Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.220
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Isto preporuka za Fire Stick 4K.

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pezer kaže...
Koja bi preporuka bila za stick/box?
Osim iptva koristio bi se za netflix,youtube i sl.

Razmisljam od FireTV 4k sticku i xiaomi mi box s..
Prvi je jeftiniji, pa me zanima, vrijedi li drugi vise love za moje potrebe

 Amazon fire 4k ti je sasvim dovoljan i uz to je sad na amazon.de na akciji 29€ ! 

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ide Kodi na Amazon fire 4k?

HZV
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spilice05 kaže...

Jel ide Kodi na Amazon fire 4k?

 Ide kodi i netflix i youtube i amazon prime (logično).

Jedino što ne ide, barem ja nisam uspjeo upogoniti je HBO GO

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Radovi na ministra playeru i gledanje unazad su dovrseni. Od sada mozete gledati unazad direktno preko epg. Takodjer epg je podesen na svim kanalima, nazivi kanala koji su bili pogresni, ispravljeni su

 

Tko koristi gledanje unazad preko smart iptv i samostalno ucitava listu, treba kod ucitavanja odrediti opciju: save online da se izbjegne poruka o nedostatku memorije na uredjaju

 Svaka cast sve radi besprijekorno isplatilo je se cekati.

imam samo 2 sitne zamjerke ako bi moga inza HGTV staviti VOD te kod NovaHD je naziv NovaPlus

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
spilice05 kaže...

Jel ide Kodi na Amazon fire 4k?

 Ide kodi i netflix i youtube i amazon prime (logično).

Jedino što ne ide, barem ja nisam uspjeo upogoniti je HBO GO

 Ide hbo go, ali preko kodia, skine se plugin i radi ok. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Sa Amazona.de ne dostavljaju u HR Fire stick 4k.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 18:30 (Popaj976).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Popaj976 kaže...

Sa Amazona.de ne dostavljaju u HR Fire stick 4k.

 Dostavljaju preko mailboxde, meni je nedavno dosao za 11€ doatave !

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...
Svaka cast sve radi besprijekorno isplatilo je se cekati.

imam samo 2 sitne zamjerke ako bi moga inza HGTV staviti VOD te kod NovaHD je naziv NovaPlus

 Potpisujem ovo za HGTV

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 18:51 (simontemp).
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
JackIsBack kaže...
spilice05 kaže...

Jel ide Kodi na Amazon fire 4k?

 Ide kodi i netflix i youtube i amazon prime (logično).

Jedino što ne ide, barem ja nisam uspjeo upogoniti je HBO GO

 Ide hbo go, ali preko kodia, skine se plugin i radi ok. 

 ima verzija HBO GO koja radi bez kodija, kome treba nek se javi na PP

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...
the.shano kaže...
Svaka cast sve radi besprijekorno isplatilo je se cekati.

imam samo 2 sitne zamjerke ako bi moga inza HGTV staviti VOD te kod NovaHD je naziv NovaPlus

 Potpisujem ovo za HGTV

 Vjerojatno se čeka da tvprofil ubaci EPG na HGTV da bi VOD mogao funkcionirati. To je moje mišljenje, lucluc će dati odgovore.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@dadotb
Evo javna zahvala za HBO go verziju koja radi na firestick-u, lp
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

tu smo da pomognemo...kao sto su meni ljetos kad sam imao isti problem

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz ekipa ima li netko ideju sta bi moglo biti ne mogu ni jednu aplikaciju skinuti,interneta ima you tube i sve ostalo radi ali aplikaciju ne mogu ni jednu uredno sam prijavljen kad pokrenem skidanje apk samo pise ceka se preuzimanje.

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako instalorati ministra player na fore sticku

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

Kako instalorati ministra player na fore sticku

 Skini ga na mob. Skini i aplikaciju Apps2fire. Sa tom aplikacijom sve sto zelis saljes na firestick. Moraju ti mob i fire biti povezani na isti wifi i u aplikaciji Apps2fire pod setup moras upisati IP koja je na sticku. Moras i dozvoliti u postavkama sticka da prihvati aplikacije sa drugih izvora.

15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

za taj ministra player treba kupovati licencu?

lucluc da li se planira podržati gledanje programa u nazad i preko tivimate aplikacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni na perfectplayeru su dečki iz tvvieta maknuli snimalicu iz liste jer dosta optereti listu u smislu učitavanja jer ima toga puno....sa njihove aplikacije mi je puno bolje pogledati snimalicu....i još nešto lucluc veliko Hvala :) !!!!

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
maxy0 kaže...

Kako instalorati ministra player na fore sticku

 Skini ga na mob. Skini i aplikaciju Apps2fire. Sa tom aplikacijom sve sto zelis saljes na firestick. Moraju ti mob i fire biti povezani na isti wifi i u aplikaciji Apps2fire pod setup moras upisati IP koja je na sticku. Moras i dozvoliti u postavkama sticka da prihvati aplikacije sa drugih izvora.

 Ovo treba uzeti s oprezom u smislu da su fire stickovi arm v7, dok neki mobiteli koriste / rade na arm v8 arhitekturi (ili nekoj drugoj), pa nije baš sigurno da će svaka aplikacija, prebačena na taj način, biti funkcionalna na sticku.

 

Puno bolje rješenje je neka od adb aplikacija, ili si sherate jedan folder na kompu, u njega downloadate apk file aplikacije, i sa browserom na sticku pristupite u taj folder i instalirate najnormalnije.

 

Znači, na kompu share folder - download apk aplikaciju koju želite sa interneta - na sticku pristupite tome folderu i instalirate. Nemože biti jednostavnije.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 14:21 (ZdravacVZ).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Pixonium kaže...
maxy0 kaže...

Kako instalorati ministra player na fore sticku

 Skini ga na mob. Skini i aplikaciju Apps2fire. Sa tom aplikacijom sve sto zelis saljes na firestick. Moraju ti mob i fire biti povezani na isti wifi i u aplikaciji Apps2fire pod setup moras upisati IP koja je na sticku. Moras i dozvoliti u postavkama sticka da prihvati aplikacije sa drugih izvora.

 Ovo treba uzeti s oprezom u smislu da su fire stickovi arm v7, dok neki mobiteli koriste / rade na arm v8 arhitekturi (ili nekoj drugoj), pa nije baš sigurno da će svaka aplikacija, prebačena na taj način, biti funkcionalna na sticku.

 

Puno bolje rješenje je neka od adb aplikacija, ili si sherate jedan folder na kompu, u njega downloadate apk file aplikacije, i sa browserom na sticku pristupite u taj folder i instalirate najnormalnije.

 

Znači, na kompu share folder - download apk aplikaciju koju želite sa interneta - na sticku pristupite tome folderu i instalirate. Nemože biti jednostavnije.

 

 

 Dobro je znati ! Meni neke app skinute sa google play na mob  pa prebacene na fire nisu radile, ali kad sam ih skinuo sa nekih drugih izvora pa prebacio na fire, onda je bilo ok.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...

Treba mi mala pomoc, 

da li netko zna neki app za android tv da se moze gledati iptv ali da se unosi link i mac adresa (stalker portal)

 

nema username ni pass niti m3u link.

 

hvala

 sad ću možda bubnit glupost, ali probaj Stbemu  (tak se zove)

 tivimate pro najnovija inačica može.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne vidim smisao kupovanje amazon fire pored Xiaomi Android box-a., i onda se j..s prebacivanjem aplikacija na taj fire. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li tko neki kontakt od nekoga tko radi sa Silk Milk, lik s kojim sam radio kao da je propao u zemlju.

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Ne vidim smisao kupovanje amazon fire pored Xiaomi Android box-a., i onda se j..s prebacivanjem aplikacija na taj fire. 

 Prebacivanje traje nekoliko sekundi. I stick trenutno na akciji dođe 29€ ! Nema boljeg uređaja za tu cijenu. 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako netko misli uzeti iptv zbog Arene, od danas je njihova cloud aplikacija dostupna i u Hrvatskoj. 

Do 1.3. sve Arene u HD džabe i nakon toga od 5 eura mjesečno pa na dalje. 

 
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Eto super info a za duplo para na dobrim listma dobije se hrpu programa vidoteka snimalica.....samo za usporedbu koliko oni takve usluge cijene...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Eto super info a za duplo para na dobrim listma dobije se hrpu programa vidoteka snimalica.....samo za usporedbu koliko oni takve usluge cijene...

 Oni plaćaju i prava za te prijenose...

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Eto super info a za duplo para na dobrim listma dobije se hrpu programa vidoteka snimalica.....samo za usporedbu koliko oni takve usluge cijene...

 ili ja koji free isto kao oni koji placaju to sve to gledam na gomili listi, bez neke razlike, e do kada to ne zna niko? ...moze i tako...kako se ko snadje...doduse placam NOVA iptv , ali familiji u drugom gradu, pa ja povremeno koristim i to..i

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
Blackcastle kaže...

Eto super info a za duplo para na dobrim listma dobije se hrpu programa vidoteka snimalica.....samo za usporedbu koliko oni takve usluge cijene...

 ili ja koji free isto kao oni koji placaju to sve to gledam na gomili listi, bez neke razlike, e do kada to ne zna niko? ...moze i tako...kako se ko snadje...doduse placam NOVA iptv , ali familiji u drugom gradu, pa ja povremeno koristim i to..i

 Sudeci po brzom razvijanju novog xui.one i prateci njihov rad, brzo ce nestati te tolike liste, odnosno postojace samo u nekoj vip sekciji. Nenormalno su ljudi mnogo ulozili u zastite, sta danasnji opensrc xui gotovo pa i nema, osim ako se je vlasnik sifra ,a poznaje i jednu i drugu stranu;).. Da budemo jasni 90% tih cracked listi dolazi upravo sa ovih vrsta panela... 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ekipa na A1 mrezi moze u pm koji iptv provajder koristite
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice