa VLC.

Vidio sam da se spominje da je Tivimate dobar tek kad se plati, da u besplatnoj verziji ima nedostataka i fale funkcije.

Ono što mi je glupo je što se ta aplikacija ne može jednokratno kupiti nego valjda plaćaš pretplatu.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Prva koju sam ja instalirao je https://siptv.app/news/  koristim je i dan-danas. Platiš je jednom 5.5 eura i miran si. Naravno i nju imaš probno 7 dana tako da vidiš odgovara li ti.

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Instaliras perfect player i to je to

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 19:06 (16OR).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
uniball kaže...

Ok, hvala, probat ću onda za početak sa VLC.

Vidio sam da se spominje da je Tivimate dobar tek kad se plati, da u besplatnoj verziji ima nedostataka i fale funkcije.

Ono što mi je glupo je što se ta aplikacija ne može jednokratno kupiti nego valjda plaćaš pretplatu.

 ne, mozes je kupovati lifetime, ali je tipa 15 eur...a mozes i godisnje, pa je tipa 4,2 eur 1 god za 5 uredjaja...preporuka za tivimate, daleko naaaj app za IPTV

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
uniball kaže...

Ok, hvala, probat ću onda za početak sa VLC.

Vidio sam da se spominje da je Tivimate dobar tek kad se plati, da u besplatnoj verziji ima nedostataka i fale funkcije.

Ono što mi je glupo je što se ta aplikacija ne može jednokratno kupiti nego valjda plaćaš pretplatu.

 VLC android verzija je nešto najlošije što sam vidio, deinstalirao sam ga nakon 5 minuta.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Testiram danas već skoro cijeli dan TVViet i zaista radi super. Svaka im čast. 

 

Ne sviđa mi se ponuda serija, zaista nije neka. 

Aplikacija mi je onako. Ako uzmem Tivimate imao bi isto sve, vraćanje programa i videoteku? 

Postoji li mogućnost da se ubaci lista i u jedan enigma2 receiver? Mojim roditeljima neću poc objasniti kako ulaziti u aplikaciju itd. 

i za kraj ako može kontakt za RedDevil. Samo da usporedim prije nego što kupim uslugu. 

hvala. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maki040 kaže...

Testiram danas već skoro cijeli dan TVViet i zaista radi super. Svaka im čast. 

 

Ne sviđa mi se ponuda serija, zaista nije neka. 

Aplikacija mi je onako. Ako uzmem Tivimate imao bi isto sve, vraćanje programa i videoteku? 

Postoji li mogućnost da se ubaci lista i u jedan enigma2 receiver? Mojim roditeljima neću poc objasniti kako ulaziti u aplikaciju itd. 

i za kraj ako može kontakt za RedDevil. Samo da usporedim prije nego što kupim uslugu. 

hvala. 

 Imao bi da, samo ne bi mogao pristupiti joj preko epg, nego preko grupe programa.. nije idealno ali radi..

 

Jel mi moze netko reci za ministru player, neki link ili nesto da ju instaliram na fire stick bi mi trebao

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za one koji imaju kombinaciju Reddevils liste i Tivimate:kako vraćate emisije unatrag?Npr.želim u 20h pogledati emisiju koja je emitirana u 15 sati?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo samo da kazem da sam uzeo i Mi Tv STICK i za ove novce je jako dobar.Ovo mi je sad 7. uredjaj sto imam :) ...volim da testam i sad cekam da mi stigne i Amazon TV Stick 4K :)

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Napravi neku kratku usporedbu ako se sjetiš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo i mene sa usporedbama par listi koje sam koristio:

 

Red devils - lista koju sam uzeo nakon Nextgena, Tv vieta i na njoj sam zadnjih cca 1,5 godina. Nemam primjedbi, lista mi radi jako dobro, sviđa mi se kvaliteta slike, veliki izbor sportskih kanala i sl. Eventualno bi možda bilo dobro ako bi ubacio barem kao test neki 4K program ili h265. Komunikacija vrlo dobra, ako se i nekad dogodi neko iskakanje, vrlo brzo riješi stvar.

Tv viet - definitivno najbolja kvaliteta slike, ali ima puno manje kanala u odnosu na ostale. Što me "odbilo" od tv vieta? Odbilo me nešto što možda nekome neće smetati, ali stvarno mi je bilo nevjerojatno kako se nikako nisu mogli preimenovati oni "Premium" kanali u listi ili barem posložiti po nekoj logici, npr. Premium 1 = SK1, Premium 2 = SK2..Ne znam ako je to sad riješeno, ali mene je iritiralo. Za tu cijenu (koju kvalitetom slike zaslužuje) ipak bi očekivao ispravljanje ovih sitnica

Nextgen - dobar izbor kanala, nešto slabija kvaliteta slike u odnosu na Red devils i Tv viet. Definitivno najbolja komunikacija sa kupcem, ocjena komunikacije čistih 5+. Koristio sam je sigurno nekih godinu dana i bio jako zadovoljan, no promjenom operatera počela mi je pomalo štucati. Dakle, nije problem u Nextgenu već pretpostavljam u mom trenutnom operateru (Iskon).

Nova tv - po izboru kanala i kvaliteti slike slična Nextgenu. Jako dobra lista za cijenu koja se nudi.

 

Dakle. za one sa relativno ok internetom (iznad 20) i koji žele platiti nešto više preporučam Red devils ili Tv viet, dok su Nextgen jako dobre liste za vrijednost jedne pizze.

 

Kao rezervne sam koristio Homebee listu (od plaćenih 12 mjeseci radila je cca 9,5) i sad imam par mjeseci neku drugu s Aliexpressa. Uglavnom, za te novce su liste ok ako ste stvarno nezahtjevni pa vam ne smeta što će vam za vrijeme F1 trzati Arena ili Sport klub te ćete onda potražiti prijenos na nekom kanalu iz Azerbejdžana i sl. No, za one koji "vise" pred tv-om mislim kako "Kinezi" nisu baš neki izbor. S druge strane, kad razmišljam kako IPTV liste koristim već nekoliko godina, mogu reći kako su ove današnje kineske liste u rangu najboljih naših lista od pred cca 1-2 godine) i iz toga je očito kako se dosta podigla kvaliteta listi koje se nude na prodaju.

 
8 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc što je sa videotekom

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene je ,nađeš na epg emisiju koju želiš gledat klikneš na nju i gledaš ,naravno ako taj kanal ima catchup😀

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Pitanje za one koji imaju kombinaciju Reddevils liste i Tivimate:kako vraćate emisije unatrag?Npr.želim u 20h pogledati emisiju koja je emitirana u 15 sati?

 Kod mene je ,nađeš na epg emisiju koju želiš gledat klikneš na nju i gledaš ,naravno ako taj kanal ima catchup😀

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice