﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 16:38:30 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 03 Jun 2026 09:18:16 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>NIS2 ne traži heroje, već stručnu ekipu i sustav</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nis2-ne-trazi-heroje-vec-strucnu-ekipu-sustav/312721.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: NIS2 ne traži heroje, već stručnu ekipu i sust</title><description>&amp;nbsp;Poznato je u firmama koje sjede na milijunima i milijardama te firmama/institucijama koje spadaju u kriticnu infrastrukturu ali kad izades iz tih okvira i odes u "normalnu" firmu vidis da ekipa ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nis2-ne-trazi-heroje-vec-strucnu-ekipu-sustav/6934321.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 09:18:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bf79a42accc2242d7e91f34587e34c87</guid><category /></item><item><title>Re: NIS2 ne traži heroje, već stručnu ekipu i sust</title><description>Mi smo sretni da ne spadamo pod NIS2...&amp;nbsp;a apropos nastavka - kad sam došao pred 8,5 g. u ovu firmu samo sam u centrali vidio segmentirani LAN, svugdje drugdje - sve&amp;nbsp;&amp;nbsp;u đuture...&amp;nbsp;ko...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nis2-ne-trazi-heroje-vec-strucnu-ekipu-sustav/6934297.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 07:09:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">35ce98c118cf00086c5285fc752e0f25</guid><category /></item><item><title>Re: NIS2 ne traži heroje, već stručnu ekipu i sust</title><description>&amp;nbsp;-ne. :) ali me to ne spriječava komentirati, tj više o 'iskustvu' u rh.. koje bi opisao, kao da alcapone ili escobar zadužimo za catering-smještaj gostiju bilo kojeg eventa a pogotovo do karikir...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nis2-ne-trazi-heroje-vec-strucnu-ekipu-sustav/6934293.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 06:59:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ea9ccbfb03e2cc55c6a1df244f301441</guid><category /></item><item><title>Re: NIS2 ne traži heroje, već stručnu ekipu i sust</title><description>Podosta si u krivu.Sve je to generalno u IT-u poznato, ništa novo. Iznenađene su mahom male firme daleko od IT-a i neke državne, ali SOA je sve bitne obavijstila da se moraju pripremiti.Kad je DORA u ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nis2-ne-trazi-heroje-vec-strucnu-ekipu-sustav/6934289.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 06:49:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c363312ef15c06230a932bdc24d3b446</guid><category /></item><item><title>NIS2 ne traži heroje, već stručnu ekipu i sustav</title><description>Ima netko na forumu koji radi na NIS2 i kakva su iskustva u RH?Do kud su dogurale firme i postoji opce svijest o tome kaj sve treba i fali da firma bude NIS2 conform?&amp;nbsp;Ja sam prije dvije godine pr...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nis2-ne-trazi-heroje-vec-strucnu-ekipu-sustav/6934283.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 06:27:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">dbad78146d401e2f058d3deb40b3a485</guid><category /></item></channel></rss>