﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 02:28:24 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 14 May 2026 10:31:33 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Škoda najavljuje Peaq kao prostrani SUV bez kompro</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/skoda-najavljuje-peaq-kao-prostrani-suv-bez-kompro/312395.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Škoda najavljuje Peaq kao prostrani SUV bez kompro</title><description>Sad bih kupio Fiću, ali da je na lektriku.Za po gradu, top, a i za izlete do 50 km, iako sam kao malji išao preko BiH s njim na more u odmaralište firme moga oca kao i Stric Jura.&amp;nbsp;Čak bih rekao d...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/skoda-najavljuje-peaq-kao-prostrani-suv-bez-kompro/6930819.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 10:31:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0b0872ce4d6a9a5ec2bc2672f5156a07</guid><category /></item><item><title>Re: Škoda najavljuje Peaq kao prostrani SUV bez ko</title><description>&amp;nbsp;dilema bilaizmeđu ignis i stepway...a s obzirom da sam imao iskustvo spavanja u twingu...na svojih 186cm...sam htio da mi to iskustvo eventualno sljedeći put bude bolje pa sam uzeo stepway...s o...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/skoda-najavljuje-peaq-kao-prostrani-suv-bez-kompro/6930817.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 10:20:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0f1568a8ff058272ac449d758b8c5f5c</guid><category /></item><item><title>Re: Škoda najavljuje Peaq kao prostrani SUV bez ko</title><description>opjevana Route 66 je dobrim dijelom (bio u missouriu na njoj) je loše održavana lokalna cesta u Hrvatskoj, dvotračna...&amp;nbsp;Kamiončad su za - ne znam što...&amp;nbsp;Kad sam se rodil, stara, koja je bila...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/skoda-najavljuje-peaq-kao-prostrani-suv-bez-kompro/6930805.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 09:04:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">faabbc3818a77b073afdb30f4e016a40</guid><category /></item><item><title>Škoda najavljuje Peaq kao prostrani SUV bez kompro</title><description>Ovakvi kamioni su besmisleni ak ne živiš na route 66.Kakva je ovo ekologija ako treba iskopati pola Afrike da se napravi jedan auto.&amp;nbsp;Ako hoćeš imati najveće prevozno sredstvo u susjedstvu i sjedi...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/skoda-najavljuje-peaq-kao-prostrani-suv-bez-kompro/6930801.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 08:01:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">80089cf31901087ad2216ab47cfdba76</guid><category /></item><item><title>Škoda najavljuje Peaq kao prostrani SUV bez kompro</title><description>Imam Kodiaq-a i nakon dvije godine razmišljam o promjeni jer mi je auto jednostavno prevelik za grad. Da, 910L prtljažnika je bogovski, ali voziti, parkirati i slično po uskim učličicama, malim parkir...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/skoda-najavljuje-peaq-kao-prostrani-suv-bez-kompro/6930784.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 06:37:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7ea02026011cf2a4dd812c001c52e1a5</guid><category /></item></channel></rss>