﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 12:57:27 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 14 May 2026 19:18:32 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/312394.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>Betteridge's law of headlines is an adage that states: "Any headline that ends in a question mark can be answered by the word no."</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930899.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 19:18:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">03dc1eecaca32f2823d4831cf647b350</guid><category /></item><item><title>Re: Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>Neo je konkurent Chromebooku</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930888.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 17:50:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">69331d49e00e4ef57ab2ddf6c8329612</guid><category /></item><item><title>Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>Uočio sam prvo u članku ono na kraju, "što nudi", a gledamo globalno recimo to tako!&amp;nbsp;Ma samo što se već prije spomenulo, nikakav OS (moje skromno subjektivno razmišljanje), a još Karlovac tome pl...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930886.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 17:48:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e2e13c14cae7d1041501f98a4106d044</guid><category /></item><item><title>Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>Sve je u bilo u redu, Android laptop, samo da nije AI u prvom planu. Ovako, kako sami kazu: Designed for Gemini Intelligence, je bljak.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930883.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 17:23:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ec125cd91ce53592e165eb9da16e9b7c</guid><category /></item><item><title>Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>Macbook Neo ga je poslao na&amp;nbsp;Google cemetery, a da još nije ni izašao.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930837.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 12:56:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d54e80716bbed9ab3b58f43e6856240f</guid><category /></item><item><title>Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>sve se to bazira na chromeu koji je nekoristiv zbog reklama. ja sam voljan prec, cak bi i sve iz ekosustava pokupovao ali chrome se vise ne moze koristit&amp;nbsp;jednostavno</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930781.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 06:20:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">875e0e187420f155fa77eb594311c5db</guid><category /></item><item><title>Re: Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>&amp;nbsp;Ne nego u naslovu ne bi trebala biti nikakva takva glupa pitanja.Ali to je moderno novinarstvo...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930778.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 06:11:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2da6109ad2b1945965bce033bb8ea2f4</guid><category /></item><item><title>Najavljen Googlebook: koliko bi ga platili?</title><description>Ne bih ga platio.Mislim da je bolja opcija od Winblowsa, ali lošija od macOS-a&amp;nbsp;(to je, naravno, samo moja osobna preferenca).Makar je Wondoz još uvijek OS za igranje igara...&amp;nbsp;Usput, u naslov...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/najavljen-googlebook-koliko-ga-platili/6930776.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 05:47:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2fd00588797a7a39835a6869f992b1c0</guid><category /></item></channel></rss>