﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 03:18:50 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 04 Apr 2024 14:05:28 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/299759.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr</title><description>Ma pusti to "nije po volji"...Kad sa 193 sjednes na sjedalo dizajnirano za 180 sve udubine su tamo gdje trebaju biti izbocine i obratno. Nema sanse da ramena uguram u ergonomski oblikovano sjedalo (im...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743332.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2024 14:05:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b932a6e923606879f53819faf1000ec3</guid><category /></item><item><title>Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr</title><description>Sa 197cm imam iste probleme, a otkako sam u zadru već 20 godina se čudim da po lokalnim trgovinama nikako da se nauče na relativno velik broj visokih ljudi.
Naime, u zg sam 99% vremena bio najviši u ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743190.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2024 06:26:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d42fa1f08f4a107a2a77b8a42c279cfe</guid><category /></item><item><title>Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr</title><description>&amp;nbsp;Nemoj se žaliti. Viši muškarci su uspješniji kako na poslu tako i kod žena.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Šalu na stranu, mojih prosječnih 180, za Hr, s prosječnom kilažom, isto nije neka sreća, puno auta mi nije ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743187.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2024 06:08:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2d15e995c7cd1168a1e5556acce76699</guid><category /></item><item><title>Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen</title><description>Da niste dio tog prosjeka drugacije bi pricali.Sa 193 cm svaki auto koji si mogu priustiti mi je premalen, sjedenje u autobusima ili avionima pakao, sva vrata u stanovima, ogledala, stolice i stolci s...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743184.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2024 05:19:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">27313f188ad3a5f2f921b4db9a0e1713</guid><category /></item><item><title>Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen</title><description>1,62?&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743182.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2024 04:58:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8ae074a5144f2758f26da5bed3c6da50</guid><category /></item><item><title>Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr</title><description>&amp;nbsp;Obzirom na kontekst, da. Ispada da bi one htjele secirati nešto crnačkih i ženskih leševa; bezveze je da su samo bijeli muškarci bili secirani.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743152.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Apr 2024 20:23:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">87ff1bbad43546ade1127093678c39cf</guid><category /></item><item><title>Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen</title><description>Jbga ovi radovi su zastarjeli, jer nisu politički korektni, potpuno inkluzivni, fali im barem 50 rodova, nema crnih leševa, woke fontova i bojica, itd.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743143.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Apr 2024 19:50:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fa098f747ea1939ec936accf9a2f5de5</guid><category /></item><item><title>Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen</title><description>Kad pogledaš ove dvije, odmah je jasno da nisu ni blizu prosjeka. Čudno da žele preispitivanje standarda....</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/podaci-o-zlatnom-standardu-temelje-se-odreden/6743044.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Apr 2024 12:12:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e7b3e64d7fef126288b5ffa51ed9abb0</guid><category /></item></channel></rss>