Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.509
|
čitano: 7.150.956
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

RIP Mobdro  ima tko kakvu alternativnu preporuku?

ma e nemam pojma
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zanima me ima li koja bolja iptv aplikacija za LG webos od smart iptv-a (siptv).

Aplikacija radi stabilno, ali ima problema sa epg-om.

Nikako ne mogu dobiti da mi radi epg od provajdera ili moj lokalno skinuti epg.

Siptv epg radi, ali nema puno programa pokriveno ua exyu.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nemampojma kaže...

RIP Mobdro  ima tko kakvu alternativnu preporuku?

 Platiš listu par eura mjesečno i slučaj riješen 

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Naručio sam Amazon Fire Stick (3. gen, FHD) i trebam kontakt za tvviet, reddevils i nova iptv. Eventualno i neke druge ako preporučujete nešto bolje/jeftinije/oboje. 

sad testiram par listi koje sam na bosanskom oglasniku nasao ali svakoj fali nešto. ili novi filmovi, ili nove serije, ili vraćanje programa ili lošija kvaliteta slike, ili čak epg na nekim programima. 

 

pod hitno mi treba epg I opcija vraćanja kanala. naravno uz to dobar paket programa i kvaliteta slike. cijena je manje bitna ali htio bih isprobati tvviet, reddevils I nova iptv, jer vidim da se sve tri spominju ovdje a nadam se da imaju vraćanje programa.

Hvala.

 

EDIT:

Imam Samsung Tizen smart TV i za sad mi je ova aplikacija smart stb (probni tjedan) odlična i brza i lakša od duplex iptv, smart iptv, net iptv itd.

Jel ima možda nešto na samsung da se može instalirati bez da koristim fire stick, ili je fire stick u kombinaciji s nekom app (npr tivimate?) bolji? 

imao sam nettv plus do prije mjesec dana i vraćanje programa i epg su odlični kao i sama aplikacija ali loša kvaliteta slike i količina programa su me odgvoroili od produženja ugovora. nisu ni jeftini između ostalog. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 1:16 (chorba69).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
chorba69 kaže...

Naručio sam Amazon Fire Stick (3. gen, FHD) i trebam kontakt za tvviet, reddevils i nova iptv. Eventualno i neke druge ako preporučujete nešto bolje/jeftinije/oboje. 

sad testiram par listi koje sam na bosanskom oglasniku nasao ali svakoj fali nešto. ili novi filmovi, ili nove serije, ili vraćanje programa ili lošija kvaliteta slike, ili čak epg na nekim programima. 

 

pod hitno mi treba epg I opcija vraćanja kanala. naravno uz to dobar paket programa i kvaliteta slike. cijena je manje bitna ali htio bih isprobati tvviet, reddevils I nova iptv, jer vidim da se sve tri spominju ovdje a nadam se da imaju vraćanje programa.

Hvala.

 

EDIT:

Imam Samsung Tizen smart TV i za sad mi je ova aplikacija smart stb (probni tjedan) odlična i brza i lakša od duplex iptv, smart iptv, net iptv itd.

Jel ima možda nešto na samsung da se može instalirati bez da koristim fire stick, ili je fire stick u kombinaciji s nekom app (npr tivimate?) bolji? 

imao sam nettv plus do prije mjesec dana i vraćanje programa i epg su odlični kao i sama aplikacija ali loša kvaliteta slike i količina programa su me odgvoroili od produženja ugovora. nisu ni jeftini između ostalog. 

 Ja koristim Tivi mate pro na firesticku i stvarno je najbolji za 40ak kn godisnje.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 13:27 (Pixonium).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...

 Ja koristim Tivi mate pro na firesticku i stvarno je najbolji za 40ak kn godisnje.

 

 

 

 Ne znam od kud si sad ti upao, ali daj makni te linkove iz posta jer će nam lockati temu. 

 

Jasno je dogovoreno da nema nikakvog linkanja direktno na stranice. Rješava se preko pp. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Samo za info....
Firestick 4k napajate iz usba tva ili koristite njegovo napajanje?

Na android tvu isto koristim tivimate i vrijedi svake kune.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 16:34 (tintin).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tintin kaže...
Samo za info....
Firestick 4k napajate iz usba tva ili koristite njegovo napajanje?

Na android tvu isto koristim tivimate i vrijedi svake kune.

 Njegovo napajanje

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Njegovo napajanje
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tintin kaže...
Samo za info....
Firestick 4k napajate iz usba tva ili koristite njegovo napajanje?

Na android tvu isto koristim tivimate i vrijedi svake kune.

 Mislim da svaki tv ukine struju usb-u kad se ugasi. Onda kad upališ tv moraš čekati da se i FS upali. Spoji ga na njegovo napajanje tako da je always on.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li netko koristi xstream code za iptv od tvviet i kakve su prednosti/mane za razliku od m3u linka

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja bas zbog toga drzim u tvu, racunam dobro i njemu dodje da ga se nekad ugasi, ne vidim smisao da mi radi dok je tv ugasen
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pezer kaže...
Ja bas zbog toga drzim u tvu, racunam dobro i njemu dodje da ga se nekad ugasi, ne vidim smisao da mi radi dok je tv ugasen

 Svi imamo drugačije potrebe. Da je to nešto što jako puno troši struju i ja bi ga uštekao u tv. No nije i volim kad upalim telku da je instant on a ne da čekam pola minute da se boot-a.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa ne zbog struje, nego ono mislim da ni za jedan uredjaj nije dobro da je stalno upaljen, da mu ipak dobro dodje da se ugasi i “odmori” malo, cisto zbog toga, a nije da mu paljenje traje predugo pa da gubim tu neko vrijeme dok cekam

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 11:53 (Pezer).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pezer kaže...
Pa ne zbog struje, nego ono mislim da ni za jedan uredjaj nije dobro da je stalno upaljen, da mu ipak dobro dodje da se ugasi i “odmori” malo, cisto zbog toga, a nije da mu paljenje traje predugo, pa da gubim tu neko vrijeme dok cekam

 Taj uređaj i je zamišljen da radi nonstop. Tako da nisi ništa dobio sa tim.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Da li netko koristi xstream code za iptv od tvviet i kakve su prednosti/mane za razliku od m3u linka

 Za koji player mislite? Xtream i tvviet ne idu skupa jer mi ne koristimo xtream

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
tomislav10 kaže...

Može mala pomoć: što dobijem više sa fire 4K stickom u odnosu na smratIPTV aplikaciju ili SSIPTV aplikaciju na LG televizoru?

 dobiješ mogućnost instalacije tivimate aplikacije, daleko pregledniji interface, pregledniji EPG, mogućnost snimanja, puno jednostavnije korištenje snimalice ako je tvoj IPTV provider podržava ...

 

naravno, ne isplati se samo radit toga kupovati fireTV stick jer je ono glavno, gledanje programa, isto

 

 Radi li fire 4k stick i na non smart uređajima ili samo na smart tv-ima?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
BoTiA kaže...
tomislav10 kaže...

Može mala pomoć: što dobijem više sa fire 4K stickom u odnosu na smratIPTV aplikaciju ili SSIPTV aplikaciju na LG televizoru?

 dobiješ mogućnost instalacije tivimate aplikacije, daleko pregledniji interface, pregledniji EPG, mogućnost snimanja, puno jednostavnije korištenje snimalice ako je tvoj IPTV provider podržava ...

 

naravno, ne isplati se samo radit toga kupovati fireTV stick jer je ono glavno, gledanje programa, isto

 

 Radi li fire 4k stick i na non smart uređajima ili samo na smart tv-ima?

 Pa sa njime dobijes smart tv kad ga spojis na neki stariji model koji nije ni smart, android...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pozdrav momci
zna netko besplatnu aplikaciju za gledanje sportskih kanala arena sport i sport klub
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav.

