﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 05:36:43 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 02 Jun 2026 20:47:12 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Kupnja - Ostalo</description><title>[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/kupnja-ostalo/prodaja-monitor-27-2k--2560x1440--rezolucije/312049.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije</title><description>samo da javim.kupio na kraju g27qi 2026 model, nov za 110&amp;euro; s garancijom na njuški.&amp;nbsp;Mislim da nema bolje za te novce&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/kupnja-ostalo/prodaja-monitor-27-2k--2560x1440--rezolucije/6934258.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Jun 2026 20:47:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">68ff645fbf4a64793cbb96f63713c7ef</guid><category /></item><item><title>[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije</title><description>I ovaj bi trebao biti ok:&amp;nbsp;https://www.nabava.net/monitori/titan-army-27g2r2-monitor-cijena-ips-27-16-9-799029411&amp;nbsp;Do nedavno mu je cijena bila 115&amp;euro;, sad je malo skuplji ali za te specke ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/kupnja-ostalo/prodaja-monitor-27-2k--2560x1440--rezolucije/6927277.aspx</link><pubDate>Wed, 22 Apr 2026 13:39:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5b7bd50b6c44ae30d88b39cdabb35d4c</guid><category /></item><item><title>Re: [Kupnja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezoluci</title><description>Našao sam danas taj monitor na nabavi.net.Čini se dobar za 100&amp;euro; :)&amp;nbsp;Ako netko ne ponudi neki dell U2717,U2718, U2719 ili neki takav sličan monitor uzet ću kineza&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/kupnja-ostalo/prodaja-monitor-27-2k--2560x1440--rezolucije/6927132.aspx</link><pubDate>Tue, 21 Apr 2026 16:58:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fae56c15d04a35d219cd7d566b0c42e3</guid><category /></item><item><title>Re: [Kupnja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezoluci</title><description>Pa uzmi novii to jos dobar&amp;nbsp;https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/xiaomi-a27qi-ips-monitor-siroku-namjenu-14/311156.aspx</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/kupnja-ostalo/prodaja-monitor-27-2k--2560x1440--rezolucije/6927126.aspx</link><pubDate>Tue, 21 Apr 2026 16:30:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9c598d48d06749d649f02fa6fcf60ba3</guid><category /></item><item><title>[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije</title><description>u vacomu imaš dosl titan 100tinjak eura nov</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/kupnja-ostalo/prodaja-monitor-27-2k--2560x1440--rezolucije/6927065.aspx</link><pubDate>Tue, 21 Apr 2026 10:00:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fb5bff1a496d6057399ea90924ba1b3d</guid><category /></item><item><title>[Kupnja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije</title><description>Kupujem monitor kao što piše u naslovu.Treba mi za posao, može biti i 60hz.&amp;nbsp;što jeftiniji to boljePonude na pm</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/kupnja-ostalo/prodaja-monitor-27-2k--2560x1440--rezolucije/6927052.aspx</link><pubDate>Tue, 21 Apr 2026 07:49:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f9b8b7a8a1be794eb704e23b255e3714</guid><category /></item></channel></rss>