Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.685
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc@imam frenda na radu u Saudijskoj Arabiji. Ima li problema da uzme tvviet ?
Hvala
 
0 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. Najbolje bi bilo da se javi korisnickoj sluzbi za test jer neki isp u saudijskoj arabiji nemaju dobru konekciju

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Može li se to riješiti sa VPN-om?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav drustvo. Treba mi jedna info.. je li netko na TVVIET gledao nova, rtl, rtl kockica veceras izmedju 19h i 20h i ako jeste je li bilo prekida? Imamo prituzbu od jednog korisnika kojemu prekida svaku vecer, pa bi mi trebalo jos misljenja da bismo lakse ustanovili uzrok. hvala

 Ja gledao skoro cijelu večer od pola 19 do sada RTL HR niti jednom nije trznulo

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stipest kaže...
Može li se to riješiti sa VPN-om?

Trebalo bi da moze, mada vidjet cemo kroz test sta i kako

 

Blackcastle kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav drustvo. Treba mi jedna info.. je li netko na TVVIET gledao nova, rtl, rtl kockica veceras izmedju 19h i 20h i ako jeste je li bilo prekida? Imamo prituzbu od jednog korisnika kojemu prekida svaku vecer, pa bi mi trebalo jos misljenja da bismo lakse ustanovili uzrok. hvala

 Ja gledao skoro cijelu večer od pola 19 do sada RTL HR niti jednom nije trznulo

 Hvala na info

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc jel postoji mogucnost da gledam preko portala na uredjaju formuler z8. koliko sam shvatio koristi isti portal kao mag. podrska mi je rekla da ce videti sta mogu da urade ali vec 2 meseca nista.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav drustvo. Treba mi jedna info.. je li netko na TVVIET gledao nova, rtl, rtl kockica veceras izmedju 19h i 20h i ako jeste je li bilo prekida? Imamo prituzbu od jednog korisnika kojemu prekida svaku vecer, pa bi mi trebalo jos misljenja da bismo lakse ustanovili uzrok. hvala

 

Vecina ljudi ne shvaca kad ima internet od 50 mbps da nemozes imat upaljeno 5 mobitela, 2 tva , 2 kompa itd... i onda npr jos dvojica gledaju youtube prek moba ili kompa a ti bi gledal iptv bez trzanja.... iptv ak oces gledat moras imat sve clear, a dosta gutaju u danasnje vreme igrice neta , torrent da ne pricam ili downloads sa steam,epica itd... i onda kad npr imas nekoga kak je moj stari vuzge si iptv i onda ide skidat neke gluposti i kaze da steka... a ne me zezat da ti steka... :D

 

Prvo pucaj, onda pitaj.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Teško baš da će netko gutati 50 Mbps konstantno, iako ima i toga, kako kaže plavi_medved. Trzanje zbog lokalne mreže sa puno uređaja je i zbog distribucije bandwidtha, tu dobar router dolazi do izražaja, ili npr mikrotik na kojem možeš složiti za svaki uređaj kolko kome hočeš dodijeliti.

Također MI-MO je bitan (multi-in multi-out), što znači da više uređaja istovremeno može primati/slati pakete.

 

Ima tu dosta "caka", nije samo bandwidth...

A još ako je internet preko LTE mobilni, koji zna dosta oscilirati, to dodatno pogoršava situaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 7:31 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav drustvo. Treba mi jedna info.. je li netko na TVVIET gledao nova, rtl, rtl kockica veceras izmedju 19h i 20h i ako jeste je li bilo prekida? Imamo prituzbu od jednog korisnika kojemu prekida svaku vecer, pa bi mi trebalo jos misljenja da bismo lakse ustanovili uzrok. hvala

 Nama je rtl zaštekao otprilike negdje oko 21.30 ne znam točno. Bio je baš zaglavio pa onda krenuo opet sa pola minute unazad i opet stao na istom mjestu gdje i prvi put. Prebacio sam bio na drugi neki kanal i taj je radio. 

