﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 12:05:45 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 04 Apr 2011 16:26:55 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Nakon standby mode-a , komp se ne upali</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/windows/nakon-standby-mode--komp-se-ne-upali/94790.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Nakon standby mode-a , komp se ne upali</title><description>Ne radi mi s lijevim klikom.Koristim Win XP Pro SP3, ne bih reko da je virus.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/nakon-standby-mode--komp-se-ne-upali/1827591.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Apr 2011 16:26:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4c227d35176a91118592ba1bc43d6b22</guid><category /></item><item><title>Re: Nakon standby mode-a , komp se ne upali</title><description>Koji je win u pitanju?Imam isti prob. na vise mojih komp koji su umreženi i mislim da ih jede neki virus jer imam dosta čudnih procesa koje nikako da ugasim a kad pokušam mjenjati startup komp se rese...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/nakon-standby-mode--komp-se-ne-upali/1827400.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Apr 2011 15:03:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3ed62a7f50c048ca3b9bcd6005734ba5</guid><category /></item><item><title>Re: Nakon standby mode-a , komp se ne upali</title><description>Si ga probal vratiti iz sleepa lijevim klikom miša? Moj se tako vraća iz sleep mode-a.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/nakon-standby-mode--komp-se-ne-upali/1827264.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Apr 2011 14:09:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7d023dc4690311e713c1b72930332cae</guid><category /></item><item><title>Nakon standby mode-a , komp se ne upali</title><description>Eh, imam tu nesreću da kad god stavim komp u standby (potpuni, znači komp ko da je ugašen, ne rade ventilatori niti ništa) , i zatim ga upalim, bude sve crno na monitoru, i samo svijetli lampica za hd...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/nakon-standby-mode--komp-se-ne-upali/1827227.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Apr 2011 13:53:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">414c2c7133ebbf14caf6b5342b93013b</guid><category /></item></channel></rss>