Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.518
|
čitano: 7.159.930
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Aleksandaraleks kaže...
x18x05x kaže...
Aleksandaraleks kaže...

U redu je wizards nermoras na svaku moju objavu da stavas dislike svatili wmo da si covek ko radi za tvviet.. evo zamolio bih te da mi objasnis zasto da uzmem tviiet a ne ki esku listu? Zasto da placam 12 eura kad mozem 2 eura i imati kanala koliko hocem i to dosta kanala koi idu u 50 fps. Evo nabrojacu ti nekoliko sportskih koi kod kineza idu u 50 fps a tvieet uopste gi nema a kamo li da idu u 50 fps.

Fox sport nizozemskih, yes sport izrael 5 kanala, sport tv portugalskih 6 kanala , eleven sport portugalski i polskih, puno polskih kao canalplus polsat sport i ostali, cosmote sport grcki 8 kanala, norveski , svedski , finski , spanski, slovenski sport tv, bein arapski preko 10, ruskih, austriskih, ima jos mnogo..... i sad umesto to sto si dokazao da si covek na tvviet reci mi jedan razlog zasto bi uzeo tvviet i platio 12 eura

 Zato što si cicija, nemaš prebijene pa uzimaš tamo neke kineske liste. Još ćeš pobrati Corona virus. 

 Nisam lud kao tebe i uzeti od tvviet listu i placati 12 eura kad od kineza imam mnogo bolju listu za malo pare... ali dobro mozda si i ti jos jedan od onih tipova koi lizu dupe tvvieta za da dobiju gratis, ili mozda si jedan od oni puno laznih tvvitovih profila 😉😉😉

 Jep. Sve za džabe imam. Nećeš vjerovati?! 

 Ovo za lažni profil ti je dno dna. Pogledaj koliko sam ja na forumu a koliko on a tek ti.

 Da sam na tvom mjestu poklopio bi se tim žečijim ušima i naučio pristojnosti.

 Hahahahahahahhahha nije vam lako kad morate lizati dupe tvvietu... evo moj predlog da ne lizes dupe tvvietu uzmi od kineza za 2 eura mjesecno gledas puno kanala u 50 fps mislim sportskih i bar za 2 eura nemoras lizati dupe tvietu hahahahah. 🥰🥰🥰🥰

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Baš mi je drago da postoje ljudi kao ti. Lakše mi dan prođe čitajući tvoje nebuloze. Samo nastavi, al bez vrijeđanja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
3 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Baš mi je drago da postoje ljudi kao ti. Lakše mi dan prođe čitajući tvoje nebuloze. Samo nastavi, al bez vrijeđanja.

 Zasto da vredjam nemam takvu nameru.... bas i meni je smesno ovo da mislite da vam ova fora prodje..... nego nije mi jasno zasto ni ti ni lucluc ni wizards niko nije mi odgovorio zaso uzeti tvviet sa toliko malo kanala i mnogo sportskih koi idu u 25 fps a ne uzeti od kineza za 2 eura gde mozem gledati puno kanala i to u 50 fps. Evo mozete se dogovoriti i odgovoriti na to pitanje.🥰🥰🥰

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni jako bitan razlog: gledanje unazad

Kad budes imao djete pa na Nickelodeon-u ide crtic koji ona ne želi gledati, pa mozes premotat unazad na crtić po želji - e tad ćeš razumjeti. (Sve za mir u kuci) 

 
6 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...

Da li gleda tko od vas Hulu preko vpn ili proxya

 Ne gledam Hulu, ali gledam prek VPN-a SlingTV i FuboTV. Zašt?

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
  • ZdravacVZ kaže...
joozza kaže...

Da li gleda tko od vas Hulu preko vpn ili proxya

 Ne gledam Hulu, ali gledam prek VPN-a SlingTV i FuboTV. Zašt?

 Ja bi hulu i espn osposobio ako ide sa vpn (navodno expresvpn odblokira to)

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može se koristit uz VPN samo za plaćanje moraš otvorit američki PayPal, znači  otvoriš američki Paypal i linkaš na njega domaću karticu Visa bi bila idealna, sa svim svojim pravim podatcima osim adrese koja neka bude neka proizvoljna američka. Također treba ti i američki telefon za verifikaciju, imaš brdo servisa koji nude trial američke brojeve na par dana. VPN nikako ne koristi dok se registriraš na PayPal već svoju normalnu adresu, kad US PayPal account. bude gotov tek tada pali VPN i odi na registraciju Hulu acc.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 12:59 (Wizards).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...

     Ja bi hulu i espn osposobio ako ide sa vpn (navodno expresvpn odblokira to)

     Upravo ja imam ExpressVPN i da, odblokira to (imao sam jedno vrijeme i ESPN)

     

    Pitanje je da li želiš kupiti legalni hulu i espn (u tome slučaju može kak je Wizard objasnio za paypal), no pretpostavljam da ciljaš na Accountbot, ili tak neki "iz druge ruke" sherani account. U tome slučaju nema komplikacije za američkim paypalom  :)

    4 godine
    neaktivan
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    ZdravacVZ kaže...
    joozza kaže...

     Ja bi hulu i espn osposobio ako ide sa vpn (navodno expresvpn odblokira to)

     Upravo ja imam ExpressVPN i da, odblokira to (imao sam jedno vrijeme i ESPN)

     

    Pitanje je da li želiš kupiti legalni hulu i espn (u tome slučaju može kak je Wizard objasnio za paypal), no pretpostavljam da ciljaš na Accountbot, ili tak neki "iz druge ruke" sherani account. U tome slučaju nema komplikacije za američkim paypalom  :)

    Naravno može i preko Accountbot-a to je i meni praktičnije tako sam koristio i USA Netflix katalog za 2$ mjesečno

    8 godina
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Wizards kaže...
    ZdravacVZ kaže...
    joozza kaže...

     Ja bi hulu i espn osposobio ako ide sa vpn (navodno expresvpn odblokira to)

     Upravo ja imam ExpressVPN i da, odblokira to (imao sam jedno vrijeme i ESPN)

     

    Pitanje je da li želiš kupiti legalni hulu i espn (u tome slučaju može kak je Wizard objasnio za paypal), no pretpostavljam da ciljaš na Accountbot, ili tak neki "iz druge ruke" sherani account. U tome slučaju nema komplikacije za američkim paypalom  :)

    Naravno može i preko Accountbot-a to je i meni praktičnije tako sam koristio i USA Netflix katalog za 2$ mjesečno

     Ništa legala samo ilegala😆😆😆

    4 godine
    neaktivan
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Pa plaćam internet i fiksni telefon legalno (ovaj fiksni telefon mi i netreba ali nisam moga povoljnije dobit cijenu net-a fiksnog bez njeg) poznati ISP paketi to svi već znate.

     
    0 0 hvala 1
    4 godine
    protjeran
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Aleksandaraleks kaže...
    x18x05x kaže...

    Baš mi je drago da postoje ljudi kao ti. Lakše mi dan prođe čitajući tvoje nebuloze. Samo nastavi, al bez vrijeđanja.

     Zasto da vredjam nemam takvu nameru.... bas i meni je smesno ovo da mislite da vam ova fora prodje..... nego nije mi jasno zasto ni ti ni lucluc ni wizards niko nije mi odgovorio zaso uzeti tvviet sa toliko malo kanala i mnogo sportskih koi idu u 25 fps a ne uzeti od kineza za 2 eura gde mozem gledati puno kanala i to u 50 fps. Evo mozete se dogovoriti i odgovoriti na to pitanje.🥰🥰🥰

     Druze moj, nece ti nikad odgovoriti, jer citajuci ove prethodne postove, to je ili isti covek iza dva akaunta ili rade u paru. Ja isto jesam nov ovde, ali sam sada zbunjen. Vidim da se rade neke prevare sa listama, da tvviet ima na drugom forumu koji prodaje listu i da to uopste nije ovaj tvviet sa ovog foruma. Sad neka me neko prosvetli, koji od ta dva tvviet-a  je pravi? Ovo je ljudi ludnica, ja da vam kazem. Probao sam RD i odlicnu sliku ima. Voleo bih da dobijem link od tih kineza ako moze, da zatrazim test. Hvala.

    8 godina
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Da, tvviet ima samo jedan i nitko drugi ne moze prodati tvviet osim oficijelnog nacina... Ako netko trazi da posaljete novac na neki paypal mail, a ne da placate na stranici, to nije pravi tvviet... ako po uplati ne mozete koristiti nasu android app, gledanje preko web.-a, to nije pravi tvviet... Ako ne mozete sami sebi odrediti korisinicko ime, to nije pravi tvviet... instrukcije za placanje mozete dobiti od korisnicke sluzbe, a kontakte imate na oficijelnoj stranici preko koje takodjer mozete gledati kanale.

     

     

    Zasto platti tvviet 12e ili 10e ako se uzme na vise mjeseci, a ne 2e neku kinesku listu ili 5e neku drugu listu, to morate sami ocijeniti... Da to ne vrijedi toliko i da ljudi ne kupuju, ne bi ista cijena bila 9 godina... Valjda to sve govori, zar ne...

     

    Pozitivne stvari o tvviet pisu clanovi koji su vec dugo registrovani na ovom forumu, a takodjer kada nestto nije ok i sami ovdje napisu... Ove neke teorije zavjere, racunice, pogresne informacije iznose clanovi koji su tek par dana registrtovani... I to govori puno toga...

    Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 16:52 (lucluc).
     
    9 0 hvala 4
    7 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Aleksandaraleks kaže...
    x18x05x kaže...
    Aleksandaraleks kaže...

    U redu je wizards nermoras na svaku moju objavu da stavas dislike svatili wmo da si covek ko radi za tvviet.. evo zamolio bih te da mi objasnis zasto da uzmem tviiet a ne ki esku listu? Zasto da placam 12 eura kad mozem 2 eura i imati kanala koliko hocem i to dosta kanala koi idu u 50 fps. Evo nabrojacu ti nekoliko sportskih koi kod kineza idu u 50 fps a tvieet uopste gi nema a kamo li da idu u 50 fps.

    Fox sport nizozemskih, yes sport izrael 5 kanala, sport tv portugalskih 6 kanala , eleven sport portugalski i polskih, puno polskih kao canalplus polsat sport i ostali, cosmote sport grcki 8 kanala, norveski , svedski , finski , spanski, slovenski sport tv, bein arapski preko 10, ruskih, austriskih, ima jos mnogo..... i sad umesto to sto si dokazao da si covek na tvviet reci mi jedan razlog zasto bi uzeo tvviet i platio 12 eura

     Zato što si cicija, nemaš prebijene pa uzimaš tamo neke kineske liste. Još ćeš pobrati Corona virus. 

     Nisam lud kao tebe i uzeti od tvviet listu i placati 12 eura kad od kineza imam mnogo bolju listu za malo pare... ali dobro mozda si i ti jos jedan od onih tipova koi lizu dupe tvvieta za da dobiju gratis, ili mozda si jedan od oni puno laznih tvvitovih profila 😉😉😉

     ovisi od korisnika do korisnika, ali.. ja gledam samo sport i meni kineska lista od 11$ za 3mj radi odlicno. tako da je meni osobno apsurd platit tvviet 12eu mj.

    5 godina
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Lucluc tako je.Pusti ove padobrance sta bi se j..i za par eura.Opet kazem nije 12 nego 10eura za vise mjeseci.Svatko za svoje novce bira uslugu koja mu pase.Evo meni npr za tih 10e pase sta ja vecinom gledam sportove na arenama,sportklubovima,planetsportovima(lp),itd te dokumentarce sa titlovima,zena se ubi sa fox crime hbo itd a i sin tu i tamo pogleda nesto.Znaci za 10e.gleda cijela obitelj na tri uredjaja istovremeno a i izadju mi u susret kad idem na godisnji nosim stick amazon sa sobom pa gledam nase programe te sportove i sl.bilo gdje u svijetu(sa druge ip adrese).Eto toliko od mene zbog ovih Corona i 2e mjesecno.Pozz,zdravi i veseli bili.
     
    3 2 hvala 3
    7 godina
    neaktivan
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    di mogu kupiti te liste, koja je medju boljima? pretpostavljam da nema nasih titlovanih programa?

     
    0 0 hvala 0
    5 godina
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Tvviet ima sve titlovane skoro dokumentarce,filmske itd.
    13 godina
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Pošto sam tražio liste na probu i od reddevila i od tvviveta, mogu reći svoje iskustvo. Reddevil funkcionirao savršeno i ima puno više kanala.

     

    Jučer dobio listu od tvvieta, štekali svi sportski kanali. Ne znam kako je danas bilo, nisam provjeravao.

     

    Za mene je puno bolji dojam ostavio reddevil tako da ću uzeti njegovu listu.

    Moj PC  
    3 0 hvala 3
    4 godine
    protjeran
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Sigurno stekaju, jer nije problem do tvviet, vec do tebe. Restartuj uredjaj, izgasi iz struje, restartuj modem... Videh da je neko pisao o tome u prethodnim temama. Sto se tice RD liste, jesu dobri. Sportski kanali idu u 50fps koliko mogu da vidim, dok mi jedan sa foruma kaze da tvviet ide na vestackih 25fps sto je drasticna razlika. RD ti je i jeftiniji i daje 2 konekcije za te pare, a imas i test na 72h sto niko ne daje. Jedina mana je sto nema svoju aplikaciju za gledanje, ali mozes skinuti negde bilo koju drugu i sve to podesiti da sljaka. Meni najvise odgovara lista u m3u formatu, jer mozes da prepravljas sam nazive, grupe, redosled, pa cak i da izbacis neke kanale koji ti ne trebaju. Da li tvviet ima opciju m3u liste ili samo varijantu preko android aplikacije?

     
    0 0 hvala 0
    5 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Marx1997 kaže...

    Sigurno stekaju, jer nije problem do tvviet, vec do tebe. Restartuj uredjaj, izgasi iz struje, restartuj modem... Videh da je neko pisao o tome u prethodnim temama. Sto se tice RD liste, jesu dobri. Sportski kanali idu u 50fps koliko mogu da vidim, dok mi jedan sa foruma kaze da tvviet ide na vestackih 25fps sto je drasticna razlika. RD ti je i jeftiniji i daje 2 konekcije za te pare, a imas i test na 72h sto niko ne daje. Jedina mana je sto nema svoju aplikaciju za gledanje, ali mozes skinuti negde bilo koju drugu i sve to podesiti da sljaka. Meni najvise odgovara lista u m3u formatu, jer mozes da prepravljas sam nazive, grupe, redosled, pa cak i da izbacis neke kanale koji ti ne trebaju. Da li tvviet ima opciju m3u liste ili samo varijantu preko android aplikacije?

     Svaki iptv provider (da ih tako nazovem) ko daje m3u liste se krece dodatno u nesigurnim vodama...

    Zato i postoji razlog zasto se to ne daje javno (odnosno bilo kome na zahtjev)..

    4 godine
    neaktivan
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Marx1997 kaže...

    Sigurno stekaju, jer nije problem do tvviet, vec do tebe. Restartuj uredjaj, izgasi iz struje, restartuj modem... Videh da je neko pisao o tome u prethodnim temama. Sto se tice RD liste, jesu dobri. Sportski kanali idu u 50fps koliko mogu da vidim, dok mi jedan sa foruma kaze da tvviet ide na vestackih 25fps sto je drasticna razlika. RD ti je i jeftiniji i daje 2 konekcije za te pare, a imas i test na 72h sto niko ne daje. Jedina mana je sto nema svoju aplikaciju za gledanje, ali mozes skinuti negde bilo koju drugu i sve to podesiti da sljaka. Meni najvise odgovara lista u m3u formatu, jer mozes da prepravljas sam nazive, grupe, redosled, pa cak i da izbacis neke kanale koji ti ne trebaju. Da li tvviet ima opciju m3u liste ili samo varijantu preko android aplikacije?

    Ja sam imao tvviet preko portala na StbEmu

    ex toniv3x
    4 godine
    protjeran
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Znaci moze. To mi je bitno. Ma, ako neko hoce da ti udje u trag, naci ce nacin pre ili kasnije. To da rizikuju, znaju oni jos i kada su krenuli da se bave tim poslom. Znamo svi da se obruc steze i da se polako svi oni hapse, ali zato uvek treba imati backup varijante da ako ih neko uhapsi, drugi moze da nastavi gde je on stao. :D

     
    0 0 hvala 0
    16 godina
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Dobro proba san TvViet na računalu i mobitelu, pa bi moli da mi neko pošalje test za Red Devil na PP.

     

    Fala

    You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
    Moj PC  
    1 0 hvala 0
    4 godine
    protjeran
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    memulica kaže...

    Dobro proba san TvViet na računalu i mobitelu, pa bi moli da mi neko pošalje test za Red Devil na PP.

     

    Fala

     Kako ti se cini tvviet? Jel skup po tebi i kako ti se cini kvalitet kanala?

    4 godine
    neaktivan
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    memulica kaže...

    Dobro proba san TvViet na računalu i mobitelu, pa bi moli da mi neko pošalje test za Red Devil na PP.

     

    Fala

     Javi im se pa ce ti oni poslati test

    ex toniv3x
    8 godina
    offline
    Re: Gledanje TV programa preko Interneta
    Marx1997 kaže...

    Sigurno stekaju, jer nije problem do tvviet, vec do tebe. Restartuj uredjaj, izgasi iz struje, restartuj modem... Videh da je neko pisao o tome u prethodnim temama. Sto se tice RD liste, jesu dobri. Sportski kanali idu u 50fps koliko mogu da vidim, dok mi jedan sa foruma kaze da tvviet ide na vestackih 25fps sto je drasticna razlika. RD ti je i jeftiniji i daje 2 konekcije za te pare, a imas i test na 72h sto niko ne daje. Jedina mana je sto nema svoju aplikaciju za gledanje, ali mozes skinuti negde bilo koju drugu i sve to podesiti da sljaka. Meni najvise odgovara lista u m3u formatu, jer mozes da prepravljas sam nazive, grupe, redosled, pa cak i da izbacis neke kanale koji ti ne trebaju. Da li tvviet ima opciju m3u liste ili samo varijantu preko android aplikacije?

     Molim te sta znaci to vjestackih 25fps? U ovom sam poslu dugo i zaista ne znam sta je to, a kamo li da to imam... Tvviet ima opciju m3u liste

     

    Stto se tice fps, kod tvviet je to na kanalima gdje je to i originalno. Recimo: arene hr i srb su u 50fps... Sk HR su u 50fps... Planetsport i sk srb su u 25fps, ali sa visim drasticno bitrate...

    Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 13:35 (lucluc).
    8 godina
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    verovatno misli na 25 progressive

    jer izvorno idu 25 interlaced sto se deinterlacijom moze dovesti do glatkih 50fpsa

    sto sa progressive ne mozes uraditi

     
    1 0 hvala 1
    13 godina
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Može li preporuka iptv liste sa aliexpressa? Moze i inbox... 

     
    0 0 hvala 0
    15 godina
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Mozda je vec netko znao ali ak nije, cisto da znate da netflix mozete dobiti i jeftinije na ovom linku , potpuno legalno ,ono sto stranica radi za vas je nade preostala 3 covjeka koja bi zeljela dijelit sa tobom netflix, ispadne 5 dolara na kraju ali uvijek radi i ponavljam legalno je...nakupovao sam se netflixa preko account bota i svaki je krepo vrlo brzo i totalno me to odbijalo, tako da eto ako netko nije znao cisto da znate, ja koristim vec neko vrijeme i svaka preporuka....jedina mana je da mozete gledati samo na jednom uređaju odjednom, posto vec dijelite za preostala 3 covjeka pa nije moguce na više uređaja odjednom

    battletag:MasnaKrvavic#2275
    Moj PC  
    6 0 hvala 6
    9 godina
    offline
    Gledanje TV programa preko Interneta

    Slučajno sam na redditu naletio na jedan post u kojem se spominju epg iptv linkovi. Neki od davatelja usluga imaju posložen epg, dok kod nekih to nije slučaj (recimo kod Homebee liste). Da bi dobili epg kanala, morate napraviti link. Na prvu zvuči teško,ali jednostavno otvorite link vaše iptv liste. U njoj pronađite dio get.php. Taj dio (get.php) izbrišite i umjesto njega upišite xmltv.php.Ovaj link sad ubacite u aplikaciju ili gdje već gledate.

    Na taj način kod mnogih kanala ćete dobiti epg, ali ne računajte na epg na onim egzotičnim kazahstanskim, azerbejdžanskim i sl. kanalima, već na njemačkim, talijanskim, UK i sl.te kod nekih ex yu.

     

    P.S. Isprobao sam na Refundo listi i Homebee listi i dobio na puno više kanala epg.

    Evo i izvora:

    https://www.reddit.com/r/IPTV/comments/ap6czt/epg_for_iptv/

    Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 23:22 (sibica).
     
    8 0 hvala 4
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice