Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.093
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima ih jos koji imaju gledanje unatrag svih bitnijih kanala, kako stalker tako i na ministri

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
Bencho2211 kaže...
Preko koje app gledate liste domacih provajdera, da stima epg i da je funkcionalna (siptv pola epg ne prikazuje sam po sebi)

 Na tvviet siptv ima epg na svim kanalima

pmiloica kaže...

Na kojim uređajima i playeru vam radi, a na kojim ne radi SK4K na tvvietu?

 Moze i na nasoj app, samo se podesi externi player za tv uzivo i odredi mx player, a ovisno o uredjaju u mx playeru treba promijeniti codec u postavkama. Takodjer na siptv isto tako radi sk4k dobro

 

Napomena: uredjaj i tv moraju podrzavati 4k

 Pitam koji konkretno android tv box ili televizor iz iskustva korisnika podržava sk4k? Radi li na firesticku 4k npr.?

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico2005 kaže...

Ima ih jos koji imaju gledanje unatrag svih bitnijih kanala, kako stalker tako i na ministri

 Da, ali mislim da nemaju na androidu, pc-u, kodi-u i slicno... Radimo isto tako da i m3u podrzava gledanje unazad

Razvijamo i opciju da u nasoj andorid app, kao i na web stranici kada pustite live kanal, imate opciju da pustite trenutnu emisiju ispocetka. To je jako zanimljiva opcija koja ce doci naknadno

pmiloica kaže...
lucluc kaže...
Bencho2211 kaže...
Preko koje app gledate liste domacih provajdera, da stima epg i da je funkcionalna (siptv pola epg ne prikazuje sam po sebi)

 Na tvviet siptv ima epg na svim kanalima

pmiloica kaže...

Na kojim uređajima i playeru vam radi, a na kojim ne radi SK4K na tvvietu?

 Moze i na nasoj app, samo se podesi externi player za tv uzivo i odredi mx player, a ovisno o uredjaju u mx playeru treba promijeniti codec u postavkama. Takodjer na siptv isto tako radi sk4k dobro

 

Napomena: uredjaj i tv moraju podrzavati 4k

 Pitam koji konkretno android tv box ili televizor iz iskustva korisnika podržava sk4k? Radi li na firesticku 4k npr.?

 Firetick stick 4k podrzava, ali sa externim playerom ili smart iptv app. U biti podrzava svaki uredjaj koji u opisu ima 4k... Takodjer ako gledate recimo preko firestick 4k - on podrzava, ali mora i tv podrzavati 4k

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 22:01 (lucluc).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...
lucluc kaže...
Bencho2211 kaže...
Preko koje app gledate liste domacih provajdera, da stima epg i da je funkcionalna (siptv pola epg ne prikazuje sam po sebi)

 Na tvviet siptv ima epg na svim kanalima

pmiloica kaže...

Na kojim uređajima i playeru vam radi, a na kojim ne radi SK4K na tvvietu?

 Moze i na nasoj app, samo se podesi externi player za tv uzivo i odredi mx player, a ovisno o uredjaju u mx playeru treba promijeniti codec u postavkama. Takodjer na siptv isto tako radi sk4k dobro

 

Napomena: uredjaj i tv moraju podrzavati 4k

 Pitam koji konkretno android tv box ili televizor iz iskustva korisnika podržava sk4k? Radi li na firesticku 4k npr.?

 TiviMate aplikacija koristena na Xiaomi mi box S i na Firestick 4K, na oba uredjaja radi. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

 Da, ali mislim da nemaju na androidu, pc-u, kodi-u i slicno... Radimo isto tako da i m3u podrzava gledanje unazad

Razvijamo i opciju da u nasoj andorid app, kao i na web stranici kada pustite live kanal, imate opciju da pustite trenutnu emisiju ispocetka. To je jako zanimljiva opcija koja ce doci naknadno

Ta opcija koju si poslednju pomenuo bez problema radi na, recimo IPTV Pro aplikaciji za Android. Upravo sam je testirao na Nova IPTV listi. Pretpostavljam da bi i na tvojoj listi radila ako bi je ubacio u IPTV aplikaciju (Alexandar Sofronov). Dok to nisi pomenuo nisam ni znao da može 😁😁
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze mozda da vratis na onoliko od kada si poceo da gledas, odnosno onoliko koliko je app napravila buffer. Ne mozes prebaciti recimo na film koji je pri kraju i da vratis na pocetak samog filma. opcija da vratis na pocetak onoga sto si dobio kada si i startao kanal je beskorisna... korisna opcija je dakle da kada prebacite na neki kanal i emisija vam je zanimljiva, a vi ste na pola - da mozete poceti gledati ispocetka...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 13:46 (lucluc).
 
5 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Takvu opciju sam do sada jedino video na EON-u, bilo bi sjajno kada bi to bilo moguce i za IPTV. :)
 
1 0 hvala 3
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Moze mozda da vratis na onoliko od kada si poceo da gledas, odnosno onoliko koliko je app napravila buffer. Ne mozes prebaciti recimo na film koji je pri kraju i da vratis na pocetak samog filma. opcija da vratis na pocetak onoga sto si dobio kada si i startao kanal je beskorisna... korisna opcija je dakle da kada prebacite na neki kanal i emisija vam je zanimljiva, a vi ste na pola - da mozete poceti gledati ispocetka...

 bravo lucluc,samo mi još to fali i da radi na m3u listi.

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja nemam smart TV pa sam uzeo Xiaomi Mi TV stick za cca. 34$ na Aliexpress-u i na njemu sam instalirao HBO Go i tako ga gledam (naravno, moras imati pretplatu na HBO GO).

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

testirao tu hvaljenu Nordic listu, nisam nesto preodusevljen...ima dosta boljih kao npr vipmax

 

prvi ko se javi poklanjam mu moj nalog...naravno da koristi na tivimate ili na SF player, ne znam moze li u STB emu...javio se covjek...nema vise do daljnjeg..

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 20:20 (dadotb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Zaboravio sam napomenuti, sljedeci mjesec planiramo dovrsiti instalaciju dodatnih servera i u planu je da svi kanali koje imamo u ponudi budu dostupni za gledanje 3 dana unazad

 Odlicna novost i opcija, jos samo kad bi to mogli sve napravito da radi i u ministra app-u na androidu tv-u. 
steta tako dobra app ali je u njoj sve zbrkano vazano za VOD i gledanj unatrag

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo kratak update vezan uz FireTV stick 4K.

 

Šta je da je uređaj je čudo. IPTV stvarno radi odlično. Brinulo me definitivno što je wifi jedina opcija, ali me ugodno iznenadilo. I na njemu koristim Tvviet app jer sam lijen isprobavati nešto bolje. Odgledao sam 3-4 tekme zadnjih tjedan dana i nisam primijetio neku razliku u odnosu na Android TV koji je spojen žicom. 

 

Baš sam zadovoljan jer sam isprobao u jednom "šusu" mailbox.de (ne znam zašto to nisam koristio prije ), Amazon Prime (odgledao The Boys Season 2. I dalje jebeno.) i FireTV. Za manje od 30 eura je taj uređaj no brainer ako ga možete kupiti bez posrednika. A čak i ovako s dostavom mi nije tak skupo sad kad znam kako dobro radi.

 

Plus što kad sam išao prekinuti besplatni mjesec Primea da mi slučajno ne uzme novce na kraju mjeseca, su mi dali dodatan mjesec Primea pa ću ga vjerojatno iskoristiti i na Black Friday rasprodaji. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 3
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prijedlog za tvviet: Da ubacite https://k1tv.rs/  dobar lokalni program iz srbije, umjesto bktv (tu ionako danima ide buffer).  Mogli bi izbaciti i njemačke filmske kanale i onaj sos kanal na kojem ide program crvene zvezde i umjesto njih staviti nešto što bi ljudi više gledali.

Još jedno pitanje vezano za Face tv, nekad je rezolucija 1280x720 a nekad obični sd, od čega to ovisi? Da li ovaj kanal ( i još neke) redistribuirate od nekoga drugog ili ih imate kao ostale HD kanale?

 
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet, da li nekome ne radi bt sport 1? 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ljudi,ako netko želi probat internet televiziju ,a da nije ove koje se tu na forumu spominju nek se javi u pm 

 
3 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vuckovuk kaže...

Pozdrav ljudi,ako netko želi probat internet televiziju ,a da nije ove koje se tu na forumu spominju nek se javi u pm 

 

Pa slobodno napises na koga mislis, samo bez linkova jer inace se smatra reklama. ;)

Prvo pucaj, onda pitaj.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ma nije na specifično bilo na nikog ,samo ako neko hoće nešto drugo probati ,može se javiti

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

testirao tu hvaljenu Nordic listu, nisam nesto preodusevljen...ima dosta boljih kao npr vipmax

 

prvi ko se javi poklanjam mu moj nalog...naravno da koristi na tivimate ili na SF player, ne znam moze li u STB emu...javio se covjek...nema vise do daljnjeg..

 Dadotb, ajd pošalji na pm kontakt od tih boljih (od te vipmax, ili ako ima još neka bolja) Thanks! Baš da probamo za kao dodatnu.

 

Nordic sam imao "nelegalno" na probi, i imao sam neku nordic "legalno", bila je ok, al nisam ni ja bio baš impresioniran. Možda je to neka nordic klon.

 

Također, nisam baš bio zadovoljan ni sa onom Vader američkom listom. Meni je jako zastajalo, pretpostavljam da su im serveri negdje skroz daleko od europe, pa je trebalo pronaći pravu rutu, ali nitko se od njih nije javljao, pa me to iživciralo, i nisam produžavao.

 

 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...

Evo kratak update vezan uz FireTV stick 4K.

 

Šta je da je uređaj je čudo. IPTV stvarno radi odlično. Brinulo me definitivno što je wifi jedina opcija, ali me ugodno iznenadilo. I na njemu koristim Tvviet app jer sam lijen isprobavati nešto bolje. Odgledao sam 3-4 tekme zadnjih tjedan dana i nisam primijetio neku razliku u odnosu na Android TV koji je spojen žicom. 

 

Baš sam zadovoljan jer sam isprobao u jednom "šusu" mailbox.de (ne znam zašto to nisam koristio prije ), Amazon Prime (odgledao The Boys Season 2. I dalje jebeno.) i FireTV. Za manje od 30 eura je taj uređaj no brainer ako ga možete kupiti bez posrednika. A čak i ovako s dostavom mi nije tak skupo sad kad znam kako dobro radi.

 

Plus što kad sam išao prekinuti besplatni mjesec Primea da mi slučajno ne uzme novce na kraju mjeseca, su mi dali dodatan mjesec Primea pa ću ga vjerojatno iskoristiti i na Black Friday rasprodaji. 

 Pozdrav. Gdje si kupio FireTV stick 4K za tu cijenu?

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bio je na Amazon Prime Day prije 2 tjedna. 50% off. Možda bude za Black Friday.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Moze mozda da vratis na onoliko od kada si poceo da gledas, odnosno onoliko koliko je app napravila buffer. Ne mozes prebaciti recimo na film koji je pri kraju i da vratis na pocetak samog filma. opcija da vratis na pocetak onoga sto si dobio kada si i startao kanal je beskorisna... korisna opcija je dakle da kada prebacite na neki kanal i emisija vam je zanimljiva, a vi ste na pola - da mozete poceti gledati ispocetka...

 Nisi u pravu. Evo uključio sam RTRS na Nova IPTV (ne, neću da kažem kako oni imaju najbolju listu, najbolji catchup bla bla za

tošto to nije tako - Tvviet a i neke druge listu imaju catchup  koji je dvemirski brod za yNovin catchup; tu listu koristim zato što mi idgovara odnos cena-kvalitet) i odmah vratio emisiju na početak - radi bez problema. Probaj na tvojoj listi - možda se iznenadiš kad shvatiš da to radi na IPTV aplikaciji 😁😁😁

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sad ne znam da li se internet nesto popravio u zadnje vrijeme zbog selidbe ljudi sa tele2, ali presao sam sa fire stick na fire stick 4k verziju i gotovo nijedan program mi ne steka vise, dok mi je na obicnom fire sticku stalno sjeckalo sliku. Koristim tvviet

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nordic lista ko svaka druga lista sa iznimkom sto ima jaki puno TV programa pa cak i puno vise ex-yu TV programa nego neki kak ti nasi IPTV provajderi sa ovog podrucja.

Lista radi sasvim OK.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

pozzz, što se tiče Nova IPTV koja je cijena i da li ima neki probni rok. u ponedjeljak idem kupit Xiaomi mi box S. pa bi probao daj ide, i kako ide nov sam u svemu ovom. Danas sam, zapravo noćas dobio na 72 sata Red devils na probu. 

LP

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
marin_bar kaže...

Tvviet, da li nekome ne radi bt sport 1? 

 Ne radi ni meni. Sinoć gledam ufc na BT sport 1, slika super, ali nije dugo uživanje trajalo. Nakon prve borbe program nestao. Slao mail podršci tvvieta, ali valjda ljudi bili spavali, jer bilo je oko 1 h. Sva tri programa BT sporta nisu radila. Kad odlučim pogledati BT, ono baš tad nestane!

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 7:57 (mmafan).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ma sta hoces za 12 eur, da ti radi sve ok ??

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stivek1987 kaže...

pozzz, što se tiče Nova IPTV koja je cijena i da li ima neki probni rok. u ponedjeljak idem kupit Xiaomi mi box S. pa bi probao daj ide, i kako ide nov sam u svemu ovom. Danas sam, zapravo noćas dobio na 72 sata Red devils na probu. 

LP

 5 eur mjesec, prezadovoljan , pola godine koristim..ako treba kontakt javi na pp...ja bas koristim na xiaomi box S i na amazon firestik, a u drugoj drzavi na SSIPTV aplikaciji, cista 10 ka

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...
marin_bar kaže...

Tvviet, da li nekome ne radi bt sport 1? 

 Ne radi ni meni. Sinoć gledam ufc na BT sport 1, slika super, ali nije dugo uživanje trajalo. Nakon prve borbe program nestao. Slao mail podršci tvvieta, ali valjda ljudi bili spavali, jer bilo je oko 1 h. Sva tri programa BT sporta nisu radila. Kad odlučim pogledati BT, ono baš tad nestane!

 koju app koristis za gledanje, da ti posaljem listu jednu da je probas...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ko zeli od Nove neka se javi u pp
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 9:30 (Marko48).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vuckovuk kaže...

Pozdrav ljudi,ako netko želi probat internet televiziju ,a da nije ove koje se tu na forumu spominju nek se javi u pm 

 Tragom ovog posta od kolege forumaša Vuckovuk, zatražio sam na probu. Ovako na prvu, moram reći da sam stvarno pozitivno iznenađen i svrstao bih ju u premium segment. Detaljnije komentare bih iznio nakon bar mjesec dana testirtanja, ali svakako preporučujem da uzmete na test, pa da svatko sam za sebe isproba.

 

Nadam se da će i ova lista pronaći svoje mjesto ovdje na forumu jer zaslužuje (definitivno ima materijala za komentiranje odnosno "ima konja za utrku", a svakako smatram da općenito postoji dovoljan broj korisnika IPTV i da više IPTV listi može pronaći svoje mjesto u premium segmentu, razvijati se a pri tome biti / ostati profitabilno.

Zdrava konkurencija je svima dobrodošla, pogotovo nama korisnicima.   :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice