﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 17:24:40 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 11 Jun 2025 11:45:25 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/306888.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>Naravno na jabuci nesto cega nema niti moze raditi😂😂😂</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857897.aspx</link><pubDate>Wed, 11 Jun 2025 11:45:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e847ff20b658d922ef30004ac37fd2f3</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Niti je android savrsen, niti je ios savrsen. Na kompromis pristajes ovisno kako okreneš i što su ti prioriteti. Ali da na jednom nešto radi, a na drugom ne je neistina.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857880.aspx</link><pubDate>Wed, 11 Jun 2025 10:55:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">49f23bba40ea51ee335150e9f75a3183</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>Ako se ne varam vidio sam da sad u galeriji mogu i mape raditi??🤦😂💩</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857864.aspx</link><pubDate>Wed, 11 Jun 2025 09:05:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">48930a45c91887963b91cc38fcda292f</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;I to jos doplatis ;) Appleu kapa dolje..... Doveli su do savrsenstva less is more&amp;nbsp; ;)Evo sad ide mobitel sa mini baterijom al to nije problem jer lako dokupis vanjsku bateriju ;) Nasli su n...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857836.aspx</link><pubDate>Wed, 11 Jun 2025 07:03:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ed5a254afb394a478f77f53ab11313b4</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>Po napisanom ispada da se neki naviknu  na gore🤦😂nema boljeg a niš ne radi jednostavno, prejebeno😂 </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857811.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 20:10:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2a31840cfbc1426e33f25170f2ac7df0</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>Četri miseca koristim iPhone 12 pro i nemam tako skoro želju se vratiti na Android...jesu malo spetljali to sa ringtone Ali zna se radi čega...radi toga da ih kupuješ gotove a ne da praviš svoje...ist...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857780.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 16:29:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">86ba9fede82a91e47eaa8410bfd29c1e</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Ne punim ništa od uređaja preko noći, punim kad sam doma i mogu reagirati u slučaju nedaj bože i ne držim punjače u utičnici ako se određeni uređaj ne puni, možda malo paranoično ali takav sam. ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857772.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 15:39:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7a300c7c1f482f1481f6274839a991e0</guid><category /></item><item><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><description>Tek je beta, vjerujem da će to ispeglati koliko toliko do jeseni, a vjerojatno će se i prozirnost moći smanjiti u accesibility, a možda i kao setting.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857765.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 15:14:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a40760856986934f2dafe743f84127c7</guid><category /></item><item><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><description>zasto ne kupite mob cija baterija moze izdrzat cijeli dan i onda ga jednostavno preko noci dok spavate ostavite na punjacu?&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;sto se tice teme. uzas</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857749.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 13:42:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8fe619d21dc8ceed598c36746c83645e</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Da evo stavio ga na punjač bio je na nekih 14%, zvoni evo poziva vidim odma baterija 73% dosta za cijeli dan. U principu imam mobitel do 2 godine i onda mijenjam, ovaj ću možda i zadržati dulje,...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857735.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 12:33:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bfec8a2df02c479aeadce42cc505d503</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Ccccc nije valjda da ga tako ponizavas ;) To je pro uredja i investicija a ne potrosacka elektronika ;) Ja mobitel gledam kao nesto sto sluzi meni a ne ja njemu. Mlatim ga i maltretiram na sve m...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857712.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 10:22:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3838937f637993c24a18af57aadbe9c8</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Sad kad si spomenuo, mislim ja iskreno ne pazim na bateriju, punim, nadopunim, skinem s punjača na 40,60,80%. Gledam mobitel kao potrošni gadget. 😄</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857711.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 10:19:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8b2c626a090dbc041c05d1c6ec9bb083</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;A ja na androidu imam custom ringtone i stavim ringtone sa iphone-a ;) A tek kad otkriju brzo punjenje od 120W pa ti se mob napuni za 25 minuta umjesto 2 sata i poslije 2 godine baterija kao nov...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857710.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 10:17:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">97e992de12c7a515e3c9a0baa34188b7</guid><category /></item><item><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><description>Izgleda da su zaposlili UI dizajnera iz Windows Viste.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Vracaju se nazad na skeumorfizam, neznam, meni je to nekada izgledalo jako ljepo, barem na Macu, ne na Visti, al ovu danasanju staklen...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857698.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 09:43:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">97e6439fb0f3deecd2516761dc95fda5</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Poskidano nekoć davno na piratskom zaljevu, korišteno i preko spotifya na ajfonu mi to iz nekog razloga neće, paralelno sa time ne mogu niti nabrojati količinu cd-a i ploča koje imam, volim glaz...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857683.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 08:38:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">004bc1523b6e0dc0da743b2d4892471c</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>Cijenjeni kojega, a kako na androidu i od kuda nabavljate i skidate ringtonove?!&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857677.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 08:14:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2177c86ed01b3c5ae5c703ab6fa1e70f</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Ma komedija su, ono što mi paše kod iphone-a je veličina: 6.1" ekran i fluidnost ios-a, zapravo kak su ameri usrali huawei, snapdragon flopao par SoC-eva tako sam zapravo prekrižio android. Iako...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857673.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 08:04:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b865ca7a7f4d78ae958eebe9e6a9fb78</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>Ovi iz Applea bi ti rekli da time narušavaš filozofiju i sigurnost Appleovog ekosistema... bla-bla-truč-ser-kenj... i našli još barem 3-4 opravdanja iz spektra sigurnosti i zaštite tvoje privatnosti, ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857671.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 08:01:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f2498bca1f1f32fb41186beb16f59c68</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Najdraža mi je izjava tokom predstave svakog novog iphone-a: "This is the best iphone we've ever made".&amp;nbsp;&amp;nbsp;Meanwhile sredina 2025. na tehnološkom vrhuncu ja i dalje ne mogu staviti custo...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857666.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 07:52:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">248046af31ca4b98bbabc78804652443</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;Kao i vecina ostalih noviteta u IOS-u vec dugo godina.... Nekad pogledam highlite za novitete u ios-u i kontam da gledam neki stari video jer to nije novitet vec godinama na androidu....&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857663.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 07:44:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9eeb88f1c6baed2aa7fdb4b5ac4f9a15</guid><category /></item><item><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><description>Znači toliko parade i glupoga imena za fontove i skinove koji su na androidu od pamtivijeka. Oduševljeno isčekujem ovaj besmisleni update za svoj majfon.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857661.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 07:40:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">631a24854dd6123b00042bff8f61d72a</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;S tolikom upotrebom AI, a bez neke realne potrebe, potrošnja električne energije ići će u nebesa. Kako si i naveo, uskoro će nas AI tlačit na svakom ćošku. Samo čekam kada će smislit AI kotlić z...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857660.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 07:35:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6dd76257cce61d6484b7a189eab3a9a7</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>svima je pun kurac AI sranja koje se reklamira na svakom cosku, tipa AI mis, a ono ima tipku za copilot&amp;nbsp;&amp;nbsp;i ti bi sad jos i da apple sere sa time 24/7?&amp;nbsp;kad budu, siguran sam da ce svima ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857655.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 07:14:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">99305b039866cea98fefc27f967fad37</guid><category /></item><item><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><description>Mene cijeli dizajn podsjeća na HTC Sense i Metro widgete koji su svojedobno bili aktualni u vrijeme Windowsa 7.Ali OK, kako ste i zaključili, Apple od svega napravi spektakl, unaprijedili su dizajn on...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857647.aspx</link><pubDate>Tue, 10 Jun 2025 06:33:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c00b3f7cc4909f3d85e5a2f0596ced46</guid><category /></item><item><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><description>Meni taj efekt iza tih liquid glass elemenata izgleda čudno. Previše iskrivljenja pozadine. Cool ideja, ne baš najbolja izvedba.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857627.aspx</link><pubDate>Mon, 09 Jun 2025 22:08:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aadbc8f90c98db373dda246c4955165d</guid><category /></item><item><title>Re: WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid </title><description>&amp;nbsp;ej, alo, zaoblili su ikone&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857624.aspx</link><pubDate>Mon, 09 Jun 2025 21:24:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fcab91fb1648eec0d8b3f4fde943d906</guid><category /></item><item><title>WWDC 2025: Apple u svoje OS-ove dovodi Liquid Glas</title><description>Dok svi drugi rade na AI-u, i traže načine kako da ga iskoriste, Apple mijenja fontove.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/wwdc-2025-apple-svoje-os-dovodi-liquid-glas/6857618.aspx</link><pubDate>Mon, 09 Jun 2025 20:52:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0453317db43fa0e16d1e42542f9236f8</guid><category /></item></channel></rss>