Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.604
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I meni je Real Debrid zakon, samo sto ja koristim Seren preko Kodija. Navikao sam na Kodi, da mi sve bude tu odmah u jednom plejeru  Isto i televizija tako. 

 

Muke ce biti kada dodje vreme za prelazenje na novu verziju. Sve da se steluje od pocetka 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

preporuke su znaci Red Devil i Tvviet? 

kakvi su Brutal iptv i ovaj tv nova (gricko media) ?

Ako netko ima neku dr preporuku...:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Catch_Me kaže...

preporuke su znaci Red Devil i Tvviet? 

kakvi su Brutal iptv i ovaj tv nova (gricko media) ?

Ako netko ima neku dr preporuku...:)

 Ne zaletavaj se dalje ("pocetak" - if you know what i mean ;) ) jer, kazem ti i bolje ti je, vjeruj mi, pozalit ces.... drzi se te dvojice, a mozes i probat te ostale sto ti savjetuju forumasi ovdje u temi, zadnjih par stranica jer ako nista, barem ces dobiti "normalni support" jer nekada je to bolje/korisnije nego kvalieta same liste, a kako bi se moglo reci, uz lijepe rijeci dode eventualno i do dobre usluge u buducnosti ala poboljsanja/unaprijedenja itd, a ne ocekuj nista od onoga koji ne ne mari od pocetka.

 

"Uskoro" puno vise (ali strpljenja molim, oni koji znaju vise u stilu RTL-a kada je TEK dolazio/dosao kod nas u HR i najavljivao prve emisije/serije)........  

 

Do tada imas dvije solidne liste......

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 18:40 (lovac82).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da li netko ovdje koristi TVVIET aplikaciju na Amazon Fire TV sticku?

Naime, primjetio sam trzanje kad gledam serije (Npr la casa de papel, sezona 3 epizoda 1) pa me zanima da li je do mene, tj postavki sticka ili je to greška aplikacije ili trebam nesto drugo napraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gledaj ga sa external playerom ne internal...tipa vlc player ili mx player
battletag:MasnaKrvavic#2275
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pomagajte drugovi hocu da se...
Neki dan kupih Mag 420 misleci da cu lagano instalirati neke programe preko wifi ali prc.Uspio jedino wifi podignut i brzina mi je nekih 10mps.Ako mi moze netkko proceduru napisati bio bi mu zahvalan .
Preko youtube na pc skuzio sam da trebam u portal neku https adresu upisati i tako to (valjda)...spreman sam platiti samo da se pomaknem s mrtve tocke.Lp .Zvone



 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zvonilix kaže...

Pomagajte drugovi hocu da se...
Neki dan kupih Mag 420 misleci da cu lagano instalirati neke programe preko wifi ali prc.Uspio jedino wifi podignut i brzina mi je nekih 10mps.Ako mi moze netkko proceduru napisati bio bi mu zahvalan .
Preko youtube na pc skuzio sam da trebam u portal neku https adresu upisati i tako to (valjda)...spreman sam platiti samo da se pomaknem s mrtve tocke.Lp .Zvone


 Nije ti mag android box na koji stavljaš razne aplikacije.... to ti je Linux prijemnik koji služi za gledanje iptv programa preko stalker portala i ništa više... kad si nađeš iptv koji ti odgovara prodavaču daješ Mac adresu koja je na naljepnici ispod a on to daje adresu svog portala.... bez toga imati mag nema velikog smisla 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

postoje i android MAGovi...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kako kontaktirati Lux Mediju? 🤷‍♂️ Nema im više profila na FB, a trebam ih nešto pitati...jesu li promijenili ime ili? 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jeli jedan od tih EX-yu pro iptv i dali imaš neku preporuku za neku listu sa filmskim kanalima, možda koji sportski? sorry što gnjavim al evo još to ako može. ..
Ps :neke adrese na portal maga sam već upisivao i pokušavao podignuti , dali da resetiram mag prije nego upišem od tog novog providera? Hvala
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mislim da ovaj moj mag420w1 je Android box ako se ne varam samo Šta sam ja lajbek za te stvari pa ga nisam još pokrenuo osim što znam da sam wifi spojen na svoj internet.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

postoje i android MAGovi...

 Postoje, no mag 420 nije jedan od njih :))

Try and fail, but never fail to try.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nastavak price sa FireTV 4K stickom i TVVIET aplikacijom za isti.

Moj TV je 4k ..

Na Fire TV Display postavkama sam ostavio automatsku rezoluciju i slika je trzala.

Nakon sto sam stavio 1080p 50hz nije vise bilo trzanja ,🙂

Ja bih zaključio da stick ima problema sa upscalingom na 4K rezoluciji ...ali nije mi jasno zašto radi upscaling...zašto ne pusti originalnu rezoluciju streama?

U svakom slučaju problem sa trzanjem slike je rijesen
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 6:27 (BoTiA).
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, imam stari tv bez dvbt-2 i iptv box je pred rikavanjem, pa kontak kupiti novi tv.

 

S obzirom na to veoma mi je bitno da novi tv bude android da instaliram aplikaciju za iptv. Sad, zanima me kako vidim da neke marke TV-ova (npr hisense) imaju neki svoj operatnivni sistem (vidaa) jeli to isto ko android ili šta? Mogu li na njega staviti iptv aplikaciju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
D0oOMInIK kaže...

Ekipa, imam stari tv bez dvbt-2 i iptv box je pred rikavanjem, pa kontak kupiti novi tv.

 

S obzirom na to veoma mi je bitno da novi tv bude android da instaliram aplikaciju za iptv. Sad, zanima me kako vidim da neke marke TV-ova (npr hisense) imaju neki svoj operatnivni sistem (vidaa) jeli to isto ko android ili šta? Mogu li na njega staviti iptv aplikaciju?

Bježi od toga. Kupuj isključivo ono gdje piše Android TV. Na ovim Vida i sličnim imaš samo par aplikacija koje su dostupne i to je to (ništa Netflix, ništa HBO, IPTV ima ali samo SSIPTV aplikacija).

nemam za potpis
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
D0oOMInIK kaže...

Ekipa, imam stari tv bez dvbt-2 i iptv box je pred rikavanjem, pa kontak kupiti novi tv.

 

S obzirom na to veoma mi je bitno da novi tv bude android da instaliram aplikaciju za iptv. Sad, zanima me kako vidim da neke marke TV-ova (npr hisense) imaju neki svoj operatnivni sistem (vidaa) jeli to isto ko android ili šta? Mogu li na njega staviti iptv aplikaciju?

 S obzirom kako imam 1,5 god. android tv Philips preporučam izbjeći u širokom luku android tv,a u ogromnom luku Philips.U prvih godinu dana mi je tv završio 3x sa pokvarenom matičnom,dobio nakon toga novi tv kao zamjenu i na njemu je nakon pola godine opet riknula matična.Jednostavno,mislim kako u tim android tv-ima još uvijek to nije tako ispeglano kao u mobitelima.Definitivno mi se bolja varijanta čini uzeti kvalitetan tv i uz njega kvalitetan iptv box.Neki LG i Samsung + firestick ili neki Beelink bi po meni to puno bolje radili nego android tv.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kakve pobogu veze ima Android TV s tvojim lošim Phillipsom. Na Sonyu radi super.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...
D0oOMInIK kaže...

Ekipa, imam stari tv bez dvbt-2 i iptv box je pred rikavanjem, pa kontak kupiti novi tv.

 

S obzirom na to veoma mi je bitno da novi tv bude android da instaliram aplikaciju za iptv. Sad, zanima me kako vidim da neke marke TV-ova (npr hisense) imaju neki svoj operatnivni sistem (vidaa) jeli to isto ko android ili šta? Mogu li na njega staviti iptv aplikaciju?

 S obzirom kako imam 1,5 god. android tv Philips preporučam izbjeći u širokom luku android tv,a u ogromnom luku Philips.U prvih godinu dana mi je tv završio 3x sa pokvarenom matičnom,dobio nakon toga novi tv kao zamjenu i na njemu je nakon pola godine opet riknula matična.Jednostavno,mislim kako u tim android tv-ima još uvijek to nije tako ispeglano kao u mobitelima.Definitivno mi se bolja varijanta čini uzeti kvalitetan tv i uz njega kvalitetan iptv box.Neki LG i Samsung + firestick ili neki Beelink bi po meni to puno bolje radili nego android tv.

Ti si jednostavno dobio loš tv. Imam philips 4k i to najjeftiniji koji je tada bio star preko 3 godine i Android radi ok (sad ga je već malo vrijeme pregazilo pa se vidi lagani nedostatak memorije al kad se jednom upali radi). Jedina mana 3 točkice koje su se pojavile na ekranu (pozadinsko osvjetljenje). Uz to imam još i 4K TCL gdje od početka Android štekao zbog slabog hardwera al nakon nadrogradnje na noviju Android verziju radi bez ikakvih problema.

nemam za potpis
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

postoji tema Bug Forum: koji TV kupiti
ali kad smo već offtopic i spamamo mogu reći da imam i Android TV i pre-smart TV sa android boxom i ne mogu reći što je bolje. S jedne strane na AndroidTV je sve fino integrirano, imaš samo jedan daljinski koji je za 5 klasa kvalitetniji od bilo kojeg što dolazi uz Android box. Sve radi sasvim OK, nema nikakvih zastoja ili nestabilnosti. Nedostatak jest da recimo kad pokreneš nešto u Androidu, i prebaciš se na vanjski ulaz (STB), jedini način da se vratiš na Android je "home" tipkom koja te vraća na Androidov "desktop" dok app radi u pozadini. Također TV (bar moj) nema SD card utor za razliku od Android boxova. Iskustvo korištenja je meni bolje na AndroidTV, ali AndroidBox ima svojih prednosti koje dolaze prije svega iz toga što je zasebni uređaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
sibica kaže...
D0oOMInIK kaže...

Ekipa, imam stari tv bez dvbt-2 i iptv box je pred rikavanjem, pa kontak kupiti novi tv.

 

S obzirom na to veoma mi je bitno da novi tv bude android da instaliram aplikaciju za iptv. Sad, zanima me kako vidim da neke marke TV-ova (npr hisense) imaju neki svoj operatnivni sistem (vidaa) jeli to isto ko android ili šta? Mogu li na njega staviti iptv aplikaciju?

 S obzirom kako imam 1,5 god. android tv Philips preporučam izbjeći u širokom luku android tv,a u ogromnom luku Philips.U prvih godinu dana mi je tv završio 3x sa pokvarenom matičnom,dobio nakon toga novi tv kao zamjenu i na njemu je nakon pola godine opet riknula matična.Jednostavno,mislim kako u tim android tv-ima još uvijek to nije tako ispeglano kao u mobitelima.Definitivno mi se bolja varijanta čini uzeti kvalitetan tv i uz njega kvalitetan iptv box.Neki LG i Samsung + firestick ili neki Beelink bi po meni to puno bolje radili nego android tv.

Ti si jednostavno dobio loš tv. Imam philips 4k i to najjeftiniji koji je tada bio star preko 3 godine i Android radi ok (sad ga je već malo vrijeme pregazilo pa se vidi lagani nedostatak memorije al kad se jednom upali radi). Jedina mana 3 točkice koje su se pojavile na ekranu (pozadinsko osvjetljenje). Uz to imam još i 4K TCL gdje od početka Android štekao zbog slabog hardwera al nakon nadrogradnje na noviju Android verziju radi bez ikakvih problema.

 Ne jedan,nego 2 komada loših Philipsa:).Ali dopuštam kako drugi imaju dobra iskustva sa tim tipom tv-a i općenito android tv-om.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

veliki pozdrav luclucu  i njegovoj najboljoj listi  evo jedan program njemački  

sve radim samo da ne radim
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja imam philips tv android model sa aktivnim 3dom i nikad vise....android toliko steka da je za poludit....ssd imam samsung qled sa firetv stickom i nemre bolje...na philipsi mi je doslo da daljinski bacim u ekran
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...
tenac kaže...

Ti si jednostavno dobio loš tv. Imam philips 4k i to najjeftiniji koji je tada bio star preko 3 godine i Android radi ok (sad ga je već malo vrijeme pregazilo pa se vidi lagani nedostatak memorije al kad se jednom upali radi). Jedina mana 3 točkice koje su se pojavile na ekranu (pozadinsko osvjetljenje). Uz to imam još i 4K TCL gdje od početka Android štekao zbog slabog hardwera al nakon nadrogradnje na noviju Android verziju radi bez ikakvih problema.

 Ne jedan,nego 2 komada loših Philipsa:).Ali dopuštam kako drugi imaju dobra iskustva sa tim tipom tv-a i općenito android tv-om.

 Gle, ne bi ni ja više nikad uzeo Phillips, al nije Android kriv za njegove hardwerske nedostatke ili lošu kvalitetu izrade. To je kao da kriviš Windows 10 zato jer šteka na lošem računalu.

nemam za potpis
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
sibica kaže...
tenac kaže...

Ti si jednostavno dobio loš tv. Imam philips 4k i to najjeftiniji koji je tada bio star preko 3 godine i Android radi ok (sad ga je već malo vrijeme pregazilo pa se vidi lagani nedostatak memorije al kad se jednom upali radi). Jedina mana 3 točkice koje su se pojavile na ekranu (pozadinsko osvjetljenje). Uz to imam još i 4K TCL gdje od početka Android štekao zbog slabog hardwera al nakon nadrogradnje na noviju Android verziju radi bez ikakvih problema.

 Ne jedan,nego 2 komada loših Philipsa:).Ali dopuštam kako drugi imaju dobra iskustva sa tim tipom tv-a i općenito android tv-om.

 Gle, ne bi ni ja više nikad uzeo Phillips, al nije Android kriv za njegove hardwerske nedostatke ili lošu kvalitetu izrade. To je kao da kriviš Windows 10 zato jer šteka na lošem računalu.

 U sridu.

 

Ja imam Sony Android tv - i Android radi top.

 

Kupljen prije 2 tjedna Xiaomi 4s 43inc tv - e tamo radi bolesno dobro. 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...
tenac kaže...

 Gle, ne bi ni ja više nikad uzeo Phillips, al nije Android kriv za njegove hardwerske nedostatke ili lošu kvalitetu izrade. To je kao da kriviš Windows 10 zato jer šteka na lošem računalu.

 U sridu.

 

Ja imam Sony Android tv - i Android radi top.

 

Kupljen prije 2 tjedna Xiaomi 4s 43inc tv - e tamo radi bolesno dobro. 

 Ljudi očekuju da će im AndroidTV iz 2013. raditi ne znam kako dobro... pa Samsung S3 ili S4 jedva pokreću današnje aplikacije a bili su flagship telefoni. Neke stvari jednostavno pregazi vrijeme, kad se to dogodi priključiš vanjski uređaj (Mag, firetv, neštotreće) i gledaš. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...
R36 kaže...
tenac kaže...

 Gle, ne bi ni ja više nikad uzeo Phillips, al nije Android kriv za njegove hardwerske nedostatke ili lošu kvalitetu izrade. To je kao da kriviš Windows 10 zato jer šteka na lošem računalu.

 U sridu.

 

Ja imam Sony Android tv - i Android radi top.

 

Kupljen prije 2 tjedna Xiaomi 4s 43inc tv - e tamo radi bolesno dobro. 

 Ljudi očekuju da će im AndroidTV iz 2013. raditi ne znam kako dobro... pa Samsung S3 ili S4 jedva pokreću današnje aplikacije a bili su flagship telefoni. Neke stvari jednostavno pregazi vrijeme, kad se to dogodi priključiš vanjski uređaj (Mag, firetv, neštotreće) i gledaš. 

 Ja imam dva tv-a Philips serije 7 jedan 55" a drugi 65"....na jednom dvije liste ukucane u perfect player na drugom tri i sve radi tip top nikada mi nije štucao ili sl....Jedan frajer koji se kuži u tv mi je rekao da philips tv-i vrijede samo od serije 7 pa na gore ovi ispod da su spori i da sve to lošije radi....

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moze pitanje kako si zadovoljan s 4S?

I sam gledam takvo nesto ali bih isao na 32" jer je za dječju sobu od 10 kvadrata.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nansale kaže...
Moze pitanje kako si zadovoljan s 4S?

I sam gledam takvo nesto ali bih isao na 32" jer je za dječju sobu od 10 kvadrata.

Ma bomba tv.

Za gledanje IPTV-a, You tube i ostalo Best buy tv - 2500kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 18:02 (R36).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Imam mag425 i ok radi, nedostatak je sto ne podrzava netflix pa bi cak dao laganu prednost za firestick kojeg imam na drugom tv-u... No to je ipak samo moje misljenje..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice