﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 02:12:16 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 03 Jun 2026 13:01:53 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/312724.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag</title><description>Pa zato i kažem, ovdje na ovom forumu su sve top stručnjaci, svi sve razumiju, ne trebaš im ništa objašnjavat. Od takvih bi očekivao da si sami naprave svoj OS jer su tako stručni i fantastični - prep...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934374.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 13:01:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a1e396638350779757ee43856544cb03</guid><category /></item><item><title>Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag</title><description>&amp;nbsp;Za vibe codanje ipak treba nekog logickog zakljucivanja i znanje arhitekture. Inace vibe code je ko kuca bez temelja i stupova. Jedna izmjena i ide sve u pm.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934323.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 09:25:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8a22680e295389a2c71e81d5274d9b58</guid><category /></item><item><title>Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti</title><description>Ako vas toliko smetaju ti mrski Winozi, vibe kodajte si sami svoje OS-ove, u čemu je problem?&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934322.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 09:21:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d720a4cc8bd9669ac3042e7d8754bd70</guid><category /></item><item><title>Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti</title><description>Užas u što se to pretvara. Windowsi, koji su bili jedina dobra stvar od Microsofta godinama, pretvaraju se jos vise u neupotrebljivo smece. Kako idu u tom agentic smjeru. Ako misle sve prebaciti na AI...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934320.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 09:10:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e321e81ad2bfafe2430106c2882ccc15</guid><category /></item><item><title>Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag</title><description>a gle, ejaj je primjetio da se ljudi cesto zatvore pa je tekst sastavljen s ciljem poticanja probave. ako ikad sjedite na skoljci i nejde, samo potrazite linkedinludjake i proluftajte svoj straznji ot...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934316.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 08:48:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b2e65d49b8840b823fdf1ff47ff3e7ff</guid><category /></item><item><title>Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag</title><description>&amp;nbsp;Ejaj čini to tekstovima...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934306.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 08:00:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5be9d7a8fd2203abfc5983dfa64fb0b4</guid><category /></item><item><title>Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti</title><description>..morao sam provjerit da nisam na linkedinu (nakon čitanja članka)&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934305.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 07:58:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">688b9ea7942fbe6a00c9db779d21ce84</guid><category /></item><item><title>Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti</title><description>Za developere (i one koji se tako osjećaju): https://aka.ms/win365developer&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/microsoft-build-2026-windows-ustupa-mjesto-agenti/6934300.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 07:24:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">83c31ebdf365609d4c82139f856d6618</guid><category /></item></channel></rss>