Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.040
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, akcija ako dovedes jednog onda je 5e, inace su 7e sto i nije neka razlika s obzirom da je dva uredjaja
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sad sam pogledao Nemacki su, ima par Engleskih..imaju po dva tri linka, uvek bar jedan radi a slika im je full HD koliko vidim
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ljudi pitanje a kakav je ovaj uređaj, treba mi samo za IPTV, Netflix gledam preko TVa
https://m.geekbuying.com/item/TANIX-TX6-Allwinner-H6-4GB-32GB-Android-9-0-TV-Box-423578.html
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

taman mi istice tvviet za ovaj mjesec, pa bi mogao probat novu mjesec dana, iako bi htio engleske programe, njemacke opet ne razumijem hahah

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gdje i kome se javiti za Nova IPTV listu? Jednu listu sam isprobao kinesku na neko vrijeme. Sad bi jednu "domaću". Za Nova IPTV sam pročitao dobre komentare, dođe 5EUR. Preporuka za još koju jeftiniju listu (osim TvViet koja je 12eur)? Više su mi bitni EX-YU programi i filmovi/serije. Sport ne gledamo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 16:44 (Osa).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stivek1987 kaže...
ljudi pitanje a kakav je ovaj uređaj, treba mi samo za IPTV, Netflix gledam preko TVa
https://m.geekbuying.com/item/TANIX-TX6-Allwinner-H6-4GB-32GB-Android-9-0-TV-Box-423578.html

 Fire TV stick 4k.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz, Zanima me ako netko ima za preporučiti neku dobru listu da ima dosta američkih programa.

These days stupidity is all too prevalent
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
viksaur kaže...

Pozz, Zanima me ako netko ima za preporučiti neku dobru listu da ima dosta američkih programa.

 Vipmax a url je http://dmtn.tv:8080/c/

 

ima mali milion USA kanala...a i brojnih ostalih, prezadovoljan sam kvalitetom slike

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 18:52 (dadotb).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

kad uđem na link pise mi "Your STB is not supported"...

These days stupidity is all too prevalent
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To je zato sto ti je dao link za portal koji se upisuje u STB (set-top box),ilitiga link koji se upisuje kao portal za uredjaj tipa mag ili razni stb emulatori, a da bi mogao gledat treba ti pretplata ili ono kaj dado koristi a to je mac addressa od nekog postojeceg usera. Ukratko, dobio si odgovor koji ti nije odgovorio tvoje pitanje, nego jos vise zbunio, tak ti to ide...

 

ja sam probao upisati vipmax iptv ali nije bas jasno online koji je to iptv provider, tak da eto ni to ne pomaze bas previse, jos uvijek nepoznanica.

 

@dadotb posalji mu radije link na web stranicu u private posto se nesmije reklamirat javno...

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 19:30 (kameni_zg).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
viksaur kaže...

kad uđem na link pise mi "Your STB is not supported"...

 na cemu gledas tj koje app koristis

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Smart IPTV na TV-u i VLC na PC-u

These days stupidity is all too prevalent
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
viksaur kaže...

Smart IPTV na TV-u i VLC na PC-u

 ovo radi u TIVImate aplikaciji, u STB emu, kao i na SF playeru na win platformi

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
viksaur kaže...

Smart IPTV na TV-u i VLC na PC-u

 te 2 aplikacije nazolst ne podrzavaju mac , pa ti ne moze raditi

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
viksaur kaže...

Pozz, Zanima me ako netko ima za preporučiti neku dobru listu da ima dosta američkih programa.

 Pluto Tv sa VPN-om i miran si

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Javi se u pp, da ti prosledim kontakt.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas sam uzeo konacno staru antenu spojio na tv , inace koristim iptv pa do sad nije trebala, i onako kao fol idem bas staviti antenu i pretraziti nove kanale. Lokacija Zagorje sam, i pretrazim ja to sve i nade mi 75 digitalnih programa!???

 

Sad ja onako u cudu ajde valda uhvatio slovenske kanale, kad otvaram menu, imam sve programe ove glavne HRT HD , Nova Rtl Doma HD ajde super kazem, idem listati dalje dolje pocne mi listat Evo Tv , ArenaSportove , HBO, FOX itd? Sve nađeno ali lock kao?

 

E sad imam pitanje kako sam ja s obicnom analog antenom uhvatio te kanale? Nista mi nije jasno.

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Danas sam uzeo konacno staru antenu spojio na tv , inace koristim iptv pa do sad nije trebala, i onako kao fol idem bas staviti antenu i pretraziti nove kanale. Lokacija Zagorje sam, i pretrazim ja to sve i nade mi 75 digitalnih programa!???

 

Sad ja onako u cudu ajde valda uhvatio slovenske kanale, kad otvaram menu, imam sve programe ove glavne HRT HD , Nova Rtl Doma HD ajde super kazem, idem listati dalje dolje pocne mi listat Evo Tv , ArenaSportove , HBO, FOX itd? Sve nađeno ali lock kao?

 

E sad imam pitanje kako sam ja s obicnom analog antenom uhvatio te kanale? Nista mi nije jasno.

 svi te programe imamo ali ih ne mozemo gledati jer nemamo onaj modul.. imao sam evo tv tjedan dan, stavio u tv taj modul i otkljucali su mi se

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@plavi_medved

Pa normalno da si očitao programe, samo su kodirani, a antena je antena, ne treba za dvb-t2 sf antena :))))
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 12:05 (Ivooh11).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da javim da je na tvviet prosirenje kanala koji se mogu gledati 3 dana unazad skoro zavrseno. Trenutno smo prosirili na 80 kanala. U toku ove sedmice ce biti prosireno na ostale kanale. Nakon toga ide opcija gledanja unazad na svim platformama - m3u za bilo koji player. Nakon toga ide rekonstrukcija ministra playera i mag uredjaja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 12:46 (lucluc).
 
8 0 hvala 9
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Super da će ići na m3u, inače i ja prešao na tvviet i moram reći za ekipu u korisničkoj podršci da s boljim ljudima nisam nikada komunicirao što se tiče IPTV.Trzao mi je SK1 HR i toliko sam bio dosadan da sam im svaki dan javljao da mi trza i svaki put su mi odgovorili i to brzo....jučer i danas sve radi ko urica.....samo tako naprijed!

 

Ja sam uzimao razne liste s Alija i s guštom se igrao s IPTV-om ali nakon svega skužiš razliku.....i da ne ispadne sad ja kao navijam za tvviet....jedan igrač je rekao tek kada sam igrao s Maradonom sam vidio razliku između srebra i zlata s time da je u smislu IPTV čak upitno što je srebro...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 19:52 (Blackcastle).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

jel ima netko neki iptv za 5 eura?

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 20:02 (dado16).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja jučer uzeo novaIPTV i skroz zadovoljan za 40kn 1mj za sad. A imaju i popuste ako uzmete vise mjeseci od jednom. Komunikacija sa covjekom stvarno brza, odmah odgovara na poruke
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Osa kaže...
Ja jučer uzeo novaIPTV i skroz zadovoljan za 40kn 1mj za sad. A imaju i popuste ako uzmete vise mjeseci od jednom. Komunikacija sa covjekom stvarno brza, odmah odgovara na poruke

 Kakvi su sa full hd i hd programima? Jel ima dosta ovih filmskih i da li steka? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da javim da je na tvviet prosirenje kanala koji se mogu gledati 3 dana unazad skoro zavrseno. Trenutno smo prosirili na 80 kanala. U toku ove sedmice ce biti prosireno na ostale kanale. Nakon toga ide opcija gledanja unazad na svim platformama - m3u za bilo koji player. Nakon toga ide rekonstrukcija ministra playera i mag uredjaja.

Siguran da ce za bilo koji player?

 

Mozes pojasniti kako ce funkcionirati na odredenim uredajima preko m3u? Samo kliknes na epg-u na odredenu npr. emisiju unatrag 3 dana ili sto?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Super da će ići na m3u, inače i ja prešao na tvviet i moram reći za ekipu u korisničkoj podršci da s boljim ljudima nisam nikada komunicirao što se tiče IPTV.Trzao mi je SK1 HR i toliko sam bio dosadan da sam im svaki dan javljao da mi trza i svaki put su mi odgovorili i to brzo....jučer i danas sve radi ko urica.....samo tako naprijed!

 

Ja sam uzimao razne liste s Alija i s guštom se igrao s IPTV-om ali nakon svega skužiš razliku.....i da ne ispadne sad ja kao navijam za tvviet....jedan igrač je rekao tek kada sam igrao s Maradonom sam vidio razliku između srebra i zlata s time da je u smislu IPTV čak upitno što je srebro...

 Hvala puno na lijepim rijecima. Bas mi je drago da ste zadovoljni i nadam se da nece opet ispasti kao da je placeni oglas. ahahaha

lovac82 kaže...
lucluc kaže...

Da javim da je na tvviet prosirenje kanala koji se mogu gledati 3 dana unazad skoro zavrseno. Trenutno smo prosirili na 80 kanala. U toku ove sedmice ce biti prosireno na ostale kanale. Nakon toga ide opcija gledanja unazad na svim platformama - m3u za bilo koji player. Nakon toga ide rekonstrukcija ministra playera i mag uredjaja.

Siguran da ce za bilo koji player?

 

Mozes pojasniti kako ce funkcionirati na odredenim uredajima preko m3u? Samo kliknes na epg-u na odredenu npr. emisiju unatrag 3 dana ili sto?

 Da, kanali ce biti u grupama... Svaki kanal posebna grupa... Korisnik otvori grupe u bilo kojem playeru i ode na recimo hbo3 i u tom folderu su snimljene emisije 3 dana unazad

 

mag i ministra ce geldati unazad po epg

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
Blackcastle kaže...

Super da će ići na m3u, inače i ja prešao na tvviet i moram reći za ekipu u korisničkoj podršci da s boljim ljudima nisam nikada komunicirao što se tiče IPTV.Trzao mi je SK1 HR i toliko sam bio dosadan da sam im svaki dan javljao da mi trza i svaki put su mi odgovorili i to brzo....jučer i danas sve radi ko urica.....samo tako naprijed!

 

Ja sam uzimao razne liste s Alija i s guštom se igrao s IPTV-om ali nakon svega skužiš razliku.....i da ne ispadne sad ja kao navijam za tvviet....jedan igrač je rekao tek kada sam igrao s Maradonom sam vidio razliku između srebra i zlata s time da je u smislu IPTV čak upitno što je srebro...

 Hvala puno na lijepim rijecima. Bas mi je drago da ste zadovoljni i nadam se da nece opet ispasti kao da je placeni oglas. ahahaha

lovac82 kaže...
lucluc kaže...

Da javim da je na tvviet prosirenje kanala koji se mogu gledati 3 dana unazad skoro zavrseno. Trenutno smo prosirili na 80 kanala. U toku ove sedmice ce biti prosireno na ostale kanale. Nakon toga ide opcija gledanja unazad na svim platformama - m3u za bilo koji player. Nakon toga ide rekonstrukcija ministra playera i mag uredjaja.

Siguran da ce za bilo koji player?

 

Mozes pojasniti kako ce funkcionirati na odredenim uredajima preko m3u? Samo kliknes na epg-u na odredenu npr. emisiju unatrag 3 dana ili sto?

 Da, kanali ce biti u grupama... Svaki kanal posebna grupa... Korisnik otvori grupe u bilo kojem playeru i ode na recimo hbo3 i u tom folderu su snimljene emisije 3 dana unazad

 

mag i ministra ce geldati unazad po epg

 Na nekim drugim forumima hvalim Bosch uređaje bijele tehnike a niti sam njihov serviser niti zaposlenik pa odmah ispadnem taj....tako da teško je shvatiti realno istinu...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Osa kaže...
Ja jučer uzeo novaIPTV i skroz zadovoljan za 40kn 1mj za sad. A imaju i popuste ako uzmete vise mjeseci od jednom. Komunikacija sa covjekom stvarno brza, odmah odgovara na poruke

 Kako si dobio za 40kn,meni je poslao ponudu 1 mjesec 7 eura?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav drustvo. Treba mi jedna info.. je li netko na TVVIET gledao nova, rtl, rtl kockica veceras izmedju 19h i 20h i ako jeste je li bilo prekida? Imamo prituzbu od jednog korisnika kojemu prekida svaku vecer, pa bi mi trebalo jos misljenja da bismo lakse ustanovili uzrok. hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 20:05 (lucluc).
 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice