Administriranje IT sustava

poruka: 3
|
čitano: 5.423
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pad sustava Fonda za energetsku obnovu

Jedva se, među aspirantima, stišala bura oko silnih problema prilikom posljednjih "najbrži prst" prijava, ove godine još veća bruka. 

 

Važno je da su oni uzeli 1,2 mil.kn za posao i sad nude mlaku ispriku. Vjerovatno su se prošli tjedan i oni potiho naslađivali Facebooku koji ima barem 150 mil. zahtjeva u sekundi, a ovi nisu bili u stanju riješiti današnjih 15-20 tis. zahtjeva. 
Da su takvo nešto priuštili privatnom sektoru pljuštali bi pozivi na odgovornost, otkazi ugovora i obeštećenja, ovako će biti pojeo vuk magare.

 

Ne kaže se džabe da je najbolji auto-službeni auto, a ako je služba državna, veselju nema kraja..

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2021 19:43 (paor).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Administriranje IT sustava
Po meni su izgledne dvije mogucnosti. Ili su stvarno napravili los posao ili je namjerno "srusena" stranica da obicni smrtnici se ne mogu prijaviti, a necije prijave su prosle "igrom slucaja"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Administriranje IT sustava
zhUPer_C18 kaže...
Po meni su izgledne dvije mogucnosti. ..

 ima toga više, maštovitosti.. npr 'hakeri' .. + pad 'interneta' ili rekonfiguracija routera (ako može face može i domaći tumplek..). Mogućnosti ovise samo o mašti, granice nema, tj po tome se vidi iskustvo (istina, jedno je u radu a drugo u neradu-izvlaćenju-isprikama..) .. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice