A1 televizija pucanje zvuka

poruka: 3
|
čitano: 4.480
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
A1 televizija pucanje zvuka

Pozdrav, 

Dan nakon instalacije kužim da mi zvuk puca svakih 30 sekundi. Znači na milisekundu nestane zvuk, baš kao da pukne. Nije nešto strašno ali užasno živcira pa ne znam da li je to uobičajen problem na A1? Internet je dobar, 200 mbit,slika je dobra bez greške.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 televizija pucanje zvuka
Nemam takvih problema. Ali kad god je nešta bilo sa boxom treba ga iskopčati iz struje i ponovno ukopčati. Također probaj router resetirati. Ako ne pomogne zovi službu za korisnike, ako ti ne riješe telefonski poslati će ti tehničara da zamijeni uređaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 televizija pucanje zvuka

A jok gdje da krenem oko problema sa A1 opremom...

svodi se na to da je jeftinjak i da dobro da radi.

 

Gasi ju kad ju ne koristiš, povremeno ištekaj iz struje da se "zresetira" .

 

Uglavnom radi "ok" , STB je izuzetno spor i neresponzivan, nekad mi na 2-3 sekunde zašteka pa onda odradi gumb koji sam pritisnuo.

 

SmartTV moram zbog nedostatka utičnica imat na WiFi , to "nekad radi, nekad ne" , ugl. radi ako svaki dan resetiram tv ili router, paljenje iz standbya nekad radi ili proradi kad se pričeka 5-10 minuta.

 

Radi se o Sony Bravia XF9005 , tako je od kad smo na A1 , sa prethodnim operaterom nije bilo sličnih problema. Ne bih sigurno prepisao problem TV-u.

 

Kad radi, radi Youtube/Netflix na 4k, kad ne, resetiraš pa opet radi.

 

Ako A1 ima problema (bilo je sa DNS-om i još 2-3 ispada) ili nestane struje (u potresima se dešavalo i nakon njih) , znam potrošit 15-20 minuta resetirajući opremu dok se sve. posloži i sve sa svime krene razgovarat normalno.

 

Jednom su mi već mijenjali STB jer se pregrijavao i nakon 15-20 monuta gledanja bi se zaštekao i morali smo ga čupat iz struje, pustit minutu-dvije da se ohladi, uštekat nazad i time si kupit novih 15-20 minuta, do nekoliko sati, kako koji put.

Zaštekao bi svaki dan, nakon 3-4 poziva SZK-u i raznih njihovih pokupaja reseta, praćenja situacije i slično, pristali su ga zamijeniti.

 

Brzina interneta je glavna prednost, cijena je grozna s obzirom na opremu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice