Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.543
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zna li netko zasto mi na amazon sticku npr.kad kod tvvieta kad idem film otvorit prvo mi pokrene kodi koji takodjer imam na sticku (nije gore tvviet) pa tek onda film(mislim da ide preko kodija i builda koji imam gore)?Kako se to moze promjenit a da ne brisem kodi?Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav.

Gdje gledati Ligu prvaka i Europa ligu a da nema plaćanja, registriranja?

Jesenas se to moglo na Totalsportek ali oni sad nešto seru...

Ako može link, hvala...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ovog vikenda počinje oktanski cirkus F1 gran prix Montreal ....Na RD ga gledam na Areni (uz mnoštvo prokletih reklama) ima ga još na SKY F1 FHD (tamo ga gledam prije same utrke) i ima ga na srpskom SK1....e sad pitanje ima li koja lista da ga prenosi u kvalitetnom 4K streamu...znam da ga SKY ima ali nisam ga vidio niti na jednoj listi??? 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koji uzas ovaj tvviet. Steka svakih 20 sec na brzini od 50mbps.
 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebate se javiti korisnickoj sluzbi da bi se uradila diagnostika

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...
Koji uzas ovaj tvviet. Steka svakih 20 sec na brzini od 50mbps.

 Na A1 radi uobičajeno - savršeno Sad možda nisam pronašao taj kanal koji ti zadaje probleme, jer teško je sva 204 kanala pregledati u tako kratkom vremeno, ali generalno radi savršeno 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...
Koji uzas ovaj tvviet. Steka svakih 20 sec na brzini od 50mbps.

 90% sranja je kod korisnika. Možeš imati i 100mbps uvijek bude sranje. Zato provjeri sve pa onda služba za korisnike. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 20:40 (x18x05x).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...
Koji uzas ovaj tvviet. Steka svakih 20 sec na brzini od 50mbps.

 ajde ti fino  pogasi ruter , kompjuter ili što već imaš , sve to fino resetiraj na pola minute  i onda probaj   , meni tvviet na optimi radi bez greške 

sve radim samo da ne radim
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni fino zasad radi na tvvietu (gledam na Planet Sport 1 FHD uvodnu emisiju) al nisu još ni počele utakmice, ja to tamo oko 23h mogu eventualno komentirat kako je proteklo ali neće bit potrebe 100%.

Isto sam na bakru i 50/10Mbps.

 
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Zna li netko zasto mi na amazon sticku npr.kad kod tvvieta kad idem film otvorit prvo mi pokrene kodi koji takodjer imam na sticku (nije gore tvviet) pa tek onda film(mislim da ide preko kodija i builda koji imam gore)?Kako se to moze promjenit a da ne brisem kodi?Hvala

 Vjerovatno u postavkama playera, vidi pa skini i izaberi neki drugi player. 

Malo istraži

ex toniv3x
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni uzasno steka. 30mbps tcom. Uzeo test drugu listu i nijednom nije zastekalo.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...
Meni uzasno steka. 30mbps tcom. Uzeo test drugu listu i nijednom nije zastekalo.

 Na kojem si kanalu primjetio ta štekanja?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tcom ima zagusenja na nekim rutama... u datacentru provjeravaju koja je ruta problematicna i da se izoluje...

 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Planetsport. Imam a1 mobilni i tcom na zicu i na oba steka.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...
Koji uzas ovaj tvviet. Steka svakih 20 sec na brzini od 50mbps.

 

I ti diraš u osinje gnijezdo. Mogao bi ostati bez accounta.  

Vidiš kako to ide na ovom forumu.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Tcom ima zagusenja na nekim rutama... u datacentru provjeravaju koja je ruta problematicna i da se izoluje...

 To su mi rekli kad sam kontaktirao. Na drugoj playlisti mi normalno radi sve. 

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma kakva ”osinja gnijezda” o čemu ti, čovjek je rekao da mu šteka na planet sportu  i ja mu vjerujem jer to je moguće.

Meni ne šteka na istom kanalu tvviet a isto sam na tom ušljivom bakru od 50mbps.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 21:03 (Wizards).
 
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Tcom ima zagusenja na nekim rutama... u datacentru provjeravaju koja je ruta problematicna i da se izoluje...

 

T-Com nema zagušenja nego vrše bandwith throttling (isto kao DT, T.Mobile Austria, A1, Cabel DE....). U "datacentru" ne provjeravaju ništa, jer si im ti jedan od stotine koji uzimaju servere kod njih za male pare i samo ti kažu "da provjeravaju", a u biti već znaju gdje su problemi, ali im se ne isplati rješavati.


Zato fino uzmeš servere negdje gdje imaju "obilazne "rute i problem riješen za sve korisnike. Ali to košta. I to košta dobrano. 

 

Jeftinije je uzeti obične servere i dati džabe liste desetorici koji će ljude ubijeđivati da im radi savršeno i da je problem do njih. I još kad se potrefi njih 5-6 "sljedbenika" koji nisu na tim mrežama, a radi im OK, gdje ćeš veće sreće.  

 

P.S.
Da se pozdravimo, jer sam sad i ja dirnuo u "osinje gnijezdo" i usudio se napisati nešto što se ne smije pisati u temi "TvViet prodaja" i vjerojatno ostajem bez accounta. 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo sto si napisao nema veze sa vezom kada je rijec o tvviet...

 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ovo sto si napisao nema veze sa vezom kada je rijec o tvviet...

 

OK. 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pugot

Komentar ti je u najmanju ruku maliciozan. Ja gledam trenutno na planet sport i za ovih 11 minuta, do gola, radi savršeno. E sad što kod mene radi a kod tebe ne radi to ne znam. Šta misliš, jel ovaj moj komentar navijački a ja lažem.

 
4 1 hvala 3
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

pugot

Komentar ti je u najmanju ruku maliciozan. Ja gledam trenutno na planet sport i za ovih 11 minuta, do gola, radi savršeno. E sad što kod mene radi a kod tebe ne radi to ne znam. Šta misliš, jel ovaj moj komentar navijački a ja lažem.

 Ti si u "osinjem gnijezdu"

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
lucluc kaže...

Tcom ima zagusenja na nekim rutama... u datacentru provjeravaju koja je ruta problematicna i da se izoluje...

 

T-Com nema zagušenja nego vrše bandwith throttling (isto kao DT, T.Mobile Austria, A1, Cabel DE....). U "datacentru" ne provjeravaju ništa, jer si im ti jedan od stotine koji uzimaju servere kod njih za male pare i samo ti kažu "da provjeravaju", a u biti već znaju gdje su problemi, ali im se ne isplati rješavati.


Zato fino uzmeš servere negdje gdje imaju "obilazne "rute i problem riješen za sve korisnike. Ali to košta. I to košta dobrano. 

 

Jeftinije je uzeti obične servere i dati džabe liste desetorici koji će ljude ubijeđivati da im radi savršeno i da je problem do njih. I još kad se potrefi njih 5-6 "sljedbenika" koji nisu na tim mrežama, a radi im OK, gdje ćeš veće sreće.  

 

P.S.
Da se pozdravimo, jer sam sad i ja dirnuo u "osinje gnijezdo" i usudio se napisati nešto što se ne smije pisati u temi "TvViet prodaja" i vjerojatno ostajem bez accounta. 

 

 

Iz neutralnog kuta, ne kuzim se u to throttle-anje, servere, osinje gnjezdo i slicno.

Znam samo da meni radi sve bez problema i od kad sam presao na tvviet ima 3 mjesesa daljinski jos nijednom nije zavrsio u televizoru.

 

Da i ja budem malo cool:

srebro 150/10

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

pugot

Komentar ti je u najmanju ruku maliciozan. Ja gledam trenutno na planet sport i za ovih 11 minuta, do gola, radi savršeno. E sad što kod mene radi a kod tebe ne radi to ne znam. Šta misliš, jel ovaj moj komentar navijački a ja lažem.

 

Mogu se složiti sa tobom da mi je komentar "maliciozan". Ali malo treba čitati i između redova.

Ova tema je nekada bila vezana za kompletan IPTV. Stariji se sjećaju i stare teme koja je zaključana (zbog reklame), pa je otvorena nova.

 

Na žalost, ova nova tema (ciljano ili ne) je postala tema ISKLJUČIVO reklame jedne IPTV usluge. Sve istalo se briše, korisnici koji se ne slažu sa "temom" se protjeruju, "konkurenciji" se brišu računi i na sve moguće načine se pokušava pokazati samo jedna "usluga" kao najbolja. 

 

Ne moraš mi odgovarati na ovo, samo se zapitaj zašto ovdje više nema nikoga osim TVVieta? Manipulator je ispljuvan da se više ne javlja, nextgen je protjeran, red devil se javi reda radi samo povremeno, jer vidi da ovdje nema šanse, a ostali su u startu odustali.

 

A TVVietu se dozvoljava najprizemniji način reklamiranja svoje usluge i kompletno svojatanje teme, jer su svi drugi izbačeni iz bilo kakve ozbiljne rasprave. 

I iskreno, zaboli me za to. To su odnosi između BUG redakcije, administratora teme i lucluca. Ja protiv čovjeka nemam ništa. Stvarno ima dobru uslugu, ali realno bi bilo promijeniti naziv teme u " TVViet IPTV". Čisto da ljudi koji slučajno dođu znaju o čemu se radi, jer netko tko slučajno zaluta i čita rasprave u temi: "Gledanje TV programa preko Interneta" dobije dojam da za gledanje programa jedino postoji TVViet.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne znam samo zbog cega diskreditujes moju uslugu u prethodnim postovima... Otkud ti znas kakve ja imam servere i ugovore u datacentrima i kakve konekcije placam?

 
2 1 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
torpedooo kaže...

pugot

Komentar ti je u najmanju ruku maliciozan. Ja gledam trenutno na planet sport i za ovih 11 minuta, do gola, radi savršeno. E sad što kod mene radi a kod tebe ne radi to ne znam. Šta misliš, jel ovaj moj komentar navijački a ja lažem.

 

Mogu se složiti sa tobom da mi je komentar "maliciozan". Ali malo treba čitati i između redova.

Ova tema je nekada bila vezana za kompletan IPTV. Stariji se sjećaju i stare teme koja je zaključana (zbog reklame), pa je otvorena nova.

 

Na žalost, ova nova tema (ciljano ili ne) je postala tema ISKLJUČIVO reklame jedne IPTV usluge. Sve istalo se briše, korisnici koji se ne slažu sa "temom" se protjeruju, "konkurenciji" se brišu računi i na sve moguće načine se pokušava pokazati samo jedna "usluga" kao najbolja. 

 

Ne moraš mi odgovarati na ovo, samo se zapitaj zašto ovdje više nema nikoga osim TVVieta? Manipulator je ispljuvan da se više ne javlja, nextgen je protjeran, red devil se javi reda radi samo povremeno, jer vidi da ovdje nema šanse, a ostali su u startu odustali.

 

A TVVietu se dozvoljava najprizemniji način reklamiranja svoje usluge i kompletno svojatanje teme, jer su svi drugi izbačeni iz bilo kakve ozbiljne rasprave. 

I iskreno, zaboli me za to. To su odnosi između BUG redakcije, administratora teme i lucluca. Ja protiv čovjeka nemam ništa. Stvarno ima dobru uslugu, ali realno bi bilo promijeniti naziv teme u " TVViet IPTV". Čisto da ljudi koji slučajno dođu znaju o čemu se radi, jer netko tko slučajno zaluta i čita rasprave u temi: "Gledanje TV programa preko Interneta" dobije dojam da za gledanje programa jedino postoji TVViet.

 To što je čovjek stalno prisutan i odgovara odmah na bilo kakva pitanja, želje, probleme ....pa to nije mana već vrlina.

I sam kažeš - Stvarno ima dobru uslugu

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ne znam samo zbog cega diskreditujes moju uslugu u prethodnim postovima... Otkud ti znas kakve ja imam servere i ugovore u datacentrima i kakve konekcije placam?

 

Tko diskredituje?


Pa napisao sam da imaš stvarno dobru uslugu. Samo mi bude smiješno kad pišeš tipa: "Sređeno je sa datacentrom", "Javio sam datacentru, priznali su problem".....

Ti si samo jedan od desetine koji uzimaju servere u tom datacentru i najviše što možeš napraviti kad imaš problem je da otvoriš "ticket" koji će nekad netko otvoriti, pročitati i odgovoriti ti. Po tvojim odgovorima ovdje na forumu ispada kao da imaš svoje servere koji ti stoje kod kuće i 30 ljudi koji rade u 3 smjene, a u biti radiš sam i imaš možda dvojicu - trojicu kojima si dao "free" listu da ti mijenjaju kanale kad puknu. 

 

Samo takve stvari primijećujem, ništa više. Još jednom ponavljam. Imaš jako dobru uslugu, dobro održavaš servere i kanale, ali, brate mili, postavljaš se kao da imaš svoja 4 studija i emituješ love programe iz njih.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
 To što je čovjek stalno prisutan i odgovara odmah na bilo kakva pitanja, želje, probleme ....pa to nije mana već vrlina.

I sam kažeš - Stvarno ima dobru uslugu

 

Bili su ovdje i drugi prisutni i odgovarali su puno više nego on pa su rastjerani da bi tema bila isključivo TVViet.

 

Možda nisi pratio temu, ali ja se sjećam i stare, zaključane, teme.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
lucluc kaže...

Ne znam samo zbog cega diskreditujes moju uslugu u prethodnim postovima... Otkud ti znas kakve ja imam servere i ugovore u datacentrima i kakve konekcije placam?

 

Tko diskredituje?


Pa napisao sam da imaš stvarno dobru uslugu. Samo mi bude smiješno kad pišeš tipa: "Sređeno je sa datacentrom", "Javio sam datacentru, priznali su problem".....

Ti si samo jedan od desetine koji uzimaju servere u tom datacentru i najviše što možeš napraviti kad imaš problem je da otvoriš "ticket" koji će nekad netko otvoriti, pročitati i odgovoriti ti. Po tvojim odgovorima ovdje na forumu ispada kao da imaš svoje servere koji ti stoje kod kuće i 30 ljudi koji rade u 3 smjene, a u biti radiš sam i imaš možda dvojicu - trojicu kojima si dao "free" listu da ti mijenjaju kanale kad puknu. 

 

Samo takve stvari primijećujem, ništa više. Još jednom ponavljam. Imaš jako dobru uslugu, dobro održavaš servere i kanale, ali, brate mili, postavljaš se kao da imaš svoja 4 studija i emituješ love programe iz njih.

 

Eto ako hoces da se kladis nesto, ja cu ti sve to sto si napisao dokazati da grijesis... Trebas nauciti da kada pises nesto da napomenes da nesto pretpostavljas, a ne da pises kao da si to provjerio...

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet savršen na Planet sport 1.

Šteta kaj ne rade BT sportovi jer imaju bolju sliku i komentatore.

Često se događa da ne rade...kaj se događa s njima?

 
1 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice