﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Fri, 26 Jun 2026 11:11:49 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 06 Jun 2022 06:04:05 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Top Gun: Maverick DLC – Ako ne ide, ne ide…</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/top-gun-maverick-dlc--ne-ide-ne-ide/288845.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Top Gun: Maverick DLC – Ako ne ide, ne ide…</title><description>...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/top-gun-maverick-dlc--ne-ide-ne-ide/6510556.aspx</link><pubDate>Mon, 06 Jun 2022 06:04:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c1b8e816f2c6b98271660e2e26c041ec</guid><category /></item><item><title>Top Gun: Maverick DLC – Ako ne ide, ne ide…</title><description>&amp;nbsp;&amp;nbsp;Nemam baš iskustva sa avio-simulacijama, osim nekih početaka prije 30 godina, te arkadnih igara sa letenjem, koje nemaju realnih dodirnih točaka.&amp;nbsp;Al' kao i drug Ajar, volim čitati Dra...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/top-gun-maverick-dlc--ne-ide-ne-ide/6510409.aspx</link><pubDate>Sun, 05 Jun 2022 14:47:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">27e0b4b1a8fae35d9e106afd81fd3c0a</guid><category /></item><item><title>Re: Top Gun: Maverick DLC – Ako ne ide, ne ide…</title><description>Drago je legenda što se tiče avio simulacija. Imam DCS, ali sam tamo uglavnom letio  MiG-21, MiG-15 ili helikopter Mi-8. Nisam letio američke letjelice niti sam ikada bio fasciniran istima. Ostaje sam...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/top-gun-maverick-dlc--ne-ide-ne-ide/6510391.aspx</link><pubDate>Sun, 05 Jun 2022 13:23:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b84dae1f3109d00fe780a6470c880b1f</guid><category /></item><item><title>Top Gun: Maverick DLC – Ako ne ide, ne ide…</title><description>men ovo bilo toliki gušt čitati da sam se već prije kraja osjećao krivim (za nešto) i samo čekao da se dogodi neko sranje (kao ravnoteža).&amp;nbsp;&amp;nbsp; ali nisam i nije.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/top-gun-maverick-dlc--ne-ide-ne-ide/6510316.aspx</link><pubDate>Sun, 05 Jun 2022 06:54:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c02c289c8585a5644b548acd8faaea1d</guid><category /></item></channel></rss>