﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 04:02:45 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 03 Jun 2026 12:05:11 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe AI </title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/312700.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe AI </title><description>Šok i vjeverica?&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934351.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 12:05:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a2513f1e9fd765ba9249b429a1917a2d</guid><category /></item><item><title>Re: Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe</title><description>Ili ih ljudi više počnu koristiti lokalno, pa ok, neće bit tako brzi i dobri, ali bar ćeš imat privatnost i bit će ajmo reć besplatno.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934310.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 08:24:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">60ba5b1bec3fc5890912aaa728b84b02</guid><category /></item><item><title>Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe AI </title><description>Onog trenutka kad ukinu besplatni tier, a ukinut će ga, to će biti početak kraja AI-a. Skup je to sport, a s obzirom na sva geostrateška događanja u svijetu, bit će još skuplji.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934199.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 13:55:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f52313522f508b7483f532925eed34a9</guid><category /></item><item><title>Re: Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe</title><description>Probao sam par i nisam bio oduuševljen. Najgore od svega unutar supporta za jedan proizvod su nam stavili AI, baš sam prije dva tjedna imao jedan problem i dao mi je pogrešno riješenje dok mi je na kr...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934167.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 12:03:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3df112ba87801fe5430588eadb734a1f</guid><category /></item><item><title>Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe AI </title><description>znači bilijuni ulupani u AI razvoj i normalno da kreće naplaćivanje...samo nisu svi sposobni podniti te troškove...mali će propasti veliki opstati...ali s obzirom da AI smanjuje ljudske resurse smanji...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934157.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 11:18:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">90748894b2d7e3dac8f947fc2b39498e</guid><category /></item><item><title>Re: Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe</title><description>&amp;nbsp;Što se tiče samog AI-a, ne konkretno kopilota, ja koristim kineze i nemam tih problema. Deepseek preko api keya i možeš ga udarat do iznemoglosti, i neku siću ćeš platit. Imaju sad i Xiaomi i Ki...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934137.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 10:01:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5cba51b4f56dea9e135a2ae90117205e</guid><category /></item><item><title>Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe AI </title><description>Nekako mi ne deluje realistično ta priča "AI se ispostavlja kao skup i aljkav, firme shvataju da su pogrešile i da im trebaju ljudi (isto onoliko koliko i ranije)". Da li su se pohlepne kompanije preu...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934129.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 09:27:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">60e6ddfdf48e61093aa07057792d9d11</guid><category /></item><item><title>Re: Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe</title><description>S githubom i 10€ sam mogao more stvari napraviti. Uz pomoć na poslu uspio sam napraviti i cijelog bota za WoT.

 Sad mi je jedan upit i promjena u javi koju ne znam stukla 4€ :/</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934115.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 08:39:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c7c885449fd243f72ec50227eb71a374</guid><category /></item><item><title>Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe AI </title><description>uvodiš besplatni AI kako bi smanjio broj programera i troškove-&amp;gt;navukao si ljude na rad pomoću AI-&amp;gt;AI prestaje biti besplatan i košta više od plaća programera-&amp;gt;vraćaš programere koji više "ne...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934105.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 07:45:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6e702a1e5cd3cb3481bb68b530fc01a4</guid><category /></item><item><title>Re: Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe</title><description>Ali kako će onda neki menađer se iživljavat na zaposlenicima. </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934094.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 06:51:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6a85bd1b702a225c78247bdd4cd43812</guid><category /></item><item><title>Token-šok: Postaju li oglasi rješenje za skupe AI </title><description>Na kraju, hoće li se shvatiti da je možda plaća programera ipak bolji &amp;ldquo;trošak&amp;rdquo; od plaće koju zahtjevaju AI platforme? -&amp;nbsp;Ali to onda zahtjeva komunikaciju s ljudima, emotivnu inteligen...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/token-sok-postaju-oglasi-rjesenje-skupe-ai/6934080.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 04:47:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">75758c3d617d44b501aa12aeb68f4ea7</guid><category /></item></channel></rss>