Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.661
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala na info. Ako ponovo poduzmu akcije, nece vise uticati na tvviet... Uskoro jos novosti... Takodjer, koliko sam primjetio po statistici, korisnicima se svidja nadogradnja android aplikacije... Uskoro ce kanali po grupama biti dodani i na web, a u android app, kanali ce se moci sortirati po zelji. Ne samo stavljanje na pocetak omiljene kanale kako je to bilo do sada... Ako imate jos neki prijedlog, javite

 lucluc kolega kad bi moglo ovo sortiranje kanala po grupama na web?

I još jedno pitanje legendo nešto si najavljivao i ubacivanje pokojeg stranog sportskog kanala tipa NBA TV,BT,bein ili Sky F1 tako nešto, jel bude šta pa bar nešto od toga  uskoro? 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 17:11 (Seki001).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
lucluc kaže...

Hvala na info. Ako ponovo poduzmu akcije, nece vise uticati na tvviet... Uskoro jos novosti... Takodjer, koliko sam primjetio po statistici, korisnicima se svidja nadogradnja android aplikacije... Uskoro ce kanali po grupama biti dodani i na web, a u android app, kanali ce se moci sortirati po zelji. Ne samo stavljanje na pocetak omiljene kanale kako je to bilo do sada... Ako imate jos neki prijedlog, javite

 lucluc kolega kad bi moglo ovo sortiranje kanala po grupama na web?

I još jedno pitanje legendo nešto si najavljivao i ubacivanje pokojeg stranog sportskog kanala tipa NBA TV,BT,bein ili Sky F1 tako nešto, jel bude šta pa bar nešto od toga  uskoro? 

 Malo nam je oduzela vremena sada kompletna rekonstrukcija nekih pozadinskih stvari, ali nadam se do kraja mjeseca da cu dodati jos nekoliko domacih kanala i sortiranje na web. A ove strane kanale cemo morati jos malo pricekati jer izvor koji sam pripremio nije ok

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
jedna lista ima ovo,slika odlična,cijena još bolja https://www.strivesport.com/en/home#pricing
sve radim samo da ne radim
 
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobro jutro,jeli kome steka arena sport 2 hr na tvviet-u?Ako da molio bi luca da pogleda do formule u 8 .A imam bas srece sa tom formulom.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nažalost, šteka.Javio sam luclucu, ali trenutno je nedostupan. Ukoliko ostane ovako, morat ćemo gledati prijenos na SK1 full HD 😕

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

Nažalost, šteka.Javio sam luclucu, ali trenutno je nedostupan. Ukoliko ostane ovako, morat ćemo gledati prijenos na SK1 full HD 😕

 Da, dobro jutro dečki! U pravu ste evo šteka i malo smrzava naša Arena HR 2 i ja sam poslao prigovor korisničkoj službi tvvieta da to brzo pokušaju riješit pa ćemo vidjet.

Sreća je da SK 1 FHD srb radi odlično pa će se tu moć odgledat na miru China F1(bez reklama) vjerujem u to ali eto na Areni volim pogledat onu uvodnu emisiju sa Vetmom.

Ali bilo bi dobro da kao što ima backup za srpke Arene da ima i za hrvatske i to sam im rekao. 

A ništa uživajmo u utrci na SK 1 ako se na Areni nebude moglo 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 7:44 (Seki001).
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

šteka i kod mene, ali nisam ništa slao jer znam da neće riješiti problem do početka utrke, a tada ionako prebacujem na SK 1 zato jer nemaju reklame

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
uživancija..
sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moja mala sirotinjska lista za 5-6 eura radi odlično skoro godinu dana (uz poneke ispade pokojeg kanala na sat-dva)... ima ta lista i ime ali se (hvala bogu) o njoj ne priča ovdje i nadam se da neće... aj živili uz 1000 utrku f1 i full hd... doduše ne sa 5498741 fps-a nego sa skromnih netrzajućih 25...

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
po mojem skromnom mišljenju bolje je gledat hd u 50 fps nego fullhd u 25 fps,slika nije tako oštrija ,ali je fluidnija barem meni..
sve radim samo da ne radim
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

i ja vozim s njima,već me vrat boli...hahaha i to lista za 3 eura

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 9:32 (fukavac).
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jutro... Prebacio sam na drugi tuner sada...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pratim temu duže, ovo što se događa tvvietu je (po mom skromnom mišljenju) posljedica eksponiranja na ovakvom velikom javnom forumu uz začin ljudske zlobe i zavisti pa ako je još određeni novčani priljev umješan u sliku dobije se to što se dobilo...

 

I, uz dužno štovanje prema svima, da... ova tema se pretvara u korisničku podršku dotičnog providera i to tako ne bi trebalo biti da se na xy poruka čita o problemima i željama o uvođenju novih kanala i fps i 4K i štajaznam... Takve stvari bi se trebale rješavati na izdvojenom mjestu gdje bi se nalazili samo korisnici liste.

 

Sad sve ovo uzmite u sliku i postavlja se pitanje kad će lista popit slijedeći ddos jer dragog boga pitaj tko ovo sve čita, vjerovatno pasivno bez uplitanja... Jer (iako to zasigurno nije) ispada da se kurč*te sa listom...

 

Disklejmer: ne koristim tvviet, nikad nisam koristio niti kontaktirao sa gazdom liste, nemam nikakvih iskustava sa listom niti sam vidio da ju netko koristi ili priča o njoj od poznatih osoba iz stvarnog ili virtulalnog života, a bogami neću je ni koristiti kao niti bilo koju drugu listu koja se ovdje spominje... Pitajte se zašto...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 10:02 (Ico2005).
Moj PC  
7 2 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Malo je lose sta se dogadja  sa tv vietom.Najskuplja lista..i najbolji kvaliteta usluge..al ove sitnice ti pokvare misljenke o njima..Neki dan liga prvaka nije radila dns formula..Dobro da ima cableguy listu u rezervi..Sve u svemu dobro cu razmislit pri produzavanju te liste..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A nismo puno šta ni propustili gledajući ili negledajući tu F1 preko IPTV-ija raznih pa kome štekalo kome ne!  

Postalo malo i dosadna sa ovom svakogodišnjom dominacijom Merđana uvijek oni par guma ispred Ferrarčeka. 

Hebao ih test u Barceloni kad su opet 5-10sec iza njih tamo su nas sve fino "prevarili"

Kaže Vettel "Tražimo brzinu iz Barcelone"  hahahahaha

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 11:47 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ma uvijek isto Ferrari je brži na testiranjima na kraju k....
Ja sam gledao na Areni 2 Red D i malo na Sky F1 nigdje nije trzalo ili sl
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja na NovaIPTV gledao naizmjence Arenu i SkySports F1 bez ikakvih problema. Al čini mi se da odsad gledam na Sky-u. Majke ti na Areni svakih 5 min reklama, prešli su svaku mjeru. 8 krugova do kraja, kaže Blažičko pretposljednji blok reklama. Ma daj zajebi, više ne gledam Formulu kod njih.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam gledao na Tvvietu na SK 1 FHD srb bez imalo ikakvih prekidanja u streamu a najvažnije bez reklama ko na Areni 2 Hr koja je doduše imala problema u streamu na tvvietu ali ok bila je zamijena sa tim Sk.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

uzeo jucer tvviet, sika je super.

e sad, par malih bugova. 

na njihovoj android tv app mi je cesto slika zoomirana pa moram gore dolje po listi otvarat kanale da se slika "oporavi". kaze gazda da ne zna za taj problem. zbog toga sam instalirao smart iptv app i to radi stvarno super.

gdje vi vecinom gledate, tvviet app ili smart iptv app?

 

smart iptv app jedino nema tv on demand.

probao sam tv on demand i nikako ne kuzim kako maknuti OSD dolje na dnu ekrana. sa tipkom back me odmah izbaci van..

 

i trece, vec jedno sat vremena ne radi internet sajt, dok tv aplikacije rade. jel to cesto slucaj? razmisljam starom reci da si uzme pretplatu za tekme, al ima samo komp, a ne smart tv. malo mi je cudno da im sajt ne radi, a svi hvale server..

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 14:19 (shilev).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

radi sajt na tvviet, ali mu treba malo dulje da učita

 

inače, koja je sad alternativa za mjerenje brzine prema Frankfurtu, sad kad bandwidthplace ne radi-

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

uzeo jucer tvviet, sika je super.

e sad, par malih bugova. 

na njihovoj android tv app mi je cesto slika zoomirana pa moram gore dolje po listi otvarat kanale da se slika "oporavi". kaze gazda da ne zna za taj problem. zbog toga sam instalirao smart iptv app i to radi stvarno super.

gdje vi vecinom gledate, tvviet app ili smart iptv app?

 

smart iptv app jedino nema tv on demand.

probao sam tv on demand i nikako ne kuzim kako maknuti OSD dolje na dnu ekrana. sa tipkom back me odmah izbaci van..

 

i trece, vec jedno sat vremena ne radi internet sajt, dok tv aplikacije rade. jel to cesto slucaj? razmisljam starom reci da si uzme pretplatu za tekme, al ima samo komp, a ne smart tv. malo mi je cudno da im sajt ne radi, a svi hvale server..

 Koristim Tvviet app na TV-u i na tabletu. Fale neke stvari aplikaciji, ali služi svrsi. Probleme koje sam dosad imao s listom nisu bili vezani uz nju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni ne radi sajt, ucitava se minutama i nista. A ni prijatelju..možda je do providera..

Ova smart iptv app se placa nakon  trial perioda? Pokazala mi se puno bolja od tvviet app.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene tvviet web stranica radi bez problema i učita se odmah u djeliću sekunde. SIPTV se plaća jednokratno, ako se dobro sjećam oko 5€ i vrijedi zauvijek za taj uređaj za koji se plati.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I kod mene sad radi.

Moze li se na tv app maknuti play info sa dna  ekrana?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

I kod mene sad radi.

Moze li se na tv app maknuti play info sa dna  ekrana?

 Isprobao sam na TV-u On demand opciju i ne vidim način kako "ručno" maknuti OSD. Back gumb me baca skroz van, a gumbima za kretanje po meniju ne vidim način kako ga zatvoriti. Ali u globalu ne vidim velik problem u tome jer se kod mene barem OSD sam zatvori nakon nekog vremena (dosta dugih 30-ak sekundi doduše), a i kad pokreneš nešto On demand se OSD ne pojavljuje sve dok ga sam ne aktiviraš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I jos jedno pitanje za kraj. Gleda li netko preko macbooka u safari?recimo animal  planet jako trza slika. A na chrome ne. Moze li netko provjeriti jel i njemu tako?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Momci, možete li preporučiti neku dobru IPTV listu preko koje bih mogao pratiti prvenstvano MotoGP. Da radi preko browsera, tak da mogu gledati na kompu i idealno bi bilo da ju mogu aktivirati danas do 20 sati :-)

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

I jos jedno pitanje za kraj. Gleda li netko preko macbooka u safari?recimo animal  planet jako trza slika. A na chrome ne. Moze li netko provjeriti jel i njemu tako?

Macbook Pro mid 2014 retina da trza preko weba na Safariju Animal Planet ali na Chromeu kojeg isto imam instaliranog radi savršeno tako da tu gledam ako baš hoću na Animalu neš odgledat.E sad zbog čega to trza na Safariju nebi znao ili nešto je do kodeka baš tog kanala pa zato zeza a dok na Chromeu radi fino glatko.

I to sam primjetio samo na Animalu i više ni jedan nema takav problem na Safariju ko taj Animal.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 16:59 (Seki001).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da, tocno tako. a na safari ios radi ok animal..

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ako koga zanima iako sumnjam postavio sam pitanje  INFOMIR supportu kad će više izbacit Ministra Player i za desktop platforme kao šta postoji za mobilne uređaje i neke Smart televizore dobio sam sljedeći odgovor:

 

"Natalia Kasyanova commented:

 

Hello,

Thank you for your interest in Infomir software! Web application Ministra Player is in the development stage now. We are planning to release it in early summer.

Kind regards,


Natalia Kasyanova
Customer Success Manager
Ministra TV platform team"

 

Koliko skužam engleski ništa prije lita.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice