Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.446
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...
manipulator kaže...

Nakon godinu i pol svratim i ništa novo u temi.. 

Htio sam samo se javit luc luc..  :)

 

Prijatelju cijena je i dalje 7 eura mjesec a i dalje radim,nema problema. 

Reko si da nema šanse za to, da će ovo, da će ono, da svi sa tim cijenama neće opstati i da se eto javim za godinu.. 

 

 

Pozdrav od Next-tv... 

 Pohvalno. 12 eura tvvieta je previše s obzirom da zna u ključnim utakmicama koje sam gledao ovaj mjesec štekati. Za tu cijenu čovjek očekuje da smireno odgleda utakmicu, a ne s grčem u trbuhu. Ne znam kako Next tv radi, jel šteka, kvalitetu slike, ali ajde bar je manja cijena.

 Next-tv nema više potrebu reklamirati se, niti piskarati sa korisnicima na forumima.. Onaj tko hoće testirati javit će se preko Next-tv oficijalne Web stranice, zatražiti test na 48 sati besplatno, ako korisniku paše uzet će si pretplatu, ako ne nikome ništa..

 

Da budem iskren ne trebam niti tražim nove korisnike.

Moje javljanje je bilo samo razlog iz prethodnog posta..  :) 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...
manipulator kaže...

Nakon godinu i pol svratim i ništa novo u temi.. 

Htio sam samo se javit luc luc..  :)

 

Prijatelju cijena je i dalje 7 eura mjesec a i dalje radim,nema problema. 

Reko si da nema šanse za to, da će ovo, da će ono, da svi sa tim cijenama neće opstati i da se eto javim za godinu.. 

 

 

Pozdrav od Next-tv... 

 Pohvalno. 12 eura tvvieta je previše s obzirom da zna u ključnim utakmicama koje sam gledao ovaj mjesec štekati. Za tu cijenu čovjek očekuje da smireno odgleda utakmicu, a ne s grčem u trbuhu. Ne znam kako Next tv radi, jel šteka, kvalitetu slike, ali ajde bar je manja cijena.

 

Odredjena stekanja su bila zbog ovih velikih globalnih problema na mrezama... Ti problemi nisu zahvatili samo nas nego svakoga. Da li je ikome sjecnulo kad je bilo finale lige prvaka i slicno? Smatram da nije... Zahvaljujuci stalnom povecanju broja korisnika, ulazemo i u unapredjenja... Nismo usluga koja trpa pare u dzep i stoji na mjestu. Opcija CDN mreze gdje ce svaki korisnik imati najblizi server je veliko ulaganje i iskreno smanjit ce nam dobit drasticno, ali to nije bitno jer nam je samo kvalitet i zadovoljstvo korisnika na prvom mjestu. Trebate imati i na umu da je 70% kanala u 6-8mbps

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 9:52 (lucluc).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo još malo programa 

sve radim samo da ne radim
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Vezano uz prijedloge za TVViet;

Ni slučajno ne širiti ponudu! Trenutna ponuda je zaokružena, TOČKA.

Šta možete gledati na poljskom sportskom kanalu, a ne možete na jednom od ovih koji su sad u paketu?

 

Svaki dodatni kanal je jedna briga više za praćenje da li dekodiranje ide ispravno, da li zatrzava, i slično... Više kanala, manja mogučnost i manje vremena za svaki kanal, a to onda dovodi do sranja.

 

Ovo što je u ponudi je skroz dovoljno i ima za svačije preferencije dovoljno svega! I mislim da je trenutno stanje skroz ok, kao i smjer kojim se ide.

 

Ono što nebih imao ništa protiv, je da se u dogledno vrijeme poveća broj 4K kanala, ali samo sportskih koji su već prisutni u paketu i samo gdje i izvor ide u 4K, ali ima vremena i za to...

 

 

Pricamo o 4K, pa obicni programi s vecim bitratom stekaju ljudima a kamoli da ocekujes da ce 4k radit bez problema.

 

Suvislo je pricat uopce o toj temi, najbolje da za i 5 eura imamo i 8K, prvo stabilizirat postojoce stanje programa onda o drugim stvarima. 

 

Jer nazalost ne razumijem kako tvvietu stalno steka radi nasih provajdera a reddevil i ostale normalno vrte u isto vrijeme. Tako da malo cudno.

Prvo pucaj, onda pitaj.
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

probao malo od next-tv listu i ok je, svi programi rade i ne stekaju (bar ovo malo vremena sto sam probao), ne sviđa mi se što su na većini programa prijevodi srpski (živcira me kad prevode imena ljudi) i nema nekih programa u hd i full hd.. na tvviet je to sve lijepo poslozeno. hd i full hd programi

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 1 hvala 3
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

probao malo od next-tv listu i ok je, svi programi rade i ne stekaju (bar ovo malo vremena sto sam probao), ne sviđa mi se što su na većini programa prijevodi srpski (živcira me kad prevode imena ljudi) i nema nekih programa u hd i full hd.. na tvviet je to sve lijepo poslozeno. hd i full hd programi

 

Nije mi cilj da na listu nabijam 4k,8k, FHD jer na tržištu je jako malo korisnika koji traže te kanale i koji imaju dobar internet da ih mogu uopće gledati. 

 

Što se tiče hd i fhd imam dovoljno, 15 do 20 glavnih i koji sportski i nema potrebe za više..

6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pojavio mi se jedan odličan sportski uhd kanal sa Islanda Siminn sport UHD preko jedne kineske liste koju koristim (to je Nordic 1 lista), i kako vidim sve tekme Premiere lige idu live na tom kanalu sa originalnim engleskim audiom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 10:58 (simontemp).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Znači 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 11:13 (simontemp).
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
maxy0 kaže...

probao malo od next-tv listu i ok je, svi programi rade i ne stekaju (bar ovo malo vremena sto sam probao), ne sviđa mi se što su na većini programa prijevodi srpski (živcira me kad prevode imena ljudi) i nema nekih programa u hd i full hd.. na tvviet je to sve lijepo poslozeno. hd i full hd programi

 

Nije mi cilj da na listu nabijam 4k,8k, FHD jer na tržištu je jako malo korisnika koji traže te kanale i koji imaju dobar internet da ih mogu uopće gledati. 

 

Što se tiče hd i fhd imam dovoljno, 15 do 20 glavnih i koji sportski i nema potrebe za više..

 Znači u 21. stoljeću, dobu optike 4K signala treba se prilagođavati korisnicima koji su zadovoljni sa sd kanalima, plafon hd ready? Ako daješ uslugu da te zaobiđem za sva vremena. Samo napiši kako ti se lista zove da te slučajno ne kontaktiram nekad u budućnosti. Da ne gubimo vrijeme ni ti ni ja. Jer ti očito nije prioritet kvaliteta, a pod kvalitetom u 21. stoljeću je FHD minimum minimuma pogotovo kad većina ljudi ima dijagonale 55" i više, a 4K nešto što čemu bi trebalo težiti čim se stvore tehničke mogućnosti a ne brzine korisnika. Nije mi namjera da vrijeđam niti da se svađam, iznosim samo svoje mišljenje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 11:13 (simontemp).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za manipulatora  ...  da sigurno svi traže sd sliku ko na vhs-u krajem 80-tih muljavu s preljevanjem pa bi to po tebi bila 4k slika , ajde ne lupaj složiš si net kako hoćeš , možeš i preko moba , ali si ipak u pravu da nisu zadovoljni nebi gledali tvoju listu , jbg narod je danas jako mutav 70 --80 % su idioti tako da se ne čudim što gledaju muljavu sliku možda ni neznaju da postoji bolje ili im je super gledat za 50 kuna pa im ostane ostatak za duhan za frkanje

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 11:18 (fukavac).
 
5 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

za manipulatora  ...  da sigurno svi traže sd sliku ko na vhs-u krajem 80-tih muljavu s preljevanjem pa bi to po tebi bila 4k slika , ajde ne lupaj složiš si net kako hoćeš , možeš i preko moba , ali si ipak u pravu da nisu zadovoljni nebi gledali tvoju listu , jbg narod je danas jako mutav 70 --80 % su idioti tako da se ne čudim što gledaju muljavu sliku možda ni neznaju da postoji bolje ili im je super gledat za 50 kuna pa im ostane ostatak za duhan za frkanje

 Nemam šta lupati, ja kažem kako jeste. Ja ne radim ovo mjesec dana nego godinama i znam šta pričam. I znam da od 100 korisnika što mi se mjesečno javi da možda njih 5 ako i toliko traže kanale u 4k,8k itd..

 

Ja sam lijepo napisao, ima mali milijun pnudjaca iptv na tržištu i svatko će sebi odabrati kvalitetom i cijenom uslugu koja mu paše. 

Nema potrebe nekoga pljuvati i omalovažavati ako nam se mišljenja razilaze. 

 

Ovaj topic je jako toksičan, možda čak i forum i jedan od razloga zašto se nisam javljao godinu i pol dana.. 

 

Mislim da je vrijeme za još jednu takvu pauzu. :) 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

manipulator, lepa reklama, bravo :)

 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
fukavac kaže...

za manipulatora  ...  da sigurno svi traže sd sliku ko na vhs-u krajem 80-tih muljavu s preljevanjem pa bi to po tebi bila 4k slika , ajde ne lupaj složiš si net kako hoćeš , možeš i preko moba , ali si ipak u pravu da nisu zadovoljni nebi gledali tvoju listu , jbg narod je danas jako mutav 70 --80 % su idioti tako da se ne čudim što gledaju muljavu sliku možda ni neznaju da postoji bolje ili im je super gledat za 50 kuna pa im ostane ostatak za duhan za frkanje

 Nemam šta lupati, ja kažem kako jeste. Ja ne radim ovo mjesec dana nego godinama i znam šta pričam. I znam da od 100 korisnika što mi se mjesečno javi da možda njih 5 ako i toliko traže kanale u 4k,8k itd..

 

Ja sam lijepo napisao, ima mali milijun pnudjaca iptv na tržištu i svatko će sebi odabrati kvalitetom i cijenom uslugu koja mu paše. 

Nema potrebe nekoga pljuvati i omalovažavati ako nam se mišljenja razilaze. 

 

Ovaj topic je jako toksičan, možda čak i forum i jedan od razloga zašto se nisam javljao godinu i pol dana.. 

 

Mislim da je vrijeme za još jednu takvu pauzu. :) 

 tu nije bila riječ samo o 4k programima  nego općenito o kvaliteti iptv programa  tj  recimo kako poboljšati  programe da budu što bolji u hd i fhd kvaliteti  i opet i za to treba ulagati  dok bi čovjek po tvojim riječima zakjlučio da netreba  , a kamoli za 4k 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 13:01 (fukavac).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
ZdravacVZ kaže...

Vezano uz prijedloge za TVViet;

Ni slučajno ne širiti ponudu! Trenutna ponuda je zaokružena, TOČKA.

Šta možete gledati na poljskom sportskom kanalu, a ne možete na jednom od ovih koji su sad u paketu?

 

Svaki dodatni kanal je jedna briga više za praćenje da li dekodiranje ide ispravno, da li zatrzava, i slično... Više kanala, manja mogučnost i manje vremena za svaki kanal, a to onda dovodi do sranja.

 

Ovo što je u ponudi je skroz dovoljno i ima za svačije preferencije dovoljno svega! I mislim da je trenutno stanje skroz ok, kao i smjer kojim se ide.

 

Ono što nebih imao ništa protiv, je da se u dogledno vrijeme poveća broj 4K kanala, ali samo sportskih koji su već prisutni u paketu i samo gdje i izvor ide u 4K, ali ima vremena i za to...

 

 

Pricamo o 4K, pa obicni programi s vecim bitratom stekaju ljudima a kamoli da ocekujes da ce 4k radit bez problema.

 

Suvislo je pricat uopce o toj temi, najbolje da za i 5 eura imamo i 8K, prvo stabilizirat postojoce stanje programa onda o drugim stvarima. 

 

Jer nazalost ne razumijem kako tvvietu stalno steka radi nasih provajdera a reddevil i ostale normalno vrte u isto vrijeme. Tako da malo cudno.

 

nije tacno da steka svako malo... bio je globalni problem na konekcijama i na sve se odrazilo... samo konekcija recimo hr i poljska je bila ok... zelim ponovo napomenuti da kada god nikome ne radi recimo preko tcom-a, nama radi ok i preko slicnih pod operatera... ovo je dakle bio globalni problem na svim velikim carrierima... zbog prevencije takvog nekog problema u buduce, mi razvijamo multi geo konekcije, sistem ce raditi konstantno mjerenja prema svakom isp koji se povezuje i na taj nacin prepoznavati na koji server kojeg korisnika da spoji... recimo potrefi se da iskon hr ima dobru konekciju ka ukraini, a nema prema frankfrutu, spajate se na ukrainski server... tcom zagusi konekcije prema njemackoj, spajate se na austriu, a1 zagusi konekciju prema austriji, spajate se na poljsku i slicno... sve se to odvija u realnom vremenu i rezultat je da korisnik nema problema sa gledanjem... kada je konekcija kvalitetna i 10mbps je dovoljno za gledanje odlicnog fhd kanala...

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 14:17 (lucluc).
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Treba mi potvrda da li od jutros radi epg na tvviet? Kod mene radi samo na par kanala a ostalo ništa.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi epg... Probajte uraditi reload... Mijenjao sam host, pa se mozda ip nije azurirala svakome trenutno

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 14:35 (lucluc).
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Moram reći da bi kvalitetan FHD u današnje vrijeme trebao biti standard a ne neka polemika o njemu....skoro svi kanali koji globalno gleda većina ljudi su u FHD-u tako da govoriti o SD pa čak i HD-u je prošlost...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

samo da dodam, smatram da je tacno da vecina korisnika iptv-a ne trazi kvalitetnu sliku. zbog toga i 95% iptv ponudjaca ostaje sa istim kvalitetom jer se ne trazi... zasto se ne trazi, to ne znam, ali brzina interneta sigurno nije... rijetko tko ima 10-16mbps internet... korisnici tvviet su uglavnom ljudi koji traze kvalitetnu sliku sa visokim bitrate... zato u biti nitko nikome u ovom poslu i nije neka konkurencija i slicno...

 

dodao bih jos i da tvviet pruza 80 kanala u full hd sa visokim bitrate... koliko je tesko sve to isporuciti kvalitetno, samo mi znamo... kvalitet mreze je u takvim stvarima presudan... jer ako imate 10mbps brzinu, moci cete gledati full hd kanal... a kod vecine ponudjaca ako imate 10mbps, nemate protok sa tog servera vise od 2-3mbps i zbog toga je jako tesko isporuciti kanale sa visokim bitrate....

 

da ljudi imaju slab internet i nemaju bas toliko slab koliko je tesko isporuciti to bez dropova, skakanja latencije i slicno

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 14:58 (lucluc).
 
5 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Radi epg... Probajte uraditi reload... Mijenjao sam host, pa se mozda ip nije azurirala svakome trenutno

 Ruska ćirilica (ili bugarska) na epg-u dominira na većini kanala. Rtl i RTL 2 Hrvatska - njemački epg, Cinemax 2 mađarski valjda epg???HBO isto mađarski. Tako da to treba poštimati malo

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 15:03 (simontemp).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To nije do mene... podeseno je sve na latinici... koju app koristite? Vjerovatno nesto nije konfigurirano ok kod ucitavanja liste. Najbolje je da javite korisnickoj sluzbi

 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

siptv

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Predlazem da se javite meni ovdje na pm ili korisnickoj sluzbi na mail ili viber, pa da vidimo koji je uzrok

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

i kod mene je epg na dosta programa ćirilica ili mađarski

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo zaboravlja se da te liste od 5 i 7 eura su za jednu konekciju, a kad pitaš za dvije ili tri cijena raste na 10,12 eura. Kod reddevil i tvviet sa 10 i 12 eura imaš opciju gledati na 3 tv-a. Ne znam ni jednu listu od 5 ili 7 eura da možeš gledati na tri tv-a. Imam više kolega kojima paše samo jedan tv i imaju nova iptv za 5 eura i zadovoljani su. Meni i još par kolega paše gledanje na tri uređaja. Još tvviet ima opciju 3+1 ako je pretplata na 12 mjeseci.

 

Što se tiče epg, barem preko njihove stranice je sve ok...

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 16:13 (mariclius).
Moj PC  
2 0 hvala 4
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
jozef kaže...

AFAIK maxTV također kasni i to čini mi se 10-15 sekundi. Može ti IPTV imati sliku čak i prije MaxTV-a. Koliko kasni IPTV? Nemoguće je reći. Može ti bit kod istog providera da imaš na dva programa prijenos u živo i da je razlika i minutu među njima.

 Mogu raci jer mi je komp odmah do TV-a i tocno vidim koliko kasni IPTV liste u odnosu na A1 kabelske koju gledam na TV-u.

Da se razmijemo kabelski i IPTV provajdei kasne za zemaljskim TV programima koji se gledaju sa odasiljaca uz pomoc vanjske antene za cca 15 do 30 sekundi, a onda IPTV liste u odnosu na kabelske (B.net - A1) i IPTV provajdere (T-com - Max TV) kasne jos 1 do 2 minute.

Ne govorim o tome koliko pojedinoj listi kad kliknes na odredjeni TV program treba vremena da se taj TV program pokrene, za to isto treba odredjeno vrijeme, neki se dignu odmah a nekima traba par sekundi.

 Meni doma je MaxTv brži od DVB-t signala na tvu.


9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

manipulator Ajde, konačno da su se počeli javljati i ostali provideri  ;)

 

A neznam kak te sad opet mogu otjerati dva, tri nepromišljeno napisana posta od nekih forumaša. Trebala bi ova tema biti za svakoga, prema mogučnostima i zahtijevima.

 

Ja povremeno, možda 3 puta godišnje uzmem razne liste na test, ali eto, još uvijek nisam mjenjao TVViet. Ako i pogledaš moje postove unazad, ne radi se ovdje da po svaku cijenu branim TVViet, no jednostavno nisam naišao na kvalitetniju listu. I da, puno znači što je vlasnik dostupan za komunikaciju. Nije to, kako si rekao "piskaranje" sa mušterijama, nego normalna razina razmjene mišljenja gdje čuješ iz prve ruke šta se događa.

 

Eto, čovjek koji ima tvoju listu se javio, realno napisao svoje (pozitivno) mišljenje, i nije mi sad jasan razlog zašto opet bježiš iz teme? Ak ti se neda pisati, reci onda tak, a ne da je tema toksična... Slobodno možeš ovdje iznijeti prijedloge u kojem smjeru tema treba ići.

 

Inaće, smatram da sam mjerodavan za ocjenu listi, jer mi je IPTV primarni izvor slike, tako da gledam i HRT3, 4, i DOMA TV, i Zadrugu..., i dosta ne toliko popularnih kanala. Do sada nisam naišao na bolju listu od TVVieta. A o cijeni neću ništa pisati. Svakome prema mogučnostima. No, radi objektivnosti, bilo bi ok da napišeš koji su uvjeti kod tebe, bez obzira što ne tražiš nove korisnike.

 

PS,

Ajdm nemoj pobjeći pls, bar pričekaj trenutak dok RedDevils pukne "lakonica brevitas" post - Sa jednim smajlićem koji "govori sve", hahaha!

Nadam se da će se i ostali provideri početi javljati.

 
4 0 hvala 4
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hahaha, sve manje i manje sudjelujem u raspravi ali i dalje mi je gust doc i gledat kako je tvviet trn u oku nekima 

 

manipulator, da ne radis dobro, nebi radio toliko dugo, jedino to ti se mora priznat, naso si neki dobar source isto ko reddevil..... 4k program mozes staviti kad ti panel dozvoli da kliknes i dodas ga u listu... to da ne stavljas jer ljudi "nemaju internet za to" je izlika prozvakana 500x na sultanovic forumu od svih preprodavatelja... ti si preprodavalj iptv-a, to je cinjenica.. isti pimpek ko cable guy, nova iptv... nema tu nista lose, al daj ne pljuj i ne bori se s nekim ko 80% programa pokrece sam, znas kak se veli, "credit where credit is due". :)))

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 19:03 (kameni_zg).
 
2 1 hvala 2
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo ovo se zove minimalno kašnjenje

 

https://imgur.com/a/VkrPmhV

 

:)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 20:23 (Splićanin).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet- Gala - Hajduk super radi, Rijeka na areni 2 loše. Opet sjecka, ponavlja, šteka. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...

Samo zaboravlja se da te liste od 5 i 7 eura su za jednu konekciju, a kad pitaš za dvije ili tri cijena raste na 10,12 eura. Kod reddevil i tvviet sa 10 i 12 eura imaš opciju gledati na 3 tv-a. Ne znam ni jednu listu od 5 ili 7 eura da možeš gledati na tri tv-a. Imam više kolega kojima paše samo jedan tv i imaju nova iptv za 5 eura i zadovoljani su. Meni i još par kolega paše gledanje na tri uređaja. Još tvviet ima opciju 3+1 ako je pretplata na 12 mjeseci.

 

Što se tiče epg, barem preko njihove stranice je sve ok...

NOVA daje 2 konekcije za 5 eura.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice