Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.512
|
čitano: 7.151.371
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U nedjelju kada je bio F1 Arena 2 HR zašteka povremenno na sekundu i ponekad se zacrni ekran na sekundu. SR Arena je radila bez greške. PlanetSport je radio odlično kad je bila Liga prvaka.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo jos malo vesti sto se tice samih kanala.

 

Od 5. oktobra ove godine gase se kanali MTV Rocks i VH1 Classic i oni ce biti zamenjeni kanalima MTV 90s i MTV 80s. Na VH1 Classic sada ide i blok "MTV 80s Takeover" tako da je to vec uvod za novi kanal  

 

Kada od oktobra budete videli te nove kanale na mesto ovih sada sto su nemojte misliti da su provajderi nesto menjali, samo od sebe ce se promeniti i ostace tako, bar za neki odredjeni period.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 16:23 (zimizamizum).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moram se osvrnuti na jučerašnje iskustvo gledanja Wolves-Sevilla na Arena Sport 1 H265 kanalu od tvvieta.Ovo jucer je bilo do savršenstva,šum na slici je doslovno bio prisutan u promilima a ne u postotku.Svatko tko je gledao bi se složio sa mnom.

Večeras isto tko hoce najbolju sliku samo nek stavi na taj kanal,prenosi sve utakmice četvrtfinala osim zadnje večeri(jer te utakmica pripadaju javnim televizijama(ali to isto pokriva TVviet)).

 

Pozz.

 
2 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pozdrav!evo par dana koristim tvviet na magu 351 i moram reci da imam dosta trzanja slike.ponekad se dogodi da mi se niti jedan kanal nece otvoriti pa moram restartati box.kod reddevila toga nema.bez zamjere nekome.treba vidjet u cemu je problem.
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nakon dvije godine koristenja IPTV-a moram vam prijatelji reci jednu ozbiljnu stvar.Za koristenje IPTV-a samo utp kabel iz routera ili tp-link powerline adapter...i sve radi na tri tv-a bez trzanja....inace imam asus router i brzinu 150 ali sve to za sam wireless je previse kad se svi doma zakace....eto nadam se da sam nekome pomogo jer sam se na to danas uvjerio....
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Nakon dvije godine koristenja IPTV-a moram vam prijatelji reci jednu ozbiljnu stvar.Za koristenje IPTV-a samo utp kabel iz routera ili tp-link powerline adapter...i sve radi na tri tv-a bez trzanja....inace imam asus router i brzinu 150 ali sve to za sam wireless je previse kad se svi doma zakace....eto nadam se da sam nekome pomogo jer sam se na to danas uvjerio....

 ASUS Wifi 5 ili 6 router i radi preko wifi-ja i kad se svi zakače

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I meni je radilo al znalo je trzati bnet 150 brzina....sada na lanu tri telke na fhd kanalima niti jedan trzaj....red devil lista...wireliess radi nema tu ali pocne štekati kad tad....

Svima kojima trza neka probaju s tp-link AV1000 novi model dosao , jednostavno rjesava sve probkeme s konstantnom brzinom...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 21:38 (Blackcastle).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kabl je kabl, uvek bilo i bice

 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam dugo vjerovao da je ulaganje u dobar router se isplati za wireless, i isplati se za pc , mob ili sl al ne za IPTV....

Sad je jasno zašto svaki legalni IPTV se spaja žicom na router...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 22:23 (Blackcastle).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

Moram se osvrnuti na jučerašnje iskustvo gledanja Wolves-Sevilla na Arena Sport 1 H265 kanalu od tvvieta.Ovo jucer je bilo do savršenstva,šum na slici je doslovno bio prisutan u promilima a ne u postotku.Svatko tko je gledao bi se složio sa mnom.

Večeras isto tko hoce najbolju sliku samo nek stavi na taj kanal,prenosi sve utakmice četvrtfinala osim zadnje večeri(jer te utakmica pripadaju javnim televizijama(ali to isto pokriva TVviet)).

 

Pozz.

 
Sto se tice H265 da li netko ko koristi Ministru zna gdje se nalazu kanal, ja kod sebe nema sanse da ga pronadjem dok na GSE app bez problema

 

hvala

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Nakon dvije godine koristenja IPTV-a moram vam prijatelji reci jednu ozbiljnu stvar.Za koristenje IPTV-a samo utp kabel iz routera ili tp-link powerline adapter...i sve radi na tri tv-a bez trzanja....inace imam asus router i brzinu 150 ali sve to za sam wireless je previse kad se svi doma zakace....eto nadam se da sam nekome pomogo jer sam se na to danas uvjerio....

 Normalno da je najbolje kad je spojeno preko mreznog kabela. npr. na PC-u bez problema vrtim istovremeno 4 IPTV playera sa cetri razlicita IPTV linka - TV programa, to ti je slicno kao da gledas IPTV programe na cetri TV-a.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pošto mi masovno dolaze poruke u pp za uporabu mrežnog adaptera evo da napišem tu kako funkcionira

 

Dakle ja sam uzeo TP-link AV7017 (instar informatika) ali su u dva dana sve prodali pa se čeka da novi dodđu.Svi od te firme s početnom oznakom AV su full kompatibilni

 

Znači uzet ću svoj slučaj....Bnetov router mi je u kuhinjskoj ostavi i tamo u jedan električni šalter stavim jedan taj uređaj i spojim ga lan kablom u jedan od izlaza od routera, drugi uređaj ili više njih (do 8 ih se može spojiti) se stavlja u najbližu utičnicu kod uređaja na kojem se gleda IPTV (android box , mag , android tv ili drugo) i spaja ga se također s adapterom pomoću lan kabla....

 Za Fire TV stick se mora kupiti mali adapter za lan koji se ušteka na micro usb na samom sticku

 

Ja sam kupio i 2 TP-link switcha (svaki u drugoj sobi) te sam ga spojio s adapterom jer mi je trebalo više uređaja za spojiti....

 

Znači na onaj prvi koji sam stavio u ostavi u stanu se može upariti do 8 takvih adaptera

 

Bitno je kod kupovine da kupujete one uređaje koji imaju gigabitni lan port i time dobivate tvrdu lan mrežu bez provlačenja kablova i vjerujte mi dvije godine sam na red devilu i stalno bi "štucao" pomalo al sad tri tv-a rade da niti jedan ne "štucne" nimalo 

 

Ovo je moj model 

 

https://www.pcshop.hr/tp-link-tl-pa7017p-kit-gbit-powerline-adapter/tpl-tl-pa7017pkit/product/

 

A ima i skuplje riješenje s tri gigabitna lana na samom adapteru tada vam ne streba switch

 

https://www.instar-informatika.hr/tp-link-av1300-powerline-gigabit-mrezni-adapter-1300mbps-3xglan-2x2-mimo-dodatna-strujna-uticnica-homeplug-av2-duplo-pakiranje/TL-PA8030PKIT/product/

 

 

 

Nadam se da sam ok objasnio...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 13:38 (Blackcastle).
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Niti tanix na katu ispod rutera, niti amazon na istom katu kao ruter mi nije povezan žicom !

ex toniv3x
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima sad netko da daje na test 24 sata kad je velik broj ljudi i gledaju ligu prvaka? Obicno kad pitam u tim udarnim terminima nitko ne daje jedino tamo sredinom tjedna kad nema nista.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

reddevil uvek daje

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima kakve razlike u kvaliteti slike između aplikacija Smart IPTV i SSiptv?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni tvviet nije los, ne steka, ali za mene ima dosta malo programa i nema videoteku. Od reddevila jos nisam uspio nabavit test i nemam pojma kako se krecu cijene jer je samo mail na onoj web stranici.

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...

Meni tvviet nije los, ne steka, ali za mene ima dosta malo programa i nema videoteku. Od reddevila jos nisam uspio nabavit test i nemam pojma kako se krecu cijene jer je samo mail na onoj web stranici.

 Pa pisi im na taj mail, pitaj sta te zanima, odgovorit ce ti, trezi test na 3 dana, dobit ces ga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 18:01 (Bugov moljac).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...

Meni tvviet nije los, ne steka, ali za mene ima dosta malo programa i nema videoteku. Od reddevila jos nisam uspio nabavit test i nemam pojma kako se krecu cijene jer je samo mail na onoj web stranici.

 ima videoteku već neko vrijeme

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...

Meni tvviet nije los, ne steka, ali za mene ima dosta malo programa i nema videoteku.

 Tvviet ima videoteku.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ekipa jesam ja lud ili se kod Tvvieta pokvarila kvaliteta na areni 1 FHD i na hevc verziji? Jako fali ostrine, slika je mutna, ponekad bude i kockanja, ghosting poprilican kod igraca u kretnji, flickering u pozadini, posebni primjetno na liniji od auta. To je sve primjeceno na ligi prvaka sinoc, a viidm i sada. Testirano je na vise uredjaja, tako da se to moze iskljucit. Ono sto mi je posebno cudno da se manjak ostrine primjeti i na mobitelu, a da o tv-u onda ne pricam
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...
Ekipa jesam ja lud ili se kod Tvvieta pokvarila kvaliteta na areni 1 FHD i na hevc verziji? Jako fali ostrine, slika je mutna, ponekad bude i kockanja, ghosting poprilican kod igraca u kretnji, flickering u pozadini, posebni primjetno na liniji od auta. To je sve primjeceno na ligi prvaka sinoc, a viidm i sada. Testirano je na vise uredjaja, tako da se to moze iskljucit. Ono sto mi je posebno cudno da se manjak ostrine primjeti i na mobitelu, a da o tv-u onda ne pricam

 Meni izgleda isto kao i prije. Nema nikakve razlike.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice kvalitete kanala, nista nije mijenjano...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sto se tice kvalitete kanala, nista nije mijenjano...

 U kojoj je fazi 4K kanal?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebao bi biti pusten do ponedjeljka

 
4 0 hvala 5
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Trebao bi biti pusten do ponedjeljka

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, skrećem pažnju da se ne zanemare i oni kanali koje gleda manji broj ljudi. Recimo, HRT4 trenutno negledljiv, nekakav loop od par desetaka sekundi, pa preskok...  (nešto se zblesalo valjd), a recimo HRT2 di je liga prvaka sad radi savršeno, kao i arene i planet sportovi.

 

 

EDIT;

Nisam s mora, ali obožavam gledati emisije more, turizam.hr i sve što je morske tematike. Sad to rrepriziraju na hrt4, ZATO znam da baš taj kanal trenutno šteka. (bar kod mene)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 20:44 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
bliži se NBA playoff pa me interesira gdje i kako gledati kvalitetne streamove utakmica?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

Moram se osvrnuti na jučerašnje iskustvo gledanja Wolves-Sevilla na Arena Sport 1 H265 kanalu od tvvieta.Ovo jucer je bilo do savršenstva,šum na slici je doslovno bio prisutan u promilima a ne u postotku.Svatko tko je gledao bi se složio sa mnom.

Večeras isto tko hoce najbolju sliku samo nek stavi na taj kanal,prenosi sve utakmice četvrtfinala osim zadnje večeri(jer te utakmica pripadaju javnim televizijama(ali to isto pokriva TVviet)).

 

Pozz.

 Na kojem tv-u gledas? Velicina?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav, gledam City i Lyon na hrt 2, next gen, moram reći da već dugo nisam vidio ovako dobru sliku, jel Hrt nešto digo kvalitetu?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice