﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Fri, 26 Jun 2026 21:37:56 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 16 Jan 2025 15:59:31 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Popušta li EU već sada novoj američkoj administrac</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/304323.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Popušta li EU već sada novoj američkoj adminis</title><description>Ne možemo sada plakati za proliveni mlijekom.
Ali... Nećete se vi držati pravila - Huawei hoće. Pa da vidiš kako bi se svi držali pravila kada bi se borili za tržište. A ne ovako da odjebemo jedne po...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6818568.aspx</link><pubDate>Thu, 16 Jan 2025 15:59:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4ede8d137f4bdd8ed8b333a4ac0e6435</guid><category /></item><item><title>Re: Popušta li EU već sada novoj američkoj adminis</title><description>&amp;nbsp;dobro ti je wyks rekao,&amp;nbsp;to je kao da uspoređuješ američki nogomet i europski nogomet,&amp;nbsp;i onda se čudiš da tamo zabijaju i po 30-ak golova.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6818273.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Jan 2025 20:19:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">522029223cdd39e193d674784dd9b128</guid><category /></item><item><title>Re: Popušta li EU već sada novoj američkoj adminis</title><description>Mislim na najveće kompanije na svijetu koje su osnovane ne tako davno, a eu je propustila svoju priliku da bude uključena.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6818259.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Jan 2025 19:35:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c8e68a2d558ef059ae383c5e510aca81</guid><category /></item><item><title>Re: Popušta li EU već sada novoj američkoj adminis</title><description>&amp;nbsp;Ako misliš na industriju poluvodiča i inih izvedenica - onda se EU, a ni itko na svijetu tijekom hladnog rata nije mogao mjeriti sa US odvajanjem za vojsku, Fairchild Semiconductors, a posljedic...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6818214.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Jan 2025 17:02:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4ded9ce41dabfa4c31afb0f2f3175f29</guid><category /></item><item><title>Re: Popušta li EU već sada novoj američkoj adminis</title><description>&amp;nbsp;Nemaju izbora kad su uspješno onemogućili nastanak velikih tehnoloških kompanija u EU pa sad ovise o američkim.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6818207.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Jan 2025 16:53:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0b634eb29fb83c51f8e716f1c725a275</guid><category /></item><item><title>Popušta li EU već sada novoj američkoj administrac</title><description>Ako taj eu ne valja imate h1b vize za ameriku, mozete i kao ilegalni migrant tamo raditi, ne biraju previse, samo se nemojte razboliti. No mozda Trump pomrsi planove, ali vjerojatnost je mala, tko ce ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6818122.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Jan 2025 13:21:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f9ac40d8ef2dcf2d1bc354101624dec1</guid><category /></item><item><title>Re: Popušta li EU već sada novoj američkoj adminis</title><description>nije točno,&amp;nbsp;EU mora uspostavit Vatrozid za blokadu big techa.&amp;nbsp;Regulaciju možeš tjerat dok ide, dok nam naivci pristaju plaćati penale,&amp;nbsp; ali vatrozid je pravo riješenje.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6818066.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Jan 2025 11:26:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">83e6b3072ce199271de98da404249325</guid><category /></item><item><title>Popušta li EU već sada novoj američkoj administrac</title><description>Licemjerne pi**ice...EU je vazal bez ikakvog svojeg ja.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/popusta-eu-vec-sada-novoj-americkoj-administrac/6817954.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Jan 2025 06:54:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">97fbc6215cf4413c2af9e3d4d5fffa4d</guid><category /></item></channel></rss>