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Vecina ljudi ne shvaca kad ima internet od 50 mbps da nemozes imat upaljeno 5 mobitela, 2 tva , 2 kompa itd... i onda npr jos dvojica gledaju youtube prek moba ili kompa a ti bi gledal iptv bez trzanja.... iptv ak oces gledat moras imat sve clear, a dosta gutaju u danasnje vreme igrice neta , torrent da ne pricam ili downloads sa steam,epica itd... i onda kad npr imas nekoga kak je moj stari vuzge si iptv i onda ide skidat neke gluposti i kaze da steka... a ne me zezat da ti steka... :D

 

 Evo mi smo imali sve clear kako kažeš (niti je ko surfao internetom, niti uopće koristimo torrent klijente ...) i gledali iptv na dva tv-a. I zaštekao RTL ničim izazvan oko 21:30 ili malo kasnije. Brzina 100/100, osim iptv ništa drugo nije trošilo mrežu.I to ne da je zaštekalo ono kad vidiš da radi buffer nego je stalo i nakon par sekundi krenulo kao u petlji od nekog dijela cca20 sekundi prije stajanja i opet stalo na istom mjestu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 9:08 (simontemp).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...
plavi_medved kaže...

Vecina ljudi ne shvaca kad ima internet od 50 mbps da nemozes imat upaljeno 5 mobitela, 2 tva , 2 kompa itd... i onda npr jos dvojica gledaju youtube prek moba ili kompa a ti bi gledal iptv bez trzanja.... iptv ak oces gledat moras imat sve clear, a dosta gutaju u danasnje vreme igrice neta , torrent da ne pricam ili downloads sa steam,epica itd... i onda kad npr imas nekoga kak je moj stari vuzge si iptv i onda ide skidat neke gluposti i kaze da steka... a ne me zezat da ti steka... :D

 

 Evo mi smo imali sve clear kako kažeš (niti je ko surfao internetom, niti uopće koristimo torrent klijente ...) i gledali iptv na dva tv-a. I zaštekao RTL ničim izazvan oko 21:30 ili malo kasnije. Brzina 100/100, osim iptv ništa drugo nije trošilo mrežu.I to ne da je zaštekalo ono kad vidiš da radi buffer nego je stalo i nakon par sekundi krenulo kao u petlji od nekog dijela cca20 sekundi prije stajanja i opet stalo na istom mjestu. 

 u zadnje vrijeme se na history 1 i 2 zna isto desit

nemam za potpis
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ekipa da li se isplati kupit MAG uređaj za iptv, ako da koji model?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zlatan91lw kaže...

lucluc jel postoji mogucnost da gledam preko portala na uredjaju formuler z8. koliko sam shvatio koristi isti portal kao mag. podrska mi je rekla da ce videti sta mogu da urade ali vec 2 meseca nista.

Nazalost preko portala na tim uredjajima sad zasad nista jer koristimo originalni ministra middleware i oni blokiraju emulacije

simontemp kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav drustvo. Treba mi jedna info.. je li netko na TVVIET gledao nova, rtl, rtl kockica veceras izmedju 19h i 20h i ako jeste je li bilo prekida? Imamo prituzbu od jednog korisnika kojemu prekida svaku vecer, pa bi mi trebalo jos misljenja da bismo lakse ustanovili uzrok. hvala

 Nama je rtl zaštekao otprilike negdje oko 21.30 ne znam točno. Bio je baš zaglavio pa onda krenuo opet sa pola minute unazad i opet stao na istom mjestu gdje i prvi put. Prebacio sam bio na drugi neki kanal i taj je radio. 

Hvala na info. Istrazit cu u logovima da li se restartao kanal tada

tenac kaže...
simontemp kaže...
plavi_medved kaže...

