﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 20:28:35 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 16 May 2026 05:04:42 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Nakon prve nuklearne eksplozije nastao je "nemoguć</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nakon-prve-nuklearne-eksplozije-nastao-nemoguc/312419.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Nakon prve nuklearne eksplozije nastao je "nemoguć</title><description>Ne znači. Postanak minerala ovisi o agensu (tlak, temperatura, voda) i geološkoj podlozi. Koji će minerali nastati nuklearnom eksplozijom ovisi o tome na čemu je ili u čemu eksplodirala. Nukelarna eks...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nakon-prve-nuklearne-eksplozije-nastao-nemoguc/6931123.aspx</link><pubDate>Sat, 16 May 2026 05:04:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bc466fab0ceedab6a541fb37c5e4b9f7</guid><category /></item><item><title>Re: Nakon prve nuklearne eksplozije nastao je "nem</title><description>&amp;nbsp;Hmm, semantiku na stranu, znači li to da svaka specifična nuklearna eksplozija može proizvesti neki novi specifičan mineral?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nakon-prve-nuklearne-eksplozije-nastao-nemoguc/6931087.aspx</link><pubDate>Fri, 15 May 2026 19:26:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0b9ea8e06e154249c75aadffe5c49690</guid><category /></item><item><title>Re: Nakon prve nuklearne eksplozije nastao je "nem</title><description>🙄
nadam se da se čuje</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nakon-prve-nuklearne-eksplozije-nastao-nemoguc/6931066.aspx</link><pubDate>Fri, 15 May 2026 17:37:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cfdbf87f8b30a692b29490afb89450e6</guid><category /></item><item><title>Re: Nakon prve nuklearne eksplozije nastao je "nem</title><description>&amp;nbsp;&amp;nbsp;Sve si krivo rekao, postoji samo Um / svijest.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nakon-prve-nuklearne-eksplozije-nastao-nemoguc/6931015.aspx</link><pubDate>Fri, 15 May 2026 14:30:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">695778248b8271aefe1f8cf57c80b84f</guid><category /></item><item><title>Re: Nakon prve nuklearne eksplozije nastao je "nem</title><description>zato ča po njima postoji priroda i ljudi...a u stvarnosti postoji samo priroda...pa tako svo ljudsko ponašanje je isto prirodno...u stvari na zemlji od organskog života postoji biljne i životinjske vr...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nakon-prve-nuklearne-eksplozije-nastao-nemoguc/6931011.aspx</link><pubDate>Fri, 15 May 2026 14:16:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7104d303e328a6b3fed0c83275a99a3d</guid><category /></item><item><title>Nakon prve nuklearne eksplozije nastao je "nemoguć</title><description>Da su ovi klatrati nastali prirodnim procesom, recimo padom asteroida, onda bi se zvali mineralima, te priključili spisku 6000 poznatih minerala. Ovako, ne zna se što su. Nisu umjetne tvari, jer nisu ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nakon-prve-nuklearne-eksplozije-nastao-nemoguc/6930961.aspx</link><pubDate>Fri, 15 May 2026 09:10:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">115eed11c0f905f7bb963a27cd1208b6</guid><category /></item></channel></rss>