Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.183
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
Kako saltas programe napred/nazad na tivimate sa firestick daljinskim?

 Pa onaj krug gore i dolje, tak ti ide po jedan kanal na playlisti gore ili dolje   :)

 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...

Ljut si nesto druze? Imas problem?

 

Da idealna mi je jer bi za ovo sto se nudi u tvvietu placao preko 40 eura mesecno kod mene u Srbiji a ne 30e za tri meseca, kapiras sada?

 

JA pisem moja iskustva sa servisom, ne mogu tudja niti znam kako kod drugog radi. Kod mene radi odlicno.

 eto da nisam iz Srbije pa da poverujem...sta bre 40 eur mesecno ?? o cemu pricas ? 

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze li tko linkat , fire stick 4k ako je vec na akciji

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Ma razmišljao sam o tome, ali imam dobar 1080p TV koji neću mijenjati tako brzo. A kad i budem prelazio na 4K vjerojatno ću opet uzeti neki sa Android TV, a ovaj dati starcima.

Vidjeti ću sutra kakve će biti cijene, ali ovaj Basic mi je koliki vidim sasvim dovoljan. Sve je isto osim što nema 4K output.

 Još nešto... ja sam vani i imam prime pretplatu a taj prime days se odnosi samo za one sa pretplatom tako da ti popusti neće biti vidljivi svima

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može se aktivirati prime 30 dana besplatno  (ako nekad u prošlosti to već niste učinili)

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Sutra je Amazon Prime day pa ću uzeti ovaj Basic Fire tv. Usput isprobam i mailbox.de koji sam dosad izbjegavao.

Vi koji ga koristite, imate i TVVIET app na njemu ili gledati na neki drugi način?

 Koliko vidim amazon.de dostavlja u HR.

 

Sorry ipak ne.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 22:29 (navym).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Neke stvari dostavljaju neke ne.

 

Ovo sa mailbox.de radi odlično. Ja sam koristio dosta puta ne samo za amazon nego i na ebay-u.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Izgleda da nema nikakvog popusta na fire stick za ovaj prime day

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I ja gledam , cini se da nema...

 

Ima li koji drugi sa amazona da je na popustu a da nije los?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

I ja gledam , cini se da nema...

 

Ima li koji drugi sa amazona da je na popustu a da nije los?

 a nemoj zbog 20-30 eur zrtvovat odlican uredjaj...ja sam ga platio 50 eur i prezadovoljan sam

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

I ja gledam , cini se da nema...

 

Ima li koji drugi sa amazona da je na popustu a da nije los?

 

4k starta od 11:00

 

sudeci po paternu, rekao bih da ce biti 29,99

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
JackIsBack kaže...
Kako saltas programe napred/nazad na tivimate sa firestick daljinskim?

 Pa onaj krug gore i dolje, tak ti ide po jedan kanal na playlisti gore ili dolje   :)

 

 Meni ne radi, gdje god pritisnem krug na daljinskom otvara mi popis programa pa onda moram skrolati po listi. Imaš premium licencu ili koristiš free aplikaciju?

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 1:18 (MarioArt).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jedan po accountu me skoro i zaje*o.

 

Stavio sam ga u kosaricu i izbrisao, i nakon toga mi je racunao kao da sam ga kupio.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Jedan po accountu me skoro i zaje*o.

 

Stavio sam ga u kosaricu i izbrisao, i nakon toga mi je racunao kao da sam ga kupio.

 kad si alav, a sta si htio postici ?

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo Xiaomi TV Stick. Za sad sam zadovoljan, vrti tvviet, HBO, Stremio. Uredno stream radi preko 5GHZ WiFia.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ej. Jel mi možeš dat svoju kreditnu kraticu kako bi bija na sex stranicama?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz ako neko treba test stabilne internet televizije nek se javi na mail vuk.kreso@itarodz.com
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dal ima dostave za hrv i kolika je za fire stick 4k?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima ako ideš preko mailbox.de. Računam oko 10 eura, vidjet će sutra/preksutra kad dostave njima.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
ZdravacVZ kaže...
JackIsBack kaže...
Kako saltas programe napred/nazad na tivimate sa firestick daljinskim?

 Pa onaj krug gore i dolje, tak ti ide po jedan kanal na playlisti gore ili dolje   :)

 

 Meni ne radi, gdje god pritisnem krug na daljinskom otvara mi popis programa pa onda moram skrolati po listi. Imaš premium licencu ili koristiš free aplikaciju?

 JackIsBack Nisam siguran da sam ti odgovorio; Koristim plaćenu verziju, ide gore dolje uredno. No, ja rijetko kada tako šaltam, jer uglavnom ne gledam sve kanale za redom.

 

Najpraktičnije mi je pritisnuti na krugu "lijevo". To otvori s lijeve strane popis kanala sa detaljnim epg-om, i pregledom emisija za selektirani kanal. I onda sa gore dole šetam po listi.

Ne znam jel tebi tak otvara?

 

EDIT;

Također mi je zgodno kada pritisnem gumbić ok (u sredini kruga), otvori mi se dolje ikone sa 10-ak zadnje gledanih kanala. I to često koristim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 21:26 (ZdravacVZ).
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li tko od vas brzinu od 20mbps , da mu neka lista radi odlicno?

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
JackIsBack kaže...
ZdravacVZ kaže...
JackIsBack kaže...
Kako saltas programe napred/nazad na tivimate sa firestick daljinskim?

 Pa onaj krug gore i dolje, tak ti ide po jedan kanal na playlisti gore ili dolje   :)

 

 Meni ne radi, gdje god pritisnem krug na daljinskom otvara mi popis programa pa onda moram skrolati po listi. Imaš premium licencu ili koristiš free aplikaciju?

 JackIsBack Nisam siguran da sam ti odgovorio; Koristim plaćenu verziju, ide gore dolje uredno. No, ja rijetko kada tako šaltam, jer uglavnom ne gledam sve kanale za redom.

 

Najpraktičnije mi je pritisnuti na krugu "lijevo". To otvori s lijeve strane popis kanala sa detaljnim epg-om, i pregledom emisija za selektirani kanal. I onda sa gore dole šetam po listi.

Ne znam jel tebi tak otvara?

 

EDIT;

Također mi je zgodno kada pritisnem gumbić ok (u sredini kruga), otvori mi se dolje ikone sa 10-ak zadnje gledanih kanala. I to često koristim.

Kupio i ja tivi mate pretplatu (42kn godisnje) stvarno je odlican iptv player s odlicno uklopljenim epg. Na free verziji ne mozes prebacivati programe s tipkama gore dolje vec stalno stiskati ok tipku pa ulaziti u popis svih programa pa tek onda odabrati. Tipka lijevo popis je svih programa s epg i opisom sadrzaja. Preporuke za njega.

Dosad sam koristio smart iptv koji je isto tako bez greske ali je malo siromasnijeg izgleda i opcija

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imam 10mbps T-com i TVVIET mi radi jako dobro. 4K vjerojatno ne, nisam ni pokušavao, ali za sve drugo je dovoljno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Ima li tko od vas brzinu od 20mbps , da mu neka lista radi odlicno?

 

 

 Ako ti što znači, ADSL 30mbps, oba klinca praše fortnite na PC-u i PS4 a ja gledam FHD na 55" bez ikakvih problema.

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za 12 eura koliko tvviet kosta mogu imat maxtv. Imao sam ga mjesec dana , bio je dobar ali ne i savrsen jer je stopavalo kod utskmica LP.

 

Ima li kija lista do cca 7eura

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Za 12 eura koliko tvviet kosta mogu imat maxtv. Imao sam ga mjesec dana , bio je dobar ali ne i savrsen jer je stopavalo kod utskmica LP.

 

Ima li kija lista do cca 7eura

 Možeš... ali možeš li na njemu gledati LP? 

 

Mislim da ima ona neka Nova IPTV za oko 5 eura, nisam siguran. Imaš na ebayu i aliexpressu hrpu takvih od 5 eura.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

Dal ima dostave za hrv i kolika je za fire stick 4k?

 Evo upravo sam platio dostavu od mailbox.de do Zagorja. 11 eura preko GLS-a. Najjeftiniji Deutsche post je 10 eura, ali s GLS-om sam dosad imao dobra iskustva pa sam to odabrao. Zasad je sve prošlo glatko. Amazon jučer poslao, malo prije su iz mailboxa javili da je stiglo, odabrao sam dostavljača, uplatio. Pretpostavljam da bi do petka moglo doći. 

 

Znači ukupno 40 eura za Fire stick 4K. I dalje solidan deal.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 11:35 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
shilev kaže...

Dal ima dostave za hrv i kolika je za fire stick 4k?

 Evo upravo sam platio dostavu od mailbox.de do Zagorja. 11 eura preko GLS-a. Najjeftiniji Deutsche post je 10 eura, ali s GLS-om sam dosad imao dobra iskustva pa sam to odabrao. Zasad je sve prošlo glatko. Amazon jučer poslao, malo prije su iz mailboxa javili da je stiglo, odabrao sam dostavljača, uplatio. Pretpostavljam da bi do petka moglo doći. 

 

Znači ukupno 40 eura za Fire stick 4K. I dalje solidan deal.

 Vec doslo? Bome brzi su, ja svoj jos cekam da dode u mailbox. Onda svoj obicni fhd fire stick stavljam na prodaju, pa ako koga zanima

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 11:39 (maxy0).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

 Vec doslo? Bome brzi su, ja svoj jos cekam da dode u mailbox. Onda svoj obicni fhd fire stick stavljam na prodaju, pa ako koga zanima

 Kao Prime member imaš pogodnost da u roku 24h dostave, ako se ne varam. Tj. slijedeći radni dan. Tako je i bilo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice