﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 15:04:20 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 01 Aug 2025 20:31:06 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Nizak postotak recikliranja starih uređaja u EU</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/307675.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>Da, kad si spomenuo to za susjede i smeće evo jučer ušao kod jednih i šokiran gledam u sobi onaj debeli tv samsung 🙄
I pitam se da li je realno da "to" držiš u kući, ajd možda će jednog dana biti na...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6869026.aspx</link><pubDate>Fri, 01 Aug 2025 20:31:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0c4298285c966cc2d303066af02ab70b</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>&amp;nbsp;nikad ne znaš&amp;nbsp;što će imati vrijednost za 20-30-40 godina, kad bi znali bilo bi lako. znam lika koji je od sačuvanih LMS i ZS stripova kupio stan. teoretski trash stripovi koje smo kupovali ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868958.aspx</link><pubDate>Fri, 01 Aug 2025 15:25:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aef9fe9de479d6332fed112c3a641f23</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>OK, neke stvari treba sačuvati radi toga što će vrijediti više kako vrijeme prolazi i nekako se to da naslutiti, bat : 

"All were factory sealed in their original packaging.

The iPhone is one of...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868776.aspx</link><pubDate>Thu, 31 Jul 2025 20:37:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5b70c370b98dc26572ad24d067fa190c</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>&amp;nbsp;and then again...&amp;nbsp;https://fortune.com/2023/07/19/first-generation-apple-iphone-sells-auction-record-price-over-190000/</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868690.aspx</link><pubDate>Thu, 31 Jul 2025 14:22:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a342963f7b8b785ba2ce8f774b7015b3</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>U pošti kad kod hoćeš možeš prodati stari mobitel , u skoro svim tekekomima predaš stari mobitel a umanje ti cijenu za novi, također i zalagaonice otkupljuju.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868620.aspx</link><pubDate>Thu, 31 Jul 2025 11:20:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9e2bb08dad851e1616fe40c2d8fca6f0</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>&amp;nbsp;velika vecina vrijednih metala uopce ne reagira na magnetizam.&amp;nbsp;&amp;nbsp;btw da bar postoji nesto tipa https://ie.webuy.com/mozes prodat kakvu god potrosacku elektroniku hoces, dok god je u rel...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868581.aspx</link><pubDate>Thu, 31 Jul 2025 09:55:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">64fe5c83f9e97c8e88149c11ca13d420</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>Šime nije baš tako crno bijelo ali sivo je da 😉
Zdrobe na traci mobitele i elektroniku valjkom , traka prolazi kroz magnet , što privuče magnet metal je i ide dalje na separaciju, što ne privuče mož...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868530.aspx</link><pubDate>Thu, 31 Jul 2025 07:58:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5d4d67e8bd20120eb565152e2129171a</guid><category /></item><item><title>Nizak postotak recikliranja starih uređaja u EU</title><description>Zapakiraju smece na kontejnerske brodove i odfuraju u afriku. Onda ovi tamo razvrstaju, pale nasred plaza i prodaju pod zeljezo. Pa sve onda nazad k nama ili u kinu.&amp;nbsp;Kakva ekologija, picke materi...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868522.aspx</link><pubDate>Thu, 31 Jul 2025 07:19:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fe4eef6bc0f2ce80c57aaf78f3f9d243</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>Ljudi nemojte skupljati smeće po ladicama , tavanima i podrumima, danas tehnologa brzo zastari i sigurno nećete koristiti stari mobitel kad novi rikne nego će te odmah kupiti novi ili noviji. Tako da ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868517.aspx</link><pubDate>Thu, 31 Jul 2025 06:31:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5daf7cd261ee62d2df0c53de1f0b7ac2</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>Njih koristim jedino umjesto alarma ujutro</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868459.aspx</link><pubDate>Wed, 30 Jul 2025 18:31:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c931e5fb90af14824b3bda112d102407</guid><category /></item><item><title>Re: Nizak postotak recikliranja starih uređaja u E</title><description>&amp;nbsp;a sakupljači sekundarnih sirovina?&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868127.aspx</link><pubDate>Tue, 29 Jul 2025 16:17:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9368f992108b0217f9817e5a0cc6939b</guid><category /></item><item><title>Nizak postotak recikliranja starih uređaja u EU</title><description>Nek ucine recikliranje primamljivijim, a ne da ja moram lutat po gradu da nadem di mogu sa elektronickim otpadom. Za mene jos uvik to ide u mijesoviti otpad jer mi po kuci ne triba</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868112.aspx</link><pubDate>Tue, 29 Jul 2025 15:37:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a25dc8984cdfda91beb3e731f2025092</guid><category /></item><item><title>Nizak postotak recikliranja starih uređaja u EU</title><description>Kako se zatrpavamo tom glupom elektronikom...Sav taj tehnoloski napredak dolazi uz cijenu koju placamo, rata ce bit samo veca...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868056.aspx</link><pubDate>Tue, 29 Jul 2025 11:51:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">deb263c6dd511ef04817d5ee48e46141</guid><category /></item><item><title>Nizak postotak recikliranja starih uređaja u EU</title><description>Stari ispravni uredaj dobro dode u nuzdi&amp;nbsp;ako ti se novi razbije ili pokvari...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nizak-postotak-recikliranja-starih-uredaja-eu/6868053.aspx</link><pubDate>Tue, 29 Jul 2025 11:34:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d01e6b63c07254089b173781d9ecaf9f</guid><category /></item></channel></rss>