Vecina ljudi ne shvaca kad ima internet od 50 mbps da nemozes imat upaljeno 5 mobitela, 2 tva , 2 kompa itd... i onda npr jos dvojica gledaju youtube prek moba ili kompa a ti bi gledal iptv bez trzanja.... iptv ak oces gledat moras imat sve clear, a dosta gutaju u danasnje vreme igrice neta , torrent da ne pricam ili downloads sa steam,epica itd... i onda kad npr imas nekoga kak je moj stari vuzge si iptv i onda ide skidat neke gluposti i kaze da steka... a ne me zezat da ti steka... :D

 

 Evo mi smo imali sve clear kako kažeš (niti je ko surfao internetom, niti uopće koristimo torrent klijente ...) i gledali iptv na dva tv-a. I zaštekao RTL ničim izazvan oko 21:30 ili malo kasnije. Brzina 100/100, osim iptv ništa drugo nije trošilo mrežu.I to ne da je zaštekalo ono kad vidiš da radi buffer nego je stalo i nakon par sekundi krenulo kao u petlji od nekog dijela cca20 sekundi prije stajanja i opet stalo na istom mjestu. 

 u zadnje vrijeme se na history 1 i 2 zna isto desit

 Hvala na info. Pronasao sam uzrok smetnji na tom kanalu i ispravit ce se danas

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...
ekipa da li se isplati kupit MAG uređaj za iptv, ako da koji model?

 322

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima netko kontakt od Nova IPTV?
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzmi Firslestick 4k
ex toniv3x
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Novu tv odnosno Lux mediu sam imao i slika je loša, dosta kanala ne radi, a sportski često štekaju. Za 5 ojra se dobije jedna konekcija. Terminator ima bolju sliku ali na žalost slične probleme kao i Nova
 
0 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
a sto ne uzmes amazon firestik ili xiaomi box...imas puno vise funkcija nego mag
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
Novu tv odnosno Lux mediu sam imao i slika je loša, dosta kanala ne radi, a sportski često štekaju. Za 5 ojra se dobije jedna konekcija. Terminator ima bolju sliku ali na žalost slične probleme kao i Nova

 to si imao neku drugu NOVA TV, ja sam prezadovoljan a koristim 6 mjeseci u 2 stana, kod 2 provajdera

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
tomislav10 kaže...
Novu tv odnosno Lux mediu sam imao i slika je loša, dosta kanala ne radi, a sportski često štekaju. Za 5 ojra se dobije jedna konekcija. Terminator ima bolju sliku ali na žalost slične probleme kao i Nova

 to si imao neku drugu NOVA TV, ja sam prezadovoljan a koristim 6 mjeseci u 2 stana, kod 2 provajdera

 A gdje si uzeo tu pravu nova tv? Ja sam se javio nekom na facebooku zvanog balkan network, jesu to ti? 

Malo ju testiram sad i nema bas full hd programa gotovo uopce, neki programi nemaju prijevoda (hbo), par njih je slika i zvuk van synca, neki programi ne rade, neki stekaju bas dosta i epg ne valja ( i sprski je prijevod na svim programima, sto osobno ne volim ). 

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

da NOVA IPTV      info@nova-iptv.com

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam isto odlucio probati Novu, jer sam vidio da imaju stranih sportskih programa, ali nisam bas previse odusevljen s listom, vjerojatno necu produziti pretplatu kad ova istekne

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
a sto ne uzmes amazon firestik ili xiaomi box...imas puno vise funkcija nego mag

 Treba li neko napajanje za fire stick tv 4k?

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobiješ ga u kutiji. Punjac slican kao i za mobitel.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mislim da je 5A punjac, ja koristim od iphona punjac za napajanje, jer nisam nabavio konverter za taj punjac
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc BT sport opet ne radi

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Čemu onaj info kanal na tvviet ako nema svih ovih novosti koje lucluc objavljuje ovdje na forumu, ili twituj info na njemu ili ga ugasi? Samo da se na neki bilo kojo način riješe sportski kanali deinterlace i da budu kao arenasport fhd ili sk hr, bila bi to idealna lista? Izgleda nije još krenuo novi server bt sport, kako mogu bt sportovi iz 25fps u 50, a s ostadoše sky f1, nba tv, planetsport u 25fps?

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Firestick 4K za 29,24€ plus 9,08€ dostava u HR (Amazon.de) Jel ovo najisplativija opcija za IPTV?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nani kaže...
Firestick 4K za 29,24€ plus 9,08€ dostava u HR (Amazon.de) Jel ovo najisplativija opcija za IPTV?

 Ja bih rekao da je. Na njega još staviš TiViMate aplikaciju (pro verziju), i to je to

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice