Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.911
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li neko ideju kako doci do test linije za shark iptv ili nekog njihivig resellera? Na stranici stoji kao daju test 24h ali nista ne salju

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DSA kaže...

Ima li neko ideju kako doci do test linije za shark iptv ili nekog njihivig resellera? Na stranici stoji kao daju test 24h ali nista ne salju

 Uzmi test od nekog tko salje, ima 100 puta boljih od tog sharka

ex toniv3x
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 23:54 (Pixonium).
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ajd ne mora 100 puta, za pocetak moze i duplo bolji od njih. Da cujemo ko su ti pa da isprobamo i njih, sto da ne. 

 

https://i.imgur.com/jRNZf5O.png

SVT 1

 

https://i.imgur.com/mI5d0Lk.png

Sky Sport 2

 

https://i.imgur.com/433LKX0.png

RMC Sport Access 1

 

https://i.imgur.com/pROv7rI.png

Animaux

 

https://i.imgur.com/lOBo2cc.png

La 1

 

https://i.imgur.com/J51oLCX.png

C More Hits

 

https://i.imgur.com/EkDGxbL.png

TBS

 

https://i.imgur.com/VAQZcKu.png

HGTV

 

https://i.imgur.com/IHb2T6S.png

FX Movies 

 

https://i.imgur.com/A90rdP5.png

Bein Sports 3 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2020 2:08 (zimizamizum).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luc, dal bude vh1 stavljen u listu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije jos, ali bit ce ovih dana

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji player koristite na Fire sticku ili boxu za gledanje iptv?

Jel ovaj sto sto je automatski kod pokretanja ili ste instalirali neki drugi?

Cini mi se kad gledam da mi slika povremeno trza dok kod recimo na magu sve radi fluidno.

Imam Reddevil listu

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Koji player koristite na Fire sticku ili boxu za gledanje iptv?

Jel ovaj sto sto je automatski kod pokretanja ili ste instalirali neki drugi?

Cini mi se kad gledam da mi slika povremeno trza dok kod recimo na magu sve radi fluidno.

Imam Reddevil listu

 Stb Emu

ex toniv3x
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, može li se ustupiti epg sa vaše platforme za pojedine strane kanale @dogloveru sa openpli foruma da omogući hrvatski epg na satelitu kanalima DTX, DISCOVERY SHOWCASE I SCIENCE ili da navedeš izvor hrvatskog epg (link), pošto trenutno ne ide sa mojtv, tvprofil ne može, sa tvog sajta kaže da ide greb samo za jedan dan?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Koji player koristite na Fire sticku ili boxu za gledanje iptv?

Jel ovaj sto sto je automatski kod pokretanja ili ste instalirali neki drugi?

Cini mi se kad gledam da mi slika povremeno trza dok kod recimo na magu sve radi fluidno.

Imam Reddevil listu

 I ja koristim Red Devilovu listu samo na android boxu.Ja koristim TiViMate player i sve je fluidno.Dobar je i perfect player.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Lucluc, može li se ustupiti epg sa vaše platforme za pojedine strane kanale @dogloveru sa openpli foruma da omogući hrvatski epg na satelitu kanalima DTX, DISCOVERY SHOWCASE I SCIENCE ili da navedeš izvor hrvatskog epg (link), pošto trenutno ne ide sa mojtv, tvprofil ne može, sa tvog sajta kaže da ide greb samo za jedan dan?

 

Pozdrav. Provjerit cu mogu li nesto odraditi da isporucim epg za te kanale

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Sve u svemu tko je kriv raznim drugim gazdama lista da se ne ukljuce tu u forum i malo vise sudjeluju u raspravamo prvenstveno o svojem proizvodu...bili nekada ovdje par njih ali niti traga niti glasa od bilo koga od njih....prema tome dabome...ako je ovo javna rasprava o iptv-u onda su svi dobrodosli...ako su tu uglavnom korisnici tvvieta a jbg...tako je kako je i ne treba nicemu zamjerati...

 

Bilo je ovdje jako puno "gazda" IPTV-ja i puno ih je bilo uključeno u rasprave (čak su bile i jako dobre rasprave za nas korisnike), pa su neki izbačeni, drugi su odustali jer ovdje vladaju tvviet botovi (tuškanac očekujem minus) tako da su ljudi uglavnom shvatili da se nema svrhe ovdje javljati i pokušavati normalno komunicirati, jer je ovo "TVViet" tema i takva će ostati.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 

Šta je poenta priče - treba gazda Vieta prestati odgovarati na upite i ignorisati korisnike i njihove prijedloge, zamjerke, pohvale....Kamo sreće da se svi ovako ponašaju.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 19:00 (torpedooo).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
Blackcastle kaže...
Sve u svemu tko je kriv raznim drugim gazdama lista da se ne ukljuce tu u forum i malo vise sudjeluju u raspravamo prvenstveno o svojem proizvodu...bili nekada ovdje par njih ali niti traga niti glasa od bilo koga od njih....prema tome dabome...ako je ovo javna rasprava o iptv-u onda su svi dobrodosli...ako su tu uglavnom korisnici tvvieta a jbg...tako je kako je i ne treba nicemu zamjerati...

 

Bilo je ovdje jako puno "gazda" IPTV-ja i puno ih je bilo uključeno u rasprave (čak su bile i jako dobre rasprave za nas korisnike), pa su neki izbačeni, drugi su odustali jer ovdje vladaju tvviet botovi (tuškanac očekujem minus) tako da su ljudi uglavnom shvatili da se nema svrhe ovdje javljati i pokušavati normalno komunicirati, jer je ovo "TVViet" tema i takva će ostati.

 Opet se počinje. Nije više zanimljvo. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa jel ima ovdje ikoji drugi zastupnik neke iptv platforme?
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
Pa jel ima ovdje ikoji drugi zastupnik neke iptv platforme?

 Treba malo šire gledat. Ovaj forum je mali i nije baš tako popularan. Svi novi korisni se popljuju, pa ljudi izbjegavaju forum.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ako se gleda stalno na dvije ip adrese istovrmeno, treba 12m pretplata... Ako se gleda ponekad recimo na dvije ip istovremeno, onda nije problem, samo treba javiti to da ne bi doslo do ban-a...

 

Sa pretplatom od 12 mjeseci se dobija jedna mobilna aktivacija gratis - predvidjeno je da se sa jedne ip moze gledati na 3 uredjaja istovremeno, te sa druge recimo za korisnike koji su cesto na putu, pa zele nesto gledati... Mada moze se iskoristiti i za gledanje u drugom stanu na jednom uredjaju, odnosno preko cetvrtog uredjaja u drugom domacinstvu

 

Ovom prilikom napominjem da je aktivan auto-ban sistem koji biljezi informacije o spajanjima (koliko cesto i koliko dugo u odredjenom vremenskom razdoblju se gleda na dvije ip)... Korisnici koji budu smatrani da su podijelili racun, bit ce banovani. Ako se to desi, nije veliki problem, samo se javite korisnickoj sluzbi za promjenu sifre i reaktiviranje naloga... Svaki korisnik ima pravo na tri reaktivacije... Nakon trece reaktivacije, nalog je trajno ugasen

Dakle, ako dobro shvaćam, ukupno se može gledati na do 4 uređaja u kombinaciji 1+0, 0+1, 1+1, 2+1, 1+2, 1+3 ili 3+1, ali ne i, npr. 2+2 i ako se često gleda s dva mjesta to je OK ako se ima godišnja pretplata, a ako se imaju kraće pretplate, onda se neko vrijeme tolerira, a poslije gasi.

Razlika između 3+1 i 1+3 je u tome da se neko vrijeme na mjestu A gleda na do 3 uređaja, a drugo vrijeme na mjestu B na do tri uređaja, ali je uvijek na onom drugom mjestu najviše 1 uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 21:34 (BMT).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas cijeli dan sam radio sa brojevima i cim sam vidio ove brojeve koje si napisao, odmah sam se izgubio - valjda prezasicenost :-))

 

Pojednostavljena politika flexibilnosti glasi ovako:

 

- Korisnik koji se pretplati na period manji od 12 mjeseci ima pravo gledati na 3 uredjaja istovremeno sa iste ip. Gledanje na vise od tri uredjaja istovremeno nije dozvoljeno. Ako se dogodi da je korisnik negdje van kuce i zeli pogledati neku utakmicu ili film, a ukucani gledaju na jednom ili dva uredjaja, nije problem. dakle to je ok povremeno 2+1. Ako se gleda cesto i dugo istovremeno na dvije lokacije, s vremenom ce taj racun doci na ban. Preporuceno je da se svakako najavi svako gledanje na 2 ip adrese. Ako se gleda u nekom trenutku na vise od dvije ip istovremeno, tada je racun blokiran automatski...

 

- Korisnik koji se pretplati na 12 mjeseci, dobija i cetvrtu aktivaciju koju moze neograniceno koristiti na drugoj ip... Ta opcija je pogodna za porodice koje zive odvojeno, netko tko gleda stalno u uredu, netko tko putuje cesto i slicno... S tim sto ostaje tu pravilo 3+1... Dakle na jednom mjestu se moze gledati na 3 uredjaja, a na drugom na jednom uredjaju... Dakle ne moze 2+2, nego samo 3+1, 1+3 ili naravno 4+0

 

Ako racun i dodje na ban, javite se korisnickoj sluzbi, promijeni se password i deblokira se racun. Svaki korisnik ima pravo na 3 deblokiranja... Cetvrto deblokiranje ne postoji...

 
3 0 hvala 6
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Šteta što je samo na godinu dana kad se uzme pretplata(to da se dobije ta 4 mobilna), ajd da je na 6 mjeseci. Pogotovo u ovoj situaciji 120 eura nije lako tek tako odjednom platiti. 

Ali, svakako super kombinacija 3 u 1 i obrnuto:) 

 

Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
tomislav10 kaže...
Pa jel ima ovdje ikoji drugi zastupnik neke iptv platforme?

 Treba malo šire gledat. Ovaj forum je mali i nije baš tako popularan. Svi novi korisni se popljuju, pa ljudi izbjegavaju forum.

 

Nije forum mali, nego ovaj forum ne trpi budale. Dugo sam na bugu, vecinom lurkao pa se i registrirao... onaj ko je bio budala, reklo mu se da je budala jednom, pa dva puta, pa tri puta - ako nista nije naucio, takvi vecinom dobe nogu... I sam sam u par navrata dobio zesci odgovor popracen sa argumentima (odgovor koji ti indirektno kaze da si budala, i zasto si budala) pa je na tebi dal ces naucit iz toga ili se naljutit (snowflake) i krenut dalje srat...

 

Nek mi netko napise razlog zasto Red Devil IPTV ne sudjeluje u raspravi a na dobrom glasu je u ovom topicu? Tko je njega "uvrijedio"? 

To da je ovo tvviet tema i da se nekoga izguralo iz rasprave jednostavno ne prihvacam...ovakve glupe komentare da su tu samo tvviet botovi, ne prihvacam, dajte ljudi malo rasprave na nekoj pristojnijoj razini a ne samo "nema drugih jer je tu tvviet"... to je nekaj najgluplje za procitat i onda x18x05x kazes da se popljuju novi korisnici, pa daj pogledaj malo sultanovic forum odma vidis kak ti ljudi pisu i koji je to mentalni sklop...takvi kad mi se tu registriraju odma ih prepoznam i prvi sam koji ce ih popljuvat kad pocnu srat, jer ko sto rekoh, bug je takav forum, ne trpi se glupost.

 

Neki dan se registrirao neki i poceo se reklamirat u svim temama koje imaju "IPTV" u imenu. Vise ga nema. :) Nije odvojio 5minuta da procita pravila..e to je problem s vecinom takvih

Gledanje TV programa preko Interneta

koji su danas dobri pirađiđi iptv provideri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
x18x05x kaže...
tomislav10 kaže...
Pa jel ima ovdje ikoji drugi zastupnik neke iptv platforme?

 Treba malo šire gledat. Ovaj forum je mali i nije baš tako popularan. Svi novi korisni se popljuju, pa ljudi izbjegavaju forum.

 

Nije forum mali, nego ovaj forum ne trpi budale. Dugo sam na bugu, vecinom lurkao pa se i registrirao... onaj ko je bio budala, reklo mu se da je budala jednom, pa dva puta, pa tri puta - ako nista nije naucio, takvi vecinom dobe nogu... I sam sam u par navrata dobio zesci odgovor popracen sa argumentima (odgovor koji ti indirektno kaze da si budala, i zasto si budala) pa je na tebi dal ces naucit iz toga ili se naljutit (snowflake) i krenut dalje srat...

 

Nek mi netko napise razlog zasto Red Devil IPTV ne sudjeluje u raspravi a na dobrom glasu je u ovom topicu? Tko je njega "uvrijedio"? 

To da je ovo tvviet tema i da se nekoga izguralo iz rasprave jednostavno ne prihvacam...ovakve glupe komentare da su tu samo tvviet botovi, ne prihvacam, dajte ljudi malo rasprave na nekoj pristojnijoj razini a ne samo "nema drugih jer je tu tvviet"... to je nekaj najgluplje za procitat i onda x18x05x kazes da se popljuju novi korisnici, pa daj pogledaj malo sultanovic forum odma vidis kak ti ljudi pisu i koji je to mentalni sklop...takvi kad mi se tu registriraju odma ih prepoznam i prvi sam koji ce ih popljuvat kad pocnu srat, jer ko sto rekoh, bug je takav forum, ne trpi se glupost.

 

Neki dan se registrirao neki i poceo se reklamirat u svim temama koje imaju "IPTV" u imenu. Vise ga nema. :) Nije odvojio 5minuta da procita pravila..e to je problem s vecinom takvih

 ja sam više puta napisao  da vlasnike listi boli kita za  vas   ( nas  korisnike ) osim lucluca    zato po meni nema opravdanja što ne žele  učestvovati  u raspravama  ima i objektivnih okolnosti kao  napadi na servere , ali to po meni  ne smije biti razlog i nije glavni razlog 

sve radim samo da ne radim
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne kuzim zasto sam ja "tvviet bot" ako zelim pohvaliti nesto sto je meni dobro, sto ima dobru sliku, sto ima dosta FHD kanala i HD kanala, sto ti FHD kanali idu na Bitrateu 5000 kbps a ne jedva 2000 kbps, sto poneke sportske programe pusta sa FPS 50 a ne 25, sto se trude povecavati broj programa koje korisnici mogu gledati (postivajuci zelje korisnika ako je to moguce), sto ima dobru podrsku koja promptno reagira na iznesene probleme kad i ako ih ima itd. itd.

 

To su cinjenice, to je sve istina...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 14:08 (Bugov moljac).
 
6 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Zanimljivo je to da svi ovi kaj se pozivaju na to da im se nema svrhe ovdje javljat su isti ti koji se uvrijede na bilokoji dobar komentar za tvvieta,

to su isti ti koji pokrecu iznova i iznova napade na tvviet i na korisnike tvvieta u ovoj temi u trenutcima kad rasprava tece najnormalnije, takodjer,

svi koji se bune da im se daje "thumbs down" su isti ti koji najcesce daju "thumbs down" na bilokoji dobar komentar za tvviet.

 

U par navrata sam imao "pratitelja" koji bi mi na svaki post u ovoj temi stisnuo prst dole hahaha...... to je valjda mene trebalo uvrijedit?

stisne prst dole i "sad sam mu pokazo" hahahaha

uzas koliko ima ljudi na forumu koje to dira toliko jako... meni je vise fascinantno to kad pokusava se prikazati od istih tih da su oni "zrtve" toga.. 

pise komentar i onda refresha i gleda koliko ima "TU" i "Hvala" 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala vam na lijepim rijecima. Jedan od glavnih razloga zasto nema drugih provajdera jer i taj sto znaju da ce ih korisnici popljuvati... Ovdje nikome nije zabranjeno da pise lose o tvvietu, ali posto su korisnici zadovoljni, tako lijepo i pisu... Isto tako ne zeli netko doci ovdje i pisati ja imam odlican iptv, zapravo nije i slicno

 

Naravno tu su i oni koji ne zele da se reklamiraju

 

Evo jedna novost. Danas ili sutra ide jedan kanal u h265... Mijenjat ce naziv po potrebi... Tu ce biti utakmice koje su taj dan aktuelne... Recimo sa arenasport, sport klub i slicno... bit ce: h265 - 50 fps - 6mbps... Sad pretpostavljam da znate vec kakva ce biti slika na tom kanalu... Javim kad dodam

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 15:13 (lucluc).
 
11 0 hvala 7
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala vam na lijepim rijecima. Jedan od glavnih razloga zasto nema drugih provajdera jer i taj sto znaju da ce ih korisnici popljuvati... Ovdje nikome nije zabranjeno da pise lose o tvvietu, ali posto su korisnici zadovoljni, tako lijepo i pisu... Isto tako ne zeli netko doci ovdje i pisati ja imam odlican iptv, zapravo nije i slicno

 

Naravno tu su i oni koji ne zele da se reklamiraju

 

Evo jedna novost. Danas ili sutra ide jedan kanal u h265... Mijenjat ce naziv po potrebi... Tu ce biti utakmice koje su taj dan aktuelne... Recimo sa arenasport, sport klub i slicno... bit ce: h265 - 50 fps - 6mbps... Sad pretpostavljam da znate vec kakva ce biti slika na tom kanalu... Javim kad dodam

 

 

 

 Ako moze jedan "savjet", mi kao korisnici a i ti sam si vrlo vjerovatno svjestan da imas jako dobru uslugu. Ja sam misljenja da ti sam o sebi ne trebas pisati lijepo i "uzdizati" samog sebe. Nekako mi to izgleda, ne zelim reci neukusno, nego nije primjereno. Netko to moze shvatiti na drukciji nacin i reci vidi ovoga kako sam sebe hvali, jos jedan od onih resellera koji zeli pod svaku cijenu samo uvaliti uslugu. Stvara se kriva slika. Pusti neka korisnici govore, a ti se zahvali. Ono cime ti trebas "govoriti " jest djelima, a to si vec jako puno puta ucinio, popravljajuci i nadogradnjom usluge koje pruzas, od dodavanja novih kanala, povećanja rezolucije i bitrate-a, i to sve putem foruma, ne preko sluzbenih kanala i to se cijeni. I ovaj prelazak na h.265 je takodjer jedno od djela kojima "govoris" i svaka ti cast na tome, i tako se treba raditi, slusati korisnike i ako je moguce djelovati. Zato molim bez zamjerke, slusaj korisnike, oni ce govoriti umjesto tebe, za ili protiv tebe, a ti samo radi, nemoj se koristiti onom narodnom "hvalite me usta moja"

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav!

 

Evo mene nazad na forumu! Vidim, samo dobre vijesti trenutno!   :)

 

Netko je pitao sa FireTV Stick 4K;  Ja ga koristim, pa recite što vas zanima. Za IPTV koristim aplikaciju TiViMate ( plaćenu verziju) , intuitivan je i meni ok.

 

 

Za filmove koristim TVZion + RealDebrid.

 

Radi objektivnosti, imam jednu primjedbu na FireStick, a to je da kod ponekih filmova zvuk i slika nisu usklađeni. To se lako da rješiti u playeru (MXPlayer Pro), ali eto - ovisno ako naletim na neki codec (nisam točno siguran koji), FireStick jednostavno to ima zbrljano u firmwareu, pa se treba ručno ići u playeru na sync audio i podesiti. (otprilike za 0,250 sec)

 

Po forumima ima još korisnika koji se na to žale.

 

Ovo za h265 kanal je super vijest! Jedva čekam feedback-ove i kolko ljudi može gledati, nadam se dosta i da će zaključak biti da se može krenuti u tome smjeru!

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@tomy92 slazem se i hvala na savjetu, ali svakako mi je nekako bitnije da se skloni i "ljaga" koja se non stop spominje, a to je da se drugi ponudjaci tjeraju, da tvviet ima botove i slicno

 

 

E sad ono bitno: h265 arena1 je aktiviran pod trenutnim nazivmo: arena1fullhd_h265, pa korisnici m3u listi neka testiraju. Korisnici koji gledaju preko android app i web-a, moci ce sutra testirati jer moramo jos nesto odraditi. Zanimljivo je i to da cemo testirati adaptive bitrate na tom kanalu... Biljezit cemo koliko korisnika zapravo gleda h265 i stvoriti realnu sliku o kompatibilnosti te na taj nacin cu odluciti hoce li se ici dodavanje jos h265 kanala, aktivirati adaptive na svim gledanim kanalima i slicno. Tko stigne neka proba i napise feedback jer je jos uvijek testna faza, pa da istestiramo do lige prvaka...

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

@tomy92 slazem se i hvala na savjetu, ali svakako mi je nekako bitnije da se skloni i "ljaga" koja se non stop spominje, a to je da se drugi ponudjaci tjeraju, da tvviet ima botove i slicno

 

 

E sad ono bitno: h265 arena1 je aktiviran pod trenutnim nazivmo: arena1fullhd_h265, pa korisnici m3u listi neka testiraju. Korisnici koji gledaju preko android app i web-a, moci ce sutra testirati jer moramo jos nesto odraditi. Zanimljivo je i to da cemo testirati adaptive bitrate na tom kanalu... Biljezit cemo koliko korisnika zapravo gleda h265 i stvoriti realnu sliku o kompatibilnosti te na taj nacin cu odluciti hoce li se ici dodavanje jos h265 kanala, aktivirati adaptive na svim gledanim kanalima i slicno. Tko stigne neka proba i napise feedback jer je jos uvijek testna faza, pa da istestiramo do lige prvaka...

 Trebaš stavit na više kanala. Realno baš taj kanal nije toliko gledan, barem ne kod mene. Staviš neki Sport Klub ili neki dokumentarni.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, ovo je testno i planiram sad zasad pustati tu neku utakmicu koja je tu vecer bas gledana... Sad trenutno me zanima kako vam izgleda kanal, vidi li se razlika izmedju tog kanala koji je u h264 i slicno

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Arena 1 HEVC:

 

 

 
1 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice