Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.841
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Posto ne citas postove, a ukljucujes se na pola. Da ti pojasnim kako nas tim funkcionise. Covek je rekao da ima 1500 aktivnih, a 5000 ukupno starih i novih korisnika, od cega 1500 ulazi u tih 5000. Da li je sada jasnije pametnjakovicu?

 Ahah koji vas tim? Odakle.ti toliko ideja kada izmisljas?

Ja mislim.da se i sam lucluc smeje kakvog korisnika ima haha

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

A i ovaj lucluc kakav je, rekao je da samo on zna tacan broj korisnika, a preko vibera rekao luksi da ima 5000

 ????

 

Nikad nikome nije receno koliko se ima korisnika. Zbog cega si ti navalio sa nekim dezinformacijama i slicno?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Tvviet ne steka.

Tvviet nije skup za ono sto daje, gledaj na tri uredjaja u isto vreme, android app njihov koji je optimizovan, ne neka sugava aplikacija, ima prevode na svim kanalima, epg radi stabilno ako znas da ga podesis, odgovaraju u roku od 10 minuta...

Tvviet ima oko 5000 zadovoljnih korisnika.

Tvviet nije reseler kao RD i ostala vecina, vec ima svoju opremu.

 

Mislim da cena od 12e opravda sve ovo... Jedino ako si los djak bio, neces moci da uvidis odnos cene i kvaliteta.

 Tako je ti placas da gledas viettv,a u biti gledas RD(Po tvome resseler-a) listu...posle podne kad kao neki njegov user radi drugu smjenu.. Hahaha ....Zasto?

Perfekt player je... odlicna app,takodjer I'ma ih Jos koje su dobre

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 14:41 (rollex78).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

 ????

 

Nikad nikome nije receno koliko se ima korisnika. Zbog cega si ti navalio sa nekim dezinformacijama i slicno?

 ma cela ta recenica je sarkazam

 zezam malo Luksu, nemam nista protiv tebe

 samo mene zanima nesto

 tako prosli put, a evo i sada

 video si da su moji odgovori uglavnom odgovori na Luksine gluposti

 a ti kao namerno to ne vidis? sto ne odgovoris i njemu, nego samo meni?

inace, opet kazem, nemam nista protiv tebe

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
lucluc kaže...

 ????

 

Nikad nikome nije receno koliko se ima korisnika. Zbog cega si ti navalio sa nekim dezinformacijama i slicno?

 ma cela ta recenica je sarkazam

 zezam malo Luksu, nemam nista protiv tebe

 samo mene zanima nesto

 tako prosli put, a evo i sada

 video si da su moji odgovori uglavnom odgovori na Luksine gluposti

 a ti kao namerno to ne vidis? sto ne odgovoris i njemu, nego samo meni?

inace, opet kazem, nemam nista protiv tebe

 Ja samo vidim da si nepismen.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

scylla98 misliš da ima smisla bilo što odgovarati Lukši?

 
1 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poenta price je sto vecina RD korisnika mrzi tvviet i voleli bi da nestane kao iptv usluga. E, pa drugovi, to se nece desiti. Bori cemo se svim snagama u vidu poboljsanja kvaliteta slike, dodavanja novih kanala, upgrade aplikacije za android, brzom podrskom, jeftinijom cenom... Tako rade pravi iptv provajderi, a luc je to sve opravdao. RD se javi ovde jednom u mesec dana, a nista nisu uradili da poboljsaju svoju listu koja je ista kao i pre godinu dana. Luc, ne obaziri se na njihove gluposti.

 
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
lucluc kaže...

 ????

 

Nikad nikome nije receno koliko se ima korisnika. Zbog cega si ti navalio sa nekim dezinformacijama i slicno?

 ma cela ta recenica je sarkazam

 zezam malo Luksu, nemam nista protiv tebe

 samo mene zanima nesto

 tako prosli put, a evo i sada

 video si da su moji odgovori uglavnom odgovori na Luksine gluposti

 a ti kao namerno to ne vidis? sto ne odgovoris i njemu, nego samo meni?

inace, opet kazem, nemam nista protiv tebe

 Govorio sam i njemu kada je rijec o raznim manipulacijama streamova

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Posto ne citas postove, a ukljucujes se na pola. Da ti pojasnim kako nas tim funkcionise. Covek je rekao da ima 1500 aktivnih, a 5000 ukupno starih i novih korisnika, od cega 1500 ulazi u tih 5000. Da li je sada jasnije pametnjakovicu?

 Ja nisam nikada spominjao bojku od 5000 niti od 1500. Ja sam spominjao brojku od 9000 ljudi koji su se od pocetka do sada registrovali na stranici i kod registracije ostavili i mail. Dakle, to nema veze sa brojem korisnika. Jer puno ljudi dodje na stranicu, registruje se onako cisto da vidi sta ima. Neki ljudi se registruju da bi zatrazili tests i slicno. Tako da broj korisnika je tajan i nitko osim mene ne zna koliko ima korinsika

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 15:38 (lucluc).
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto je sljedece u planu na tvviet, talijani, englezi ili nesto trece ?

ToniP
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ivicask kaže...

Jel mi može tko reći jel postoji koji player za windowsa a da IPTV radi sa njime.Linija koju imam radi savršeno na android TVu ili mojem teleofnu, ili Android boxevima, a na PC sam probao razne kao VLC, koji nasumično preskače kanale ili stream stane pa moram ponovno kliknuti da nastavi.

 

Najbolje mi za sad radi ProgDVB, al isto ponekad stane pa moram ručnu kliknut da nastavi..

 https://potplayer.daum.net/

Koristi malo resursa kompjutera.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Poenta price je sto vecina RD korisnika mrzi tvviet i voleli bi da nestane kao iptv usluga. E, pa drugovi, to se nece desiti. Bori cemo se svim snagama u vidu poboljsanja kvaliteta slike, dodavanja novih kanala, upgrade aplikacije za android, brzom podrskom, jeftinijom cenom... Tako rade pravi iptv provajderi, a luc je to sve opravdao. RD se javi ovde jednom u mesec dana, a nista nisu uradili da poboljsaju svoju listu koja je ista kao i pre godinu dana. Luc, ne obaziri se na njihove gluposti.

 Mozemo li se I mi koji nismo korisnici boriti ...primas li nas u tim?Kad pricas o cijeni prije cca mjesec dana si se zalagao da se cijena digne.Zatim si htio napustiti TVviet jer eto RD(resseler) ti je tad bio broj 1.

Malo zapetljano....da nije od nickledon-a u HD

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A na osnovu čega ti je takvo predviđanje o rezultatu?

Ja sam kupac RD liste i nikada nisam pljuvao niti ću pljuvati po bilo kojoj drugoj listi pa tako i o TVviet listi....mogu samo komentirati druge liste koje sam probao....
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 17:51 (Blackcastle).
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kranjska kaže...

Uz želju da na svim streamovima i listama sve prođe ko od šale i bez ikakvih zajebancija, stavljam jednu malu anketicu za večerašnju tekmicu u 21:00h!

Moje predviđanje je pobjeda Šahtara, a sad vi nastavite sa glasanjem 

 Pa netreba ti IPTV lista kad ce utakmicu prenositi na HTV 2 HD, barem u ZG i okolici (odasiljac Sljeme, Sv. Nedelja i HTV dom), a u ostatku HR u SD-u.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 18:18 (Bugov moljac).
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A šta ako netko hoće gledat na nekom stranom kanalu sa boljom rezolucijom i slikom!? 

Vjerovatno ima i takvih, ja ću na HRT 2 HD ali sigurno ima i onih koji će gledat na nekim drugim kanalima a ne prek antena.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

danas svi zajedno za naš dinamo na čelu s kolegom kranjskom,drago mi je da smo svi ujedinjeni da će dinamo danas pobjediti 

sve radim samo da ne radim
 
2 3 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako može prijedlog za neku jeftiniju rezervnu listu, sa više konekcija, ako tako sta uopce postoji...

Vecinom te losije(jeftinije, reseler) liste nisu stabilne te imaju samo jednu konekciju. Kao npr Cableguy trazi 15e mjesecno za tri kon...

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kranjska kaže...

A šta ako netko hoće gledat na nekom stranom kanalu sa boljom rezolucijom i slikom!? 

Vjerovatno ima i takvih, ja ću na HRT 2 HD ali sigurno ima i onih koji će gledat na nekim drugim kanalima a ne prek antena.

 Jedino ako ce ovi koji inace sad gledaju preko antene u SD hoce pogledati preko IPTV linka u "Video resolution: 1920x1080"

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mrzim kad je LP a sky sport 1 DE stekaa.... :(((
 
1 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni radi :-)

ToniP
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jbg. Preskupe su mi te liste 10+€
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 21:16 (Wuk2009).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

i vama šteka dinamo na hrt2 u red devil listi?

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na tvvietu savršeno fluidno i kristalno čisto... mamicu im uefa-mafijašku nisu sudili dinamu penal, čist ko suza 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dar01 kaže...

i vama šteka dinamo na hrt2 u red devil listi?

 meni ne

 ps: gledao malo i na vietu i tamo je radilo bez problema

 e sad sto kaze Seki, da je savrseno fluidno i kristalno cisto, nije bas tako

 kod RD je mnogo bolje, pa se tamo prebacio, barem kad je hrt 2 u pitanju

 inace koristim i jednu i drugu listu

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 21:59 (scylla98).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jesi probao restart routera? Taman napisao da i meni na tvviet šteka (btw kinez radi) i ipak (strah od Lukse) provjerim download kad ono 4 mb. Nakon restarta sve ok :)

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nafilova njih dinamo ko sarmu 

Ja po običaju nisam za prognoze, bolje da zaobilazim kladionice u širem luku 

 

p.s tvviet iptv odlično radio cijelo vrijeme na dinamo:šahtar HRT 2 FullHD, nimalo nije trznuo

 

EDIT: Ipak 3:3 bio sam čak i blizu pogotku!

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 23:03 (Kranjska).
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

HRT2HD na Tvviet-u jučer bez problema i dobra slika. No kako volim testirati kad mi je neka utakmica na BNet-u i TvVietu, opet sam to radio...i dalje je slika na BNet-u HRT2HD bila neusporedivo bolja od istog tog kanala na TvViet-u...kao da se radi o drugačijim rezolucijama, za barem 1 stupanj (Bnet ja kao FHD u usporedbi sa HD na Tvviet).

Tako da ako se koji kanal može gledati u HD preko Bneta/A1 i slično, to je neusporedivo sa IPTV kvalitetom...osim detalja (rezolucije), smoothness (FPS ili ne znam što bi to točno bilo) je isto par koplja ispred na kablovskoj...

Da ima neki paket sporta da imam arene, SK i planete na kablovskoj, za nekoga kome je bitna slika, taj paket bi trebao odmah uzeti...naravno, pitanje je i koliko bi to koštalo, ali kažem po kvaliteti slike, to bi bio odabir bez ikakve konkurencije.

 

Kako su na TvVietu sad popravljeni neki SK i izgledaju puno bolje nego prije, bilo bi mi intersanto testirati taj kanal u usporedbi sa istim na kablovskoj...javim dojmove kada bude nešto :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 8:58 (Dan1234567890).
 
1 1 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koaksijalni kabel od Bnet-a na kojem sam bio do prije godinu dana (više od 10 godina), dok nisam prešao na "dark side" T-com je 100% najkvalitetniji za TV signal općenito od IPTV-ija. Ne samo ovog tipa Tvvieta ili RD i drugih listi nego i od maxtv-eja.

Tako da si tu u pravu i normalno da je bolja slika na kablovskoj ali Tvviet i RD na mnogim kanalima su dosta blizu i vrlo dobri za iptv.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 9:25 (Kranjska).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, novi sam u temi imam par pitanja, kupio sam si smart tv, nisam si htio provlačiti antenu da bih mogao gledati televiziju, odlučio sam se IPTV listu sa aliexpresa, kupio sam sljedece klik zanima me koji je njima rok da mi pošalju adresu da bih mogao gledati? Zanima me koji je najbolji preglednik za gledanje na androidu? Te dali tu listu mogu recimo koristi na mobitelu i tv-u? Dali ima i hrvatskih titlova na neki programima ili ne? 

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Home bee lista...radi besprekorno za te pare...uzeo je iz zajeb..... čisto.....toliko o kinezima...imala je problema nedavno ko i vecina ali sada radi odlično
 
4 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice