Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.854
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja ti imam isto lg,preporuka je siptv(obavezna jednokratna aktivacija od 5 eura),od besplatnih preporuke ssiptv i ott player.

 

 

P.s još da dodam da od ponoći je cijela HR službeno na prešla na DVB-T2 H.265 sustav(rok je do kraja ove godine bio)

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
da da, 5.49eura se plati, odlicna app, i stariji ljudi u mirovini brzo skuze tu app... hahaha
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sta treba napravit na smart iptv na samsungu da bi se pojavio VOD? Meni ne pokazuje uopće to. 

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Samo da javim da TVVIET od sada ima i gledanje 3 dana unazad na 100 kanala preko M3U. Eto i to cudo se desilo hahahah

 

Evo kako to izgleda u smart iptv i ss-iptv app

 

https://ibb.co/yfP9qzS
https://ibb.co/4TDVyFH
https://ibb.co/mz40hjw
https://ibb.co/3TwSWWH

 Odlično. Samo jedna sugestija, ako može da se na siptv ovi kanali tvod premium (ima ih nekoliko) preimenuju u prave nazive kanala (vidio sam da je jedan od njih natgeo, onde neka arenasport čini mi se, vjerovatno i hbo-nisam sve provjeravao), i da se poslože po redoslijedu tipa (hbo1,2,3 , hrt, 1,2...). Ostalo sve pohvale.

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Sta treba napravit na smart iptv na samsungu da bi se pojavio VOD? Meni ne pokazuje uopće to. 

 reloadaj aplikaciju.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Sta treba napravit na smart iptv na samsungu da bi se pojavio VOD? Meni ne pokazuje uopće to. 

 Da, kao sto je receno, treba samo reload... preporuka je i reload playlist on start staviti na auto ili 1h tako da uvijek imate azurno snimljene emisije... Recimo ako se emisija zavrsila u 20h, bit ce vam dostupna vec u 20:05h

simontemp kaže...
lucluc kaže...

Samo da javim da TVVIET od sada ima i gledanje 3 dana unazad na 100 kanala preko M3U. Eto i to cudo se desilo hahahah

 

Evo kako to izgleda u smart iptv i ss-iptv app

 

https://ibb.co/yfP9qzS
https://ibb.co/4TDVyFH
https://ibb.co/mz40hjw
https://ibb.co/3TwSWWH

 Odlično. Samo jedna sugestija, ako može da se na siptv ovi kanali tvod premium (ima ih nekoliko) preimenuju u prave nazive kanala (vidio sam da je jedan od njih natgeo, onde neka arenasport čini mi se, vjerovatno i hbo-nisam sve provjeravao), i da se poslože po redoslijedu tipa (hbo1,2,3 , hrt, 1,2...). Ostalo sve pohvale.

 Hvala na pohvalama. Sutra cu ispraviti nazive i sortiranje

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znam da nije dozvoljeno, pa ako može PM

Molim preporuku za najbolji Iptv za koji znate. Može biti 1-2 eura skuplji. Ne mora imati miljun kanala, ali da radi stabilno, dobra slika i vraćanje unazad bilo bi zanimljivo. Hvala 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel ima neko problema sa tvvietom imam upaljrn vpn i ovako svakih 5 sec
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jesi li probao bez vpn?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

a bkt, pa mogao je malo te kablove posložiti.   

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Ako je ovo baza IPTV-a koju su našli onda bi ja rekao da je ovo dosta neuredno pospajano i loše posloženo.Sjetite se one velike zadnje racije kad je mnogo resellera izgubilo prijem , kad su ušli u tu prostoriju meni je to bilo uredno sve ko apoteka složeno , tako da mi ovo izgleda kao loše za nekoga tko je baza u sustavu....

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 21:06 (Blackcastle).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc, extra je ovo 3 dana unazad

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dal vam na android tv radi multiview i pip u tivimate?

meni nijedno

 

lucluc, predobro je ovo sa 3 dana unazad u m3u!

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc@javio se frend iz SA. Sve radi ok. Super zadovoljan.
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imam samsung smart tv i koristim net iptv aplikaciju, al kad zelim premotati naprijed automatski me prebaci na kraj videa i onda moram unazat vrtjet, i zanima me dal mogu vidjet u toj app epg ?
Dal ima koja bolja aplilacija za iptv na samsungu ?

P.s. svaka čast za ovo
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Za samsung smart mislim da se isplati instalirati preko usb smart iptv app... Net iptv sad zasad ne podrzava externi epg...

 

Hvala svima na lijepim rijecima. Gledanje unazad - kanali su sada slozeni po abecedi i sredjeni nazivi kanala. Sada krecemo na rekonstrukciju ministra playera i kada zavrsimo, gledanje unazad ce biti po epg... Znaci kada kliknete na kanal i desno kada se pojavi epg samo odaberete emisiju koju zelite i vratit ce unazad... ministra korisnici uvijek malo pricekaju, ali na kraju ce najvise profitirati ahhahaha

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 8:43 (lucluc).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Samo da javim da TVVIET od sada ima i gledanje 3 dana unazad na 100 kanala preko M3U. Eto i to cudo se desilo hahahah

 

Evo kako to izgleda u smart iptv i ss-iptv app

 

https://ibb.co/yfP9qzS
https://ibb.co/4TDVyFH
https://ibb.co/mz40hjw
https://ibb.co/3TwSWWH

 Super 👍🏻 jos kad bi update-a ministru za android i HGTV stavio da ima demand nebi ti bilo ravnog :)

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

luc, jel bude vh1?

 

i sto je ovaj tvhb kanal? vidim neki novi, al nema slike

 

ako mozes/hoces promjenis nazive mtv dance u club mtv, mtv rocks u mtv 90s i vh1 classic u mtv 80s. nije naravno nista bitno, to su novi nazivi kanala od prije kojih mjesec dana

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

dal vam na android tv radi multiview i pip u tivimate?

meni nijedno

 

lucluc, predobro je ovo sa 3 dana unazad u m3u!

 

radi multiview na amazon sticku. ako tko koristi amazon stick i tvviet, da li mu kod snimanja recimo hrt 1 ili 2 kanala nema mogucnossti premotavanja i ne pise na kojoj si minuti gledanog?

na nekim drugim kanalima je ok. na brzinu sam isprobao

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Za samsung smart mislim da se isplati instalirati preko usb smart iptv app... Net iptv sad zasad ne podrzava externi epg...

 

Hvala svima na lijepim rijecima. Gledanje unazad - kanali su sada slozeni po abecedi i sredjeni nazivi kanala. Sada krecemo na rekonstrukciju ministra playera i kada zavrsimo, gledanje unazad ce biti po epg... Znaci kada kliknete na kanal i desno kada se pojavi epg samo odaberete emisiju koju zelite i vratit ce unazad... ministra korisnici uvijek malo pricekaju, ali na kraju ce najvise profitirati ahhahaha

 Znaci samo preko ministre playera ce se moci tako preko epg unazad gledati? Ne i preko ssiptv ili tivimate?

 

Pridruzujem se pohvalama za gledanje unazad. Moja mala zamjerkica za gledanje unazad je sto se malo tesko snaci kad je pojedini sadrzaj u pitanju. Recimo hocu gledati nesto od jucer u 12 sati, ne pise vrijeme odmah, nego pise program -> naziv sadrzaja -> i onda tek vrijeme.. nista strasno ali eto 🙂

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

ne mogu opet da ne preporucim sjajni SF player, djelo naseg autora iz Srbije, radi kao IPTV player nazalost samo na windows platformi, sjajan interfejs, ucitava m3u liste, stalker portale, sve zivo i nezivo..uz to je free

ne znam je li dozvoljeno link da postavim za skidanje, ako nije, onda na PP

Koristim ga skoro od samog pocetka, najmanje 9 mjeseci, opet ponavljam, steta sto nema za android, ali ok, tu je odlican tivimate zamjena 

 Jel taj program radi na PC-u? Mogu ga testirati?

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucicu hvala na test verziji.

 

Prvo +

- jako dobra slika na svim programima.

- stabilno.

- 4K test program - stvarno odlična slika. Malo sam pogledao neku tekmu (valjda snimka) i F1. Top slika.

- Sportske i filmske si dobro pokrio.

- videoteka - to ti je + al imaš manje filmova i serija

- poboljšana komunikacija - brže odgovaraš nego prošli put na zahjeve korisnika

- Automatiziran način plačanja - to ti je odlično. 

- gledanje unazad

 

A sad -, čak ne bi rekao minus nego neki nedostaci naspram reddevilsa kojeg zadnje 3 godine imam.

- manjak programa u svim kategorijama

- neke on ima u FHD a ti nemaš., al ti imaš 4k a on nema. Tj imao je pojedine ali ih je maknuo. Nisam ga pitao zašto.

- cijena od 13 eura mi je tako tako. Kažem nije osobno meni problem al naspram ostalih cijena IPTV-a je mislim čak najviša.

- videoteka - manjak filmova i serija

 

Ovako na prvu samo stavio sve to. Hvala ti još jednom na testu.

 

U svakom slučaju pored Tvvieta i Reddevilsa teško je nešto bolje i kvalitetnija naći. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 14:34 (R36).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala svima na lijepim rijecima. Bas mi je drago da vam se svidja gledanje unazad. Gledanje unazad po epg nije moguce u m3u... moguce je samo na nasoj stranici, a bit ce i u ministra playeru jer drugi playeri ne podrzavaju te funkcije

 

R36: hvala na testiranju i pozitivnim dojmovima. Mozes li samo ako nije prob navesti koje full hd kanale ja nemam, pa da se uvrste cim prije

 

Ps. cijena je 12e za mjesec odnosno 10e ako se uzme na vise mjeseci... A ako se kupi za godinu i podijeli sa nekim jedna konekcija, tada je 5e mjesecno... Napominjem da se moze gledati na tri uredjaja sa iste ip... Licno smatram da je usluga visestruko kvalitetnija od vecine usluga koje su nekoliko eura jeftinije na mjesecnoj bazi... Tako da nije realno da cijena bude ista... To prenosim zakljucke vecine svojih korisnika...

 

Videoteka je mala, ali prosirit ce se uskoro... Malo i corona zeza pa je manjak novih naslova i slicno... Doduse ova opcija gledanja unazad je kao neka velika videoteka jer sve filmske kanale mozete gledati unazad, tako da se svaku vecer moze pronaci nesto sto se nije gledalo :-))

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 14:18 (lucluc).
 
3 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Osa kaže...
dadotb kaže...

ne mogu opet da ne preporucim sjajni SF player, djelo naseg autora iz Srbije, radi kao IPTV player nazalost samo na windows platformi, sjajan interfejs, ucitava m3u liste, stalker portale, sve zivo i nezivo..uz to je free

ne znam je li dozvoljeno link da postavim za skidanje, ako nije, onda na PP

Koristim ga skoro od samog pocetka, najmanje 9 mjeseci, opet ponavljam, steta sto nema za android, ali ok, tu je odlican tivimate zamjena 

 Jel taj program radi na PC-u? Mogu ga testirati?

 Da. A što nebi mogao, nije pravljena za prodaju. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Lucicu hvala na test verziji.

 

Prvo +

- jako dobra slika na svim programima.

- stabilno.

- 4K test program - stvarno odlična slika. Malo sam pogledao neku tekmu (valjda snimka) i F1. Top slika.

- Sportske i filmske si dobro pokrio.

- videoteka - to ti je + al imaš manje filmova i serija

- poboljšana komunikacija - brže odgovaraš nego prošli put na zahjeve korisnika

- Automatiziran način plačanja - to ti je odlično. 

 

A sad -, čak ne bi rekao minus nego neki nedostaci naspram reddevilsa kojeg zadnje 3 godine imam.

- manjak programa u svim kategorijama

- neke on ima u FHD a ti nemaš., al ti imaš 4k a on nema. Tj imao je pojedine ali ih je maknuo. Nisam ga pitao zašto.

- cijena od 13 eura mi je tako tako. Kažem nije osobno meni problem al naspram ostalih cijena IPTV-a je mislim čak najviša.

- videoteka - manjak filmova i serija

 

Ovako na prvu samo stavio sve to. Hvala ti još jednom na testu.

 

U svakom slučaju pored Tvvieta i Reddevilsa teško je nešto bolje i kvalitetnija naći. 

 Pozdrav, e sad ako bi ti se dalo mogao bi zatražiti testi od nextvisioniptv-a pa napraviti sličnu usporedbu sa ovim boljim listama koje si imao. (ja na žalost još ne mogu jer nemam odgovarajuću brzinu interneta, a bome ni iskustvo...), lp!

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala svima na lijepim rijecima. Bas mi je drago da vam se svidja gledanje unazad. Gledanje unazad po epg nije moguce u m3u... moguce je samo na nasoj stranici, a bit ce i u ministra playeru jer drugi playeri ne podrzavaju te funkcije

 

R36: hvala na testiranju i pozitivnim dojmovima. Mozes li samo ako nije prob navesti koje full hd kanale ja nemam, pa da se uvrste cim prije

 

Ps. cijena je 12e za mjesec odnosno 10e ako se uzme na vise mjeseci... A ako se kupi za godinu i podijeli sa nekim jedna konekcija, tada je 5e mjesecno... Napominjem da se moze gledati na tri uredjaja sa iste ip... Licno smatram da je usluga visestruko kvalitetnija od vecine usluga koje su nekoliko eura jeftinije na mjesecnoj bazi... Tako da nije realno da cijena bude ista... To prenosim zakljucke vecine svojih korisnika...

 

Videoteka je mala, ali prosirit ce se uskoro... Malo i corona zeza pa je manjak novih naslova i slicno... Doduse ova opcija gledanja unazad je kao neka velika videoteka jer sve filmske kanale mozete gledati unazad, tako da se svaku vecer moze pronaci nesto sto se nije gledalo :-))

 

Meni je navika gledat programe na onoj IPTV aplikaciji od onog Rusa...

 

U svakom slučaju ako ćeš popravit (modernizirati) onu svoju aplikaciju na Google playu - samo naprijed. 

 

Ovo za cijenu nisam znao...znam da daješ na 3 uređaja što je super. Ja sam stari korisnik kod reddevilsa - tj među prvima pa je meni dao na 3 uređaja za 10 eura. Ne znam kako je za nove.

 

Gledam doma, na vikendici i na mobu.

 

Opet ponavljam...meni cijena od 12-13 eura nije skupa., ako usporediš s kableskim operaterima npr u HR - A1, max tv, evo tv i ostali...

 

Bitno da imaš videoteku jer znam da je nisi imao., tako da svako poboljšanje je za pohvalit.

 

Ja nisam papak - tko zaslužuje pohvalu ja ću ga drage volje pohvalit. Tko ne zaslužuje ja ću ga popljuvat. Treba biti realan.

 

Sjeti se da sam se je znao redovito žalit na tvoju uslgu prije godinu i pol...

 

Sad stvarno nisam imao neke zamjerke, a svi ovi nedostaci se daju popravit.

 

Sretno u radu.

 

kdokma kaže...

 Pozdrav, e sad ako bi ti se dalo mogao bi zatražiti testi od nextvisioniptv-a pa napraviti sličnu usporedbu sa ovim boljim listama koje si imao. (ja na žalost još ne mogu jer nemam odgovarajuću brzinu interneta, a bome ni iskustvo...), lp!

Budem im se javio pa ih usporedim s tvvietom i reddevilsom.

 

Ja imam optiku 1Gbit ili ti 1000mbps tako da sve radi bez greške.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 14:34 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...
lucluc kaže...

Hvala svima na lijepim rijecima. Bas mi je drago da vam se svidja gledanje unazad. Gledanje unazad po epg nije moguce u m3u... moguce je samo na nasoj stranici, a bit ce i u ministra playeru jer drugi playeri ne podrzavaju te funkcije

 

R36: hvala na testiranju i pozitivnim dojmovima. Mozes li samo ako nije prob navesti koje full hd kanale ja nemam, pa da se uvrste cim prije

 

Ps. cijena je 12e za mjesec odnosno 10e ako se uzme na vise mjeseci... A ako se kupi za godinu i podijeli sa nekim jedna konekcija, tada je 5e mjesecno... Napominjem da se moze gledati na tri uredjaja sa iste ip... Licno smatram da je usluga visestruko kvalitetnija od vecine usluga koje su nekoliko eura jeftinije na mjesecnoj bazi... Tako da nije realno da cijena bude ista... To prenosim zakljucke vecine svojih korisnika...

 

Videoteka je mala, ali prosirit ce se uskoro... Malo i corona zeza pa je manjak novih naslova i slicno... Doduse ova opcija gledanja unazad je kao neka velika videoteka jer sve filmske kanale mozete gledati unazad, tako da se svaku vecer moze pronaci nesto sto se nije gledalo :-))

 

Meni je navika gledat programe na onoj IPTV aplikaciji od onog Rusa...

 

U svakom slučaju ako ćeš popravit (modernizirati) onu svoju aplikaciju na Google playu - samo naprijed. 

 

Ovo za cijenu nisam znao...znam da daješ na 3 uređaja što je super. Ja sam stari korisnik kod reddevilsa - tj među prvima pa je meni dao na 3 uređaja za 10 eura. Ne znam kako je za nove.

 

Gledam doma, na vikendici i na mobu.

 

Opet ponavljam...meni cijena od 12-13 eura nije skupa., ako usporediš s kableskim operaterima npr u HR - A1, max tv, evo tv i ostali...

 

Bitno da imaš videoteku jer znam da je nisi imao., tako da svako poboljšanje je za pohvalit.

 

Ja nisam papak - tko zaslužuje pohvalu ja ću ga drage volje pohvalit. Tko ne zaslužuje ja ću ga popljuvat. Treba biti realan.

 

Sjeti se da sam se je znao redovito žalit na tvoju uslgu prije godinu i pol...

 

Sad stvarno nisam imao neke zamjerke, a svi ovi nedostaci se daju popravit.

 

Sretno u radu.

 

kdokma kaže...

 Pozdrav, e sad ako bi ti se dalo mogao bi zatražiti testi od nextvisioniptv-a pa napraviti sličnu usporedbu sa ovim boljim listama koje si imao. (ja na žalost još ne mogu jer nemam odgovarajuću brzinu interneta, a bome ni iskustvo...), lp!

Budem im se javio pa ih usporedim s tvvietom i reddevilsom.

 

Ja imam optiku 1Gbit ili ti 1000mbps tako da sve radi bez greške.

 odlično, baš me zanimaju rezultati, ja bi kroz mjeses dva trebao dobiti optiku, i plan mi je maknuti max tv i uzeti neki IPTV koji bi bio dovoljno stabilan i "bogat" da zamjeni max tv....

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, ja recimo nikada ne osporavam niti zamjerim nekome na kritici... Prihvatiti kritiku i ispraviti gresku je najbitnije za stalno poboljsavanje usluge. Ljudi koji okrecu glavu od dobronamjernih sugestija i kritika mogu samo stagnirati

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 Reci mu koje to ima redd u fhd da moze i on uvest ako se da :)
 
0 1 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice