﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 19:51:15 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 09 May 2026 21:38:10 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Heroes of Might and Magic: Olden Era  — Dašak nost</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/heroes-of-might-and-magic-olden-era--dasak-nost/312318.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Heroes of Might and Magic: Olden Era  — Dašak nost</title><description>Igram par dana :) odlična igra. Jako me podsjeća na HoMM3, koji&amp;nbsp;mi je do današnjeg dana najdraži nastavak.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/heroes-of-might-and-magic-olden-era--dasak-nost/6930069.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 21:38:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e599c52049f9500addde88cff9680d48</guid><category /></item><item><title>Re: Heroes of Might and Magic: Olden Era  — Dašak </title><description>Mene stalno izbacuje iz igre - moj komp

Inače mi se dopada novi dio legendarnog serijala. </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/heroes-of-might-and-magic-olden-era--dasak-nost/6930040.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 17:53:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b8c3bae3cc3e776134e9362eeb394852</guid><category /></item><item><title>Re: Heroes of Might and Magic: Olden Era  — Dašak </title><description>Već par godina igram HoMM: HOTA (Horn of the abyss), neslužbena ekspanzija koja je popravila bugove, dodala 3 nove frakcije, mape, kampanje, artefakte itd. Vrhunska stvar.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/heroes-of-might-and-magic-olden-era--dasak-nost/6930015.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 15:04:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4b14a790eb896e5a5650ac2bba5f2715</guid><category /></item><item><title>Heroes of Might and Magic: Olden Era  — Dašak nost</title><description>&amp;nbsp;Logicki i izvedben, muzicki, zvukovno, igra je vrh. I dan danas.Sjecam se jednog jutra u Moskovskom Metrou kada sam isao na posao, i primjetio jednog mladca od cca 20-ak godina kako nesto igra n...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/heroes-of-might-and-magic-olden-era--dasak-nost/6930010.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 13:57:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ca2e718d38037451d07935c8e1e8bda3</guid><category /></item></channel></rss>