﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 02:12:41 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 02 Jun 2026 09:13:09 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/312625.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;&amp;nbsp;p.s. koji apsolutno nevjerojatan nivo naivnosti, j3b3n0 nemoguce da itko sa IQ vecim od sobne temperature i dalje moze vjerovati da trziste tako funkcionira. Na zalost mnogi danas su u svo...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6934127.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 09:13:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fe7eecbea73f95e6aee075f8bdea517b</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Zaboravio si apple, adobe, itd. Bas se pitam gdje je nestao skandal oko udruzivanja u kartel, dogovora da si ne "poachaju" programere itd.&amp;nbsp;p.s. Ako je 2000 mid java dev imao 150-200 tisuca ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6934102.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 07:32:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">deac1db2c67e02d50cf697a212707236</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Evo samo ću odgovorit koje korporacije? 

HT i Combis. </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6934097.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 07:02:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">43969b88288a3ee0c8e4bd8f19fe6ffe</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Sa prosipanjem jeftinih floskula i ad-hominem napada vise govoris o sebi, nego o supstanci, sto je samo djelomicno ok. Ono sto nije ok je da s takvim bezvrijednim odgovorima ne pridonosis civili...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6934063.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Jun 2026 21:07:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2a26764cc780ff8b4fc8e1539bcfef33</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Ona koju bilo koji iskusni programer poznaje. Da karikiram ako neznas tko je/sto je code monkey vjerojatnost je da si to ti.&amp;nbsp;Problem je zasto masovni otkazi nisu jos krenuli jer poslodavci ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6934021.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Jun 2026 17:17:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3190a5086610fc631ab0d10145cfe947</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Koja/-e to tocno? Moze link(-ovi)?&amp;nbsp;konjRR kaže...&amp;nbsp;Vlak otkaza je mense cini tek krenuo. Chu chu.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Nisam bas siguran u to, lako bi moglo biti upravo obratno; prica se da je ne...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933889.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Jun 2026 04:22:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f11ddbbb545c06e5d03fe778eed7d0f5</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Ja to nigdje nisam napisao. Niti znam išta o tebi da bih to mogao napisati.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933775.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 20:41:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a6c1fc19f6aa2740bd812b914c7f469d</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Pa&amp;nbsp;osporio je većinu njegovih predviđanja.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933773.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 19:51:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">af91b195b25b7e6f53d34a12273249a9</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Jesi, statistika kaze da jesi. Danas vecina programera su upravo laznjaci, nekada dok se "zapravo" programiralo zvani code monkeys, i vjerojatno nemaju pojma. Vlak otkaza je mense cini tek krenu...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933752.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 18:10:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">da2d39fa94051b9711e467510e88a482</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Je, svakako. Bit ce da sam onda u skupini laznjaka koji nemaju pojma, a uzivaju u svom poslu i radu sa Codexom i Claudeom.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933751.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 17:57:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">50b6b113b0f6826e63a22dbd78911f1e</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Vau, lik je 100x inženjer več 6 mjeseci, dakle 50 godina čovjek sati.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933734.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 14:34:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4c59edff2d7b4c59f5b8165cb0c30639</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Tako je. Isto tako većina senior programera prezire čitanje i održavanje tuđeg koda.I kad to dvoje iskombiniraš, dobiješ hrpu nadrkanih i nezadovoljnih seniora koji ne žele&amp;nbsp;raditi po cijele...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933733.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 14:25:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fafb5adfc9f50ef4022865fc60d1aebe</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Nemozes vjerovat, AI uzrokovao regresiju struke do vremena assemblera kada se placalo po isporucenoj liniji koda.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Nije prvi put da su ljudi dobili novi alat i metaforicki se novim "cekicem"...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933726.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 13:24:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d2bf213b4a49b91696ccf85f3ba62166</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Ne priznaje se analiza, zar ocekujes da Claude bude objektivan prema svom tati.&amp;nbsp;😂</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933673.aspx</link><pubDate>Sat, 30 May 2026 09:32:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">204e4cd55598d951264749c386549298</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>..a ja sam ovo provukao kroz Grok i rekao mi je da tvorac Claude Codea nije 6 mj. napisao liniju koda jer je bio na porodiljnom.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933641.aspx</link><pubDate>Fri, 29 May 2026 20:32:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f5a5cbcfdc7c060bd9ea886fca019439</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Dao sam Claude-u članak i ove komentar i zatražio objektivnu analizu, evo analize:Cherny tvrdi da titula "softverski inženjer" počinje gubiti značenje, a da u Y Combinator startupima postotak koda koj...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933637.aspx</link><pubDate>Fri, 29 May 2026 19:48:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">32f9de936e5e6309ab85fcff75ff6653</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Pa u principu, da! To i je ta budućnost koja se priželjkuje. Korisnici će sami davati inpute AIu i on će im sve gotovo isporučiti na dlanu. Neće trebati više developeri, jel.&amp;nbsp;Stvarno se ne ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933634.aspx</link><pubDate>Fri, 29 May 2026 19:04:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0fe9e1b66cb9748f104a4660ef7072cd</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Analogija s parnim masinama i traktorima da bi bila validna, zahtijeva prvo da se dokaze da je ovo taj "next big thing", a ne moze sluziti sama po sebi da se dokaze da je to next big thing.&amp;nbsp;Drugi...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933609.aspx</link><pubDate>Fri, 29 May 2026 16:04:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">13773865870fc9900c43abd1e6e925ff</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Ne, sve ok, pitam zato nisam bio siguran na sto ciljas. Da odmah kazem: djelomice se slazem se s tobom - ali samo djelomice. Moj dojam je da ovo jos jedan K-curve moment (ne znam to bolje opisat...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933607.aspx</link><pubDate>Fri, 29 May 2026 15:45:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">26b4fe4c57069fe429915ac5415e4151</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Ne kuzim te, sto bi ai sam trebao setati do korisnika i sve ih ispitivati i drzati interview. Pa ako ti nije dovoljno fleksibilni da snims razgovor i ucitas u claudea , a on sve odradi, onda zai...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933589.aspx</link><pubDate>Fri, 29 May 2026 13:03:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">91f2b4d627e382d612955fac1a976a26</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Izvini, ali ne mogu, nemam snage vise pisati o tome zasto su poredjenja s traktorima i parnim masinama retardirana, zasto vibe-coding nije apstrakcija kakva je prelaz sa assemblera na npr. C. Ne...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933514.aspx</link><pubDate>Fri, 29 May 2026 03:32:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">214cb0fdb9d6524ea0d1ae36c216fd8a</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Zasto to mislis?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933504.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 21:04:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">042d4488076e2550bc0beab1afd1f6b2</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Clanak je najvecim dijelom tocan, jedino nisam bas siguran da je software engineer nesto sto ce nestati ili cemu ce se smanjiti znacaj, upravo suprotno. Iskustvo je (jos uvijek) nezamjenjivo i pametne...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933503.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 21:03:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aef9edb1f9f7a554e10e129fd894cc0b</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Ovo je zlatno doba, kaže, jedna osoba s agentima može graditi tvrtku vrijednu milijardu. Ono što ostaje vrijedno je sposobnost rješavanja problema, sustavnog razmišljanja i operiranja agentnim sustavi...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933496.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 19:51:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">adf807dcb711a5a871403b1f61ab9731</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Kakva gomila besmislica. I nije problem sto to ovaj lik tvrdi, to mu je posao da nam prodaje svoju pricu i zelje. Problem je sto to autor tako nekriticki i odusevljeno prenosi. Mozda  je zapravo Claud...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933494.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 19:41:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c3e30c5434633eaac06da6b29f1ce626</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;link</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933453.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 14:53:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bde7f1134b20baed61b91e09d85abbd9</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Slicno imamo vec odavno sa IT tvrtkama. Probaj napravit bilo kakav biznis bez Googla ili Microsofta. 
Kod AIja je situacija cak dosta bolja. Imamo dvije frontier tvrtke, dvije koje malo zaostaju i go...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933451.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 14:30:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1fe567441a02806818814f5465c9b4d2</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;ne može se usporedit s traktorom/bageom nit s bilo kojim strojem..&amp;nbsp;da sam sebe kopiram s druge teme;&amp;nbsp;ako ces tako usporedivati onda to izgleda ovako, pojavio se bager, skupa s njim i b...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933444.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 14:06:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c4467a0532d6e7ec05d70f79bbefe9fd</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;zato jer je skupo za sve pitat AI.a. Puno je bolje imati isprogramirani deterministicki alat, softver koji ce radit brzo i tocno, bez AI-ja koji svaki put moze dat razlicit odgovor. AI je super ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933443.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 14:01:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8071423be2915ffb6fc1b79b2d787046</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Povratka vise nema. Ili placaj tokene ili propadas. 
