A1 - nove tarife na bonove

poruka: 36
|
čitano: 28.404
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Re: A1 - nove tarife na bonove
INCOGNITO99 kaže...

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

Fleterica je 1TB, a mislim da savršena ima pod fair use puno manje prometa. Imaš unlimited ali ti je throttlana brzina. Ne znam točno od koliko jer se pravila često mijenjaju. Najbolje da nazoveš službu za korisnike. Uglavnom ako ti treba samo internet mislim da je "fleterica" bolja opcija.

8 godina
INCOGNITO99 kaže...

Da odgovorim sam sebi, a i drugima... 100GB full speed i onda se smanji... ali kaze tip da je pravi flat

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 11:45 (INCOGNITO99).
7 godina

Pa je, promet je flat.

0 0 hvala 0
8 godina

Da me maneš sa tim floskulama, samit time što su smanjili brzinu na 4Mbps su ograničili količinu prometa tako da...

10 godina
INCOGNITO99 kaže...

Da me maneš sa tim floskulama, samit time što su smanjili brzinu na 4Mbps su ograničili količinu prometa tako da...

ako gledaš tako onda niti jedna veza nije flat jer si uvijek limitiran brzinom, ma kolika ona bila. Kod 4Mbps si teoretski limitiran na 1,3TB mjesečno, kod 100Mbit na 32TB... 32TB jest puno - ali nije flat :-)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice