﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 04:02:38 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 13 May 2026 21:31:21 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/sony-xperia-1-viii-dalje-utor-microsd-3/312387.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3</title><description>&amp;nbsp;Koje cijene? Za Sony.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/sony-xperia-1-viii-dalje-utor-microsd-3/6930769.aspx</link><pubDate>Wed, 13 May 2026 21:31:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ac79b5259e233b5a38899a8edc2d3de4</guid><category /></item><item><title>Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3</title><description>1500E...a ča vridi&amp;nbsp; SD utor...sad kad 1TB dođe 200E&amp;nbsp;za 800 jurića(vakuum) S25U...Iphone 16 pro&amp;nbsp;čak jabuka ima veće senzore...sony očito to namjerno radi&amp;nbsp;sony_xperia_1_viii-review</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/sony-xperia-1-viii-dalje-utor-microsd-3/6930741.aspx</link><pubDate>Wed, 13 May 2026 17:01:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0d51784ab3a3fc7485ac43d11d092cc9</guid><category /></item><item><title>Re: Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD</title><description>Da nije bilo Stivena, vjerujem da bi Nokia otišla do kraja sa Meego i bila najvjerojatnije 3. veliki mobilni sustav danas. </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/sony-xperia-1-viii-dalje-utor-microsd-3/6930739.aspx</link><pubDate>Wed, 13 May 2026 16:40:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b6fcd4f08ae54563027adcc9cdc2b123</guid><category /></item><item><title>Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3</title><description>Zaglavili u istoriji. Nesto kao Nokia kad je stedila na ram memoriji i odgadjanju prelaska na android.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/sony-xperia-1-viii-dalje-utor-microsd-3/6930737.aspx</link><pubDate>Wed, 13 May 2026 16:35:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ddfc315969ab72c8d8f7c28da70db526</guid><category /></item><item><title>Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3</title><description>Ne znam za vas ali meni je prošli dizajn bio puno bolji. Ovo iza je baš nakarda.&amp;nbsp;Tonu polako ali sigurno</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/sony-xperia-1-viii-dalje-utor-microsd-3/6930736.aspx</link><pubDate>Wed, 13 May 2026 16:33:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">10976ba8ed60d885322a509aabbcd304</guid><category /></item></channel></rss>