Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.586
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li netko od vas ko koristi tvviet ima problem s History Channel-om da mu ne radi?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Da li netko od vas ko koristi tvviet ima problem s History Channel-om da mu ne radi?

 Sada sam prebacio i vidim da radi, u vrijeme objave tvog posta nisam ga gledao.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Što se tiče Tele2 pokućnog, prednost daju mobitelima. Znači ako je veće opterećenje na baznoj stanici, pokućnom smanjuju brzinu. To vam naravno neće reći kod kupnje. Zato se nemojte čuditi što na mobitelu imate veće brzine. Gdje bi oni završili kad bi svaka kuća/stan u kvartu streamala IPTV. Ako imate sreće pa živite u manje naseljenom mjestu gdje nema puno korisnika, možda ćete i imati veće/velike brzine na pokućnom. U gradu je druga priča. Čim poraste opterećenost, smanjuje se propusnost za korisnike pokućnog.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da li netko zna kako rijesit problem s hr jezikom na Homebee listi vezano za CRO Nick Jr. ? Vecinu vremena je mađarski a ponekad se ubaci hr ili srpski.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kako nastimati nase titlove u videoteci preko STB EMU aplikacije ?? dakle imam IPTV listu sa videotekom, e problem je sto ne mogu nastimati titlove iako su filmovi prevedeni

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jesi proubao koristit VLC kao eksterni player i onda ukljucis titlove. Meni je bilo tak uspjelo ali bi mi slika onda pocela trzat svaki put kad bi se promjenio tekst. No to moze bit do uredjaja pa vrijedi proubat.
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zdravo momci, moze li mi neko objasniti kako da instaliram SIPTV  na Telefunken Smart TV, model 38FD5050 (v.3.19.17.2 software).  Na Smasung sam instalirao putem USB ali na ovo smece ne mogu. Drugi problem je da mi je na nekim kanalima EPG na rumunskom ili bugarskom jeziku, a neki kanali prevod nemaju nikako. Ukoliko neko zna bio bih puno zahvalan.

PS. korsitim od reddevila iptv. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 23:14 (go_baby_go).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
go_baby_go kaže...

Zdravo momci, moze li mi neko objasniti kako da instaliram SIPTV  na Telefunken Smart TV, model 38FD5050 (v.3.19.17.2 software).  Na Smasung sam instalirao putem USB ali na ovo smece ne mogu. Drugi problem je da mi je na nekim kanalima EPG na rumunskom ili bugarskom jeziku, a neki kanali prevod nemaju nikako. Ukoliko neko zna bio bih puno zahvalan.

PS. korsitim od reddevila iptv. 

 na Telefunken nikako, samo android box ili amazon stik pomazu

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A ovo drugo, sto mi je prevod na bugarskom i sto nema epg na nekim kanalima. Je li to do iptv prodavaca ? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
go_baby_go kaže...

A ovo drugo, sto mi je prevod na bugarskom i sto nema epg na nekim kanalima. Je li to do iptv prodavaca ? 

 Na kojim programima imas bugarski prijevod?

Ja imam njega pa mogu pogledati

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

to je sigurno epg od smart iptv aplikacije

verovatno ti je reddevil dao link za epg, moras ubaciti njegov epg

a sto se tice prevoda na kanalima, prolistaj malo temu, bilo je reci o tome

uglavnom na LG i Android modele preko smart iptv aplikacije se moze ukljuciti dok na Samsung ne moze

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb i na nekim Samsung tv-ima.Ja imam 65qled8 i instaliran siptv
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jer imao neko problem na reddevils listi da mu mag posle fabrickog reseta trazi username i password kako bi gledao listu poslao sam mejl pa cekam odgovor

Edit:resen problem i to u brzom roku pohvale za njih

Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 16:49 (milanyu).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
go_baby_go kaže...

A ovo drugo, sto mi je prevod na bugarskom i sto nema epg na nekim kanalima. Je li to do iptv prodavaca ? 

 Na kojim programima imas bugarski prijevod?

Ja imam njega pa mogu pogledati

 Nama prevoda nikako, a epg je na bugarskom ili koji vec jezik (cirilica je pismo). Evo ispod primjer, zaokruzeno je crvenim.

scylla98 kaže...

to je sigurno epg od smart iptv aplikacije

verovatno ti je reddevil dao link za epg, moras ubaciti njegov epg

a sto se tice prevoda na kanalima, prolistaj malo temu, bilo je reci o tome

uglavnom na LG i Android modele preko smart iptv aplikacije se moze ukljuciti dok na Samsung ne moze

 Dao mi je 2 vrste epg. Onaj epg sto je na kraju .gz radi i ucita se sve dobro, dok onaj sa .xml ne radi (prilikom pokretanja aplikacije pise Url Nr.1 connection timeout :1s, URL Nr. 2 connvection timeout i samo izadje iz aplikacije)

vide kaže...
dadotb i na nekim Samsung tv-ima.Ja imam 65qled8 i instaliran siptv

 Kako nadjes prevod ? 
Kod mene je SIPTV instaliran putem usb stika, koju tipku stisnes na daljinskom ili negdje u postavkama nadjes ?? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 18:03 (go_baby_go).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
go_baby_go kaže...
pixa11 kaže...
go_baby_go kaže...

A ovo drugo, sto mi je prevod na bugarskom i sto nema epg na nekim kanalima. Je li to do iptv prodavaca ? 

 Na kojim programima imas bugarski prijevod?

Ja imam njega pa mogu pogledati

 Nama prevoda nikako, a epg je na bugarskom ili koji vec jezik (cirilica je pismo). Evo ispod primjer, zaokruzeno je crvenim.

scylla98 kaže...

to je sigurno epg od smart iptv aplikacije

verovatno ti je reddevil dao link za epg, moras ubaciti njegov epg

a sto se tice prevoda na kanalima, prolistaj malo temu, bilo je reci o tome

uglavnom na LG i Android modele preko smart iptv aplikacije se moze ukljuciti dok na Samsung ne moze

 Dao mi je 2 vrste epg. Onaj epg sto je na kraju .gz radi i ucita se sve dobro, dok onaj sa .xml ne radi (prilikom pokretanja aplikacije pise Url Nr.1 connection timeout :1s, URL Nr. 2 connvection timeout i samo izadje iz aplikacije)

vide kaže...
dadotb i na nekim Samsung tv-ima.Ja imam 65qled8 i instaliran siptv

 Kako nadjes prevod ? 
Kod mene je SIPTV instaliran putem usb stika, koju tipku stisnes na daljinskom ili negdje u postavkama nadjes ?? 

 To je vjerojatno makedonski program tako da je i njihov prijevod

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo je samo primjer jezika i pisma. Vecina programa je sa tim epg, poput discovery-a itd.

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uspio vecinu epg napraviti tako sto sam na SIPTV stranici odabrao EPG ExYu. Medjutim pojedini programi i dalje nemaju prevoda nazalost. Pokusao sam svasta ali bezuspjesno. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa bem mu misha pa, pišite onima koji su napravili aplikaciju....ja sam s develoverom koji je razvijao pefectplayer riješio stvar s titlovima....koliko vidim vi koji imate Samsung ili LG a želite biti na smatu tj na app SIPTV koja je očito jedina da se vrti s same teleke pišite im....

 

na android app play storu imate sigurno kontakt mail.....potrudite se...i mnogima ćete pomoći u komunikaciji s programerom nemojte samo kukati...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dali je istina da je smart iptv aplikacija hakirana da ju bacamo onda
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Šta znači hakirana.....takvo pitanje bi se moglo pitati za bilo koju aplikaciju....

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni radi ok
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Može preporuka neke liste za kodi. Trenutno koristim maxtv togo za 25kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Thorin20 kaže...
Može preporuka neke liste za kodi. Trenutno koristim maxtv togo za 25kn

 Exodus redux, Venom

ex toniv3x
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
Thorin20 kaže...
Može preporuka neke liste za kodi. Trenutno koristim maxtv togo za 25kn

 Exodus redux, Venom

 Jel ima netk nešto od free listi za one koji tu i tamo gledaju i ne isplati im se plačati?

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dud kaže...

 Jel ima netk nešto od free listi za one koji tu i tamo gledaju i ne isplati im se plačati?

 poslao sam ti privatnom porukom

A opcija ti je i da tražiš trial. Na aliexpressu imaš stotine prodavača i više-manje svi ti pošalju trial iste sekunde. Ako ti treba samo ponekad onda ti je to OK. Osobno sam uzeo jednu godišnju pretplatu prije par mjeseci i upalio iptv samo dvaput da provjerim jel radi tako da razumijem tvoju muku. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...
Dud kaže...

 Jel ima netk nešto od free listi za one koji tu i tamo gledaju i ne isplati im se plačati?

 poslao sam ti privatnom porukom

A opcija ti je i da tražiš trial. Na aliexpressu imaš stotine prodavača i više-manje svi ti pošalju trial iste sekunde. Ako ti treba samo ponekad onda ti je to OK. Osobno sam uzeo jednu godišnju pretplatu prije par mjeseci i upalio iptv samo dvaput da provjerim jel radi tako da razumijem tvoju muku. 

 Može preporuka neke plaćene liste.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tvviet
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
tvviet

 ako mu nije preskupo

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel zna netko kako u potplayeru otvorit m3u listu odnosno kopirat link i pokrenit?

 

Radi mi samo kad skinem link i ubacim m3u unutra ali da bi mi radilo automatsko osvjezavanje liste moram kopirat link a tako ne radi.

 

Jel zna netko?

 

U VLC playeru radi kao "mrezno strujanje" sve ok. 

 

Bolji mi je potplayer al nece. 

 

 

edit. - uspio sam 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 11:06 (zeky1990).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet, ako možeš, vrati ponovo neki test kanal u x265 ili 4k ili bilo šta nove kvalitete da možemo da upoređujemo parametre slike sa postojećim kanalima i dajemo ocjene.

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice