Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.640
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cela kaže...

Kad stavim na perfect playeru hw+ u listi koju sad imam isto mi ne šalta hrv prijevod, ako sam dobro razumio poruku.

 Moraš odabrati titl koji hoces i spremiti ga....

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@Blackcastle

Potpis na sve..koristim RD listu na vise uređaja (trenutno najvise preko Firesticka TV) i zadovoljan sam.

Negledam cesto filmove iz videoteke, kod mene je trenutno ova ponuda s ovim filmovima..kako se updejta lista ili se ona sama obnovi?
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A gdje to promijenim, dobio sam test sada i ti programi koji imaju izbor jezika npr sportklub rs/hr/slo mogu promijeniti audio na siptv i bude okej budu razliciti komentatori. Što se tiče filmskih tih programa opcenito nema prijevoda, ni kad mijenjam audio nit samo kad udem u program, dok na perfect playeru ne mogu uopce taj audio mjenjat? Pa ako moze ponoc ako itko zna u cemi je problem?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nansale kaže...
@Blackcastle

Potpis na sve..koristim RD listu na vise uređaja (trenutno najvise preko Firesticka TV) i zadovoljan sam.

Negledam cesto filmove iz videoteke, kod mene je trenutno ova ponuda s ovim filmovima..kako se updejta lista ili se ona sama obnovi?

 Filmova iz 2020 godine je 14 ... tako da očito ti se lista ne updejta......ako imaš link koji ti je dao Red morao bi ti se updejtati svi programi pa tako i videoteka...

 

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cela kaže...

A gdje to promijenim, dobio sam test sada i ti programi koji imaju izbor jezika npr sportklub rs/hr/slo mogu promijeniti audio na siptv i bude okej budu razliciti komentatori. Što se tiče filmskih tih programa opcenito nema prijevoda, ni kad mijenjam audio nit samo kad udem u program, dok na perfect playeru ne mogu uopce taj audio mjenjat? Pa ako moze ponoc ako itko zna u cemi je problem?

 Audio se mjenja tako da držiš ok cca 2-3 sec i odeš na onu kamericu (ikonu u sredini) tu imaš opciju promjene i titla ali da bi radio mora biti podešen sama app na HW+ dekoder....i sve radi savršeno!!!

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nista, drzim ok nista se ne dogada, mijenjam u programima na dekoder hw+ isto nista, mjenjam opcenito u hw+ isto nista, drzim ok nema ni audio ni titolva nikakvih. Na smart iptv apliksciji taj audio mogu mijenjat al na ovim programima filmskim ne mogu nista, nema nitijednog prijevoda

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma ne možeš mjenjati titlove na siptv aplikaciji na tv-u. Ne znam zašto i do koga je ( do aplikacije ili do providera) ali to ne funkcionira vec neko vrijeme iako sam prilicno siguran da sam prošle godine imao neku listu na kojoj je to radilo.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
radi na lg tv, trebalo bi i na androidu
na samsungu mislim da jos ne radi
ili ne zna da podesi kako treba, da ukljuci, ili ga mozda neka postavka zeza,dekoder i slicno
verovatno ima android cim pominje perfect player, svakako moze da proba i druge aplikacije, ima ih mali milion, i na kojima to radi
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo da se i ja javim, pošto vidim da se opet počelo pričati o IPTV-ju, a ne samo korisnička podrška jedne liste. ;)

 

Jedan kolega je spominjao "pokućni", pa su mu savjetovali da izmjeri brzinu preko mobitela. Ne znam do čega je i kako im je mreža podešena, ali imam pokućni i 2 Tele2 broja na pretplatu već jedno dvije godine i razlika između brzine na mobitelu preko 4G i pokućnog je nebo i zemlja. Znači testiram preko mobitela brzina savršena. Spojim se na router; dobijem 2-3 Mbps. Sve isto, ista lokacija, ista fotelja, kao da su dvije različite mreže. Preko dana je još i OK, a uveče katastrofa. Nema šta nisam pokušao. I mijenjao karticu i prebacivao 3G-4G... Nema šanse. Prema tome testiranje brzine na mobitelu neće pomoći. Jedino rješenje je uzeti njihov router i karticu na par dana i probati.

 

Drugo, netko je spomenuo mjerenje brzine preko speedtesta par strana prije. Speedtest nije mjerodavan ako želite dobiti točne rezultate, jer on mjeri brzinu u nekim idealnim uvjetima. Nekako najpreciznije rješenje (metodom pokušaja i pogrešaka) sam dobio preko bandwidthplace i to da točno znaš prema gdje da mjeriš. Znači, pitaj providera gdje su mu serveri (u kojem gradu) i testiraj brzinu prema njemu. Meni je jednom štekalo, provjerim na speedtest 13-15 Mbps. Provider mi kaže da izmjerim brzinu prema određenom gradu (gdje su mu serveri) i dobijem 2 Mbps. Ugasim router na par minuta, dobijem drugi IP adresu, drugu rutu i proradi. To su sve neke sitnice koje mogu biti jako bitne. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cela kaže...

Nista, drzim ok nista se ne dogada, mijenjam u programima na dekoder hw+ isto nista, mjenjam opcenito u hw+ isto nista, drzim ok nema ni audio ni titolva nikakvih. Na smart iptv apliksciji taj audio mogu mijenjat al na ovim programima filmskim ne mogu nista, nema nitijednog prijevoda

 Evo snimio sam dva kraća filmića pa nadam se da će pomoći...

 

 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...

Evo da se i ja javim, pošto vidim da se opet počelo pričati o IPTV-ju, a ne samo korisnička podrška jedne liste. ;)

 

Jedan kolega je spominjao "pokućni", pa su mu savjetovali da izmjeri brzinu preko mobitela. Ne znam do čega je i kako im je mreža podešena, ali imam pokućni i 2 Tele2 broja na pretplatu već jedno dvije godine i razlika između brzine na mobitelu preko 4G i pokućnog je nebo i zemlja. Znači testiram preko mobitela brzina savršena. Spojim se na router; dobijem 2-3 Mbps. Sve isto, ista lokacija, ista fotelja, kao da su dvije različite mreže. Preko dana je još i OK, a uveče katastrofa. Nema šta nisam pokušao. I mijenjao karticu i prebacivao 3G-4G... Nema šanse. Prema tome testiranje brzine na mobitelu neće pomoći. Jedino rješenje je uzeti njihov router i karticu na par dana i probati.

 

 Koji router je u pitanju? Praktički svaki mob podržava CA dok routeri ne pogotovo dosta njih nepodržava ovu tele 2 kominaciju 1800 + 2100. Tu nastaje razlika.

 

 

 

Šta se tiče titlova na android boxovima, firestick i sl. apsolutno najbolja app je TiviMate. I zvuk i titlovi mjenjaju se bez ikakvih zajebancija. Iako se o ukusima ne raspravlja meni je TiviMate i inače daleko najbolja aplikacija za IPTV. Hrpa opcija za uređenje liste tipa isključivanje grupa koje ti netrebaju, isključivanje pojedinih programa, jednostavno slaganje programa prema vlastitim željama. Jedna je možda mana što se uzima isključivo na pretplatu za nekih 40 kn godišnje za 5 uređaja. neradi na mobitelima, samo na boxevima, android tv itd.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 20:37 (bezimeni).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...
pugot kaže...

Evo da se i ja javim, pošto vidim da se opet počelo pričati o IPTV-ju, a ne samo korisnička podrška jedne liste. ;)

 

Jedan kolega je spominjao "pokućni", pa su mu savjetovali da izmjeri brzinu preko mobitela. Ne znam do čega je i kako im je mreža podešena, ali imam pokućni i 2 Tele2 broja na pretplatu već jedno dvije godine i razlika između brzine na mobitelu preko 4G i pokućnog je nebo i zemlja. Znači testiram preko mobitela brzina savršena. Spojim se na router; dobijem 2-3 Mbps. Sve isto, ista lokacija, ista fotelja, kao da su dvije različite mreže. Preko dana je još i OK, a uveče katastrofa. Nema šta nisam pokušao. I mijenjao karticu i prebacivao 3G-4G... Nema šanse. Prema tome testiranje brzine na mobitelu neće pomoći. Jedino rješenje je uzeti njihov router i karticu na par dana i probati.

 

 Koji router je u pitanju? Praktički svaki mob podržava CA dok routeri ne pogotovo dosta njih nepodržava ovu tele 2 kominaciju 1800 + 2100. Tu nastaje razlika.

 

 

Njihov ruter, Huawei.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 21:22 (pugot).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
bezimeni kaže...
pugot kaže...

Evo da se i ja javim, pošto vidim da se opet počelo pričati o IPTV-ju, a ne samo korisnička podrška jedne liste. ;)

 

Jedan kolega je spominjao "pokućni", pa su mu savjetovali da izmjeri brzinu preko mobitela. Ne znam do čega je i kako im je mreža podešena, ali imam pokućni i 2 Tele2 broja na pretplatu već jedno dvije godine i razlika između brzine na mobitelu preko 4G i pokućnog je nebo i zemlja. Znači testiram preko mobitela brzina savršena. Spojim se na router; dobijem 2-3 Mbps. Sve isto, ista lokacija, ista fotelja, kao da su dvije različite mreže. Preko dana je još i OK, a uveče katastrofa. Nema šta nisam pokušao. I mijenjao karticu i prebacivao 3G-4G... Nema šanse. Prema tome testiranje brzine na mobitelu neće pomoći. Jedino rješenje je uzeti njihov router i karticu na par dana i probati.

 

 Koji router je u pitanju? Praktički svaki mob podržava CA dok routeri ne pogotovo dosta njih nepodržava ovu tele 2 kominaciju 1800 + 2100. Tu nastaje razlika.

 

 

Njihov ruter, Huawei.

Model je bitan. Tu prouči ako te zanima. 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ope-teme-ostali-operateri/4g-5g-routerimhotspotanteneoperaterifw/272732.aspx

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...
pugot kaže...

 Koji router je u pitanju? Praktički svaki mob podržava CA dok routeri ne pogotovo dosta njih nepodržava ovu tele 2 kominaciju 1800 + 2100. Tu nastaje razlika.

 

 

Njihov ruter, Huawei.

Model je bitan. Tu prouči ako te zanima. 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ope-teme-ostali-operateri/4g-5g-routerimhotspotanteneoperaterifw/272732.aspx

 

Tnx. Nisam znao da je i model bitan. Baš ću pogledati.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nansale kaže...
@Blackcastle

Potpis na sve..koristim RD listu na vise uređaja (trenutno najvise preko Firesticka TV) i zadovoljan sam.

Negledam cesto filmove iz videoteke, kod mene je trenutno ova ponuda s ovim filmovima..kako se updejta lista ili se ona sama obnovi?

 Ako se stavi original link koji si dobio od njega i njega si stavio u player onda se cijela lista automatski updejta kao i epg vodič ako si tako napravio u postavkama playera (al govorim za perfectplayer) s firestickom se nisam susreo....

 

Al ako ti se ne updejta onda je to m3u lista koja je izgenerirana od linka i tu su linkovi statični i zato se ne nadograđuje.... na taj način ne vidiš niti recimo nove kanale niti nove serije niti nove filmove.....

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
bezimeni kaže...
pugot kaže...

 Koji router je u pitanju? Praktički svaki mob podržava CA dok routeri ne pogotovo dosta njih nepodržava ovu tele 2 kominaciju 1800 + 2100. Tu nastaje razlika.

 

 

Njihov ruter, Huawei.

Model je bitan. Tu prouči ako te zanima. 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ope-teme-ostali-operateri/4g-5g-routerimhotspotanteneoperaterifw/272732.aspx

 

Tnx. Nisam znao da je i model bitan. Baš ću pogledati.

 Pogledaj i Vip ponudu s homebox-om upravo mi stigla ponuda 155 kn dvije godine s 1TB prometa što je ili bi trebalo biti dosta....

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...
pugot kaže...

Evo da se i ja javim, pošto vidim da se opet počelo pričati o IPTV-ju, a ne samo korisnička podrška jedne liste. ;)

 

Jedan kolega je spominjao "pokućni", pa su mu savjetovali da izmjeri brzinu preko mobitela. Ne znam do čega je i kako im je mreža podešena, ali imam pokućni i 2 Tele2 broja na pretplatu već jedno dvije godine i razlika između brzine na mobitelu preko 4G i pokućnog je nebo i zemlja. Znači testiram preko mobitela brzina savršena. Spojim se na router; dobijem 2-3 Mbps. Sve isto, ista lokacija, ista fotelja, kao da su dvije različite mreže. Preko dana je još i OK, a uveče katastrofa. Nema šta nisam pokušao. I mijenjao karticu i prebacivao 3G-4G... Nema šanse. Prema tome testiranje brzine na mobitelu neće pomoći. Jedino rješenje je uzeti njihov router i karticu na par dana i probati.

 

 Koji router je u pitanju? Praktički svaki mob podržava CA dok routeri ne pogotovo dosta njih nepodržava ovu tele 2 kominaciju 1800 + 2100. Tu nastaje razlika.

 

 

 

Šta se tiče titlova na android boxovima, firestick i sl. apsolutno najbolja app je TiviMate. I zvuk i titlovi mjenjaju se bez ikakvih zajebancija. Iako se o ukusima ne raspravlja meni je TiviMate i inače daleko najbolja aplikacija za IPTV. Hrpa opcija za uređenje liste tipa isključivanje grupa koje ti netrebaju, isključivanje pojedinih programa, jednostavno slaganje programa prema vlastitim željama. Jedna je možda mana što se uzima isključivo na pretplatu za nekih 40 kn godišnje za 5 uređaja. neradi na mobitelima, samo na boxevima, android tv itd.

 a druga mana velika je sto ne mogu da upisem MAC adresu preko koje gledam IPTV, sreca STB emu je odlicna app

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni nema bolje od Stb emu app

ex toniv3x
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Blackcastle uspio sam na perfect playeru, smart iptv nema nista od tih opcija, koja je druga neka aplikacija najbolja na samsung smart tv, mislim ds je tizen.

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li vam rade kanali??? TvViet,nova itd...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni da

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
bezimeni kaže...
pugot kaže...

Evo da se i ja javim, pošto vidim da se opet počelo pričati o IPTV-ju, a ne samo korisnička podrška jedne liste. ;)

 

Jedan kolega je spominjao "pokućni", pa su mu savjetovali da izmjeri brzinu preko mobitela.

 a druga mana velika je sto ne mogu da upisem MAC adresu preko koje gledam IPTV, sreca STB emu je odlicna app

 Reko bih da usporedjujes kruske i i jabuke. MAC adresu koriste mag i slicni uredjaji. STB emu je upravo to emulator maga. Nisam tu app odavno koristio ali titlove tada nisi mogao ukljucit a i osim favorita nemas nikakve opcije za sortiranje i slaganje liste. No sreca izbor je velik pa za svatkoga ima nesto.

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Skinuo netiptv na tv, i tamo nrma opcije titlova, pomalo gubim zivce :/

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 18:57 (Cela).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

na samsung smart tvu (tizenu) nema sanse da aktiviras titlove

ja mislio imas android tv cim spominjes perfect player

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cela kaže...

Skinuo netiptv na tv, i tamo nrma opcije titlova, pomalo gubim zivce :/

 Nisam siguran da na tizenu (Samsung) ili web OS-u LG ima koja bolja da se vrti s njih samih....tj njihovog smart stora.....

 

A mislim da je to sve pritisak na sam IPTV ilegalu jer se čak i SIPTV koliko sam upućen na novijim samsung tv-ima povukli, ok može ga se sam putem usb-a staviti....

 

E drugovi moji.....ja sam išao opcijom kupnje jednog novog tv-a na kraju ih kupio 3 nova i svi imaju android tako da ne bih da sad ispadne svako hvali svog konja al brate gledaj na svim app koji postoje....čak i onih koji nema na samom google storu ubace se sa stika....tako da.....sony, TCL , philips i na kraju par tih turskih firmi tipa vox tesla i sva ta govna...al vjerujte mi ta govna rade ko urice s svim app-ima na njima...

 

A opet ti su i box-ovi koji su fakat sad sve prihvatljivije cijene pa mag-ovi....

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 19:56 (Blackcastle).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo im piše na glavnom webu za SIPTV aplikaciji

 

AD/SUBT - change subtitle track in stream/video (if available) ..........i to baš za Samsung za LG mavodno ide to al trebalo bi i za Sasmsung!

 

 

 

 

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I sam imam Samsung sa tizen OS-om i već sam pisao o tome u ovoj temi. Na tom OS-u jednostavno se ne mogu uključivat ili mijenjat titlovi što se tiče iptv-a. Nema nikakve veze sa aplikacijom već sa samim OS-om. Bio sam iskopao link na jedan njihov forum ili nešto slično sa tom informacijom ali sam zaboravio gdje sam to čitao no nije ni bitno. Poanta je da je to do OS-a a ne do aplikacija, providera i sl.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A po nekoj stvari prirode aplikacije se rade za sustave tako da hm.....malo gupo zvuči....al ok danas je sve moguće...

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ko misli gledati samo tv po mom ukusu najbolji su Mag boxovi a od tih boxova Mag 420 4K
mmmm
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mi smo jucer radili redovno azuriranje sistema i nazalost zbog greske kanali su bili nedostupni 15 minuta. Izvinjavamo se zbog neugodnosti. Videoteka je radila ok, ali tv uzivo ne na tih 15 minuta. LP

 
2 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice