﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 03:43:44 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 11 Feb 2011 11:12:51 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Ostalo</description><title>Dobivanje vize za Ameriku</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/dobivanje-vize-ameriku/87965.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Dobivanje vize za Ameriku</title><description>Pa ako na duže (više od 10 dana),onda ti mnogo sreće treba da bi dobio vizu. Imam jednog prijatelja koji je bio da radio kao đak na par mjeseci,imao je dvojno državljanstvo (hrvatsko i francusko) i tr...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/ostalo/dobivanje-vize-ameriku/1687978.aspx</link><pubDate>Fri, 11 Feb 2011 11:12:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">53797393b6b5ab8ae42af184afd00e8a</guid><category /></item><item><title>Dobivanje vize za Ameriku</title><description>Najbolje ti je poslati mail ili nazvati direktno Veleposlanstvo.Možda da razmisliš o Kanadi (Vancouver, Montreal, Toronto) mislim da za otići tamo ne treba viza.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/ostalo/dobivanje-vize-ameriku/1685515.aspx</link><pubDate>Thu, 10 Feb 2011 13:25:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4f6c62fddd0160754db37058442200e2</guid><category /></item><item><title>RE: Dobivanje vize za Ameriku</title><description>Hvala, iako su rekli da je i takvu vrstu vize teško dobiti. :/ Ne nisam kažnjavan i imam 19 godina, ali put ne planiram preko tur. agencije nego sam. Bi li to možda utjecalo na dobivanje vize?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/ostalo/dobivanje-vize-ameriku/1685457.aspx</link><pubDate>Thu, 10 Feb 2011 13:05:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">637d4942e0277f9f14a9fa475d4ba709</guid><category /></item><item><title>Dobivanje vize za Ameriku</title><description>Turističku vizu je lako dobiti, ako nisi kažnjavan, znam da za aranžmane turističkih agencija je jako lako jer se radi obično o oko 10 dana.Za duži boravak nisam siguran.&amp;nbsp;Link na američko velepos...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/ostalo/dobivanje-vize-ameriku/1685439.aspx</link><pubDate>Thu, 10 Feb 2011 12:56:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">99bb930ed907da33be924fbab7c8ff87</guid><category /></item><item><title>Dobivanje vize za Ameriku</title><description>Poštovani članovi foruma!&amp;nbsp;Znam da ovo nije odgovarajući forum za moje pitanje no vjerujem da ču ovdje dobiti najsigurnije odgovore. Naime čitao sam da na drugim forumima da je dobivanje vize za A...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/ostalo/dobivanje-vize-ameriku/1685419.aspx</link><pubDate>Thu, 10 Feb 2011 12:41:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0ffcb8856439f85aecc2af4cd51525dd</guid><category /></item></channel></rss>