 

Da li ima interesovanja (za malu zatvorenu grupu), za strane sportske kanale bez kasnjenja - mozete uzivati u utakmicama.

Cijena je iznad  10e/m.

 

Za vise informacija PM.

 
2 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
the.shano kaže...

Da li netko koristi xstream code za iptv od tvviet i kakve su prednosti/mane za razliku od m3u linka

 Za koji player mislite? Xtream i tvviet ne idu skupa jer mi ne koristimo xtream

 Mislio sam na iptv smarters jer kod njih ima samo opcija sa server url, username i password.

ali ako nema ostajem na gse iptv koji je dobar ali trazim nesto jednostavnije tipa ministra app samo za apple tv

7 godina
offline
 
0 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ko zeli test od 7 dana, neka se javi porukom da vidi sta je kvalitet.

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Da li netko koristi xstream code za iptv od tvviet i kakve su prednosti/mane za razliku od m3u linka

 Za koji player mislite? Xtream i tvviet ne idu skupa jer mi ne koristimo xtream

 Mislio sam na iptv smarters jer kod njih ima samo opcija sa server url, username i password.

ali ako nema ostajem na gse iptv koji je dobar ali trazim nesto jednostavnije tipa ministra app samo za apple tv

 Jesi probao IPTVX za apple tv. 

 

Dugo vremena meni je bio omiljeni iPlayTV, al mislim da je prestalo izlaziti updates za njega (nisam siguran). Ali on po meni ima najbolji User interface.

IPTVX svi hvale, a sličan je ovome, samo moderniji. Probaj

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna li itko neku provjerenu app za gledanje zemaljskih kanala dvb t2 na android boxu ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dodig kaže...
pozdrav momci
zna netko besplatnu aplikaciju za gledanje sportskih kanala arena sport i sport klub

 Kad bi tako nešto postojalo ... i mene bi zanimalo 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
Dodig kaže...
pozdrav momci
zna netko besplatnu aplikaciju za gledanje sportskih kanala arena sport i sport klub

 Kad bi tako nešto postojalo ... i mene bi zanimalo 

 Podilite troskove i za 50ak €/god. svaki imate sve, i sport,doku, filmske, videoteku sa prijevodom.

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moje izvinjenje svima koji su pitali za test, jer nisam naznacio u prethodnoj poruci o cemu je rijec.

U pitanju je trenutno 20 sportskih stranih kanala. Bice dodato u narednim danima jos izmedju 10-20 stranih kanala.

 

Ponuda je ciljano za ljubitelje sporta, one kojima je bitno da imaju brzi stream bez kasnjenja, kladionicare/tipstere koji znaju da koriste sportske kanale

na pravi nacin i sebi obezbjedjuju dodatni prihod.

 

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedno pitanje,  jel zna tko neki jakog probidera koji nudi uHD kanale, tipa Sky sport uHD, i koja je minimalna objektivna brzina za gledanje tih kanala? Netflix UHD uredno gledam sa cca 20-22 mbps..

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
petar10 kaže...

Moje izvinjenje svima koji su pitali za test, jer nisam naznacio u prethodnoj poruci o cemu je rijec.

U pitanju je trenutno 20 sportskih stranih kanala. Bice dodato u narednim danima jos izmedju 10-20 stranih kanala.

 

Ponuda je ciljano za ljubitelje sporta, one kojima je bitno da imaju brzi stream bez kasnjenja, kladionicare/tipstere koji znaju da koriste sportske kanale

na pravi nacin i sebi obezbjedjuju dodatni prihod.

 

 

 Sta bi znacilo to da nema kasnjenja? Jednako u odnosu na satelit, a pri tome nema ni prekida u radu? Takodjer koji je bitrate na tim kanalima jer ako je nizak onda to nije za ljubitelje sporta i slicno

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice