Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.032
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Malo se pomucis upisujes slovo po slovo, brojku po brojku cca 10 do 20 minuta ali zatim gledas danima - mjesecima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 19:45 (Bugov moljac).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
intelpro kaže...
jozef kaže...
intelpro kaže...

Moze pomoc? Dobio sam listu na test od Next tv ili tako nesto ne znam

kako se ona ucitava preko smart tv (phillips) formata je m3u

Treba ti aplikacija kao GSE, Tivimate, Perfect player... instaliraš to, a onda u nekom od tih programa učitaš playlistu.

 Ali kako da ju pokrenem? Moram prepisat cijeli url na tv u aplikaciji? Nemam opciju copy teksta

 da, moraš upisati cijeli URL. Naravno, M3U link moraš upisati samo jednom, pa jest malo mukotrpno ali nije dealbreaker. Možeš i downloadati M3U fajl s linka pa ga prenijet u TV (USBom). Ako nemaš daljinski s tipkovnicom (neki Philips TV-i imaju daljinski s qwerty tipkovnicom na poleđini), a muka ti je od tipkanja mislim da možeš čak i običnu tipkovnicu utaknuti u USB na TVu.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vh1 se sad zove mtv 80' a mtv rocks mtv 90'

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Dado16, koje alternativne programe?

Od kada nema više ZionTV-a, isprobao sam barem desetak alternativa, sve one koje preporučuju po guglu i redditu, ali nijedan ne pronalazi baš neke kvalitetne streamove, iako imam realdebrid.

 

Na žalost, iako ne volim kodi, ali on mi se tu pokazao najbolji sa venom i seren add-on

 a imam neflix, hbo i hulu, pa vecinu toga nadem, sta ne nadem koristim cinema hd, tak se nekak zove aplikacija uz realdebrid naravno

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne bih ja krivio Kodi zbog kašnjenja, meni se to nikad ne dešava.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
intelpro kaže...
jozef kaže...
intelpro kaže...

Moze pomoc? Dobio sam listu na test od Next tv ili tako nesto ne znam

kako se ona ucitava preko smart tv (phillips) formata je m3u

Treba ti aplikacija kao GSE, Tivimate, Perfect player... instaliraš to, a onda u nekom od tih programa učitaš playlistu.

 Ali kako da ju pokrenem? Moram prepisat cijeli url na tv u aplikaciji? Nemam opciju copy teksta

 Instaliraj na mobitel android remote i onda ga poveži na tv i lagano copy paste i za 10 sekundi završiš posao. Kad tad će ti nešto zaštekat pa da ne moraš svaki put pješke upisivati.

3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako netko prodaje nekakve osnovne pakete za IPTV za male novce može mi se javiti u PP. Ne trebam 1000 programa

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li ima tko problema s "treperenjem lopte" kod brzih dodavanja? I da li je uspio riješiti i kako?

Tv mi je LG SK8000

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za tvviet: Sky emotion, bktv i food network nemaju sliku tj ide samo buffer. Da li će se nešto staviti umjesto njih? I jedan prijedlog, da se makne ovih par sky njemačkih filmskih kanala i radije stavi nešto lokalizirano, pa makar neki lokali tv (kanal ri, mreža i sl...).

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 10:55 (simontemp).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
3ZX1 kaže...

Da li ima tko problema s "treperenjem lopte" kod brzih dodavanja? I da li je uspio riješiti i kako?

Tv mi je LG SK8000

 Imas u postavkama tv-a tru motion i tako nekako to moraš ugasiti i riješit će problem

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
intelpro kaže...
jozef kaže...
intelpro kaže...

Moze pomoc? Dobio sam listu na test od Next tv ili tako nesto ne znam

kako se ona ucitava preko smart tv (phillips) formata je m3u

Treba ti aplikacija kao GSE, Tivimate, Perfect player... instaliraš to, a onda u nekom od tih programa učitaš playlistu.

 Ali kako da ju pokrenem? Moram prepisat cijeli url na tv u aplikaciji? Nemam opciju copy teksta

 Vjerotavno si vec upisao slovo po slovo :),  ali najbolja opcija ti je na mobilnom skines app android tv imaz a ios i android mobiltele i koristis ga kao daljinski i mores upisivati kopirati text na tv-u bez problema

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Engleski Sky i BT ce sada naplacivati £15 po utakmici, pay per view model... uzas

 

ne znam kako bude to islo kod nas i oce li to opce na nas utjecati kroz iducih par dana, samo jedno je sigurno, IPTV biznis kod njih ce cvjetat u iducih par mjeseci :)))

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 20:08 (kameni_zg).
 
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Upravo produzio za 3 meseca pretplatu na tvviet. Prezadovoljan sam i kvalitetom i pouzdanoscu, meni vise od ovoga ne treba a cena mi je idealna. 

 

U proteklih mesec dana bas bas radi servis kao svajcarski sat, vrlo retki trenuci su mi kad zasteka ili prekine a da sam ja pratio nesto. Top servis i bas mi je drago sto sam saznao skoro za njega.

 
5 5 hvala 0
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...

Upravo produzio za 3 meseca pretplatu na tvviet. Prezadovoljan sam i kvalitetom i pouzdanoscu, meni vise od ovoga ne treba a cena mi je idealna. 

 

U proteklih mesec dana bas bas radi servis kao svajcarski sat, vrlo retki trenuci su mi kad zasteka ili prekine a da sam ja pratio nesto. Top servis i bas mi je drago sto sam saznao skoro za njega.

 sve je ok, ali cena idealna, ma daaajj...hahahah...koji marketing jadni

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ljut si nesto druze? Imas problem?

 

Da idealna mi je jer bi za ovo sto se nudi u tvvietu placao preko 40 eura mesecno kod mene u Srbiji a ne 30e za tri meseca, kapiras sada?

 

JA pisem moja iskustva sa servisom, ne mogu tudja niti znam kako kod drugog radi. Kod mene radi odlicno.

15 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I baš si osjetio potrebu da se tu pohvališ

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
 
2 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A gde sam trebao? 

 

Mislis li da je podforum "Vozačke, propisi, ostala vozila, razno" prikladniji za to? 

 

 

 
3 6 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Inače dado ti ne voli tvviet. Moraš pisat imat tu i tu listu, jako sam zadovoljan. Ako spomeneš tvviet, dado od muke nemože spavat po par dana.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma vidim ja u cemu je stvar i kod njega i kod pope al me nesto bole usi da udovoljavam.

 

Za takve likove poput njega sam lepo napisao MENI odgovara cena, znaci nisam napisao da je cena generalno dobra, nego MENI LICNO. Al ne vredi, izgleda da treba neko drugi da mi kaze sta meni odgovara, ja sam ne znam. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Inače dado ti ne voli tvviet. Moraš pisat imat tu i tu listu, jako sam zadovoljan. Ako spomeneš tvviet, dado od muke nemože spavat po par dana.

 Zast se mene spominje 

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
x18x05x kaže...

Inače dado ti ne voli tvviet. Moraš pisat imat tu i tu listu, jako sam zadovoljan. Ako spomeneš tvviet, dado od muke nemože spavat po par dana.

 Zast se mene spominje 

 dadotb, tebe niko.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

TvViet, obrati pažnju na Arenasport 2 hr, opet je bilo problema danas na kvalifikacijama f1, za koje je nekoliko puta rečeno da ih više neće biti. Sutra je trka f1, pa ćemo vidjeti..

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na lijepim rijecima i sugestijama. Nisam bio nekoliko dana na forumu zbog privatnih problema. Ispitat cu sve sto je napominjano.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

šugavo vrijeme  , ali zato sport  odličan  , evo jedan programčić s jedne  rumunjske liste  , puno sporta 

sve radim samo da ne radim
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ma tko nebi volio onda formulu

 

sve radim samo da ne radim
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sutra je Amazon Prime day pa ću uzeti ovaj Basic Fire tv. Usput isprobam i mailbox.de koji sam dosad izbjegavao.

Vi koji ga koristite, imate i TVVIET app na njemu ili gledati na neki drugi način?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hexfire  TiViMate mi je najintuitivnija app i nju primarno koristim na Fire Stick 4K

 

Imam i TVViet apk za povremeni pregled kanala unazad.

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Sutra je Amazon Prime day pa ću uzeti ovaj Basic Fire tv. Usput isprobam i mailbox.de koji sam dosad izbjegavao.

Vi koji ga koristite, imate i TVVIET app na njemu ili gledati na neki drugi način?

 Uzmi si odmah 4k firestick bit će sigurno 30e

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kako saltas programe napred/nazad na tivimate sa firestick daljinskim?
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma razmišljao sam o tome, ali imam dobar 1080p TV koji neću mijenjati tako brzo. A kad i budem prelazio na 4K vjerojatno ću opet uzeti neki sa Android TV, a ovaj dati starcima.

Vidjeti ću sutra kakve će biti cijene, ali ovaj Basic mi je koliki vidim sasvim dovoljan. Sve je isto osim što nema 4K output.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice