﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 02:12:07 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 10 May 2026 22:02:44 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/312317.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Ili to ili pametno prstenje.

To svi pro trkaći biciklisti imaju na zapešću no poneki nose prsten , vjerojatno sponzori. Ali njima je potreban oblak i povezivanje gdje treneri imaju sve podatke o sv...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930236.aspx</link><pubDate>Sun, 10 May 2026 22:02:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">097a7f09dc7fcb8392b804b44a2b13ff</guid><category /></item><item><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>meni se ovo čini kao dobra ideja, prešao sam pet banki i ne bi bilo loše imati neke podatke o zdravlju, a obzirom da koristim pixel tim boljesat mi se ne da nositi, ne vidim potrebu za njim dok u džep...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930157.aspx</link><pubDate>Sun, 10 May 2026 13:37:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5d547b710274d4bbe12178e25b3accab</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>&amp;nbsp;Ja ništa nemam, i kao što sam rekao, prošao je sat svašta i ko nov. S time da je i baterija nakon 2 godine na 97% kapaciteta. Praktički ko prvi dan.&amp;nbsp;Taj njihov ekosustav je super. Kad se sv...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930127.aspx</link><pubDate>Sun, 10 May 2026 10:10:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fa8e444cec7bf9595d822219d905ddd9</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>&amp;nbsp;Ma da, to me i ponukalo na eksperiment (jer sam cuo samo dobre stvari od korisnika dvojke). Inace uzeo sam iPhone Air (iako je po mnogin review-ima popljuvan ali preporucam bez obzira na blacenj...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930106.aspx</link><pubDate>Sun, 10 May 2026 08:52:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ce1badc2584d3bde5c87beeba46133f2</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>&amp;nbsp;Imam ultra2 i mogu potvrditi, s time da bi nadodao da je sat ekstremno kvalitetno napravljen. Izdržljivost na udarce i ogrebotine je nešto što još nisam vidio kod mobilnih uređaja. Dakle imam ga...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930083.aspx</link><pubDate>Sun, 10 May 2026 06:03:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c0eff502ff3c40c9a0806ad275ba4e7f</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Postoji jos i amazfit helio strap koji radi bez pretplate</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930078.aspx</link><pubDate>Sun, 10 May 2026 05:43:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d7f42f8450c159f1d492233d4d28e9b9</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Zato jer bi taj uređaj bio preskup večini i ne bi ima sve funkcionalnosti radi ograničenja rada u offline okruženju.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930074.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 22:14:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">49bf5ddaadb291d322031489e8c38632</guid><category /></item><item><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Sada, kad je modni trend biti kritičan prema tehnologijiUvijek sam volio tehnogiju - ali kao i mnogi drugi volim tehnologiju koja je korisna, koju ja kontrolisem i koja ima svrhu. Nije mi cak bitno da...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930056.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 19:47:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0c52ea57305e81fb1570a22bc324fdfe</guid><category /></item><item><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>&amp;nbsp;Nemam pojma.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Imam Apple Watch 3 Ultra, i ne smeta me veci ekran.&amp;nbsp;Ima jacu bateriju, drzi mi do full 3 dana i to mi je super.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930035.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 17:20:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">058e33e3831489c4b4d781715a511d61</guid><category /></item><item><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Paradigma se promjenila u zadnjih 20-30 godina, konzumenti su sada izvor informacija za negdje/nešto (oblak), nisu više primatelji informacija, uređaj bez oblaka ne šljaka.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930034.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 17:19:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e9cc9cd80e824ea194514a624f4c6103</guid><category /></item><item><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Ja osobno ovako nešto želim i čekam.&amp;nbsp;Obožavam nositi mehaničke satove ali isto tako želim što manji, što lakši i što neupadljiviji uređaj koji mjeri i prikuplja podatke o tijelu/aktivnosti, ali d...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930012.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 13:58:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9e933129f2638712e8226ac842827c6b</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Ima to i svojih prednosti. Znate ovaj problem, tonovi i vibracija na mobitelu isključeni ali vibrira ti sat ili lošija polovica vidi da ti je sat zasvijetlio i odmah pita tko ti šalje ... 🧐😅 </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930008.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 13:54:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c334ed4352f6cc9cf7fb424731a1180e</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>što će mi išta na ruci ako barem ne pokazuje vrijeme i notifikacije da ne moram posezati za mobitelom.
pa čak i samo vrijeme/alarm je ok.
sve ostalo na ruci samo smeta.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6930002.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 12:52:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b4f4ac4ed2d93523ce550ff4d1df9ccd</guid><category /></item><item><title>Re: Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Manji sat ali veći telefon, tako da nemaš na ruci nego u ruci! Definitivno bježanje od ekrana, ma moš mislit!&amp;nbsp;Izgasit internet za mjesec dana&amp;nbsp; da nam se malo duša odmori od šeranja&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6929995.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 11:42:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">989ac317fb25b64fe47634079c89a0b9</guid><category /></item><item><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Imao sam prvi mi-band, isto bez ekrana. Glavni zadatak je bilo signalizacija kako se na mobitelu nešto događa - vibriranjem.Imaju li ova dva uređaja iz teksta ikakav način obavještavanja (ton/ledica/v...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6929990.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 10:55:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9d837fe3bd1b571c7304be1f581f0495</guid><category /></item><item><title>Manje je više: Tko još treba ekran na ruci?</title><description>Manje je više, tko još treba išta na ruci?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/manje-vise-tko-jos-treba-ekran-ruci/6929989.aspx</link><pubDate>Sat, 09 May 2026 10:54:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">23133f56dc26d360ee8ff6a40b560c15</guid><category /></item></channel></rss>