﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 06:51:37 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 05 Mar 2011 17:59:32 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/90302.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Hvala na odgovoru.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1750188.aspx</link><pubDate>Sat, 05 Mar 2011 17:59:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a4ba4edc43db24d93972df5e8e0db2e6</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>&amp;nbsp;1. tvoja naljepnica na laptopu je OEM naljepnica koja je vezana samo za taj laptop2. naljepnicu možeš nabavit kupnjom retail windowsa u trgovini3. račun možeš dobit kupnjom tih istih windowsa&amp;nb...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1750183.aspx</link><pubDate>Sat, 05 Mar 2011 17:58:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d638705ceab9482c7c1b2c3aa304ff28</guid><category /></item><item><title>Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Znači, svejedno je da li imam piratske ili ove polupiratske? A ako nabavim naljepnice ili prebacim ove sa laptopa na komp? Hoće li onda biti legalni?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1750109.aspx</link><pubDate>Sat, 05 Mar 2011 17:40:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ab83b86a362676e6204a786a03ab936b</guid><category /></item><item><title>Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>kao što cekpi kaže, za BSA je račun...Naravno da nije legalno, naljepnica služi upravo tomu (da se nemože skinuti-preljepiti..). Nešto sasvim drugo dali prolazi validaciju (ako je key OK, za jedno rač...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1741939.aspx</link><pubDate>Wed, 02 Mar 2011 14:33:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">28bcd5a9b5517792c5b009f2b70a081d</guid><category /></item><item><title>Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>pravno gledano (a to je ono što bsa gleda) jedino kombinacija naljepnice (na kučištu) ispravnog ključa i računa za isti potvrđuje legalnost windowsa</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1741914.aspx</link><pubDate>Wed, 02 Mar 2011 14:22:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6d06065b737ac32b0f9f57d285318c43</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Sve testove je prošo bez problema,i kada sam završio ispitanost legalnosti windowsa onda sam tek mogao instalirati SP3,odem na MS i provjerim ispravnost windowsa,još mi se i zahvaljuje,a zašto bih dok...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1740859.aspx</link><pubDate>Tue, 01 Mar 2011 22:28:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7304975c7d5e294bd48513cfa132700e</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>&amp;nbsp;A da li su ti Windowsi koje instaliram legalni? Key sam kupio i moj je,a Win instalacija je piratska. I da li su mi uopće potrebne naljepnice da dokažem da su Win legalni?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1740829.aspx</link><pubDate>Tue, 01 Mar 2011 22:20:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">36150def0acfee124ba1f8c8008c7aa9</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Možeš instalirati na više računala s te naljepnice,imam 2 računala s Win XP SP3,1 je prije par godina u HG Šrotu kupljeno s ORG WIN XP i reinstaliro winse na oba računala i stavio jedan te isti key i ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1740824.aspx</link><pubDate>Tue, 01 Mar 2011 22:18:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">911b45e35bfc507c6ac5741582691d57</guid><category /></item><item><title>Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Da ne otvaram novu temu- kupio sam laptop sa originalnim Win 7 i naravno, na podnožju laptopa je naljepnica sa key-em.&amp;nbsp;Moje pitanje je: mogu li iskoristiti taj key da instaliram Win7 na stolni ko...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1740821.aspx</link><pubDate>Tue, 01 Mar 2011 22:16:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1cb0c1b9bfd48ba81425108c0671fca5</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Nudim key za bfbc2 vietnam i nitko se nejavlja,mogao bi za 100tinjak kn dati.Ja samo tražim vietnam i ništa drugo za njega,čak dajem i gta iv i vista home edition key za vietnam.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1733153.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Feb 2011 12:16:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">526f9e4f1ac6d8785b48391ba33b1516</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>A pa kad imaš već instaliran onda i ostavi tako, a key možeš prodat, makar i za neku siću sigurno će se nać neko kome triba ;)</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1733139.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Feb 2011 12:11:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2e62067549938c7729ec845670c21a71</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Imam win7 ultimate instaliran oko pola godine,na sp1 je radi odlično,nekako mi bolje radi win7 od win viste pa zato,reko da iskoristim key,no ako nejde nikom ništa.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1733093.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Feb 2011 12:00:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0159618bf082a68274d517eadaef419b</guid><category /></item><item><title>Win vista org win 7 pirat pitanjeEvo</title><description>Radije ostani na orginalnoj visti nego na piratskin windows 7.&amp;nbsp;Premda baš i nema neke razlike.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1733087.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Feb 2011 11:58:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b9f7ed2beb131e5ff1f8b2b5154632a8</guid><category /></item><item><title>Re: Win vista org win 7 pirat pitanje</title><description>Ne.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1733082.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Feb 2011 11:57:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4901ba296e4d5c812044909c0162cb0c</guid><category /></item><item><title>Win vista org win 7 pirat pitanje</title><description>Evo ovako imam win vista home edition original,i sada me zanima ako instaliram tu org vistu i upgrejdam na win 7 ultimate(ako može ili moram home isto kao i vista) dali će mi biti win 7 org?&amp;nbsp;edit...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-vista-org-win-7-pirat-pitanjeevo/1733074.aspx</link><pubDate>Sun, 27 Feb 2011 11:54:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6dca5c734ba7234592213e294a590e72</guid><category /></item></channel></rss>