Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.500
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lako moguce da je gledao kodi exyu buildove, tamo dosta stvari iz videoteke ide preko torrent protokola...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
U principu stream ne diraju, samo ako ide preko torrenta. Ali to lako izbjegnes, uzmi expressvpn ili nord I problem rijesen
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Diraju i p2p streaming koji se sve vise pojavljuje. Treba paziti i na to

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ponekad je bolje zivjeti u hrvatskoj nego u njemackoj :-) nego jeli mi ko moze odgovorit koja aplikacija nudi vracanje programa, i koji iptv to pruza sad imam reddevils,a mozda bi provao i neki drugi kvalitetni iptv da nude vracanje programa, bar jedan dan unazad
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 22:30 (nike098).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da razjasnim, p2p streaming koriste usluge koje stede bandwidth. Obicno su to odredjeni strani provajderi. Koliko znam nitko od "nasih" provajdera ne koristi p2p...

 

Sto se tice unazad, kad vec pitas, tvviet ima na 33 kanala 3 dana unazad ako se koristi preko nase android app, web stranice, kodi addona ili mnistra playera ili mag boxa

 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Samo priko ministra playera dok pronadjea sta mislis gledat unatrag proci

ce ti ta 3 dana, a i 4k kanal te h265 nikad docekat iako si lucluc obecao davno tokom dana da ce biti

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

4k i h265 od ujutro na ministra... a sortiranje za gledanje unazad nismo jos stigli, ali nadam se pocetkom sljedeceg mjeseca

 
1 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja gledam u Njemackoj iptv preko tvviet i imam i kodi za filmove i serije i nikad nisam imao problema zbog kazni
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja gledam u Njemackoj iptv preko tvviet i imam i kodi za filmove i serije i nikad nisam imao problema zbog kazni
 
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Bi će da su ovog prikinog priku cinkali neki "prijatelji" ili susjedi jer se hvalio kako gleda sve i svašta bez da plaća punu cijenu.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Bi će da su ovog prikinog priku cinkali neki "prijatelji" ili susjedi jer se hvalio kako gleda sve i svašta bez da plaća punu cijenu.

 Nema se čega bojat kod iptv-a, barem ne ovog kojeg mi sa foruma gledamo. Skidanje filmova/serija je zabranjeno. Al se može i okolo tog. Dobar VPN i RealDebrid.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, tko koristi tvviet garantujem da nikada ne moze dobiti kaznu ni radi kanala uzivo niti zbog videoteke

 
4 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može preporuka za IPTV listu najbitnije arene i planet sport?

 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nino19 kaže...

Može preporuka za IPTV listu najbitnije arene i planet sport?

 tvviet ti je moja topla preporuka

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

4k i h265 od ujutro na ministra... a sortiranje za gledanje unazad nismo jos stigli, ali nadam se pocetkom sljedeceg mjeseca

 Prvo da se zahvalim na obecano/uradjeno.

sad imam jedno drugo pitanje ja koristim 99% samo ministru player na Android TV i da li ima netko isto problem da na SK 4k ima tona nema slike kao i na Areni H265. Isti slucaj imam i preko AkIPTV aplikacije. Dok na neku sam app bezzve skinio i na njoj rade bez problema oba kanala

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...
Nino19 kaže...

Može preporuka za IPTV listu najbitnije arene i planet sport?

 tvviet ti je moja topla preporuka

 Potpisujem.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
mrvica12 kaže...

Da li netko zna da li se može na Ministra playeru nekako uključiti titlove,kada idem na njih piše off.U pitanju su kanali sa višejezičnim titlovima koji se daju aktivirati recimo na MAG prijemnicima dok na Ministri ne ide.

 

 Moraš biti malo precizniji, šta je to gledao kad su mu došli na vrata. Torente vjerovatno, ostalo nije problem.

 Moguće da su torrenti, a možda i IPTV ako su ulovili pružatelja, pa mu na serveru pronašli klijente. To sa IPTV je "siva zona" jer recimo lucluc tvrdi da klijent ne radi ništa ilegalno jer nezna da provider ilegalno pruža uslugu, a klijent nije dužan dokazivati to.

 

No, da spriječite takve neugodnosti, potreban vam je samo Amazon Fire Tv 4K stick (300 kn dok je na akciji) i kupite VPN "uslugu" od nekog tko pruža takvu uslugu. (Nord VPN, ExpressVPN, PIA...)

 

Nord VPN košta cca 90 eur za 2 godine, instalirate njihovu aplikaciju na stick, i mirni ste 2 godine. Mislim da tih 90-ak eura vrijedi mira kojeg dobijete.

 

...

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima koji free VPN a da sluzi i obavlja svoj posao korektno.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

Jel ima koji free VPN a da sluzi i obavlja svoj posao korektno.

 Na žalost, ne.

 

Imaš "sivu opciju" kupovine sheranog VPN accounta za cca 10-ak eur, ali to možda bolje te mogu uputiti oni koji to koriste. Ja sam tu u legalnim vodama  :)

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Bugov moljac kaže...

Jel ima koji free VPN a da sluzi i obavlja svoj posao korektno.

 Na žalost, ne.

 

Imaš "sivu opciju" kupovine sheranog VPN accounta za cca 10-ak eur, ali to možda bolje te mogu uputiti oni koji to koriste. Ja sam tu u legalnim vodama  :)

 to mu ne bi savjetovao, svakih par dana provale da neko drugi koristi tudji nalog pa se mijenja password pa cekas opet dan da ti posalju novi...platis punu cijenu i uzivaj

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zakupi se za 10-15eu server sa BTC , instaliras OpenVPN na njega (geneniras samo sebi kljuc) , otvoris samo jedan port prema istom serveru .. U cron stavljas da brise sve moguce logove svako 5 min. i mirna bosna;)...

Vjeruj samo sebi, nikakvim drugim komercialnim vpn servisima...

 
0 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Što je sa Arenom 2 HR na tvviet? Ne radi već dosta dugo

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni radi ok

 

Luc, dal se moze arena 6 poboljsat, jedino je taj sportski kanal u sd rez (osim sk 4-10 koji ni ne postoje u hd)

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...
lucluc kaže...

4k i h265 od ujutro na ministra... a sortiranje za gledanje unazad nismo jos stigli, ali nadam se pocetkom sljedeceg mjeseca

 Prvo da se zahvalim na obecano/uradjeno.

sad imam jedno drugo pitanje ja koristim 99% samo ministru player na Android TV i da li ima netko isto problem da na SK 4k ima tona nema slike kao i na Areni H265. Isti slucaj imam i preko AkIPTV aplikacije. Dok na neku sam app bezzve skinio i na njoj rade bez problema oba kanala

 Ja uzeo danas na mjesec dana da vidim taj Sk 4k....na fire tv app ide ton nema slike a arena u hevcu vrti jedno te isto

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Arena 2 na tviet, zvuk ide ispred događanja nekih 15 sekundi. Jel i vama? U početku bufferalo, sada je dobro

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kod mene je sve normalno. Na tcomu
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Konačno i SK 4k na ministri, hvala luc ovo je fenomenalno 

Moj PC  
1 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni prvih 10 min zamrzavalo pa kad krene svako par sec.preskoci slika a sad mi ne valja ton i slika na erana 2 hr tvviet?Ne javlja mi se na viber niko.Poludit cu
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 19:21 (vide).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na reddevilu sve normalno radi

sad cu probat tvviet

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 19:23 (scylla98).
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Meni prvih 10 min zamrzavalo pa kad krene svako par sec.preskoci slika a sad mi ne valja ton i slika na erana 2 hr tvviet?Ne javlja mi se na viber niko.Poludit cu

 Ista situacija.  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice