﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 17:01:55 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 26 Oct 2021 08:25:38 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za NFT-</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/285305.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za </title><description>Točniji naslov ovog članka bi bio: "quod licet Iovi, non licet bovi"</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430467.aspx</link><pubDate>Tue, 26 Oct 2021 08:25:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">46d352165f3cf8ee672788cb32c0aa2b</guid><category /></item><item><title>Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za NFT-</title><description>Odi na Hrelić pa vidi što prosječan Hrvat misli o djelima klasičnih slikara...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430459.aspx</link><pubDate>Tue, 26 Oct 2021 08:04:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e9666a40eda990e2e4e31663cd0972ab</guid><category /></item><item><title>Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za NFT-</title><description>Pa koliko bi mogao danas vrijediti logo od HDZ-a?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430384.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 23:03:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aaf77e08a4e611c50de97e34eecd9ed5</guid><category /></item><item><title>Re: Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za </title><description>&amp;nbsp;-ne, griješiš.. uopće ne mora biti rođak :)</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430373.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 21:33:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5f85de947cbe435e8d7aa6fdf7db67c9</guid><category /></item><item><title>Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za NFT-</title><description>Ništa neobično, bogataši preko umjetnina odavna peru lovu.&amp;nbsp;Ovdje je to odlično objašnjeno.https://www.youtube.com/watch?v=ZZ3F3zWiEmc</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430283.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 17:53:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7da38ad2947dce4d523cf96c261ddefb</guid><category /></item><item><title>Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za NFT-</title><description>ovo je sasvim prihvatljiv dokaz o tome koliko virus covida može oštetiti ganglije.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430240.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 16:10:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b7a7c1d153e7c34970a7cd2d3d21710d</guid><category /></item><item><title>Re: Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za </title><description>&amp;nbsp;prvo moraš imat rođaka kriminalca kojem treba oprat lovu.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430217.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 15:07:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8e32bb6104cb107ef35baff78fa0ac52</guid><category /></item><item><title>Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za NFT-</title><description>Da je meni jedan dobar NFT!</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430215.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 15:06:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7b572b1365da3261ea1a3a951f8c94ed</guid><category /></item><item><title>Re: Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za </title><description>Tip je maštovitiji u izvlačenju novaca i od naših političara, javnih bilježnika i odvjetnika.

Ipak, radije gledam ovakva djela nego ona nastala od tjelesnih izlučevina, koje sam viđao po muzejima, ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430137.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 12:29:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">be05b415f57a12eb3d61c9776fb7649e</guid><category /></item><item><title>Nova razina manije: dali 7 milijuna dolara za NFT-</title><description>Tako je nebitno što će umjernik "izdr....", bitno da se love pere. Idemo naprijed ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/nova-razina-manije-dali-7-milijuna-dolara-nft/6430128.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Oct 2021 12:11:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bb4bab2196f8c7d169e649c4202a9fcb</guid><category /></item></channel></rss>