Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.088
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
J2222 kaže...

Luc znam da food network nije tvoj stream al vec zadnjih mjesec dana zena me ubija da nemoze 5 sec u miru gledat a da ne prekida mislim stvarno ajd jedan dva dana da neradi al mjesec je previse za ekstra uslugu mala kritika al vec kad placam da onda i to barem bude 90% znam da je nemoguce 100%

 Pozz- U toku dana cu uraditi odredjene izmjene na tom kanalu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 10:42 (lucluc).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedno pitanje za DTX kanal, da li je to kod svih iptv providera da odredjene emisije su bez titlova pretezno veceri? Mislim nije mi problem posto mi je Engleski drugi jezik, ali me cisto zanima, i nema mi smisla da nekad ima prevod nekad ne

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nisam ispratio kada i koliko cesto idu emisije bez titlova

ali znam da DTX nije jedini kanal koji ima emisije koje nisu titlovane, jednostavno je to do kanala

 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo drugari 5 komada,ako ima neko jos neki savet za box da ima 4gb Rama posaljite...

1.X96 Max,4gb Ram,Amlogic S905x3 8k (45-50eura)

2.T95 Max+ Plus Amlogic S905x3,8k,4gb Ram,2,4-5g Dual-Band Wifi,uhd..(40eura)

3.iLepo X96 Air,Amlogic S905x3,4gb Ram,wifi,4k 24fps(52eura)

4.A95X F3 Air,Amlogic S905x3,4gb Ram,8k(45eura)

5.Tanix TX6s,Allwinner H616,4gb Ram,8k,(snizen 28eura)

Prva 4 boxa su sa Amlogic S905x3,zadnji Tanix nije.Cene su sa Alija i bez postarine.Zbog hladjenje ne znam koji da preporučim prijatelju.Svaka pomoc dobro dosla.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zebicc kaže...

Evo drugari 5 komada,ako ima neko jos neki savet za box da ima 4gb Rama posaljite...

1.X96 Max,4gb Ram,Amlogic S905x3 8k (45-50eura)

2.T95 Max+ Plus Amlogic S905x3,8k,4gb Ram,2,4-5g Dual-Band Wifi,uhd..(40eura)

3.iLepo X96 Air,Amlogic S905x3,4gb Ram,wifi,4k 24fps(52eura)

4.A95X F3 Air,Amlogic S905x3,4gb Ram,8k(45eura)

5.Tanix TX6s,Allwinner H616,4gb Ram,8k,(snizen 28eura)

Prva 4 boxa su sa Amlogic S905x3,zadnji Tanix nije.Cene su sa Alija i bez postarine.Zbog hladjenje ne znam koji da preporučim prijatelju.Svaka pomoc dobro dosla.

 Fire TV Stick 4K. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam jedno pitanje za ovaj Premium Sport kanal na tvvetu. Jel ce ovaj kanal ostati Sky Sports F1 FHD za stalno ili ce se menjati sadrzaj u zavisnosti o popularnih sportskih dessavanja i tih prenosa kako je pre bilo receno? Pitam posto konfigurisem u Kodiju kanale po mojoj zelji pa da znam da li da ostavim ovako kako pise sada ili da promenim ime u Sky Sports F1?

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa svaki stream na ozbiljnoj listi bi trebao biti kanal koji je sada a liste koje mjenjaju streamove kako im se sprdne dovoljno govore o ozbiljnosti same liste i vlasnika istih
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma ne to. Taj Premium Sport kanal je predvidjen bio za bas to, da bude kanal koji ce prenositi centralna sportska desavanja tog dana sa vrlo visokim bitrateom, cak visim nego sto sad imaju Sport Klubovi kod tvvieta-a recimo. Ali s obzirom na ovu situaciju sa sportom zbog pandemije i prestanka takmicenja za sada i ne postoje neka bas centralna sportska desavanja. Pa je sada samo Sky Sports F1 FHD na tom mestu. Samo se zanima jel se planira da ostane Sky Sports 1 i dalje ili ce kanal biti vodjen kao sto je i planirano kad krenu razna takmicenja?

 

O ozbiljnosti osobe (ili osoba) koja vodi tvviet govori sam kvalitet slike na tim kanalima. Jedino oni i red devil zasluzuju da im se pretplatis na uslugu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 15:10 (zimizamizum).
 
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

POzdrav. Hvala na lijepim rijecima. Sky sport f1 full hd kao sto sam vec pisao nije moj stream. Tako da ce na premium sport biti nesto sto je u tom danu najgledanije, ali u sto je vise mogucem bitrate... Recimo arenasport u 16mbps i slicno. Kada u toku ovog mjeseca rijesim svoj stream za sky sport f1, tada cu kreirati zaseban kanal...

 
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

POzdrav. Hvala na lijepim rijecima. Sky sport f1 full hd kao sto sam vec pisao nije moj stream. Tako da ce na premium sport biti nesto sto je u tom danu najgledanije, ali u sto je vise mogucem bitrate... Recimo arenasport u 16mbps i slicno. Kada u toku ovog mjeseca rijesim svoj stream za sky sport f1, tada cu kreirati zaseban kanal...

 Formula uskoro pocinje, ne diraj mi taj kanal pls 

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li netko od vas koristi ministra player? Kakva su iskustva kod onih sto su probali i da li znate podrzava li tvviet nih?

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da tvviet podržava ministru i radi odlično. lp

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi li jos next gen ?

ex toniv3x
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2020 23:48 (Pixonium).
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

je li neko uspio na amazon firestik 4K da stavi HBO GO ?? ja sam uspio nekako app instalirati, ali pise da ne moze van USA da se koristi...ima li sanse ipak i step by step, plz, HVALA 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koje su privilegije ako se uzme tvviet na godinu dana ili bilo koja druga lista na godinu dana?

Gledam na tvviet ne ustedis doslovno nista ako se uzme godinu dana.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kod rd ako uzimas 1 konekciju ustedis 30eura valjda

a ako uzimas 3 konekcije, ne ustedis nista

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Probaj neki VPN 

ex toniv3x
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...

Probaj neki VPN 

 i sta dobijem USA HBO Go ?? treba mi nas

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

dadotb evo ti skini sa ovog linka hbo go europe

https://www.apkmirror.com/apk/hbo-holding-zrt/hbo-go-eu/hbo-go-eu-5-9-2-release/

 

pozz

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 19:31 (dadotb).
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...
Koje su privilegije ako se uzme tvviet na godinu dana ili bilo koja druga lista na godinu dana?

Gledam na tvviet ne ustedis doslovno nista ako se uzme godinu dana.

 

Pozdrav. Ako se kupi tvviet na godinu dana, dobije se i cetvrta konekcija koja se moze koristiti i na drugoj ip adresi.

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luc, možeš li ovaj na premium kanal staviti privremeno Sportklub 4K?

Vidim da večeras na njemu ide Sevilla, u subotu Barcelona, a u nedjelju Real, pa bi bilo zanimljivo to pogledati.

Ajde javi ako je moguće.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

taj sport klub 4k gdje to ima za  gledati

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Provjerit cu da li cu moci podici iz centrale testno

 
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

fukavac  Taj program se, koliko ja znam, može gledati samo na sbb iptv platformi u Srbiji.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne bi bilo lose, ako moze naravno, da se kod tvvieta Docu Box podigne na FHD i da ima bitrejt kao vecina dokumentarnih kanala poput Nat Geo ili Viasat History recimo gde je slika odlicna. Bas je kvalitetan kanal. Uhvatio sam vise putopisnih emisija nego na Travel Chanell-u koji je smorio sa onim kucama. Ako ne moze u redu, ali eto ako moze ne bi bilo lose da se nadje malo dodatnog bandwitha za taj kanal 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 16:34 (zimizamizum).
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice docubox, nazalost nemam nigdje opciju da ga streamujem sa vidim bitrate trenutno, ali potrudit cemo se svakako

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sonics kaže...

fukavac  Taj program se, koliko ja znam, može gledati samo na sbb iptv platformi u Srbiji.

 Taj kanal se moze gledati i preko kablovskih operatera koji su dio united media grupe... Samo meni je evo problem sto nemam ni jedan free modul... probat cu nesto ujutro cisto da vidimo kako ide

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 19:49 (lucluc).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nema problema, bar da bude za subotu i nedjelju. Bitno je da bude stabilan stream, nego da se radi na brzinu pa da svi budemo nezadovoljni.

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice