Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.452
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, imam jedno malo offtopic pitanje, ali zanima me da li je brzina interneta od 10 mbit dovoljna za normalno gledanje ovih streamova/lista koje se ovdje nude ili je potrebno više za gedanje bez "zapinjanja" Hvala!

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zavisi od bitrejta samih kanala.

Za vecinu kanala ce biti dovoljno. Naravno ako tih 10mbps koristis samo za IPTV.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne znam za druge, ali za TVviet je dovoljno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel ovdje ima nekoga od Novetv? Ili zna njihov forum?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za ljubitelje dokumentaraca, viasat explore u full hd od sada...

 
2 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc da li se mogu gledat kanali preko NET IPTVa ili SET IPTVa, pitam jer sam kupio novi Samsung tv a na njemu nema SMART IPTV.  Trenutno gledam preko HOME Iptv aplikacije ali problem je jer nemam grupe sortirane vec su svi kanali poredani abecedno.

 

Hvala

call of duty mw2
Moj PC  
1 1 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, net iptv se pokazala kao solidna app, barem po feedback korisnika... Takodjer, moze i ministra player... A moze se jednostavno i smart iptv instalirati preko usb... Naime, skine se ovaj file: https://siptv.app/howto/sammy/files/siptv_tizen.zip, zatim se raspakuje i folder koji dobijete snimite na usb... Usb ukljucite u ugasen tv, upalite tv i to je sve, app je instalirana...

 
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uh top za Explore. Sad je cela grupa Viasat kanala u FHD. 

 
1 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,

nov sam s ovim IPTV ali vidio sam na internetu da imaju neke liste gdje se mogu vraćati arene i sport klubovi unatrag... Molio bih Vas koji ste već godinama u ovome za malu pomoć šta uzeti i kome se obratiti...

Hvala
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz,

vidim da se razumiješ u ovo pa bih te molio pomoć za listu... Volio bih vraćati arene i sport klubove 48h unatrag i to mi je stvarno bitno...

kome se mogu obratiti za to?

tnx
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da kažem za korisnike a1 tj bnet mreže u HR.Korisnik sam liste red devil i nove i u zadnje vrijeme počne slika trzati na obje liste...brzina mi je 150 mb koliko sam kabel pušta mežutim u par dana u nazad brzina padne na 1-5 mb...došao danas tehničar i rekao da je moj router ubee ok al da imaju ogrmne probleme na mreži od kad je HRT uveo HD signal jer opotrebljavaju neke frekvencije koje ometaju na nekim mjestima sam signal i da moraju doći tehničari i podesiti pojačalo koje je ispred zgrade kako bi sve bilo ok...

 

Osim što sam testirao sam speed test na postojećoj mreži i bio je koma spojio sam se na tele2 na mobitel i liste su išle normalno....toliko o tome koliko je za samu uslugu bitna samo jedna stvar a to je brz i stabilan internet....ovo kad je kod njih jednostavno se napravi test brzine i vidi se tko je u krivu davaoc usluge ili korisnik usluge tj provajder interneta kojeg koristi....to mnogi ne razumiju i stavljaju na pleća listama da ne rade ili štekaju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 17:39 (Blackcastle).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

posto vidim da Tvviet vise ne odgovara na whatsapp, a televizija ne radi vec tjedan dana, jel zna netko sta se desava?

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ok, kad naidje lucluc vidjet ce tvoju primjedbu - pitanje pa ce ti odgovoriti, inace tvviet normalno radi.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JuXo kaže...

posto vidim da Tvviet vise ne odgovara na whatsapp, a televizija ne radi vec tjedan dana, jel zna netko sta se desava?

 Podzrav. Nismo nikad koristili whatsapp. Mozete privatnom porukom meni poslati korisnicko ime

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JuXo kaže...

posto vidim da Tvviet vise ne odgovara na whatsapp, a televizija ne radi vec tjedan dana, jel zna netko sta se desava?

 mučki provokator 

sve radim samo da ne radim
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mozda koristi one sto se prestavljaju kao tvviet. Ono nettviet, tvvietpro i slicno :-))

 
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ovih dana sam napravio grešku koju rijetko radim u iptv-u,ovako je bilo,imao sam tvviet i ja računam idem staviti jednu stranu listu što je svi hvale,i prije 2 dana gledao la ligu bilo je ako se dobro sjećam Granada-Real i ja sam više gledao u buffering nego u utakmicu i ja osim što sam propustio utakmicu izgubio sam živaca jer lijepo uvečer kad se namjestim pogledat utakmicu nemam volje gledat buffering i sutradan ja vratim Tvviet i pogledam Sassuolo-Juventus bez iti jednog trzaja cijelu utakmicu,a o slici da ne govorim.

Btw ovo nije reklama nego prenosim svoje iskustvo.

Sad se vraća Liga prvaka za manje od mjesec dana i ljudi ako oćete na miru gledati uzmite u lucluc ,vridi svake lipe..

 
2 2 hvala 2
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

ovih dana sam napravio grešku koju rijetko radim u iptv-u,ovako je bilo,imao sam tvviet i ja računam idem staviti jednu stranu listu što je svi hvale,i prije 2 dana gledao la ligu bilo je ako se dobro sjećam Granada-Real i ja sam više gledao u buffering nego u utakmicu i ja osim što sam propustio utakmicu izgubio sam živaca jer lijepo uvečer kad se namjestim pogledat utakmicu nemam volje gledat buffering i sutradan ja vratim Tvviet i pogledam Sassuolo-Juventus bez iti jednog trzaja cijelu utakmicu,a o slici da ne govorim.

Btw ovo nije reklama nego prenosim svoje iskustvo.

Sad se vraća Liga prvaka za manje od mjesec dana i ljudi ako oćete na miru gledati uzmite u lucluc ,vridi svake lipe..

 Hm, evo istovremeno pokrecem  4 kungfu razlicite liste sadasnja utakmica na SK1 "Premier League: Crystal Palace - Manchester United", nista ne zapinje niti ne buferira, sve tece glatko.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 23:25 (Bugov moljac).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Isprike, nisam skuzio da ima 100 istih sa tim imenom, nettviet je u pitanju, onda cu njemu ici jebat mamu, ne radi nista 10 dana, ne javljaju se cigani na nista, pare pokupili

Moj PC  
1 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da obavestim da je Comedy Central Extra prestao raditi za nase trziste pa je sada na tom mestu kanal Nick Toons. Tako i mi koji koristimo IPTV imaju Nick Toons umesto CCE. Slobodno to moze da se promeni u samim listama, jer je Viacom (vlasnik grupe kanala gde je i Comedy Central) obavestao da se gasi ovaj za nase trziste i ne vraca se. Tako da nije nikakva greska, tako kako je sada ostaje do daljnjeg 

 
1 1 hvala 2
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...

Samo da obavestim da je Comedy Central Extra prestao raditi za nase trziste pa je sada na tom mestu kanal Nick Toons. Tako i mi koji koristimo IPTV imaju Nick Toons umesto CCE. Slobodno to moze da se promeni u samim listama, jer je Viacom (vlasnik grupe kanala gde je i Comedy Central) obavestao da se gasi ovaj za nase trziste i ne vraca se. Tako da nije nikakva greska, tako kako je sada ostaje do daljnjeg 

 Ako je tako, a sad je tako "Nick Toons" ide umjesto "Comedy Central Extra", pa ako ce tako ostati lucluc-ova ekipa mora promjeniti naziv tog TV programa u popisu kanala.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, ispitat cu detalje u toku dana, pa cemo reimenovati kanal ako se ne mogne nesto srediti sa ccextra

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JuXo kaže...

Isprike, nisam skuzio da ima 100 istih sa tim imenom, nettviet je u pitanju, onda cu njemu ici jebat mamu, ne radi nista 10 dana, ne javljaju se cigani na nista, pare pokupili

 Jedini pravi je tvviet koji nema nista dodatno u nazivu, ostali su svi ovi koji na osnovu naseg imena zele privuci vise korisnika ka svojoj - losoj usluzi

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
JuXo kaže...

Isprike, nisam skuzio da ima 100 istih sa tim imenom, nettviet je u pitanju, onda cu njemu ici jebat mamu, ne radi nista 10 dana, ne javljaju se cigani na nista, pare pokupili

 Jedini pravi je tvviet koji nema nista dodatno u nazivu, ostali su svi ovi koji na osnovu naseg imena zele privuci vise korisnika ka svojoj - losoj usluzi

 Ah, balkanska posla, svi bi se kitili tudjim perjem, ali samo je jedan "tvviet".

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi su iskopirali i mail podrske - ono da bude slicno, zatim tvrde da rade 8-9 godina, svasta... u biti sta god mi napisemo u newsletteru, na forumima i slicno, prepisuju i zbunjuju korisnike... imamo dosta prituzbi na rad i tek nakon nekog vremena se shvati da se radi o laznom tvviet... Cak neki korisnici ne zele prihvatiti kada im kazemo da zapravo ne koriste nasu uslugu, da nisu nama platili, da nismo mi ti koji kasne sa odgovorima i slicno...

 

Lazni tvviet su restreamerske usluge sa 500 i vise restreamovanih ili redirectovanih kanala... Ima ih koliko sam vec nasa 7-8 provajdera

 

Pravi tvviet nudi u ovom trenutku 204 kanala...

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tako sam i ja pocetkom godine trazio tvviet pa zavrsio na krivom, i eto tek sad skuzio

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

evo samo u 5 minuta rada evo klonova i njihovih linkova(molim staff foruma da mi ne brisu post jer ovo nije reklama nego ljudi moraju znati da ovo nije pravi Tvviet)

https://www.nettvviet.com/
https://nettvvietiptv.wixsite.com/iptv
https://net-tvviet.yolasite.com/

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

sva 3 imaju isti broj telefona i sva 3 su apsolutno nepismeni

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hahaha, jedan od mojih prvih postova u ovoj temi je bio osvrt na mojeg prvog providera "bitka na neretvi" i isto sam rekao da se tesko s njima sporazumjeti.... tako da te razumijem u potpunosti 

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nisam ih kontaktirao, nego samo otišao na sajt i u 10 sekundi skužio da je lik markirao dok se učilo č i ć. Svugdje di je mogao fulat je fulao :D

ja imam THE tvviet i ne trebaju mi ovi ridikuli

 
2 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice