﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 14:48:58 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 27 Mar 2011 20:33:01 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>First Strike ili MOH 2010</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/pc-igre/first-strike-moh-2010/93886.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>First Strike ili MOH 2010</title><description>Ma mislim da ću ipak DLC</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/pc-igre/first-strike-moh-2010/1808085.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Mar 2011 20:33:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">eb2ff944dda2b1da940b413013bfb9c3</guid><category /></item><item><title>First Strike ili MOH 2010</title><description>Nijedno, DLC za ŠUGAVU igru, ili šugava igra...bolje krkni novu krizu il nekaj, ili čekaj akcije na steamu, sad će midweek madness.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/pc-igre/first-strike-moh-2010/1808057.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Mar 2011 20:25:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a85311112f5a8cd27a161e7c4478a00f</guid><category /></item><item><title>First Strike ili MOH 2010</title><description>Evo uštedio sam nešto para i bio sam odlučio da ću kupit first strike DLC,dapače dogovorio sam se sa čovjekom s foruma da mi kupi,sutra mu mislim uplatit novce ali više nisam siguran jer za 120 kuna m...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/pc-igre/first-strike-moh-2010/1808041.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Mar 2011 20:19:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">495e08e3f49756dd176791675ba1ca0b</guid><category /></item></channel></rss>