Mozes napraviti usporedbu sa cijenom traktora. Traktori nikad skuplji ali svjedno neces zaposlit 100 filipinaca da ti kopaju zemlju nego ces dignu...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933439.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 13:46:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e71e65ec87c5d8937406e5512450f411</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>+1Claude (ili bilo koji bitniji AI) je uz kvalitetan .md ekstremno mocna sprava.AI nije samo programiranje nego dize apsolutno cijelu organizaciju posla na jednu novu razinu, u svakom aspektu.jel ce b...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933438.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 13:40:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fb8c1f48b0cc158aee35cafc2c8e7925</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>cijene tokena mogu ići samo gore...uskoro ćemo sve novce davati trojici amera i ćeškati se po glavi što smo to napravili...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933435.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 13:27:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cea0fdeba11652a75704bccadce83575</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Token Coach je sada najtrazeniji posao. Ucite ljude kako optimalno iskoristiti tokene.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933432.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 13:10:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8449e030495126d0591c7224581f7b5c</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Šta ste se uzrujali svi, umjesto da si tražite nove poslove na baušteli&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933428.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 12:48:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5891bb816b46e81a646c37af2825bb49</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Ljudi rade jednu gresku. Naime, ovo je sve jos relativno novo. Za 2 godine ce biti druga prica, a za 5... Citam jucer neki tekst o keramicarima i robotu koji postavlja plocice na velikim povrsinama. N...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933427.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 12:42:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">729cab61fed5249ecacca934f1f12957</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;"Zakače dokumente" - to je glavni problem cijele priče.Treba prvo imati dokumente, detaljno sve opisano i razrađeno da bi dobio nešto van.A to je većina posla.&amp;nbsp;Još nisam radio na projektu d...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933425.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 12:28:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c3c4273d945dd5eae1079fbd59020c50</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;pa upravo o tome se i radi da zna za sto koristis, zna kako rade procesi i zna sam koji tip sprem,anja podataka i kako je najbolji za pojedinu primjenu.&amp;nbsp; Pa kad mu dam da mi rjesi problem n...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933424.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 12:20:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c755faf722ce3c4eeed0e848a3ddd99f</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933419.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 12:01:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">43fd6b16cdd94f7adf70d3f6a690c367</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>U pravu si stvari se razvijaju i nisu statične, setovi podataka na kojima AI ući se povečavaju i oni posljedično rade bolji posao.Ja bih rekao da je moja&amp;nbsp;programerska generacija trenutno u zenitu...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933418.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 11:52:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f3fbb5df568b2b440793a76ae7254c74</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Da. Ali i dalje moras imat bazu iz koje ce AI ucit. A bazu treba... programirat. Arhitektura baze za pitanje skladista nije ista kao i arhitektura baze neke igre.Mozes ti svom AIu dat bilo koji ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933417.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 11:43:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0b2073ae64271d06e5cad715a86b2498</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>sves ce nas na obicne manualace, opsluzivace stroja, dok i to ai ne preuzme.&amp;nbsp; Ne treba trenutno stanje gledati kao krajnje stanje, velika pogreska.&amp;nbsp; Nit ice uskoro vozac trebati u autu , nit...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933416.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 11:42:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">70f00f56b732388ee80aa0d0aa366c96</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>AI kod je kao Rimčev robo taxi. Da budeš siguran da će funkcionirati po očekivanju trebaš vozača za upravljaćem cijelo vrijeme.&amp;nbsp;Pardon ne vozača nego operatera. Ovak neće više biti programer nego...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933414.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 11:38:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">81457832d928e29aa809f744b3533576</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>koristim dosta claude, samo bih skrenuo na jednu sitnicu&amp;nbsp; vezano uz par komntara na pocetku, vidim da tjesite sami sebe :)&amp;nbsp; Znaci programiranje je samo jedan dio onoga sto claude moze, njego...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933411.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 11:19:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6f24cc10aa0847f248c4250cf3ba3039</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>u zadnje vrijeme više čujem "pokušavam popraviti ovo što je ai nasrao zadnjih par mjeseci" nego "ai mi sve napisao"</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933409.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 11:04:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d8a2425aa7663e899d7b8b3312ceae2a</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Koristim AI za programiranje, ali zna i on fušarit, ne želi trošit tokene ni on ako nije potrebno.Na primjer pitaj ga da ti isprogramira bilo što iole kompleksnije, dobit ćeš odgovor, "pozovi taj i ta...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933407.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 10:53:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3567a9cd00b218d0ce58893b2f1da6e4</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>&amp;nbsp;Baš, svi kao sprdaju AI da je dobar za jednostavne aplikacije i kraće projekte itd., ko da svi rade u NASA-i pa da nije dostojan tog da ga koriste.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933405.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 10:45:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">560ee5cf61835e7ebdd9dc8a8103fb0b</guid><category /></item><item><title>Re: Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju kod</title><description>Točno, samo što će trebati učiti novo znanje, koje je složenije nego sadašnje. Ako to usporedimo s poljoprivrednikom, poljoprivrednik koji ore s konjem treba daleko manje znanja od onog koji ore s tra...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933395.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 10:05:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ed42cda82fba87209fcd5f5617befcc3</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Ja se pitam zašto kodirati nove programe?Kad me zanima koliko je 2+2 ne kažem AI-u neka isprogrami kalkulator, nego očekujem odgovor.Zašto se mučiti s programiranjem... eto na primjer softvera o stanj...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933393.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 10:02:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">21e7dfc71d445df7d5b57456073e9ea0</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Kako je ljepo bit programer i živit u iluziji u današnje vrijeme...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933392.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 10:02:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">71ebfb8f70b74c0c1cdcbdcda830f860</guid><category /></item><item><title>Tvorac Claude Codea: "Nisam napisao liniju koda ru</title><description>Možeš koristiti AI za pisanje cijelog koda, ali trebaš svejedno znati kodirati da pročitaš i provjeriš kod, a i da daš uputu AI-u što želiš.&amp;nbsp;Neka stavi nekog čovjeka sa ulice i da mu da kodira ko...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/tvorac-claude-codea-nisam-napisao-liniju-koda-ru/6933378.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 08:52:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6167f37696be2339bb2edc5b74709b1e</guid><category /></item></channel></rss>