Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.075
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hvala svima, naravno, ovladao sam i android boxom gledajuci tutorijale, tako cu i sa stickom, ipak android box ide na prodaju, a stick u rad

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze meni test na jedan dan da probam. Ovo je odlicna cena. Hvala ti.

 

Dosao sam do jednog clana koji mi je dao ponudu za tvviet po ceni kao i on sto prodaje. Izgleda da je kupio na godinu dana, pa preprodaje njegovu listu. Odlican vid zarade i tvviet radi lepo samo da kazem. Nije los biznis za pocetak. :D Samo sto je drugo korisnicko ime, ali jednom uneses i gledas. Cega se sve nece setiti. Neko je pominjao da ima neko ko prodaje njegove liste, pa eto ga covek. Nista lose nije uradio sto je kupio na godinu dana par naloga verovatno, a prodaje po ceni od 12e mesecno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 12:19 (Marx1997).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Moze meni test na jedan dan da probam. Ovo je odlicna cena. Hvala ti.

 

Dosao sam do jednog clana koji mi je dao ponudu za tvviet po ceni kao i on sto prodaje. Izgleda da je kupio na godinu dana, pa preprodaje njegovu listu. Odlican vid zarade i tvviet radi lepo samo da kazem. Nije los biznis za pocetak. :D Samo sto je drugo korisnicko ime, ali jednom uneses i gledas. Cega se sve nece setiti. Neko je pominjao da ima neko ko prodaje njegove liste, pa eto ga covek. Nista lose nije uradio sto je kupio na godinu dana par naloga verovatno, a prodaje po ceni od 12e mesecno.

 To nije moguce. Odnosno teoretski jeste, ali taj racun ce biti banovan ako se jedno korisnicko ime koristii na vise adresa istovremeno, zato nemojte kupovati tvviet osim preko stranice i ovlastene korisnicke sluzbe... Mozete eventualno kupiti od nekoga, ali zahtijevajte korisnicko ime i lozinku po vasem izboru...

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedno pitanje za one koji imaju iskustva. Do sada sam gledao IPTV na starom LCD TV-u iz 2014. a danas mi stigao LG C9 oled. Za 4 k sadržaj imam Real Debrid ali zanima me kvaliteta slike na IPTV. Koristim Tviet a zanima me da li slika bude drastično bolja ili je to sve tu negdje? Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stiffler13 kaže...

Jedno pitanje za one koji imaju iskustva. Do sada sam gledao IPTV na starom LCD TV-u iz 2014. a danas mi stigao LG C9 oled. Za 4 k sadržaj imam Real Debrid ali zanima me kvaliteta slike na IPTV. Koristim Tviet a zanima me da li slika bude drastično bolja ili je to sve tu negdje? Hvala

 pa zavisi koji iptv provider gledas

zavisi o kvaliteti kanala(neka osnovna podjela ti je sd(720p),hd(1080p),fhd(1920),4k(jos ne baš razvijeno u iptv-u)

zatim ti ovisi o samom provajderu iptv-a(da li uzima original signal,koristi li upscale kanala,je li kanal hevc ili nesto drugo,crpi li signal sa kabelske ili satelita)

zatim imas fps(tu ti amerikanci pretezno imaju 59-60 fps tipa fox sport) no uglavnom da ne duljim važan ti je iptv provider a tv ako je nov naravno da ce bit bolja slika nego na starom lcd-u

nadam se da sam pomogao

pozz...

 

p.s i da ti kažem nema tog provajdera iptv koji ti ne kasni za real streamom(tipa kad gledas utakmicu uvijek ce biti nekog kašnjenja)...

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
Marx1997 kaže...

Moze meni test na jedan dan da probam. Ovo je odlicna cena. Hvala ti.

 

Dosao sam do jednog clana koji mi je dao ponudu za tvviet po ceni kao i on sto prodaje. Izgleda da je kupio na godinu dana, pa preprodaje njegovu listu. Odlican vid zarade i tvviet radi lepo samo da kazem. Nije los biznis za pocetak. :D Samo sto je drugo korisnicko ime, ali jednom uneses i gledas. Cega se sve nece setiti. Neko je pominjao da ima neko ko prodaje njegove liste, pa eto ga covek. Nista lose nije uradio sto je kupio na godinu dana par naloga verovatno, a prodaje po ceni od 12e mesecno.

 To nije moguce. Odnosno teoretski jeste, ali taj racun ce biti banovan ako se jedno korisnicko ime koristii na vise adresa istovremeno, zato nemojte kupovati tvviet osim preko stranice i ovlastene korisnicke sluzbe... Mozete eventualno kupiti od nekoga, ali zahtijevajte korisnicko ime i lozinku po vasem izboru...

 Zasto da bude banovan, ako on kupuje i taj nalog odmah prodaje drugome? Ne koristi ga za sebe i ne prodaje na vise korisnika, vec samo na jednog? Ja koliko sam ga razumeo, tako bi trebalo. Pominjao je ovde neko da se lista prodaje i na drugim forumima, ali koji su, pojma nemam. Znam da mi test izgleda isto kao kod tvviet. Indenticno i cak sam uporedio m3u listu testa i tvviet, sve isto. Mora da je onda preprodaja listi na jednog korisnika, a ne na vise.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zato sto bi se taj izgubio u svemu... Naime ako je recimo tako sto ti kazes: kupi nalog na 3 mjeseca za 30e i prodaje mjesecno po 12e. Za tri mjeseca zaradi 6e. Ali sta sa testom? dadne nekome test na dva dana, taj odustane, a ako drugom proda, moze mu prodati listu 12e 28 dana... Isto tako da bi davao test, a da ne zakida onoga tko mu plati, trebao bi imati jedan acc koji placa i daje test... Zatim cak da se sve to isplati, mora prodati odmah cim meni plati i kada taj mjesec istekne, isti dan mora prodati drugi mjesec drugoj osobi ukoliko ovaj ne uzme sljedeci mjesec. hahahah  Onda ako prodaje jedan nalog dvojici, taj nalog bude banovan... Tako da se ta patnja ne isplati i ne kontam kakva je to zarada i slicno... Mislim da je rijec o tome da se netko predstavlja kao tvviet, a prodaje drugu uslugu... Toga ima na svakom cosku... A mozda se i ti malo ovdje zezas samnom i tako to :-))

 

Ps. jos je pitanje naplatte... Ako naplacuje preko paypala, ne naplati 12e, nego mu se odbije paypal provizija, tako da umjesto 12e naplati 10.80e...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 14:50 (lucluc).
 
3 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Zato sto bi se taj izgubio u svemu... Naime ako je recimo tako sto ti kazes: kupi nalog na 3 mjeseca za 30e i prodaje mjesecno po 12e. Za tri mjeseca zaradi 6e. Ali sta sa testom? dadne nekome test na dva dana, taj odustane, a ako drugom proda, moze mu prodati listu 12e 28 dana... Isto tako da bi davao test, a da ne zakida onoga tko mu plati, trebao bi imati jedan acc koji placa i daje test... Zatim cak da se sve to isplati, mora prodati odmah cim meni plati i kada taj mjesec istekne, isti dan mora prodati drugi mjesec drugoj osobi ukoliko ovaj ne uzme sljedeci mjesec. hahahah  Onda ako prodaje jedan nalog dvojici, taj nalog bude banovan... Tako da se ta patnja ne isplati i ne kontam kakva je to zarada i slicno... Mislim da je rijec o tome da se netko predstavlja kao tvviet, a prodaje drugu uslugu... Toga ima na svakom cosku... A mozda se i ti malo ovdje zezas samnom i tako to :-))

 

Ps. jos je pitanje naplatte... Ako naplacuje preko paypala, ne naplati 12e, nego mu se odbije paypal provizija, tako da umjesto 12e naplati 10.80e...

 Sve te ja razumem, ali sada si me zbunio samo tako... Mozda i jeste varijnta da se predstavlja kao ti, ali mi vise lici da je zakupio jednu ili dve liste i da njih daje kao test. Ubacio na server svoj link od kanala i strimuje. Sta mu je problem da promeni korisnika kada prodje test? Tvoju listu sa kanalima strimuje sa svog servera. Meni to najvise sada pije vodu i zaobisao je celu pricu koju si gore naveo sa nalozima i testovima... Prostije receno, on je reseler tvoje liste, samo sto jedan nalog, prodaje ka jednom korisniku da ne bi imao problema.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
lucluc kaže...

Zato sto bi se taj izgubio u svemu... Naime ako je recimo tako sto ti kazes: kupi nalog na 3 mjeseca za 30e i prodaje mjesecno po 12e. Za tri mjeseca zaradi 6e. Ali sta sa testom? dadne nekome test na dva dana, taj odustane, a ako drugom proda, moze mu prodati listu 12e 28 dana... Isto tako da bi davao test, a da ne zakida onoga tko mu plati, trebao bi imati jedan acc koji placa i daje test... Zatim cak da se sve to isplati, mora prodati odmah cim meni plati i kada taj mjesec istekne, isti dan mora prodati drugi mjesec drugoj osobi ukoliko ovaj ne uzme sljedeci mjesec. hahahah  Onda ako prodaje jedan nalog dvojici, taj nalog bude banovan... Tako da se ta patnja ne isplati i ne kontam kakva je to zarada i slicno... Mislim da je rijec o tome da se netko predstavlja kao tvviet, a prodaje drugu uslugu... Toga ima na svakom cosku... A mozda se i ti malo ovdje zezas samnom i tako to :-))

 

Ps. jos je pitanje naplatte... Ako naplacuje preko paypala, ne naplati 12e, nego mu se odbije paypal provizija, tako da umjesto 12e naplati 10.80e...

 Sve te ja razumem, ali sada si me zbunio samo tako... Mozda i jeste varijnta da se predstavlja kao ti, ali mi vise lici da je zakupio jednu ili dve liste i da njih daje kao test. Ubacio na server svoj link od kanala i strimuje. Sta mu je problem da promeni korisnika kada prodje test? Tvoju listu sa kanalima strimuje sa svog servera. Meni to najvise sada pije vodu i zaobisao je celu pricu koju si gore naveo sa nalozima i testovima... Prostije receno, on je reseler tvoje liste, samo sto jedan nalog, prodaje ka jednom korisniku da ne bi imao problema.

 

To sto si napisao je jos manje moguce. Odnosno bukvalno nemoguce, da sad ne piskaram puno o tome i navodim razne tehnicke razloge...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav za Luksu, tj. Marx1997

 
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo sam listu od onog lika sto se reklamirao na forumu. Odlican kvalitet. Svi kanali sporski koji mi trebaju su 4K. Svaka cast na listi. Arene i Sport klubovi su 4K. Bravo legedno. To nema ni kod tvviet ni kod RD koliko znam.

 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Pozdrav za Luksu, tj. Marx1997

 ?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...
stiffler13 kaže...

Jedno pitanje za one koji imaju iskustva. Do sada sam gledao IPTV na starom LCD TV-u iz 2014. a danas mi stigao LG C9 oled. Za 4 k sadržaj imam Real Debrid ali zanima me kvaliteta slike na IPTV. Koristim Tviet a zanima me da li slika bude drastično bolja ili je to sve tu negdje? Hvala

 pa zavisi koji iptv provider gledas

zavisi o kvaliteti kanala(neka osnovna podjela ti je sd(720p),hd(1080p),fhd(1920),4k(jos ne baš razvijeno u iptv-u)

zatim ti ovisi o samom provajderu iptv-a(da li uzima original signal,koristi li upscale kanala,je li kanal hevc ili nesto drugo,crpi li signal sa kabelske ili satelita)

zatim imas fps(tu ti amerikanci pretezno imaju 59-60 fps tipa fox sport) no uglavnom da ne duljim važan ti je iptv provider a tv ako je nov naravno da ce bit bolja slika nego na starom lcd-u

nadam se da sam pomogao

pozz...

 

p.s i da ti kažem nema tog provajdera iptv koji ti ne kasni za real streamom(tipa kad gledas utakmicu uvijek ce biti nekog kašnjenja)...

Hvala ti. Ma znam to sve, već sam 2 godine na iptvu. Samo zanimalo me koliko je to kvalitetnije na oledu, znači imam i SD i HD I FHD od providera. Ako baš netko ima LG pa da može reći iz iskustva

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 

Marx1997 slaba ti ta,, kaje pajzder ovo:

 

 

Ja kupio listu od 8K svi kanali, cak Federalna je u 8k, doduse upscaling ali je tu negdje;=)..

Cjena 1eu jedan mjesec... Za sve info na privat. inace se momci nazavivaju iptv16k. com tako nesto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 16:11 (bihsecurity).
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bihsecurity kaže...

Ja kupio listu od 8K svi kanali, cak Federalna je u 8k, doduse upscaling ali je tu negdje;=)..

Cjena 1eu jedan mjesec... Za sve info na privat. inace se momci nazavivaju iptv16k. com tako nesto...

 Daj link da zatrazim test ako mozes? Koliko sam te razumeo, naplacuju test listu 1e?

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bihsecurity kaže...

Ja kupio listu od 8K svi kanali, cak Federalna je u 8k, doduse upscaling ali je tu negdje;=)..

Cjena 1eu jedan mjesec... Za sve info na privat. inace se momci nazavivaju iptv16k. com tako nesto...

 znaci opet STANDARD! korisnici prevareni. 16k u imenu a nude samo 8k........ i to na vestackih 50 fps

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
bihsecurity kaže...

Ja kupio listu od 8K svi kanali, cak Federalna je u 8k, doduse upscaling ali je tu negdje;=)..

Cjena 1eu jedan mjesec... Za sve info na privat. inace se momci nazavivaju iptv16k. com tako nesto...

 Daj link da zatrazim test ako mozes? Koliko sam te razumeo, naplacuju test listu 1e?

  

 

Javim ti na private, momci rade samo na preporuke... mada sad mjenjaju ime na 24k-iptv .com , valjda dizu jos kvalitet...

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bihsecurity kaže...
Marx1997 kaže...
bihsecurity kaže...

Ja kupio listu od 8K svi kanali, cak Federalna je u 8k, doduse upscaling ali je tu negdje;=)..

Cjena 1eu jedan mjesec... Za sve info na privat. inace se momci nazavivaju iptv16k. com tako nesto...

 Daj link da zatrazim test ako mozes? Koliko sam te razumeo, naplacuju test listu 1e?

  

 

Javim ti na private, momci rade samo na preporuke... mada sad mjenjaju ime na 24k-iptv .com , valjda dizu jos kvalitet...

 To jedino ako je satelit 24K? Za to jos nisam cuo, ali daj da se testira taj 8K. To mora da sljaka kao bombona.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bihsecurity kaže...
Marx1997 kaže...
bihsecurity kaže...

Ja kupio listu od 8K svi kanali, cak Federalna je u 8k, doduse upscaling ali je tu negdje;=)..

Cjena 1eu jedan mjesec... Za sve info na privat. inace se momci nazavivaju iptv16k. com tako nesto...

 Daj link da zatrazim test ako mozes? Koliko sam te razumeo, naplacuju test listu 1e?

  

 

Javim ti na private, momci rade samo na preporuke... mada sad mjenjaju ime na 24k-iptv .com , valjda dizu jos kvalitet...

 bihsecurity ti si kralj !!!

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A Marx1997 kraljica hahaha
 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
bihsecurity kaže...

Ja kupio listu od 8K svi kanali, cak Federalna je u 8k, doduse upscaling ali je tu negdje;=)..

Cjena 1eu jedan mjesec... Za sve info na privat. inace se momci nazavivaju iptv16k. com tako nesto...

 znaci opet STANDARD! korisnici prevareni. 16k u imenu a nude samo 8k........ i to na vestackih 50 fps

 

 

 

Tako nesto, mada imaju 144fps, kao optimirano za gaming monitore, ako neko gleda... svaki kanal ima g-sync kontrol support.. znaci vrh.. :P

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako moze kontakt da stavim na resseller liniju i resellerujem drugima

 
4 0 hvala 3
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ako moze kontakt da stavim na resseller liniju i resellerujem drugima

 bice drug, cim se prebace u 36K ;=)

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

4k-8k-36k...jel to k - korona, širi se ko virus.

 
3 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sta bi? Cekam link na PM?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 20:01 (Marx1997).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

 

 Kazem ti link mjenjaju svako malo, dizu performens... Sta veli torpedo, bice jos malo 64k ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 19:55 (bihsecurity).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ništa naročito, baš gledam kvalitet jel ova novas u 4k, jedva vidim pročitati ko igra.

https://i.imgur.com/KOqagJe.png

https://i.imgur.com/TzTfpdM.png

 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Ništa naročito, baš gledam kvalitet jel ova novas u 4k, jedva vidim pročitati ko igra.

https://i.imgur.com/KOqagJe.png

https://i.imgur.com/TzTfpdM.png

 Kod koga uyimas uslugu kada imas da vracas unazad sve sportske? Hvala.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
torpedooo kaže...

Ništa naročito, baš gledam kvalitet jel ova novas u 4k, jedva vidim pročitati ko igra.

https://i.imgur.com/KOqagJe.png

https://i.imgur.com/TzTfpdM.png

 Kod koga uyimas uslugu kada imas da vracas unazad sve sportske? Hvala.

Bezrazložno potežeš svima taj negativni lajk  nisi zaslužio odgovor.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
Marx1997 kaže...
torpedooo kaže...

Ništa naročito, baš gledam kvalitet jel ova novas u 4k, jedva vidim pročitati ko igra.

https://i.imgur.com/KOqagJe.png

https://i.imgur.com/TzTfpdM.png

 Kod koga uyimas uslugu kada imas da vracas unazad sve sportske? Hvala.

Bezrazložno potežeš svima taj negativni lajk  nisi zaslužio odgovor.

 ne moras dati odgovor. Samo pokazujes kuda ovaj forum ide... Tvoja stvar, a moja je da pitam.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice